Doğru Fiyatlarla Doğru Nakliyeciler Bulun

Müşteriler ile nakliyecileri buluşturarak evden eve nakliyatın daha uygun ve daha rahat gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Hemen Teklif Almaya Başlayın
İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İzmir Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İzmir asansörlü nakliyat firmalarından fiyat teklifleri alın, müşteri yorumlarını inceleyerek en iyi firmaları secin, uygun fiyatlar ile rahat taşının.


Türkiye’nin hangi şehrinde asansörlü evden eve nakliyat daha fazla gelişmiş ve yaygınlaşmıştır diye sorsanız. Cevabım İzmir olurdu. İzmir asansörlü nakliyatın icat edildiği şehir bile olabilir araştırmak gerekir. :)

Asansörlü nakliyatın gelişmesinin nedenini çok katlı binaların olması olarak görmüyorum. Bunun nedeni sektörün çok rekabetçi bir yapısının bulunmasıdır. Farklılaşmak isteyen, rekabeti biraz daha kendi lehine çevirmek isteyen firmalar asansörlü nakliyat hizmetini şehre getirmişlerdir. İzmir evden eve nakliyat hizmeti veren firmalar açısından kaliteli hizmetin ülkenin diğer şehirlerindeki hizmetten daha iyi olduğu bir şehirdir.

Asansör hizmetinin zamanla yaygınlaşması ile ülkedeki en iyi fiyatlara asansör kiralanabiliyor. Nakliyat firmalarından bu hizmeti asansörün çıkabildiği katlara göre 150 - 300 Türk Lirası karşılığında kiralayabiliriniz. Bu fiyatlar Türkiye’deki en uygun kiralama fiyatlarıdır.

Neden İzmir Asansörlü Nakliyat Hizmetini Tercih Etmeliyim

- Daha rahat bir taşınma deneyimi sunar.

- Çalışan işçiler daha az yorulduğu için daha aktif çalışırlar.

- Eşyalarınız merdivenden taşınmaya göre daha az yıpranmış olur.

- Taşınmanız daha kısa sürede tamamlanmış olur.

- Komşularınızı ve çevrenizi daha az rahatsız etmiş olursunuz.

- Merdiven boşlularının taşınma sürecinde zarar görmesi gibi bir endişeniz olmaz.

- Bina yönetimi ile daha az sorun yaşayarak taşınmayı bitirirsiniz.

Tüm bu nedenler stresli ve zor olan taşınma sürecini kolaylaştırır. Ancak asansörlü hizmet alıyorum diye taşınma planı hazırlamayı ihmal etmeyin. Tüm ev eşyalarının yeni bir eve taşınmasında birçok problem çıkabiliyor. Bunları en aza indirmenin en kolay yolu iyi bir taşınma planı hazırlayıp bu plana sadık kalarak taşınmaktır.

Asansör ile eşyaların eve taşınmasına nakliyat firmanızla beraber karar verin. Eğer her iki evde de asansör kurulacaksa asansör kiralamadan önce evinizin asansör kurmaya uygun olduğunu nakliyat firmanız ile beraber tespit etmiş olmanız lazım. Bu hizmeti tercih etmenizin ana nedeni eşyaların çoğunun eve bu yöntemle taşınıyor olması lazım. Eğer yine beyaz eşya ve mobilyalar merdivenden taşınacaksa bir kere daha düşünmenizi öneriyorum.

İzmir Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Fatih G.
Merhaba, firmadan çok memnun kaldım. Daha önce 3 kere daha ev taşıtması yaptığım için nakliye firmalarından çok muzdarip olmuştum. Bu yüklemede de sorun çıkmaması adına önceden firma ile her şeyi detaylı paylaştım. Firma her şey için çok yapıcı davranarak, kolaylıklar sağladı. Firmanın Enakliyat'ta az taşıma yaptığından dolayı ilk önce çekimser kaldım ancak iyi ki bu firmaya taşıtmışım. Fiyat, hizmet, çalışan davranışı açısından memnunum. Tavsiye ederim.

Selin C.
Tamamen profesyonelce çalışan bir firmaydı. Çalışanlar çok iyi bir iş çıkardılar. Eşyalara zarar vermeden, bir eksiklik ve aksilik olmadan hızlı bir şekilde taşıdılar. Taşınma konusunda hassas biri olarak bundan sonra taşınacağım zaman nakliye şirketi düşünmeme gerek kalmadı. Tekrardan ellerine sağlık.

Emrah Y.
Arkadaşlar elinize kolunuza sağlık 10 numara işçilik çıkardınız kesinlikle herkese tavsiye ederim teşekkürler.

Cihat K.
Çok kaliteli bir ekip hiçbir şeye elimi vurmadım. Bir bardağım dahi kırılmadı. Bu siteyle de yeni tanıştım. Fiyat konusunda da site yöneticileri yardımcı oldu. Piyasada ve arkadaş tavsiyesinde bile bu kadar uygun ve kaliteli ekip bulamadım. Telefonla aranmak istiyorum sekmesini tıklarsanız telefonda konuşup yardım alabilirsiniz arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum güvenebilirsiniz.