Evden Eve Nakliyat Firmaları
21369

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

596

64 şehirde 596
evden eve
nakliyat firması

30105

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.4 / 539

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Gayet iyiydi. Teşekkürler"

Alper Kemer
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 228

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"16/09/2017 tarihinde tam sözleştiğimiz saat 07:00'de kapıya geldiler. Ortalama 2,5 saat gibi bir sürede neredeyse hiç mola vermeden bütün eşyalarımı demontesini yaparak ve paketleyerek araca yüklediler. Yine 2,5 saat gibi bir sürede bütün eşyalarımı odalar çıkardılar. Hatta eve girmeyen bir koltuğumu ve üst portmanto dolabını sökerek eve soktular. İşlerinde tam profesyoneller. Eğer taşıma işinde bir sanat varsa 6kardeşler ekibi taşıma işinin sanatını yaptılar bana göre. Kesinlikle tekrar gözüm kapalı tercih edeceğim ve etrafımda önereceğim kusursuz bir hizmet aldım. Günlerce yaptığım stresin hepsini alıp götürdüler eşyalarla birlikte. Taşınalı 2 gün olmasına rağmen etrafımda 6kardeşler firmasına teşekkürlerimi belirtiyorum her defasında yaptıkları iş için. İşleriniz rast gelsin inşallah..."

Hızır Turna
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 608

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma iki yıl önce evimi de taşımıştı ve çok memnun kaldım. Bu kez hem ev hem de ofisi aynı adrese taşıması için yine onlarla anlaştım. Sanırım hatam bir önceki işlerinden çok memnun kaldığımı söylemem oldu. Açıkçası taşındığım adresin zorluğu, ıvır zıvır eşyamın çokluğuna rağmen güler yüzle işlerini hızlı bir şekilde bitirmiş olmalarına rağmen firma ayrıldıktan sonra yerleşme esnasında bir çok eşyada hasar fark ettim. Gardrop kapağı rayına oturmamış vaziyette bırakılmış, bazı ofis eşyaları kırılmış, yazıcı mürekkepleri akmış, kitaplarımın bir kısmı hırpalanmış, başka adrese giden koltuklarımın kenarları aşınmıştı. Fiyatta ekstra bir ödeme yaptım fakat bu benim için (nispeten) kabul edilebilir bir ödemeydi, çünkü ekstra taleplerim oldu (ki itiraz etmeden gerçekleştirdiler) Sonuç olarak bir sonraki taşınmamda da yine kendilerini tercih eder miyim emin değilim. Bitmiş geçmiş bir için yapabilecekleri bir telafi olabileceğini de sanmıyorum şu dakikadan sonra."

Ömer Duran
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 693

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Düzgün iş...."

Savaş Fişek
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 625

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Özellikle Ömer bey, Razaman bey,Reşit bey ve diğer arkadaşların üstün gayretli sayesinde oldukça sorunsuz bir taşınma süreci yaşadık. İyi niyetleri ve kaliteli hizmetlerinden dolayı tekrar tebrik ederim. Özel üretim mobilyaları bile klavuzu olmamasına rağmen oldukça hızlı ve kusursuz kurdular."

Sezayi Dursun
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 524

ATAKENT Nakliyat Firması

İstanbul Küçükçekmece de 1997 yılından kurulan firmamız yılların verdiği deneğim ile evden eve nakliyat sektöründe hep ilkleri gerçekleştirmiş ve hizmet kalitesi ile hep kendinden bahsetmiştir.

Son Müşteri Yorumu
"-Zamanında geldiler.
-Personel davranışları kibardı.
-Detaylı bir şekilde bilgi vermemize rağmen geldiklerinde aracın yeterli olmayacağını ve 2. tur yapmaları gerektiğini söylediler ve ekstra ücret ödemek zorunda kaldık.
-İlk kamyondaki eşyaları iyi bir şekilde sardılar, ikinci turda aceleci davrandıkları için ası sarılması gereken yatak oda takımı gibi bir mobilyayı özenle sarılmasını talep etmemize rağmen sarmadılar ve kamyona iyi yerleştirmeden hareket ettikleri için yolda yatak oda takımımız devrildi, hasar oluştu.
-Kamyon ölçüsünü evin boyutuna göre yaptıkları için (3+1 80 m2 ev olabilir, 3+1 200 m2 evde olabilir) araç yetersiz kaldı.
-Bu firmada dahil bundan önce görüştüğümüz firmalar ilk teklif kısmındaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldursanız bile sonradan fiyat artışına gitmekteler bilginize.
- ENAKLİYAT personelinin ilgilerinden dolayı teşekkür ederiz."

Handan Bulut
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 465

Ezel Eren Nakliyat Firması

İbrahim Çakır Kullanıcı adlı firma; evdeneve naklyat

Son Müşteri Yorumu
"Firma anlaştığımız her şeyi eksiksiz yerine getirdi. Önceden belli olmayan dolap ve yatak söküp takma işlemlerini de itiraz etmeden yerine getirdi. Büyük sitelerin yük asansörü ile kamyon arasındaki mesafenin uzaklığını da problem etmediler. Firma ile taşınan pişman olmaz."

Cemal Öztürk
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 185

ŞİRİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Kesinlikle her şeyi ile sorunsuz bir taşınma gerçekleştirdik. Firma ile ilgili yorumları okuduğumda abartıldığını düşünmüştüm ama Şirin İstanbul nakliyat gerçekten bütün verdiği sözleri eksiksiz hatta fazlasıyla yerine getirdi. Hiç bir eşyamız zarar görmeden hatta geçmişte zarar görmüş eşyalarımızı da sağlamlaştırarak teslim ettiler :) Tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Taşınacak herkese tavsiye ediyorum."

Cihad Uyanusta
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 384

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan - Muğlay'a taşındık. Bu kadar uzun mesafede hiç sorun yaşamadık, bir eşyamız bile çizilmedi. Zamanlama konusunda çok dakikler. Hiçbir + ücret talep etmediler(yemek-bahşiş-vs). Sorunsuz, hiç düşünmeden Deniz bey'i tercih edebilirsiniz."

Emre Tuğal
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 266

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Askeri personel olmam sebebiyle sürekli taşınmaktayım. Bugüne kadar 5 kez evimi taşıdım ancak bu kadar profesyonel bir firmayla daha önce ev taşımamıştım. Gerçekten güler yüzlü, iyi niyetli, işini iyi yapan bir ekipti. Hatta buzdolabı mutfak kapısından girmemesi nedeniyle çok efor sarf ettiler. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Murat Göz
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.