Evden Eve Nakliyat Firmaları
22020

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

615

64 şehirde 615
evden eve
nakliyat firması

31380

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Çok iyi 8.4 / 535

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla evden eve nakliyat için hizmetinizdeyiz.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan İzmir'e yapmış olduğum nakliye hizmeti istediğim zaman ve saatte gerçekleşti. Eşyalarım titizlikle taşındı, firmaya teşekkür ederim."

Ercan Talya
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 237

Emsar Zeki Nakliyat Firması

2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Zamanlama, iletişim, montaj işleri oldukça iyiydi. Paketlemeyi firma yaptı ve bir çok kadehim bardağım vs kırılmıştı. Paketleme konusunda daha özenli olabilirlerdi."

Elif Ağır
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 173

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Niğde çalışma ve iş kurumunda çalışırken İstanbul'a tayin oldum. Ev bulmak ayrı bir sorun taşınmak ayrı bir sorun derken. İş geldi taşınmaya, internette fiyat araştırması yaparken Enakliyat sitesi ile karşılaştım. İlan verdim. 20 ye yakın firma teklif verdi en uygun teklifi veren ÖZTEKNİK EVDEN EVE NAKLİYAT firması ile anlaştım ve belirlediğimiz cuma günü ve saatte evde oldular. Eşyalarımızı özenle sardılar paketlediler. Kamyona yüklediler. Ben eşyaları pazar günü teslim alacağım dedim bu konuda da bana yardımcı oldular. Pazar günü eşyalarını İstanbul'daki adresine teslim ettiler. Buradan ÖZTEKNİK EVDEN EVE NAKLİYAT çalışanlarına, Muhammed bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Eşyaların birine bile zarar verilmedi. İyi çalışmalar diliyorum."

Yusuf Bey
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 249

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Yeniçağ firmasına ilgisi, alakası ve güzel hizmeti için çok teşekkür ediyorum. İyi hizmet almak isteyenlere tavsiye ederim."

Yusuf Bey
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 331

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Harika taşıma yaptılar, tertemiz çalışıp eşyalarımı eskisinden daha iyi montelediler. Çalışanlar, çok içten ve çok nazik, hepsine ve Enakliyat'a teşekkür ederim. Bu firmayı herkese tavsiye ederim."

Veysel Nezir
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 154

M.şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Son derece saygılı ve kibar ekip elemanları sorunsuz şekilde görevlerini yaptılar. Teşekkür ederiz."

M.nejat Öztürk
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 159

Ö. Güvenli Nakliyat Firması

Ö. Güvenli Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat alanında uzman firmamız,profosyonel eleman kadrosuyla güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı pirensipli,düzenli,disiplinli ve verdiği sözü yerine getiren bir firmadır.

Son Müşteri Yorumu
"Küçük bir taşınma işimde olsa söz verdikleri saatte işinin başında olup, paketleme konusunda mükemmel bir iş çıkarıp taşınma konusunda çok yardımcı oldular. Bundan sonra ben veya çevremdeki dostlarıma tavsiye edeceğim bir Nakliyat firması. Özellikle de sahibi Bünyamin Bey aşırı ilgili ve işinin ehli bir insan. Tekrar teşekkürler."

Çetin Sağlam
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 140

İSAK ÖZSOY Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Verdiğim saatte, Sabah erkenden gelen Erdal bey ve ekibi büyük bir özveri ve çabayla eşyalarıma hiç zarar vermeden taşımışlardır herkese öneririm ve teşekkür ederim."

Ceyda Keser
Teklif Al

Çok iyi 8.2 / 84

R.Huzur Nakliyat Firması

R.Huzur Kullanıcı Adlı Firma: Ankara evden eve nakliyatta 1993 yılından beri hizmet verekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok hızlı başlayıp aynı gün içinde alıp bıraktılar. Aydın'dan Ankara'ya. Taşıyanların yarısı alınan ve bırakılan yerde farklıydı. Şunu bunu böyle yap denildiğinde yok demiyorlar hemen yerine getirdiler. Bırakılan eşyalarda çizikler vardı akşam karanlığında bırakılmadı evde elektrik olmaması benim için dezavantaj oldu. Kontrolde sıkıntı yaşandı. Genel olarak iyiydi."

Ümit Tahtalı
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 85

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Taşıma öncesi her şeyi tüm detayları ile istişare edin, her iki taraf için de sorun olmaması için. Asansör var deyip geçmeyin genişliğini de kontrol edin, buzdolabı sığmadı merdivenden indirdiler sağ olsunlar. Mobilya montaj işçiliği çok düzgün, ekstra bir talebimiz oldu sağ olsunlar geri çevirmediler."

Fatih Deveci
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.