32838

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

843

67 şehirde 843
evden eve
nakliyat firması

59699

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 108

Ulaşım Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"hizmetlerinden çok memnun kaldım, eşyalarımı hiç bekletmeden zamanında sağ salim teslim ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum."

Tamer Alpay
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 687

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"çok iyi ve güvenilir bir şirket, herkese tavsiye ederim. Istanbul'dan Alanya'ya makul bir fiyata sorunsuz ve çabucak taşıdılar. Huzurunuzda kendilerine tekrar teşekkür ederim. "

Aydın Zap
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 788

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Zamanında geldiler. Eşyalar çabucak taşındı.
Eşyalarda ve duvarlarda hicbir çizik veya kırık yoktu. Taşımadılar güler yüzlü ve becerikli insanlar. Herşey için çok teşekkür ederim."

Mustafa Yağlı
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 108

Öznakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Zamanında geldiler hiçbir esyama zarar vermeden çok çabuk bir şekilde tasidilar.paketlemede gayet başarılar çalışanları saygılı ve güler yüzlü hiç bir sorun yaşamadım herkese tavsiye ederim. teşekkürler öz nakliyat."

Ceylan
Teklif Al

Mükemmel 10 / 20

Ertaş Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Verilen hizmetten çok memnun kaldım, gerçekten Hızır gibi yetiştiler ve vadedilen hizmetin çok daha fazlasını verdiler, Allah razı olsun."

Gülçin Özdemir
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 67

Havataş34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Süreç başından itibaren sürekli iletişimde kaldılar ve zamanında taşımayı gerçekleştirdiler. Gelen arkadaşlar deneyimli ve işinde başarılılar. Teşekkür ederiz."

Yetiş Ercan
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 32

Oskar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma sahibi ve taşıma yapan arkadaşlardan memnun kaldım. Başta ne anlaştıysak taşıma o şekilde tamamlandı ve ek ücret vs istenmedi. Sadece söylenen saatten bir saat sonra geldiler. Her taşınmada olabilecek bir iki bardak kırılması dışında sorun yaşamadım. Hatta bozuk olan bir gardırobumu da arkadaşlar taşıdıktan sonra tamir ettiler. Tekrar teşekkür ederim. Kendilerinden memnun kaldım."

Zeki
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 435

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Aysa Nakliyat çalışanlarına ve Yahya Bey'e çok teşekkür ederim. Şahane iş çıkardılar. Söz verdikleri saatte geldiler, son derece titizlikle işi tamamladılar. Çalışan arkadaşların hepsi on numara insanlar. Gerek işlerine gösterdikleri özen gerekse insani yaklaşımları, çözüm odaklı bakış açılarıyla taşınmak gibi büyük bir sorunu son derece kolay ve zevkli bir hale getirdiler. Temmuz sıcağında, dönüşü zor merdivenlerden onlarca kilo yük indirip hiç şikayet etmeden, güler yüzlü kalabilmek herkesin harcı değil. Toplamda 4 adet gardrobumuzu demonte edip mükemmel bir şekilde, mevcut arızalarını da gidererek yeni evde kurdular. Eşyada kırılma dökülme vesaire yok. Allah hepsinden razı olsun, ellerine, ayaklarına, emeklerine sağlık.
Biz çok memnun kaldık, bir daha taşınacak olursak yine bu arkadaşlarla çalışmak isteriz. Siz de taşınmayı düşünüyorsanız Aysa Nakliyat'ı gözü kapalı tavsiye ederim."

Ali Yılmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 52

ÜNAL Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sözlerinin eri, ve oldukça hızlılar. Sorunsuz bir şekilde taşıma gerçekleşti.
Ünal Bey ve ekibi gayet başarılı."

Can Akın Balcı
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 79

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Ekip hızlı.güvenilir zamanında geldiler ama benim eşyalarım fazla önceden bilgi vermeme rağmen eşyaların hepsi kamyona sığmadı.Onun dışında bilgisayar masası ve dolapta hasarlar var."

Uğur Şahin
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.