35183

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

750

67 şehirde 750
evden eve
nakliyat firması

77158

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

EN İYİ EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.2 / 830

VARYAP Nakliyat Firması

Her şey zamanında sloganı ile Evden eve Nakliyatın kolay ve rahat geçmesi adına süreçteki tüm adımlar sıralı olarak gerçekleştirilir.

Son Müşteri Yorumu
"Her şey için çok teşekkürler, inanılmaz iyi insanlar, bütün eşyayı ambajladılar ve çok titiz bir şekilde taşıdılar. İnsan işi bilenle çalıştı mı o iş çok rahat ve kolay bitiyor. İnan işin bitmesini bile istemezsiniz böyle insanlarla çalışınca. Allah bol kazanç nasip etsin inşallah, her şey için Cevdet beye teşekkür ederim. Gözü kapalı evinizi, eşyanızı emanet edebilirsiniz, teşekkürler Varyap nakliyat."

Gökhan D
Teklif Al

Mükemmel 9 / 590

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Söyledikleri saatte gelerek bütün eşyalarımı zarar görmemesi için paketlediler ve kontrollü şekilde yüklediler. İndirdikten sonra aynı şekilde kurulumları yapıldı. Teşekkür ederim Ata nakliyat'a."

Serkan
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 157

Ulaşım Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma sahibi Ramazan Bey ve çalışma arkadaşları, kibar ve hızlılar. Anlaştığımız gün ve saatte gelip düzgün şekilde nakliyatı yaptılar. Kırık, çizik ve benzeri hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Beklentimizden daha fazlasını yaptılar. Göstermiş oldukları ilgi alaka ve özenden dolayı çok teşekkür ederim. Çok memnun kaldık. Ellerine kollarına sağlık. Herkese tavsiye ederim."

Ayhan Demir
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 707

Kale Taşıma Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Yapmakta olduğumuz evden eve taşımacılık hizmetinin ne kadar önem taşıyan bir hizmet olduğunun bilinci ile nakliyat sektöründe iyi hizmet vermenin gayreti içerisindeyiz

Son Müşteri Yorumu
"Başarılı ve düzgündü. Söz verdikleri zamanlarda işlerini yaptılar. Tavsiye ederim."

Erdem Levent
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 785

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Başta Mirza bey olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür ederim. Eşyalarımı İstanbul'dan Konya'ya taşıttırdım. Bu zor günlerde ellerinden geleni yaparak sorunsuz teslimat gerçekleştirdiler. Mirza bey pazar günü söz vermesine rağmen ricamı kırmadı cumartesi gecesi yorgun ve uykusuz olmasına rağmen söz verdiği günden bir gün önce teslimatımı gerçekleştirdi. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Teşekkürler Simbo nakliyat..."

Alican Ak
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 200

İstanbul Yaprak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle çok kibarlar, kolay iletişim kurabilirsiniz. Yaptıkları işin hakkını veriyorlar. Hızlılar, dikkatliler, eğlenceliler :)
Ne talep ettiysek yerine getirdiler. Biz çok memnun kaldık. İşlerini iyi yapmaları ve küçük hatalarda bile büyük mahcubiyet duymaları bence önemli bir detay..
Teşekkür ederiz, ihtiyacı olan arkadaşlarımıza mutlaka sizi tavsiye ediyor olacağız..
Sağlıkla kalın, Allah, kaza bela vermesin.."

Erdem Gaga
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 108

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Zamanında geldiler, hızlı ve sorunsuz bir nakliye oldu. Tavsiye ederim. Teşekkür ederim."

Ibrahim Berkay Koca
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 114

Evgören Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Enakliyat'ı çok sıkıntılı taşımalar yaşadığım için tesadüf sonucu buldum ve buradan bir sürü teklif aldım. Bu tekliflerin içerisinde hem yorumlarıyla hem performansıyla gözüme çarpan Evgören nakliyat'ı seçtim. Daha önce çok sıkıntılı taşımalar yaşadığım için yine tereddüt içerisindeydim. İlk defa hem insan olarak yaklaşımlarıyla hem de profesyonellikleriyle çok memnun kaldığım bir nakliyat firması oldu. Emrah bey ve ekibi tek bir çizik olmadan eşyalarımızı en ince ayrıntısına kadar ambalajladılar ve herhangi bir eşyamız kaybolmadı veya zarar görmedi. Ayrıca hassas cam eşyalarımız vardı onlar bile özel battaniyelere sarıldı. Bana sabah 6.30'da geliriz dediler ve 6.30'da geldiler; bu kadarına pes. Herkese canı gönülden tavsiye ediyorum ve kendilerine de çok teşekkür ediyorum.
Eviniz mi taşınacak? tereddüt etmeden Evgören Nakliyatı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz."

Mehmet Kamil
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 742

Çakır Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İlgi alaka bakımından, güler yüz bakımından, kaliteli hizmet alacağınız bir firma. Çok teşekkür ederim."

Emine Demir
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 430

Egekoç Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Bir gün öncesinden anlaşmamıza rağmen kısa sürede organize olup sabah 8 de geldiler. Yusuf , Muhammed ve tüm ekibe güleryüzü ve tüm eşyalarımızın düzgün bir şekilde nakliyesini tamamladığı için teşekkür ediyoruz. "

Gökhan Arslan
Teklif Al
Türkiye'de
Sadece Enakliyat'ta Eşyalarınızı
Tüm Risklere Karşı Sigortalayın
Rahat Taşının
Hemen Fiyat Teklifleri Alın

10 Yıldır En İyi Nakliyat Hizmetinin Adresi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.