Evden Eve Nakliyat Firmaları
23771

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

624

64 şehirde 624
evden eve
nakliyat firması

33827

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Çok iyi 8.4 / 534

Yilmaz34 Nakliyat Firması

Ambalajlı, sigortalı, garantili, uzman kadrosuyla evden eve nakliyat için hizmetinizdeyiz.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan İzmir'e yapmış olduğum nakliye hizmeti istediğim zaman ve saatte gerçekleşti. Eşyalarım titizlikle taşındı, firmaya teşekkür ederim."

Ercan Talya
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 244

Emsar Zeki Nakliyat Firması

2005 yılından bu yana evden eve nakliyat sektüründe kalitesini pekiştirerek ve bununla birlikte ozman ekipmanlarla ,büyüğen refelanlarını kanıtlayarak İtanbul'un öncü öncü firmalarından biri olmuştur.

Son Müşteri Yorumu
"Oldukça başarılı ve profesyonelce işini yapan yurdumun güzel insanları."

Tuğba Baran
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 188

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Hepsinin emeğine sağlık... Müthiş ekip, anahtarlarını ver taşısınlar gözünüz arkada kalmasın."

Ulaş Meydan
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 260

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle şehirlerarası evini taşımak gerçekten zor. Hele ki ilk defa böyle bir tecrübe yaşıyorsanız daha da zor. Benim bu durumda olanlara tavsiyem geniş zamanda taşının, iyi bir ücrete anlaşın, tüm detayları eşyaların kamyona yüklenme mesafesi dahil paylaşın, araca başka eşya aldırmayın, kdv li fiyattan anlaşın ve sigortalı olarak eşyalarınızı taşıtın. Ben bunları yapmadığım için pişman oldum ama taşıyanların da hakkını yememek lazım, mesela eşyanızın kaplamasını haşırt diye attırdıklarında özür dileriz kusura bakmayın deyip geçiştirebiliyorlar. Benim tavsiyem bunlar, firmadan çok da memnun kalmadım."

Tarık Meşeci
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 340

Yakup Nakliyat Firması

Yakup Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Xxx"

Ahmet Burak
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 170

M.şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Şirin nakliyata teşekkürler. On yıldız az bence."

Özgürcan Kartal
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 172

Ö. Güvenli Nakliyat Firması

Ö. Güvenli Kullanıcı Adlı Firma: Evden eve nakliyat alanında uzman firmamız,profosyonel eleman kadrosuyla güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı pirensipli,düzenli,disiplinli ve verdiği sözü yerine getiren bir firmadır.

Son Müşteri Yorumu
"Taşınmayı düşünenler için değerlendirilebilir. Saygılı, işlerini güzel ve dürüst bir şekilde yaptılar. Güzel ve dikkatli çalıştılar. Memnun kaldık."

Özgür Karlıtepe
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 155

İSAK ÖZSOY Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma tavsiye edilebilir nitelikte zamanında ve hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleşti, çalışanlar efendi ve saygılı arkadaşlardı teşekkürler."

Suat Ertörer
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 121

musa günhan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Musa bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. Verdikleri her sözü tuttular. Dedikleri zamanda geldiler, paketleme süperdi ve taşımada bir o kadar itina ile yapıldı. Bu arkadaşları taşıma işlemlerinizde şiddetle tavsiye ediyorum. Taşıyıcısından montajcısına hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Hepsinden Rabbim razı olsun..."

Fatih Aktaş
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 93

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Gülhan nakliyatı seçtiğim için pişman değilim. Çok titiz ve özenle çalışıyorlar, güler yüzlü ve kibar insanlar, çok memnun kaldım ve bir daha taşınacak olursam kesinlikle Gülhan nakliyatı tercih ederdim ve arkadaşıma, dostuma kesinlikle öneririm. Teşekkür ederim Gülhan nakliyat 👍"

Ferit Ümit Kücet
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.