33057

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

851

67 şehirde 851
evden eve
nakliyat firması

62062

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.7 / 71

Aura Nak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"AURA NAKLIYAT Firması ile Beşiktaş bölgesinde taşınma işlemimiz sorunsuz bir şekilde yapılmıştır. Hızları, insan ilişkileri, güvenilir yapılarıyla tüm ekipten çok memnun kaldık. Eşyalarımız sorunsuz bir şekilde yeni evimize taşındı. Kendilerine çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim."

Serkan Tufan
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 88

Turkuaz Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Turkuaz nakliyat taşıma paketleme düzenleme işinden memnun kaldım herhangi eşyam zarar görmeden taşındı teşekkürler"

Talha Kurtaran
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 133

Serhat Arya Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar ellerinden gelen özverinin fazlasını göstererek başarılı bir şekilde sorunsuz eşyalarımızı taşıdılar ve yeni eve kurulumunu yaptılar. Oldukça başarılı taşımacılık için teşekkürler."

Fatih Odaci
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 183

Musa günhan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Musa Bey ve ekibine sonsuz teşekkür ederim. Babamın ani vefatı sonası, çok dar bir vakit aralığında ofisini taşımamız gerekiyordu. Nakliyatçı ararken, bir sürü fırsatçı firma geldi gitti, en sonunda çok şükür Musa Bey gibi dürüst, çalışkan, hak yemeyen, tok gözlü, anlayışlı ve yardımsever birine denk geldik. O ve ekibi olmasaydı, o ofis nasıl taşınırdı bilmiyorum. Çok değerli mobilyalarımız vardı, hiçbirine tek zarar gelmedi.Güzelce pakeetlendi ve hızlıca taşındı. Ofisin içi kütüphaneden farksızdı, bir kere bile of demediler. Hatta eşyaların bir kısmı başka bir eve daha taşındı, bu anlayışlı insanlar sağolsun. Çok yakında ufak çaplı bir taşınma işimiz daha olacak. Gözüm kapalı arayacağım tek kişi Musa Bey. Hiç aklınız kalmasın, Musa Bey ile anlaştıysanız emin ellerdesiniz!"

Pınar Gökçek
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 140

Türker Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sabah belirlediğimiz saatte geldiler. Mobilya söküm, mutfak eşyalarının sarılıp varile yerleştirilmesi, beyaz eşyaların sökümü, her şeyi güzel bir şekilde sarıp paketleyip o şekilde araca yüklediler. Çok şükür sorunsuz bir şekilde bütün iş 4-4.5 saatte bitti. Mobilyamda, beyaz eşyamda hiç hasar yoktu. Hatta oturma grubunun tekinin ayağında sorun vardı Sağ olsunlar onu bile düzeltmişler. Bir tane tatlı tabağım kırıldı oda bu işin doğası tek hasar gören bu olsun. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim."

Mustafa Uğur Oğuz
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 180

İstanbul Yaprak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul yaprak firması taşınma günü zamanından önce geldi. Çalışan arkadaşlar gayet saygılı arkadaşlar. Canla başla çalıştılar. Mobilyaları söktüler sonra tekrar montajını yaptılar. Paketleme kısmı iyiydi. Yeni eve taşınma aşamasında apartman duvarlarında çizikler oluşmuş sonradan fark ettik ama merdivenlerde dardı.2 parça eşya geçmedi hatta. Bize vinç getirilmesi konusunda yardımcı oldular sağ olsunlar. Haklarında yememek lazım. Sorunsuz bir nakliye gerçekleştirdiler. Teşekkür ederim."

Gurkan Gulge
Teklif Al

İyi 7.5 / 6

Akgün Nakliyat Firması

Akgün Kullanıcı Adlı Firma: Eşyalarınıza özel sigorta yaptırıyoruz, eşyalarınızın sökülmesi ve montajını biz yapıyoruz, bütün eşyalarınızı özenle paketleyip taşıyoruz.

Son Müşteri Yorumu
"Hiç iyi bir hizmet yok. Mobilyalarımın bir çoğu zarar gördü. Sigorta yaptık dedikleri halde sonradan yalan söyledikleri ortaya çıktı. Zararımı da ödemediler."

Bekir Kaya
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 27

Murat SAĞLAM Nakliyat Firması

Murat SAĞLAM Kullanıcı Adlı Firma: Mersin'de şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık. Referansımız işimizdir

Son Müşteri Yorumu
"Kayseri'den Mersin'e taşıma öncesi ve taşıma sırasında gösterdikleri ilgi, özen ve dikkatten dolayı teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim."

Mustafa Karakas
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 36

OĞUZHAN Nakliyat Firması

OĞUZHAN Kullanıcı Adlı Firma: Firmamız 2003 yılından bu tarafa ANTALYA da hizmet vermektedir. Kaliteye önem verir eşyalarınızı sigortalı, ambalajlı ve asansörlü olarak kapalı çelik kasalı araçlarda şehir içi ve şehirler arası özenle taşımacılık yapmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Firmanızla geçen sene Bursa’dan Antalya’ya taşınmıştım. Çok memnun kaldığım için yine firmanızı tercih ettim. Bu kez Antalya içinde ev değiştirdim. Firma sahibi İsmail Bey’in yaklaşımı yine çok kibardı. Necmettin Bey ve oğlu (daha önce olduğu gibi) yine çok saygılı, dakik, pratik ve özenli bir taşıma gerçekleştirdi. Firmanıza duyduğum güven daha da arttı. Tüm tanıdıklarıma sizi öneriyorum. Çok teşekkürler."

Idem Gülturan
Teklif Al

Çok iyi 8.4 / 14

Nilüfer Nak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle nilüfer nakliyat ve mert bey ve ekibine ile gerçekten çok güzel bir taşıma yaptılar bütün eşyaları hepsi paketlendi ve tam satinde gelip tam satinde bitirdiler mert bey ve ekibine teşekür ederim nilüfer nakliyatı herkeze tavsiye ederim "

Murat Fer
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.