35905

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

756

67 şehirde 756
evden eve
nakliyat firması

10639

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9 / 458

Egekoç Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Gayet güzel iş yaptılar,hizmetten memnun kaldım.Paketleme çok güzel,hızlı oldukları kadar dikkatlilerde.Tavsiye ederim."

Çağla Mısırlıoğlu
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 720

Kale Taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Sorunsuzdu yine olsa yine tercih ederim."

Nursima Coban
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 867

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Eksiksiz sorunsuz teslim ettiler. Teşekkürler 🙏"

Mehmet Emin Çelik
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 22

Uşak Yılmaz Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eşyalarım kusursuz bir şekilde ideal zaman diliminde taşındı. Aracı olarak hizmet sağlayan yılmaz nakliyata ve taşıma işlemini gerçekleştiren arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bir sonraki taşınma işlemimde ilk çalacağım kapı kesinlikle sizinki olacak."

Hakan Güler
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 29

Ayazoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten çok ilgili insanlar cok teşekkür ediyorum kendilerine"

Engin Taş
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 122

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hızlı ve güvenli bir şekilde taşındı. Tel bir parça eşya zarar görmedi. Ellerine sağlık."

Mehmet Can Kaynar
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 175

Ulaşım Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba,
Öncelikle evimi a'dan z'ye elimi sürmeden taşındığını belirteyim. Fiyat istediğimde eşyaların paketleneceğini de yazdığımda çok uçuk rakamlar geldi. Ulaşım nakliyat ise en uygun rakamla teklifte bulundu. Verilen saatte arkadaşlar kalabalık bir şekilde geldi ve tahmin ettiğimden daha kısa bir sürede her şey Beylikdüzü'nde 12.katta bulunan evimden araca yüklendi. Kırılacak eşyalarınızı kendiniz özenle nasıl sarıp paketlerseniz, arkadaşlarda aynı şekilde paketlediler. Hatta çok hassas olanları kırılmasın diye bezlerle sarıp paketlediler. Taşındığım Balıkesir'deki evimde ise Bina yeni yeni olduğundan elektrik ve asansör olmamasına rağmen çok güzel bir şekilde eşyalarım 3. kattaki evime taşındı. Çalışanlar sıcak insanlar, hiç bir olumsuzluk yaratmadılar. Taşınma için uçuk rakamlar ödemenize gerek yok, tereddüt etmeden Ulaşım nakliyat'ı tercih edebilirsiniz. Ulaşım Nakliyat çalışanlarına verdikleri güzel hizmetten dolayı teşekkür ediyorum."

Önder Atmaca
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 466

AYSA Nakliyat Firması

Ücretsiz ekspertiz : Taşımacılık önceci eksperimiz gelip taşımacılığın yapılacağı yeri ve taşınacak olan eşyaları inceleyerek planlama yapmaktadır.

Son Müşteri Yorumu
"Genel olarak çok başarılıydı, tüm ekibe teşekkürler."

Alp Arabacioglu
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 210

İstanbul Yaprak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Yaprak nakliyat, zamanlaması, çalışanların yaklaşımı ve işlerini dedikleri saatte bitirmeleri fiyat performansı ile birleşince çok iyi. İlk defa taşındım ve iyi ki Mehmet Bey ve ekibi ile bu işi hallettim. Tereddüt etmeden seçilecek bir firma."

Serhat Karakol
Teklif Al

Mükemmel 10 / 9

Karataş Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Mahmut Bey, şahsında tüm KARATAŞ nakliyat ekibine teşekkür etmek istiyorum. Her anlamda mükemmel bir hizmet satın aldım. Ekipte bulunan arkadaşların gerek iş ahlakları gerek sosyal ahlakları bakımından takdir edilesi yaklaşımlarına şahit oldum. Nispeten lüks ve fazla sayıda olan ev eşyalarımı titiz bir şekilde İstanbul içinde taşıdılar aldıkları parayı sonuna kadar hak ediyorlar. Bugünlerde nakliyat ihtiyacı bulunanlara hiç düşünmeden KARATAŞ nakliyat ekibi ile çalışmalarını tavsiye ederim."

Onur Dinçer
Teklif Al
Türkiye'de
Sadece Enakliyat'ta Eşyalarınızı
Tüm Risklere Karşı Sigortalayın
Rahat Taşının
Hemen Fiyat Teklifleri Alın

10 Yıldır En İyi Nakliyat Hizmetinin Adresi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.