34282

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

885

67 şehirde 885
evden eve
nakliyat firması

71033

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.9 / 13

Özdemir Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hizmetten ve titiz çalışmalarından dolayı kutlarım."

Hakan Köse
Teklif Al

Mükemmel 9 / 568

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Teşekkür ederim. Sorunsuz bir taşınma gerçekleşti."

Feyhan Turan
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 147

Ulaşım Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Şehir içi ve şehirler arası şuana kadar 6-7 defa taşınmışımdır. Taşınırken bu kadar rahat olduğumu hatırlamıyorum. Stressiz sorunsuz, güvenilir, zamanında ve bir o kadar da güvenilir taşınma oldu. Ramazan bey ve ekibine ilgilerinden dolayı teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim."

Mehmet Tokuşlu
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 143

Öznakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Büyük mobilyalar ve beyaz eşyalar zarar görmeyecek şekilde sarıldı. Küçük eşyalar kolilendi. Tam anlaşılan zamanda geldiler ve 3 saatte tüm evi yüklediler. kolilerden herhangi bir kırık eşya çıkmadı, mobilyalarda çizik olmadı. Eşya toplanırken demonte edilen mobilyalar yeni evde tekrar monte edildi. Genel olarak memnun kaldım. Sadece mutfak eşyalarını, çarşafları yorganları kolileyen kişinin eldiven takmasını öneriyorum. Eşya taşıyan arkadaşların elleri taşıma esnasında normal olarak kirleniyor ve temiz hijyenik eşyalara aynı ellerle dokunuyorlar. Bu yüzden her şeyi tekrar yıkamak gerekiyor. Bir eldiven sizi daha üst bir seviyeye çıkaracaktır."

Cem Özşeker
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 698

Kale Taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"İlk andan itibaren her adım ile ilgilendiler. Pozitif ve çözüm odaklı çalışmaktalar. Taşıma günü tam zamanında gelip çok hızlı bir şekilde paketleme yapıldı. Ulaşım hızlıca sağlanıp yeni yerinde kurulum yapıldı. Çalışan davranışları da saygılı ve içtendi. Bir sonraki taşınma durumunda da ilk sırada değerlendireceğim ve çevreme önerebileceğim bir firma."

Selim Semiz
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 49

Ünkar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Taşınma sürecimiz çok ani başladı. Pek çok tanıdığımıza güvenilir bir nakliye firması tavsiyesi sorduk. Ama çok da tatmin edici bilgi alamadık. İnternette gezinirken enakliyat.com.tr sitesini tesadüfen buldum ve iyi ki de bulmuşum. Buradan evimin özelliklerine göre giriş yaptım ve pek çok firmadan geri dönüş ve fiyat teklifi aldım. Bu süreçte saniyeler sonra ilk arayan Ünkar Nakliyat oldu. Hemen konuyla ilgili olarak bana bilgi verildi. Taşınmak istediğim tarih konusunda anlaşma sağladık. Ben evimle ilgili olarak detaylı bir video yolladım. Ertesi günü firma yetkilisi kararlaştırdığımız saatte geldi evimize baktı ve eşyalarımızın durumuna göre kamyon, giysi dolabı, koliler vs. hazırlatıp bizi bir sonraki gün de taşıdılar. Yani firma ile anlaştık ve hemen de ertesi gün de taşındık. 2 çocuklu olduğum ve çalıştığım için herhangi bir paketleme yapma durumum ve zamanım yoktu. Firma taşınma günü erkenden geldi. Ben biraz stresliydim ama gelen arkadaşlar çok güler yüzlü ve işinin ehli çıktı. Çok pozitif ve hızlıydılar. 5 kişi geldiler ve hepsi bir yandan evi hem toplamaya hem de mobilya demonte etmeye başladılar. Yağan yağmura rağmen çok çabuk işi bitirdiler. Bizim mobilyalar özel yapımdı. Herkesin demonte edip monte edebileceği bir mobilya değildi. Bütün mobilyaları eksiksiz çalışır vaziyette yeni evimize de getirip yerleştirdiler. 5 kişi de her işten anlıyor. Elektrik, tesisat... Bu işin bu kadar kolay hallolacağını hiç tahmin etmedim.

Firmaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Paketleme çok iyi, kırık hiçbir mutfak ürünü yok. O kadar iyi paketlenmişti ki paketleri açmak zaman aldı:) Bizim bir sonraki işlerimizde başka firmaya bakmamıza gerek kalmadı. Ailemizin nakliye firması Ünkar Nakliyat oldu. Bütün tanıdıklarımıza, yakınlarımıza tavsiye edebileceğim bir firma tanıdım. Çalışan personele de ayrı teşekkür ediyoruz. Çalışkan, işini bilen bu ekibi çok iyi bir araya getirmişler. Çok kolay ve rahat bir taşınma süreci yaşadık. Enakliyat.com.tr'ye hem de Ünkar Nakliyat'a teşe"

Esra Kılıç
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 187

Ersin Çerkezoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Edirne’den Samsun’a zorlu hava ve yol koşullarında taahhüt ettikleri gibi eşyalarımızı sağ salim taşıdılar. Gerek firma yetkililerinin gerekse çalışan arkadaşların hem davranışlarından hem çalışmalarından memnun kaldık. Piyasa şartlarına göre fiyatlarının da uygun olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

Fahri Gündoğdu
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 101

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hüseyin bey ve ekibine teşekkürler, sorunsuz bir nakliye oldu."

Hakan Düzgün
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 408

Egekoç Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Teşekkür ederim, kötü havaya rağmen sıkıntı olmadan taşındım."

Pınar Aytekin
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 109

HASKAYA Nakliyat Firması

HAS-KAYA KULLANICI ADLI FİRMA; FİRMA OLARAK 1996 YILINDAN BERİ EVDEN EVE İŞTEN İŞE TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDEYİZ.7/24 UZMAN KALİFİYE PERSONELLERİMİZLE,İSTANBUL ANADOLU (Sultanbeyli), AVRUPA YAKASI(Bayrampaşa) ŞUBELERİMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNİZDEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"Çok hızlılar çok kaliteliler, Orhan bey, Hasan bey, İlhami bey, Yener bey ve Murat beye çok teşekkür ederim. Gerçekten insanüstü bir güç ve kaliteyle çok kısa bir süre, malzemelere zarar vermeden taşıdılar."

Mehmet Ali Ak
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.