30484

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

751

67 şehirde 751
evden eve
nakliyat firması

50602

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.5 / 120

Serhat Arya Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hızlı bir ambalajlama ve demontaj işleminden sonra titiz bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler. İşlerini iyi yapan bir firma."

Burak Yayla
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 57

Özhan34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tam vaktinde gelip,4 genç 4 bir yandan işe tutuldu.Özenli paketleme yapıldı.Hiçbir eşya zarar görmeden yeni adrese ulaştı. Enakliyat ve Özhan evden eve nakliyata teşekkür ediyorum."

Kutlu Gür
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 185

Budak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma tam zamanında geldi. Paketlemeler düzgünce yapıldı. Eksik hiçbir şey bırakmadılar. Hepsi yardımsever ve iyi insanlardı. Eşyalarımız da hasarsız geldi. Bir daha taşınsak veya etrafımızda biri taşınırsa ilk tavsiye edeceğimiz firmadır."

Ömer Faruk Demir
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 666

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Bütün eşyalarımız sarıldı. Cam ve Porselen gibi hassas eşyalar daha dikkatli sarıldı ve taşındı. Demontaj işlemleri sorunsuz fakat montaj işlemlerinde yatakodası dolabının kapakları ters monte edilmiş. Büyük ihtimal fark edilmedi. Firma sahibi Adem Bey bizzat ilgilendiği için ona teşekkür ederim. Her isteğimizi hatta fazlasını yaptı. Kesinlikle tavsiye ederim. Memnun kaldım."

Yıldırım Beyazıt Kılınçarslan
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 736

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Gelen arkadaşların hızı çok çok iyiydi. Yaklaşık 1 buçuk saat için de bütün evi kucaklayıp götürdüler. Taşındığımız eve de bir o kadar hızlı çıkardılar (taşınılan binada merdivenler kullanıldı ve 4. kat). Çok az eşyanın köşesinde deformasyon oldu fakat bu da taşınmalarda kaçınılmaz diye düşünüyorum. Fakat bu kaçınılmaz olandan da kaçınılırsa bence bu firmadan daha büyüğü olamaz."

Ali Büyüküstün
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 9

Nilüfer Nak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Normal."

Barış Sayın
Teklif Al

Çok iyi 8 / 4

Soyluhan Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Anlaşmamıza göre yüklemeyi akşam 4'te yapıp gece 9'da Bursa'da boşaltacaktı. Fakat akşam 6 d geldi ve yola çıkmak yerine ertesi güne kadar bekleyip varış noktasının şehir merkezinde olduğunu belirterek malları Bursa dışında bekletti. En sonunda kendimiz bir araç gönderip malı o şekilde aldık.
Firma iletişiminden hiç memnun kalmadım."

Muhammed Davut
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 44

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Her konuda çok yardımcı oluyorlar. Bütün ekip özverili işinin ehli. Özellikle Vahap Bey ve Hüseyin bey başta olmak üzere hepsine çok teşekkür ederim. Tekrardan elinize emeğinize sağlık."

Melike Atalar
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 24

ünkar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Anlaştıktan sonra 3 farklı şirketle karşılaştım. İstanbul'dan yükleyenler farklı, vana taşıyanlar farklı. Bir de Ünkar nakliyat. Şartları anlıyorum fakat hepsiyle farklı konuşmalar geçti ve ciddi anlamda iletişim problemi yaşandı.
İstanbul'dan eve yüklemeye gelen arkadaşlar, anlaştığım ücrete paketleme ve yüklemenin dahil olmadığını günlük yevmiyelerini vermem gerektiğini söyledi. Daha sonra firmayla görüştüğümde sorun çözüldü ve ben yanlış anlamış oldum. Sonrasında da her çalışan biraz daha ödemem yapmam için farklı hikayeler anlattı (eşyalarım çok, paketleme için ekstra bir eleman geldiği gibi). Defalarca sormama rağmen cumartesi teslim edeceklerini beyan etmelerine rağmen ben Van'a geldiğimde pazartesi teslim edebileceklerini söylediler. (önce Bolu'da kara yakalandıklarını, sonra Bingöl'de kara yakalandıklarını söyledi). 2 gün bütün aile otelde kalmak zorunda kaldık. Pazar günü pazartesi için tekrar teyit için aradığımda akşam teslim edeceklerini öğrendim. Akşam vakti teslim ettiler. Ürünlerimde eksik ya da hasarlı bir şey yoktu. Gayet güzel taşınmıştı. Ödeme sırasına geldiğinde şirkete ulaşamadım çünkü başta anlaştığımız fiyatı fatura dahil değil diyerek arttırmasına rağmen taşıyan firma fatura kesmedi. Fatura istiyorsam Kdv ödemem gerektiğini belirttiler. Bu süreçte de firmaya ulaşamadım. "

Sefa Coşkun
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 30

Türksoylar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Ben çok memnun kaldım. Geldiler ilgilendiler, özen gösterdiler uygun fiyata kaliteli iş yaptılar. Üzerlerine vazife olmayan konularda bile yardımcı olmaya çalıştılar. Tercih ederseniz memnun kalırsınız. Tekrar teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin."

Zahid Yıldırım
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.