32381

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

827

67 şehirde 827
evden eve
nakliyat firması

55514

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 138

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Gülhan Nakliyat'la son anda anlaşmamıza rağmen, zamanında geldiler, çok hızlı bir şekilde paketlediler, diğer evde de hızlıca kurulumu yaptılar. Sadece aşırı hızdan 1-Çamaşır makinesi hortumundaki sular biraz ortalığı kirletti ve tv ünitesi kurulumunda duvar çok küçük çizildi, o da bu işin nazarı diyelim.

En önemlisi, anlaştığınız fiyat neyse onu talep ediyorlar, tek dertleri işlerini iyi yapmak olan temiz insanlar.
Ramazan olduğu için öğle yemeği ısmarlayamadım, iş bitiminde fazla para vermek istediğimde bile anlaştığımız fiyatı tekrar hatırlatacak kadar düzgün insanlardı.

(NOT: Enakliyat, taşınmadan önce aradı ve taşınma günü de arayacaklarını belirttiler ama aramadılar, iyi ki Gülhan Nakliyat ile anlaşmışım ki, hiç gerek kalmadı.)"

Kaan Demir
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 70

Tekin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Konuştuğumuz saatte 9.30 da gelip 13.00 da tüm taşıma işlemi bitti. Güvenilir firma. Teşekkürler."

Merve Ogretici
Teklif Al

Mükemmel 9 / 76

Özhan34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Ekip tam vaktinde geldi, hızlı , dikkatli, zarar vermeden taşıdılar. Ekip gayet kibardı ,istediklerimizi yerine getirdi.Fiyat olarak diğerlerine nazaran uygundu.Kesinlikle tavsiye ederim.Tekrar teşekkür ederim."

Ayşegül Edem
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 544

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Sayın Deniz abiye ve ekibine çok teşekkür ediyorum.Allah hepsinden razı olsun.Çok dikkatli itina ile ve hızlı bir şekilde eşyaları taşıdılar.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.Gönül rahatlığı ile eşyalarınızı taşıtabilirsiniz.ATA Nakliye güvenle taşır."

Mustafa Bayrak
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 58

Tekinel Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tekinel nakliyata başta Tarkan bey olmak üzere teşekkür ederim. Planlanan saatte, güvenli paketlemeleri, her türlü eşyanın eksiksiz demontajı-montajıyla sorunsuz şekilde taşınma gerçekleşti. Her detay ile ilgilendiler. Kendilerine tekrar teşekkür ediyorum."

Serkan Yılmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 51

ÜNAL Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Verdikleri zamanda gelerek, hızlı, güvenli ve güler yüzle taşınmayı tamamladılar."

Egemen S
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 395

Egekoç Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Zamanında geldiler, paketlemeleri profesyonelce yaptılar, eşyalarda en ufak zarar olmadı."

Ahmet Ergün
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 51

Evgör Nak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Dedikleri saatte geldiler dedikleri saatte bitirdiler, paketleme, montaj ve demontaj işlemi çok temiz yaptılar ve bir çizik dahi olmadan taşıma işlemi bitti. Elbise dolapları getirmelerini istemiştim askılı elbiselerimiz bu dolaplara yerleştirildi böylece elbiselerimizin ütüsü bile bozulmadı. Her şeyi 10 üzerinden 10 paketlendi, dolaplarım kurulduktan sonra elbiseleri kendileri astılar, eşyalarımda bir çizik dahi olmadı bu kadar profesyonel bir ekip, çok dikkatli çalıştılar, ne konuştuysak hepsini aynı şekilde yaptılar Vedat ve Emrah iki kardeş ne dediysem hiç üşenmeden hepsini yaptılar buradan Evgör nakliyata çok teşekkür ederim. Diğer firmalara göre fiyatları biraz yukarıda ama aldıkları parayı fazlasıyla hak ediyorlar Eğer size teklif verildiyse hiç düşünmeden kabul edin hiç kusur olamadan taşıma bitti tekrardan Evgör ailesine teşekkürler ederim emeğinize sağlık."

Hasan Çelik
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 146

Sencan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hüsri’nin Bey ve ekibi anlaştığımız saatte nakliye işlemi için hazırdı. Kendisi tüm taleplerimizi anlayışlı ve samimi bir şekilde karşıladı. Hiçbir eşyamıza zarar gelmedi, bir bardağımız dahi kırılmamıştı. Ayrıca çok hızlı ve birbirleri ile uyumlu çalışan bir ekibi var. Sabah 9’da Zeytinburnu’na gelip tüm evi topladılar. Öğlen saat 13:30’da Küçükçekmece’de yeni evimize yerleşmiştik. Kendisine ve ekibine buradan da çok teşekkür ediyorum. Hiç tereddüt etmeden tercih edilebilirler."

Büşra Özten
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 752

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Allah razı olsun Mirza bey ve ekibinden. Eşyalarımı kırılmadan tertemiz bir şekilde yeni evime zamanında ulaştırdılar üstelik teklif aldığım diğer firmalardan daha da uyguna taşıdılar. Dediğim şu; iyi hizmet, uygun fiyat Simbo nakliyat."

Ahmet Yılmaz
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.