Gizlilik Politikası

Sözleşmeler

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

GİZLİLİK POLİTİKASI

www.enakliyat.com.tr adlı web sitesi (kısaca Enakliyat olarak anılacaktır) tüm hakları Enakliyat Bilgi ve İletişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’ne aittir.

Enakliyat’ın kullanıcıların kişisel bilgilerini tutmaktaki amacı sadece www.enakliyat.com.tr de tanımlanmış olan kendi faaliyetlerini gerçekleştirmekten ibarettir.

Enakliyat, kullanıcıların www.enakliyat.com.tr sitesi üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, gizlilik politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgiler, ad soyadı, adresi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi kapsamakta olup kısaca Gizli Bilgiler olarak anılacaktır.

Enakliyat, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Sözleşmesinde tanımlı olan haller haricinde kişisel bilgileri herhangi bir üçüncü kişi veya kurumalara açıklamayacaktır. Enakliyat, kişisel bilgileri kendi içinde müşteri profilini belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanabilecektir.

Enakliyat, kişisel bilgileri gizli tutmaya azami özeni göstermeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilgilerin tamamen veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişilere açıklanmasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Enakliyat, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman www.enakliyat.com.tr sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Enakliyat’ın değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri www.enakliyat.com.tr sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.