33569

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

865

67 şehirde 865
evden eve
nakliyat firması

66487

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 81

Suryap34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Hızlı ve güvenli bir şekilde evimiz taşındı. Paketleme işlemlerinde, monte-demonte işlemlerinde eşyaların korunmasını yüksek derecede sağlayarak taşımayı gerçekleştirdiler. Mehmet beye ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Anlayışlı, güler yüzlü insanlarla çalışmak için tavsiye ediyorum. (10!)"

Hazar Kaya
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 181

İstanbul Yaprak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Bir daha taşınacak olursam ya da tanıdığım birine ihtiyaç olursa gönül rahatlığıyla önerebileceğim nakliye şirketidir. Çalışanlar güler yüzlü ve her şeyi zamanında hallederek memnun kalmamı sağladılar."

Furkan Aydın
Teklif Al

Mükemmel 9 / 2

Asyıldız Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Memnun kaldim"

Altan Ergün
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 55

Yıldızoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Teşekkürler iyi çalışmalar..."

Uğur Şeker
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 100

HASKAYA Nakliyat Firması

HAS-KAYA KULLANICI ADLI FİRMA; FİRMA OLARAK 1996 YILINDAN BERİ EVDEN EVE İŞTEN İŞE TAŞIMACILIK SEKTÖRÜNDEYİZ.7/24 UZMAN KALİFİYE PERSONELLERİMİZLE,İSTANBUL ANADOLU (Sultanbeyli), AVRUPA YAKASI(Bayrampaşa) ŞUBELERİMİZLE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN HİZMETİNİZDEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul gibi bir yerde tek başınıza taşınma ile uğraşıyorsanız bu gerçekten çok zorlu olur ve kime güveneceğinize emin olamazsınız. Haskaya firması ile geçen sorunsuz , tam zamanında gerçekleşen taşıma sürecinde hem fiyat konusunda hem iletişim konusunda anlayışlı , güven veren davranışlarına teşekkür amaçlı yazıyorum bu yorumu.Ömer Bey ile kurduğumuz iletişimde acil gerçekleşen taşınmam için en uygun vakti ayarlamasının yanı sıra fahiş fiyatlar veren , konuşmayı bilmeyen ve asla güven vermeyen kişilerle çalışan firmalara rağmen, her konuda kolaylık ve güven sağladınız. Evi taşırken zamanında, sorunsuz ve güvenli şekilde taşıyan Doğukan Bey’e de özellikle teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık. Taşınacak olan kişilere de tüm içtenliğimle öneriyorum. "

Zeynep Yıldız
Teklif Al

İyi 7.5 / 6

Akgün Nakliyat Firması

Akgün Kullanıcı Adlı Firma: Eşyalarınıza özel sigorta yaptırıyoruz, eşyalarınızın sökülmesi ve montajını biz yapıyoruz, bütün eşyalarınızı özenle paketleyip taşıyoruz.

Son Müşteri Yorumu
"Hiç iyi bir hizmet yok. Mobilyalarımın bir çoğu zarar gördü. Sigorta yaptık dedikleri halde sonradan yalan söyledikleri ortaya çıktı. Zararımı da ödemediler."

Bekir Kaya
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 36

OĞUZHAN Nakliyat Firması

OĞUZHAN Kullanıcı Adlı Firma: Firmamız 2003 yılından bu tarafa ANTALYA da hizmet vermektedir. Kaliteye önem verir eşyalarınızı sigortalı, ambalajlı ve asansörlü olarak kapalı çelik kasalı araçlarda şehir içi ve şehirler arası özenle taşımacılık yapmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Firmanızla geçen sene Bursa’dan Antalya’ya taşınmıştım. Çok memnun kaldığım için yine firmanızı tercih ettim. Bu kez Antalya içinde ev değiştirdim. Firma sahibi İsmail Bey’in yaklaşımı yine çok kibardı. Necmettin Bey ve oğlu (daha önce olduğu gibi) yine çok saygılı, dakik, pratik ve özenli bir taşıma gerçekleştirdi. Firmanıza duyduğum güven daha da arttı. Tüm tanıdıklarıma sizi öneriyorum. Çok teşekkürler."

Idem Gülturan
Teklif Al

İyi 7.7 / 16

Semtur Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hersey icin tesekur ederiz.
Cok cok memnun kaldik
"

Durna Kizilgun
Teklif Al

Mükemmel 10 / 3

Özer Ayaydın Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Uygun fiyata güler yüzlü dört dörtlük hizmet veriyorlar. İyi niyetli güzel firma"

Mehmet Gümüş
Teklif Al

Mükemmel 10 / 2

Mirkaya Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Anlaştığımız gün ve saatte gelip eşyalarımı paketleyip sorunsuz bir şekilde taşınmamı gerçekleştirdi, herkese tavsiye ediyorum."

Mustafa Atasoy
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.