Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Enakliyat İle Daha Akıllı Ve Kolay

Enakliyat, gerçek zamanlı teklif, takip, iletişim kurmanın ve işbirliği yapmanın en iyi yolu.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın

Enakliyat Nasıl Çalışır?

Tüm nakliyat ihtiyaçların için kolayca fiyat teklifleri al

teklif al formunu doldur
Teklif Al Formunu Doldur

Evden eve nakliyat için istediğin hizmetleri seç, eşya hakkında bilgi ver formu tamamla.

teklifler gelsin
Teklifler Gelsin

İstediğin hizmetler için iki dakikada birçok nakliyat firması tekliflerini sunsun.

karşılaştır ve seç
Karşılaştır ve Seç

Teklif veren firmaları karşılaştır, yorum ve reytingleri incele kolayca karar ver.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Veriye Dayalı Taşıma İle En İyi Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Al

Siz evinizi bulup hazırlayın biz evden eve nakliyat sürecini sizin için kolaylaştıralım. İhtiyaç duyduğunuz her şey bir arada Enakliyat'ta.

Kolay Rezervasyon, Birden Çok Hizmet
Kolay Rezervasyon, Birden Çok Hizmet

Sadece birkaç tıklama ile birçok fiyat teklifini bir arada gör, karşılaştır ve kolayca rezervasyon yap.

Enakliyat süreci sizinle beraber takip etsin ve sunduğu hizmetler ile şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştırsın. Dilediğin zaman müşteri temsilcinden destek alıp, kolayca taşınırsın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Her Şeyi Tek Bir Yerden Yönetin
Her Şeyi Tek Bir Yerden Yönetin

Şehirlerarası evden eve nakliyat için ihtiyaç duyacağınız her şeyi tek bir yerden yönetin ve rahatça taşının.

Müşteri yorumları, firma reytingleri, firma yetki belgeleri ve E-devlet üzerinden belge onayları ile tam yetkili firmalardan teklifler alın. Enakliyat desteği ile online sözleşme, nakliyat sigortası, kredi kartı ile taksitli ödeme ve profesyonel destek ile her şey bir arada.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
En İyi Firmayı Kolayca Bulun
En İyi Firmayı Kolayca Bulun

Şehirlerarası evden eve nakliyat için dönüş ve boş kapasite için yük arayan nakliyat firmalarını kolayca bulun.

Yeni taşınacağın şehre giden veya o şehre dönecek firmaları bulmanın en kolay yolu Enakliyat böylece tasarruf eder ve gerçekten taşımayı yapacak firmalar ile iletişime geçersiniz.

Hemen Fiyat Teklifleri Al →
Hemen Fiyat Teklifleri Al
Hemen Birçok Firmanın Teklifini Bir Arada Görün
şehirlerarası nakliyat için teklif al

10 yıllık şehirlerarası evden eve nakliyat deneyimi ile sektörü bilen profesyonellerden destek alarak taşının, rahat edin.

 • Rakipsiz anlık fiyatlar
 • En iyi nakliyat firmaları
 • Profesyonel destek
 • En kapsamlı nakliyat sigortası
 • Kredi kartı ile ödeme
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme
Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Şehirlerarası Taşının

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Taşınma bitene kadar ödemen nakliyat firmasına aktarılmaz böylece hiçbir endişeniz olmadan dilediğiniz her eşyanızı kolayca taşıtabilirsiniz. Soruların için müşteri temsilcinizden destek almayı unutmayın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
paketleme hizmeti yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Binlerce Mutlu Müşteri
Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
H
Hüseyin c.Ankara > İstanbul
10
Öncelikle evimi taşımaya gelen Ulaşım Nakliyat ekibine ve Ramazan Bey'e çok teşekkür ederim. Kesinlikle aldığı paranın hakkını veriyorlar. Bu zamanda böyle dürüst insanların olması çok iyi.
Evime 5 kişi geldi ve eşyaları dikkatlice kamyona yüklediler. Paketlemeyi güzel ve hızlı bir şekilde yaptılar. Evimizdeki ufak eşyaları güzelce kolilediler ertesi gün sabah erkenden 2 saatte de yeni evime indirdiler. Nakliye işinde riske girmeyin. Paketleme, montaj-demontaj, taşıma sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi. Tekrar ihtiyacım olduğunda tercih edeceğim bir firma. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
Ulaşım Nakliyat
T
Tolga a.İstanbul > İstanbul
10
Çok memnun kaldım. Firmaya teşekkür ediyorum.
Havataş34
H
Hüseyin k.İstanbul > İstanbul
10
Karataş nakliyat firmasına ne kadar teşekkür etsem azdır. Kendi evlerini taşıyorlarmışçasına taşıyıp mobilyalarımızı kurdular. Tüm eşyalarımızı paketlediler, ilk defa bu kadar işinde usta olan firmayla taşındım. Allah hepsinden tek tek razı olsun. Tüm eşe dosta ve çevremdeki herkese tavsiye ederim. 10 yıldız değilde 100 Yıldız hak ediyorlar gerçekten. Bir daha taşınma işim olursa mutlaka ve mutlaka Karataş nakliye firmasıyla tekrardan taşınacağım.
Karataş
H
Hüseyin .İstanbul > Erzurum
8.8
Vaktinde, seri, temiz ve güler yüzlü hizmet. Teşekkürler.
Ayazoğlu
Ö
Ömer y.İstanbul > İstanbul
10
Açık konuşmak gerekirse, yaptıkları işten çok daha fazlasını hak ediyorlar. Benim taşındığım ev, zor bir evdi. Bir vakit vazgeçip giderler mi diye düşünmedim diyemem. Bütün mobilyaları gayet güzel taşıdılar, kurdular. Ben herhangi bir hasar görmedim ve hatta taşımadan evvel benim görmediğim, önceki taşımadan kaynaklanan hasarları bana gösterdiler. Emrah bey ve yanında çalışanlara çok teşekkür ediyorum. En başta bazı yorumlar yüzünden birkaç çekincem vardı ama şunu herkese gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Oskar firmasıyla olan taşımadan çalışanlardan kaynaklanabilecek bir sorun yaşama ihtimaliniz çok düşük. Hiç yok diyemem çünkü bu işin böyle bir riski var, ama firma ve çalışanları bu konuda ellerinden geldiğince dikkat çalışıyor. Fiyat, performans hız, ilgi, çalışkanlık, vb. her konuda Oskar firmasının çalışanlarına emeklerinden ötürü tekrar teşekkür ediyorum.
Oskar
M
Murat e.Şanlıurfa > İstanbul
10
Bizi yarı yolda bırakan tanıdık firmanın ardından sadece iletişim yolu ile Şanlıurfa'dan başında olmama rağmen titizlikle sarıp herhangi bir hasar olmadan İstanbul'a kadar malzemelerimiz geldi. Dedikleri saati hiç geçirmediler. Saygı ve sevgi çerçevesinde bir taşıma oldu. Çok teşekkürler.
Varyap
E
Emre g.İstanbul > İstanbul
10
Gerek paketleme olsun gerek hızı olsun çok memnun kaldım tavsiye ederim.
Gürtaş
G
Gamze c.İstanbul > İstanbul
10
Erkan Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Anlaştığımız saatte gelip profesyonel bir şekilde paketleme ve nakliye işlemini gerçekleştirdiler. Gardrop ve bazalı yatak tertemiz monte edildi. Hiçbir eşyamız zarar görmedi. Biz çok memnun kaldık. Düşünmeden tercih edebilirsiniz. Tekrar teşekkürler...
Erkan Nak
E
Erdal g.İstanbul > İzmir
10
Emekli askeri personel olmam sebebi ile defalarca ev taşıdım. İlk defa sorunsuz bir taşıma ile süreç sona erdi. Bu sebeple Önder nakliyat ailesine çok teşekkür ederim.
Önder Nakliyat
Y
Yusuf a.İstanbul > İstanbul
10
Verdikleri saatten bile önce gelen asla hiçbir eşyaya zarar vermeyen bir nakliyat firması. Çok memnun kaldık, bir çiziğimiz dahi olmadı eşyalarda, kesinlikle öneriyorum harika.
Budak
O
Osman d.İstanbul > Trabzon
9.7
İletişimleri iyidi. Seri bir şekilde eşyaları taşıdılar.
Ayazoğlu
N
Nihal s.İstanbul > Ankara
10
Ramazan Bey’e, Adil Bey’e ve tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Fiyat performansı çok uygun oluşuyla ilk başta düşündürmüştü, ancak hem hızlı, hem disiplinli hem de becerikli bir ekiple karşılaştık. Kafamızda hiç soru işareti kalmadı. İşlerini düzgün yapmayı ilke edinmiş bir ekip! Çok teşekkür ederiz :)
Ulaşım Nakliyat
M
Murat ç.İstanbul > İstanbul
10
Verdiğiniz paranın fazlasıyla karşılığını hak eden bir firma. Tüm eşyalarımızı özenle paketlediler, temiz çalıştılar ve hiç bir ev eşyamız zarar görmedi. Elbiselerimiz özel dolaplar ile taşındı, kırışma veya kirlenme söz konusu olmadı. Yeni evimize önce dolaplarımız kuruldu ve yerleştirildi, tüm koliler alındığı odaya ait olarak bırakıldı. Tekrar hizmet alacak olsam KARATAŞ NAKLİYAT ile gönül rahatlığı ile çalışırım. Allah Razı Olsun Mahmut Bey Ve Ekibinden.
Karataş
D
Deniz s.İstanbul > Balıkesir
10
İstanbul’dan Balıkesir’e taşındık. Paketlemedeki özenleri, kırılacak eşyalara ve mobilyalara gösterdikleri dikkat örnek olacak şekildeydi. Şehirlerarası taşınmada hiç düşünmeden seçebilirsiniz.
Gülhan Nak
S
Sultan k.İstanbul > Ankara
10
Yavuz Bey'e ilgisi, alakası, taşıma hizmeti ve güzel davranışlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Enakliyat'a da ayrıca teşekkürlerimizi sunarız.
Öz Yıldızlar
E
Emre e.İstanbul > İstanbul
10
Bundan yaklaşık 2 ay önce kadar yine Varyap ile evimi taşımıştım, güler yüzlü ve samimiyetleriyle ve verdiği hizmetten dolayı çok memnun kalmıştık. Bugün yine babamın evini taşıdık, bizleri verdiği hizmetlerinden dolayı yine memnun ettiler. Yine ev taşısam kesinlikle VARYAP. Teşekkürler, elinize emeğinize sağlık Cevdet abi :) Allah hayırlı işler nasip etsin.
Varyap
G
Gokhan d.İstanbul > İstanbul
10
Çok memnun kaldık eşyaları itinayla ve özenle taşıdılar güvenilir bir firma çok teşekkür ederim.
Önder Nakliyat
M
Merve y.İstanbul > İstanbul
10
Her şey için çok teşekkürler.
Öz Nakliyat
C
Can o.İstanbul > Tekirdağ
10
Gerçekten çok memnun kaldım. Olağanüstü hizmet. Benim taşınmam hiç standart değildi, dar kapılar, alçak tavanlar odalardan çıkmayacak boyutta dolaplar 14. Kat asansöre sığmayan koltuk taşındığım evde yerine sığmayan buzdolabı. Hiç bir teknolojik alet kullanmadan sadece teknik ve güç ile hokus pokus her şey 2 saat içinde ışınlandı. Vallahi olmayacak şeyleri başardılar. Biz bu iş olmaz bu koltuk girmez, bu buzdolabı sığmaz derken onlar başardılar. Hiçbir eşyam zarar görmedi. 6 kardeşler Nakliyata çok teşekkür ederim. Elinize sağlık.
6kardeşler
B
Burak e.İstanbul > İstanbul
10
Her şey çok güzeldi, teşekkürler. 4 kişi geldiler, yatak odası çok güzel kuruldu, ustalar gülümserdi.
Varyap
N
Nurten o.İstanbul > İstanbul
10
Defalarca taşındım daha iyi bir nakliye işi görmedim, emeğinize sağlık :)
Önder Nakliyat
T
Tamer p.İstanbul > Balıkesir
10
Yakup bey ve ekibi harika bir titizlikle eşyalarımızı taşıdılar. Eşyaların toplanma anından itibaren profesyonellerle çalıştığınızı hissediyorsunuz. Hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz.
Stil Nakliyat
S
Salim h.İstanbul > Ankara
9.1
Budak nakliyat firma sahibi Mustafa bey ve iki oğluna samimi tavırları ve temiz işçilikleri için teşekkür ediyorum. Taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.
Budak
M
Merve b.İstanbul > Şırnak
10
İstanbul'dan Şırnak’a evimi taşıdılar, paketleme, taşıma mükemmeldi. Bir daha taşınırsam düşündüğüm tek nakliyatçı😊
Varyap
A
Ahmet b.İstanbul > Sakarya
10
Sorunsuz ve sıkıntısız bir taşınma işlemi gerçekleştirdim, eşyalarım güzelce ve dikkatli bir şekilde paketlendi aynı şekilde yerine taşındı, hiçbir sıkıntı yaşatmayan Seyit bey iyi niyetli ve efendi bir insan taşınma için verdiği fiyat gayet uygundu, ARMA nakliyat Seyit Beye teşekkür ederim.
Arma Nakliyat
A
Aydın a.İstanbul > Manisa
10
Ev taşıyacak tüm vatandaşlara tavsiye ediyorum.
İstanbul’dan Manisa’ya hiçbir sorun olmadan eşyalarımızı getirdiler. Erdal bey müşterilere olan sorumluluğu ve ilgisi süper. Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.
Ayazoğlu
G
Görkem o.İstanbul > İstanbul
10
Harika hizmet teşekkür ederiz.
Stil Nakliyat
A
Atilla g.İstanbul > İstanbul
10
Varyap firmasıyla ikinci nakliye işim yine çok memnun kaldım. Cevdet abi ve ekibine çok teşekkür ederim. Gayet güzel iş çıkardılar.
Varyap
S
Sungurhan y.İstanbul > Hatay
9.8
Cemil beye ve iş arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Beklediğimizden kısa sürede eşyalarımızı toplayıp aldıkları gibi teslim ettiler.
Varyap
E
Evren a.İzmir > İstanbul
10
Paketleme ve hız çok iyi. Çalışanlar güler yüzlü, 1 günde şehir değişikliği gerçekleşti. Montajlar doğru yapıldı. 1 bardak dahi kırılmadı. Teşekkürler Egetur.
Egetur
Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular
Her Nakliyat Firması Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Verir Mi?

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neden Farklılık Gösteriyor, Doğru Fiyat Nasıl Belirlenir?

Ankara Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alabilir Miyim?

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiyeleriniz Nelerdir?

Enakliyat Şehirler Arası Nakliyat Hizmetini Nasıl Kolaylaştırıyor?

Şehirler Arası Evden Eve Taşımacılık İçin Özellikle Dikkat Etmem Gereken Bir Detay Var Mı?

Neden Enakliyat?
Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

desteğimizle yanınızdayız
Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.