Evden Eve Nakliyat Firmaları
29755

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

706

66 şehirde 706
evden eve
nakliyat firması

49083

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Müthiş 8.9 / 704

Çakır Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"13koli demiştik ama elimize 12koli geçti 1koli eksik bayağı eksik parçalar var."

Nezrin Mehdiyeva
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 18

Şafak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sözleşmeye sadık kalan, zamanında gelen, zamanında taşıma işlemini tamamlayan, makul ücret teklif eden, eşyaları taşıma sırasında tahrip etmeyen, özellikle yatak odası mobilya montajını orijinalden daha iyi yapan bir firmadır. Bülent Beye, ekibine (Şafak Nakliyata) ve taşıma sürecini telefon ederek takip eden e-nakliyat'a teşekkür ederim."

Fatih Efe
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 24

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Pazartesi taşınmak İçin vermiş olduğum ilan sonucundan birçok ilan arasından gerek yazılan yorumlardan gerekse de Hüseyin beyle telefonla kurmuş olduğumuz iletişim sonucu İstanbul nakliyatla taşınma işlemini gerçekleştirmeye karar verdim. Çok iyi bir karar verdiğimi belirtmek isterim. Perşembe günü 9 da söz verdikleri gibi ekibiyle geldiler. Hiçbir eşyama zarar vermeden, dikkatli ve özenle aldıkları gibi yeni eve teslim ettiler. Gerek paketlemeleri konusundaki özen ( streçlemeleri, zarar görmemesi için sarmaları, merdivenlerden indirirken ve çıkarırken o zor şartlar altında hem ürünlere hem de merdivenlere zarar vermemek için sarf ettikleri çaba takdir edilesiydi. Hüseyin bey in olumlu tavrı bizleri çok mutlu etti. Çok zor olacağını düşünürken bu kadar kolay taşınmamıza yardımcı oldukları İçin kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. "

Zeynep Aydın
Teklif Al

Mükemmel 9 / 43

Özhan34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Şu anda salon ve odalara yığılmış çuval ve kolilerin arasından geçmeye çabalıyoruz. Bu kadar berbat bir iş ilk kez başımıza geldi.. Hiç bir şeye dokunmayın özel eşyanızı alın ve çıkın denildi:))))) Eğer kendi yaptığımız koliler olmasaydı nasıl taşınacaktık bilmiyorum. Ufak bir kamyonetten az iri kamyon; paketleme hak getire. Güya elbiselerin ütüsü bile bozulmayacaktı. Tüm giysiler çuvallarda! Bir avize dışında kırık dökük yok gibi, gibi diyorum hiç bir şeyi açamadık daha. Montaj filan komedi. Sadece çalışan arkadaşların güçlü kolları vardı. Gerisi tümüyle fiyasko."

Hikmet Yaman
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 659

Kale taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Tam dedikleri vakitte geldiler ve tam dedikleri vakitte teslim ettiler. Adem bey’e de Harun bey’e de çok kolay ulaşabildik. Telefonları hep açıktı. Hiçbir eşyamız kaybolmadı ve zarar görmedi. Hepsine çok teşekkür ederiz. Eğer bir daha taşınırsam kesinlikle yine Kale Nakliyat !"

Ali Başcı
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 726

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Hepsi iyi niyetli ve gerçekten hiçbir sıkıntı çıkmadan işlerini hallettiler. Kısa süreli ve düzgün çalıştılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

Serdar Şensöz
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 852

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"arkadaslar cok iyi kalpli guzel insanlar paketleme konusunda da gelistirirlerse kendilerini super olur"

Musa Genc
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 742

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Harika insanlar Allah razı olsun işlerini çok iyi yapıyorlar her şey için çok teşekkür ederim Bu firmayı gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Paketlemeden taşımaya montajda kuruluma her şey tüm işlerini çok düzgün yaptılar. Söyledikleri zaman da gelip hiç bir şey kırılmadan, çizilmeden teslim ettiler."

Emrah Albar
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 404

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok eşyamız olmasına rağmen sorun çıkartmadan paketleyip taşıdılar. Teşekkür ederiz."

Buse Öngen
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 80

MODEL Nakliyat Firması

Biz sadece evden eve nakliyat hizmetleri vermemekteyiz. 10 yıllık deneyim ve tecrübesini diğer birçok alanlarda da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşayan firmamız oldukça geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerine hizmetler vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Başta Muhammed Bey olmak üzere gelen arkadaşlara teşekkür ederiz. Hem işlerinde iyiler hem de çözüm odaklılar. Sıkıntısız ve hızlı bir şekilde eşyalarımız taşındı. Rahatlıkla tercih edebilirsiniz."

Hidayet Memiş
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.