32838

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

843

67 şehirde 843
evden eve
nakliyat firması

59699

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.6 / 133

Serhat Arya Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar ellerinden gelen özverinin fazlasını göstererek başarılı bir şekilde sorunsuz eşyalarımızı taşıdılar ve yeni eve kurulumunu yaptılar. Oldukça başarılı taşımacılık için teşekkürler."

Fatih Odacı
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 880

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Tam saatinde geldiler ve çok hızlı bir taşınma süreci yaşadık. Fiyat olarak çok uygundu."

Pınar Akdemir
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 149

Sencan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Allah razı olsun.gerçekten nakliye işi için biçilmiş kaftan. Çok hızlılar ve sağlam iş yapıyorlar. Tavsiye edebileceğim bir firma . Ellerine sağlık çok teşekkürler."

Emrah Çolak
Teklif Al

Mükemmel 10 / 2

Jetaslan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eşyalarım sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşındı, personel ve firma ilgisinden çok memnun kaldım. Mobilyalarımdaki ekstra sorunları bile hallettiler. Jetaslan firmasına ve personeline çok teşekkür ederim, daimi tercih ettiğim bir firma olacak."

Mehmet Ali Çamoğlu
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 74

Tekin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tekin nakliyat ile 29.6.19 tarihinde Ankara içinde farklı bir semte taşındık. Arkadaşlar sabah tam söyledikleri saatte erkenden gelip çalışmaya başladılar. Paketleme durumu genel olarak iyiydi diyebilirim. Ancak paketledikleri eşyaları çok özenli taşımadıklarını söyleyebilirim. Sizin hazırladığınız koliler konusunda da durum aynı. Üzerinde kırılabilir yazan kolilerimin bir kısmı arkadaşların elinde sağa sola yatık yada ters taşındı ve sanırım araca da öyle yerleştirildi ki kırık bardak ve tabaklar çıktı kolilerden. Tabi ki taşınma sırasında bardak tabak kırılır önemli değil ama çok az bir özenle bunun da önüne geçilebilirdi. Bizim için asıl sıkıntı orta sehpamızın bağlantı yerlerinin kırılmış, gardırop çekmecemizin stoperinin bozulmuş, konsol kapağının kenarının küçük bi şekilde kırılmış olması. Arkadaşlar paketleme yaparken mobilyalardaki minicik çizikleri bile bana gösterip bakın bunlar zaten var sonra biz yaptık sanmayın derken, kendi kırdıkları yerleri nasıl görmediler bilmiyorum. Bir diğer durum da işlerine karışılmasından şunu şöyle yapsak denmesinden pek hoşlanmıyorlar (babam biraz bunalttı kendilerini) ama işte bazen eşya sahibi daha ayrıntılı görebiliyor durumu ve olabilecek şeyleri. Bunların dışında arkadaşlar düzgün saygılı insanlar, sağ olsunlar teşekkür ederiz."

Okan Öğen
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 760

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba arkadaşlar. Evim adanadan istanbul esenyurta taşındı. 18 temmuzda yüklendi 20 temmuzda bosaltildi. Ben hicbir sorun yasamadim. Iki kisi geldiler ikisi de güler yüzlüydü. Hicbir şeye itiraz etmediler. Ben memnun kaldim. Sokaginizin durumunu, kaçıncı kat olduğunu, asansörün kullanılıp kullanılmayacağını mutlaka paylaşın. Aldiklari para helal hoş olsun. Kolay gelsin herkese"

Mehmet Davut Karataş
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 70

Ankara Güneş Nakliyat Firması

Güneş Kullanıcı Adlı Firma: Ankara merkezli olup Ankara içi ve Türkiye'nin tüm illerine taşıma hizmeti yapmaktadır.Firmamız bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve güvenli elemanlarla taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok teşekkür ederim. İlgili ve güler yüzlü personel ve eşyaları taşırken hiçbir zarar vermediler. Özenli ve güvenli bir şekikde taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Yaklaşık 1 aydır hem şirketimi hem evimi taşımak için yaklaşık 10 farklı firma ile çalıştım. Hem en ekonomiği hem de en iyi performans aldığım şirket. Herkese tavsiye ederim."

Serkan Durmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 62

Tekinel Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Gayet memnun kaldık, zamanında geldiler, tüm eşyaları paketlediler ve hasarsızca taşıdılar, hiç bir sorun yaşamadık."

İlker Kalyoncu
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 213

Budak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Mustafa abi ve çocukları tam olarak saat 8’de istediğimiz saatte evimize geldiler 2 saat gibi kısa bir zamanda mobilyaları hassas bir şekilde söküp paketleyip taşınma işlemimizi gerçekleştirdiler. Gayet özenli ve hassas bir şekilde yapılan taşıma işleminden gayet memnun kaldık. Herkese tavsiye ederiz."

Veli Aktepe
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 27

ünkar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Uygun fiyata zamanında teslim. İlgi alaka yüksek. Herkese tavsiye ederim."

Kubilen Şimşek
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.