32109

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

818

67 şehirde 818
evden eve
nakliyat firması

54247

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.6 / 68

Ulaşım Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"öncelikle İstanbul dan ankaraya evimi taşımak için için Ulaşım nakliyat ile ile tanıştırdığı için E nakliyata teşekkür ederim. daha önce çok taşındığım için bir çok firmayla çalıştım ancak hiçbirinde bu kadar iletişimi ve çalışması iyi olan bir firma ile karşılaşmamıştım.

fiyat konusunda başta tereddüt ettim ancak uygun fiyat kaliteli hizmet yapan bir firma olduğunu gördüm. uygun fiyata kaliteli hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederim

tüm çalışanlar birbirini tanıyor ve birlikte hareket ediyorlar hepsi çok iyi ve cana yakın insanlar 2 gün içerisinde her şeyi güzel bir şekilde hem taşıma hem yerleştirmeyi yaptılar. evimizdeki zor mobilyalar da dahil tüm mobilyaları montaj ve demontajını yaptıkları için teşekkür ederim. büyük eşyalarımızın hepsini özenle sarıp paketlemesini yaptılar eşyalarda hiçbir kırık çizik meydana gelmedi. buradan herkese şiddetle tavsiye ederim..."

Emre Demir
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 65

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hüseyin Bey bütün ekiciyle mükemmel iş çıkardı. Hiçbir şeye itiraz etmedi her şeyi ben demeden halletti. Hatta yarım kalan paketlememe bile yardım etti. Yine taşınsam yine hüseyin beyden isterim. Güler yüzün içtenliğin için çok ama çok teşekkürler. Uygun fiyat mükemmel kalite mükemmel hizmet. Herkese çok teşekkürler"

Özkul Baz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 680

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul Abbasağa'dan Bornova Evka-3'e taşınacak ev eşyamız vardı. İzmir'de yaşadığım için ne yapacağımı bilemiyordum. Önce yakın çevremden araştırdım olmadı. İnternet'te araştırırken enakliyat.com.tr sitesini buldum. Buradaki yorumları okuduğumda güven verdi. Siteye üye olup taşınma ile ilgili bilgileri yazdım.
İyi ki bu siteyi kurmuşlar dediğim olaylar zincirini yaşadım.
Enakliyat aracılılığı ile Kale nakliyata ulaştım. Yaptığım görüşmeler sonrası Kale Nakliyat ile anlaştım. Harika iki kardeş Kale nakliyatın sahipleri Adem ve Musa bize çok yardımcı oldular. Çok iyi iletişim kurdular. Taşıma zamanlamaları verdikleri söze uydu. İki kardeşin yanı sıra çalışanları güler yüzlü işini yapan kişilerdi.Fiyat dengesini çok iyi ayarladılar. Hiç bir sıkıntı yaşamadan Kale Nakliyat ile taşınma işimiz mükemmel oldu. Altmış yaşındayım onlarca kez ev taşınma işimiz oldu. Hepsinde çeşitli sorunla yaşadık. O nedenle İstanbul'dan İzmir'e taşınmak beni korkutuyordu. Her şey çok güzel oldu.
İyi iki enakliyat.com.tr sitesini kurmuşlar. Onun aracılığı ile kişisel olarak arasam bulamayacağım mükemmel bir şirket Kale Nakliyat ve Adem Musa kardeşleri tanıma fırsatını bulduk. Bizzat işin içinde kendileri de özveri ile çalışıyorlar.
Tekrar enakliyat.com.tr ye ve Kale Nakliyat Adem Musa kardeşlere en içten sevgimle şükranlarımı sunar ve çok teşekkür ederim."

Şevket Altınbulak
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 84

Öznakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten güvenilir.
Güler yüzlü
Hoşgörülü işlerinde tam profesyoneller.
Her zaman nakliye işlemlerimiz için ÖZ Nakliyat ekibi ile çalışaçağım.
Herkese tavsiye ediyorum
İlginiz İçin Teşekkür Ederiz Öz Nakliyat."

Fazlı Aksoy
Teklif Al

Mükemmel 10 / 15

Demtaş Nakliyat Firması

Demtaş Evden Eve Nakliyat firmalar arasında oldukça profesyonel ve kaliteli titiz firma olmaya çalışmaktayız. Bizler taşıma olarak sadece evden eve nakliye değil aynı zamanda büro, ofis, piyano, depolama, textil ve banka taşıma alanlarda da hizmet vermekteyiz.Tüm bunların yanı sıra fuar ve askılı textil hizmetide vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar bize yapacak hiçbir şey bırakmadı. Eşyalarımız sorunsuz taşındı. Fiyat / performans olarak da gayet iyiler. Kendilerine teşekkür ederim."

Özgür Kufacı
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 771

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Cemil Beye ve güler yüzlü ekibine çok teşekkür ediyorum. Sorunsuz bir şekilde İzmir’den İstanbul’a eşyalarımı teslim ettiler. Tekrar teşekkür ediyorum."

Aysel Kalaylı
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 42

Megakur Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Her şey için teşekkürler, her kese tavsiye ederim."

Mustafa Aykın
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 47

Evgör Nak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Emrah Bey ve ekibini çok yormamıza rağmen onlar bizi yormadılar. Huzur içinde taşındık hatta 2 kere gidip gelmek durumunda kalınmasına rağmen hiç sorun çıkmadan günü bitirdik. Temiz bir taşınma oldu, tavsiye ediyorum. Teşekkürler"

Umut Kuzu
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 19

Oskar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Fiyat performans olarak çok memnun kaldık. 3 adresten eşya toplanmasına rağmen arkadaşlar gayet özverili ve hızlı bir şekilde çalıştılar. Aynı zamanda sokaklardan kaynaklanan problemleri hızlı bir şekilde çözdüler. Hiç gecikme olmadı konuştuğumuz saatten önce taşınma başladı, eşyalara hiçbir şekilde zarar gelmedi. Yerleştirme ve kurulumlar çok özenli bir şekilde yapıldı. Beklediğimizden çok daha hızlı bir şekilde tüm taşınma işi bitti. Özetle hizmetten çok memnun kaldık."

Gaye Pamir
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 425

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"18 gün geçtikten sonra yorum yazabiliyorum. Tüm kolileri kontrol ettim. Çok ince kadehler bile olmasına rağmen ne bir kırık ne de bir çizik oldu. çok fazla kitabım vardı ve eşyalar çok ağırdı... buna rağmen çok düzgün taşıma yapıldı hatta asansörü kullanırken bile çok dikkatli oldular. Aynı anda aynı apartmandan başka bir firma daha bir diğer dairenin eşyasını taşıyordu. ikisini de gözlemledim. diğer firma daha kısa sürede bitirdi ama ne düzgünce paket yaptılar ne bir özen vardı. Aysa titizliğiyle gerçekten başarılı bir iş çıkardı. İyi ki aysa'yı seçmişim dedim... hepsine teker teker teşekkür ederim. kesinlikle öneririm "

Bugra Evsen
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.