33310

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

863

67 şehirde 863
evden eve
nakliyat firması

64806

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.5 / 692

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Her şey yolundaydı, tam zamanında geldiler, teşekkürler ellerine sağlık."

Hayrettin Ozdemi
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 99

Havataş34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sorunsuz taşıma için teşekkürler."

Kaan Kırcaklı
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 87

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşıma esnasında yapmış oldukları hassasiyet ve özenden dolayı arkadaşlara teşekkür ediyorum elinize emeğinize sağlık🙋🏻‍♂️ muhteşem taşıma👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻"

Özkan Aksoy
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 889

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle taşımaya gelen Ercan bey ve kendisi ile birlikte 4 kişilik ekibine çok teşekkür ediyorum.
Zamanında gelmeleri, nezaketleri ve hızları ile kesinlikle profesyonel olduklarını kanıtladılar.
Zaten Nurs firmasını, sitedeki taşınma sayısına ve yorum sayısına güvenerek tercih etmiştim. İster istemez insanda bir tedirginlik oluyor ama taşınma sonunda her şeyi sorunsuz halledince hiçbir şey kalmadı. Yakınlarıma, soranlara kesinlikle tavsiye edeceğim.
Umarım firma ve diğer çalışanlarda bu kalitelerini ve özverilerini bozmazlar. Bu sonuçta karşılıklı iş. Taşınanlardan da emeğe saygı olduğu müddetçe problemsiz taşınmalar olacaktır.
Fiyat açısından da %10 daha ucuz teklifler vardı ama belirttiğim gibi taşınma sayısı ve yorum sayısına göre tercih ettik. Kişisel görüşüm fiyat-hizmet açısından sonuna kadar hak edilen seviyede.
Bunun yanında süreç boyunca ilk anlaşma ve taşınma günü telefon ile destek veren, arayıp durumu soran e-nakliyat ekibine de teşekkür ederim.
Nurs ve e-nakliyata hayırlı kazançlar, iyi çalışmalar diliyorum."

Oğuz Kaan Gür
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 70

Tekinel Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tekinel Nakliyetı enakliyat.com üzerindeki yorumlar üzerine tercih ettik, ben de bir yorum yapmak isterim;
Tarkan Bey bizimle tekliflerini onaylar onaylamaz iletişime geçti. Dışarıdan aldığımız fiyatlara göre fiyat/fayda dengesi iyiydi. Dışarıdan asansör de kurdular ve gayet temiz bir çalışma oldu. Sabah tam söyledikleri saatte geldiler. Taşıma tahminimden uzun sürdü, bunda Avrupa yakasından Andadolu yakasına taşınıyor olmamızın etkisi de epey oldu. küçük eşya paketlemesinin hepsini kendimiz yaptığımız için paketleme hizmetine 10 vermedim, bilmiyorum çünkü ancak büyük eşyaları gayet güzel söktüler, paketlediler, taşıdılar ve tekrar monte ettiler."

Fatih Cihat Turgut
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 121

Öznakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşınma her açıdan mükemmel geçti. Taşınma harici işlerde de yardımcı oldular. Sağ olsunlar. "

Ercan Aslan
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 119

Ulaşım Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Ulaşım Nakliyat ile bugün bir taşınmamız oldu kendilerinden çok memnun kaldık. Taşıma için teklif oluşturduğumuzda Ramazan bey firma olarak ilk iletişime geçen oldu, taşıma konusunda bize bilgi verdi taşımayı nasıl yaptıkları konusunda tek tek anlattılar ve yapıp yapmadıkları şeyleri açıkça söylemeleri gerçekten güven verdi. Fiyat olarak diğer firmalara göre daha uygundu. Taşıma için geldiklerinde 5 kişilik bir ekip hızlıca işe başladılar tüm eşyaları söyledikleri gibi paketleyip bütün mobilyaları söküp kamyona yüklediler. Aynı şekilde eşyaları çok kısa sürede itinalı ve düzgün bir şekilde indirdiler evimizdeki büyük eşyaların hepsini söylediğimiz gibi yerleştirdiler. Beyaz eşya ve mobilyaların hepsinin kurulumunu yaptılar, gerçekten işin ehli eleman ve ekipmanlarla çalışıyorlar. Taşıma bittikten sonrada Ramazan bey arayıp herhangi bir sorun veya yapabilecekleri bir şey var mı diye sorması memnuniyet vericiydi. Buradan kesinlikle Ulaşım nakliyatı herkese tavsiye ederim bir daha taşınacak olsam yine Ulaşım nakliyatı seçerim."

Esma Nil
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 38

ünkar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"öncelikle ünkar nakliyat ta teşekkür etmek istiyorum suana kadar kac kez evimi taşidim ama en iyi hizmeti ünkar nakliyat ile gercekleştirdim tam zamaninda gelindi ve sorunsuz bir iş cikardilar kendilerine cok teşekkür etmek istiyorum gökhan bey elinden gelen herşey ile ilgilendi ve calisanlarin başinda durdu calişan arkadaşlar cok guler yüzlü ve pratiklerdi hepsine ayri ayri teşekkür etmek istiyorum


evimde bulunan butun mobilyaları yeni almıştım sagolsun önce belonada calişan sonra ünkar nakliyat la ise başlayan mobilyaci personel arkadsa da ayrica teşekkürlerimi sunuyorum tertemiz montaj ve demontej etti emegine saglik... Ünkar nakliyat firmasıni herkese tavsiye ederim."

Kemal Han
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 793

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Varyap firması ile telefonda iyi bir iletişim kurduk her şeyi ayrıntılı bir şekilde konuştuk her konuda yardımcı oldular ayrıca yapılabilecek ve yapılamayacak şeyleri açıkça söylediler eşyalar zararsız bir şekilde ve görüştüğümüz saatte taşınmaya başladı ve bitti kaliteli hizmet ve güven veren yaklaşımlarından dolayı ayrıca teşekkür ediyoruz Varyap firmasını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz."

Aysun Celep
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 219

Budak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar işlerinde gayet başarılı.
Teşekkür ediyorum."

Cuneyt Kahraman
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.