31336

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

783

66 şehirde 783
evden eve
nakliyat firması

52553

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.1 / 750

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Cemil bey ve ekibine sonsuz teşekkürler.. km’lerce yolu zamanında ve hasarsız geldikleri için minnettarız.. ayrıca iletişim ve güven tercih sebebidir.."

Gözde Dikici
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 46

Ulaşım Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eski taşımacılarımız paketleme yapmıyor, eşyalarımıza zarar veriyordu. Başka firmalar da çok yüksek meblalar sunuyordu. Ulaşım nakliyatla tanıştığımıza çok memnunuz. Çalışanlar saygılı, eşyalarımız paketlendi ve zarar görmedi. Tekrar taşınma durumumuz oksa tekrar ulaşım nakliyatı tercih edeceğiz..."

Feyza Karahan
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 58

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım. Bir masa ve sandalyelerini taşıdılar fakat zamanında ve zarar vermeden getirdiler. Teşekkürler."

Mehmet Öztürk
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 672

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Kale nakliyat firması ve Enakliyat'a teşekkür ederiz. İstanbul izmir arası nakliye işlemimiz hasarsız bir şekilde ve montaj yapılarak gerçekleşti.
İyi çalışmalar dileriz."

Sanda Serim
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 15

Soyluhan Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım hızlı ve güvenilir fiyat konusunda en sağlıklı firma diyebilirim. Burak beyle iletişime geçtim söylenen her işlemi gerçekleştirdi. Tüm ekip ilgiliydi, hiç bir sıkıntı yaşamadım. Çok teşekkürler sisteminize ve Burak beye. Tekrar taşınırsam tabi ki Soyluhan nakliyatı tercih ederim.👍👍"

Tolga Kaplan
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 59

Öznakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sorunsuz taşındık, çalışanlar çok iyiydi. Her şeyin montajını kendileri başarıyla yaptılar, tavsiye ediyorum."

Ezgi Güngör
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 726

Çakır Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İlk başta tereddüt etmiştik; ancak son derece düzgün iş yapıyorlar. Paketlemeyi biz yapmıştık; evden eşyayı alıp söyledikleri zamanda hasarsız sorunsuz teslim ettiler. Çok teşekkür ederiz. "

Seteney Arslan
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 28

Megakur Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Nereden başlasam bilemedim ama şu taşınma telaşım bitsin ciddi anlamda Enakliyat'ı şikayet edeceğim, yaptıkları işin hakkını veremiyorlar, çok zor durumda bıraktılar beni, taşıyan arkadaşlar anlaştığım firma ile tamamen alakasız kişilermiş ve Enakliyat sözleşmemi istediğimde eşyanızı geri boşaltacağız biz Enakliyat olduğunu bilsek taşımazdık diyerek sorun çıkardılar sonra neyse siz iyi birisiniz diyerek eşyanızı taşıyalım dediler (sevabına yapıyorlar gibi), bu arada sözleşme vs yok!, araç arızalı 1 gün gecikmeli gelecek dediler ona da tamam dedim ama 2 gün gecikmeli geldi (bu arada otelde kalıyorum her gece için ücret ödüyorum tabi ki), kitaplığımda birkaç zedelenme ve yaklaşık 1 orta boy koli kadar bardak ve cam malzemelerim kırılmış neyse ki bundan başka zararım yok çok şükür, he birde aracı süren arkadaşa taşınmanın 2. gününde aradığımda fırça yedim ve suratıma kapattı o da durumun bal kaymağı oldu sonradan anladım ama abinin tarzı öyleymiş kötü niyet yok, arkadaşların iyi niyeti ile hiçbir sorunum yok sonuçta herkes ekmek parasında ama Enakliyat'ın beni düşürdüğü durum ve hiç ilgilenmemesi sinir bozucuydu, firma yetkilisi Cem bey çok iyi niyetli ona bir şey diyemem elinden geldiği kadar yardımcı olmaya ve beni rahatlatmaya çalıştı sadece taşınma günü sözleşmenizi getireceğim dedi ama gelmedi, Bu arada Enakliyat ile 7. taşınmam daha önce de sorunlar oldu ama bu derece hiç olmadı.

Saygılarımla."

Emre Çoğal
Teklif Al

Mükemmel 9 / 65

Özhan34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi 16.02.19 da taşıttık. Özhan Nakliyattan memnunuz. Çoğu eşyamızı toplamamıştık (özellikle mutfak eşyalarımızı) arkadaşlar büyük bir özen göstererek kendileri topladı. Anlaştığımız saatte geldiler. İşlerini büyük bir titizlik ve dikkatle yaptılar. Geçen hafta da zaten özhan nakliyat ile anlaşmıştık. Sorunsuz bir nakil işlemi yaşadık. Eşyalarımız aynı şekilde evimize geldi arkadaşlar da çok yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ederiz."

Sefa Odabaşı
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 529

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Titiz ve dikkatli bir çalışma oldu. Çok çok memnun kaldım aynı şekilde de teslimat yapıldı. Hasarsız ve eksiksiz bir hizmet aldım. Profesyonel ve organize bir organize yetisi gelişmiş bir ekip sahipler. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Deniz Ata çalışanlarının emeğine sağlık."

Neslihan Yeşil
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.