37165

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

765

67 şehirde 765
evden eve
nakliyat firması

21516

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.3 / 51

Ayazoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan İzmir'e 2 gün içinde sorunsuz taşınma gerçekleştirildi. Tüm mobilyalarımız Ömer Bey tarafından özenle kuruldu. Tüm ekibe gecikme yaşanmadan kurulum ve montaj için teşekkür ediyoruz."

Filiz Öz
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 6

Taşıyıcı Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma yetkilisi Erdal Bey başta olmak üzere, taşınmamda son derece yardımcı ve saygılı olan Ömer Bey ve diğer çalışanlara çok teşekkür ederim.
Paketleme, taşıma hızı ve hizmet kalitesi gerçekten çok iyiydi. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı emanet edebileceğiniz firmayı herkese tavsiye ederim.
İşimizi son derece kolaylaştıran özenli ekibinize bir kez daha çok teşekkür ederim..."

Tuğçe Öztürk
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 910

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Firma sahibi ve çalışanlarının ilgi, alakası, yaklaşımı ve iş tutumları çok profesyonelceydi. Bu dönemde özellikle bu sektörde bu şekilde bir hizmet almak gerçekten çok mutlu etti. Tekrar taşınsam gözüm kapalı bu firma ile çalışırım."

Özgür Öztürk
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 731

Kale Taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Tam dedikleri saatte geldiler. Paketlemeleri son derece güzeldi. Montaj-demontaj hizmetleri de son derece iyi ve hızlı. Ev taşıma gibi zahmetli işlemleri bir nebze kolaylastiran kale nakliyata teşekkürler."

Yasin Koca
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 35

Karataş Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Defalarca taşınmak zorunda kaldım ve o kadar sorun yaşadım ki.

enakliyat.com.tr'den ilan verdim o kadar kişi teklif verdi ki hiç biri hoşuma gitmedi. Mahmut beyle telefonda konuştuğumuz neyse aynısı yaptılar, çok memnum kaldım. Sorunsuz bir şekilde Mahmut bey eşyamı güvenli taşıttım. Benim işim çıkmıştı işe gitmiştim, geri geldim hiç sıkıntı olmadı.

Karataş nakliyattan çok ama çok memnum oldum, herkese tavsiye ederim."

Kemal Kocakoç
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 931

NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Sabah erkenden gelip öğlen olmadan bitirdiler taşıma işini, gayet hızlı ve pratiktiler ufak tefek kazalar oldu ama o da nazar artık. Fiyat / performans olarak kesinlikle açık ara İstanbul'da lider."

Emre Ozdemir
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 482

AYSA Nakliyat Firması

Ücretsiz ekspertiz : Taşımacılık önceci eksperimiz gelip taşımacılığın yapılacağı yeri ve taşınacak olan eşyaları inceleyerek planlama yapmaktadır.

Son Müşteri Yorumu
"İyi ki Aysa ile taşındık, emeklerine sağlık.

Son derece nazik ve çalışkan bir ekip.

Sabah evden çıktım sonrası Aysa ekibinin işiydi.

Sabah dokuzda başladılar aksam saat yedide ayrıldılar.

Elleri dert görmesin."

Fulya Özdabak
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 27

Uşak Yılmaz Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İletişimi ve sorun çözme konusunda çok iyi düzeyde bir firma. Taşınmalarda sorunlar olabiliyor önemli olan çözümünün zamanında ve gerektiği gibi yapılması. Yardımları için firmaya teşekkür ediyorum."

Berkan Odekbas
Teklif Al

Mükemmel 9 / 612

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Evimizi taşımaya karar verdiğimizde tabi ki tereddütlerimiz vardı. Eşyalarımızın zarar görmesinden kaygılanıyorduk. Ata nakliyatın İş disiplini ve dikkatine çok teşekkür ederiz. En ufak bir sıkıntı yaşamadan eşyalarımız yeni evimize ulaştı. Taşınacak arkadaşlara tavsiye ederiz."

Aynur Kuru
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 11

Türkiyem Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Bursa'dan Ankara'ya taşındım. Eşyalarım yeniydi ve gerçekten çok güzel ambalajlayıp taşıdılar, eşyalarım hiç zarar görmedi gayet de güzel ilgilendiler. Gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz. "

Ibrahim Mutlu
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.