32109

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

818

67 şehirde 818
evden eve
nakliyat firması

54246

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.4 / 181

musa günhan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Zara nakliyat ve çalışanlarına, Enakliyat organizasyon portalına ve çalışanlarına çok teşekkür ederiz. Çok memnun kaldık bundan sonra taşıma işlerimiz bu organizasyondan olacaktır inşallah. Herkese tavsiye ederim ve edeceğim de."

Uğur Karakaş
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 729

Çakır Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım fiyat ve iletişim çok güzel taşıma kabında olan kedime bile itinayla davrandılar çok teşekkür ederim tavsiye ediyorum "

Begüm Aktaş
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 8

Yağmur Nak Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat sektöründe Şirketimiz kuruluş itibariyle modern hizmet anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyeti politikasıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almış bir LTD.ŞTİ dir.

Son Müşteri Yorumu
"Çok iyi bir ekip ve çok iyi bir hizmet sundular. Eşyalar konusunda çok hassaslar. Ben gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim. Kırılan dökülen hiçbir şeyim olmadı. Taşıyan ekibe tekrar teşekkür ediyorum."

Yaşar Karaman
Teklif Al

Mükemmel 10 / 16

Hayat Taş Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Osman Bey ve ekibi ufak bir zamanlama aksaması olsa da paketlerimi eksiksiz ve çok düzgün bir şekilde İzmir’deki evime teslim ettiler. Her aşamada beni bilgilendirdiler en önemlisi Osman Beyin iletişimi ve kibarlığı eşyalarımda bugün herhangi bir sıkıntı oldu mu? Diye geribildirim istemeleri de işlerini ciddiyetle yaptıklarını gösterir. Tekrar taşınmam gerekirse yine kendilerini tercih ederim. Güvenilir ve dürüst yerlerin çok az olduğu günümüzde tereddütsüz herkese tavsiye ederim."

Fani Leon
Teklif Al

İyi 7.5 / 6

Akgün Nakliyat Firması

Akgün Kullanıcı Adlı Firma: Eşyalarınıza özel sigorta yaptırıyoruz, eşyalarınızın sökülmesi ve montajını biz yapıyoruz, bütün eşyalarınızı özenle paketleyip taşıyoruz.

Son Müşteri Yorumu
"Hiç iyi bir hizmet yok. Mobilyalarımın bir çoğu zarar gördü. Sigorta yaptık dedikleri halde sonradan yalan söyledikleri ortaya çıktı. Zararımı da ödemediler."

Bekir Kaya
Teklif Al

Mükemmel 10 / 1

Flaş Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok özverili çalıştılar. Bütün eşyalarım hasarsız, düzgün bir paketlemeyle, düzgün bir şekilde nakledildi. Çok kibar insanlardı, taşınma işiniz için hiç düşünmeden kararınızı verip bu güzel firma ile çalışmanızı tavsiye ederim. Herkese de her zaman tavsiye edeceğim. En önemlisi işlerini söylenmeden yaptılar. Çok memnunum."

Ayşe Oktar
Teklif Al

Mükemmel 10 / 1

Turcuoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
""

Teklif Al

Mükemmel 10 / 2

Naif Baran Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çalışan arkadaşlar güler yüzlü, çok profesyonel ve hızlıydılar. İkili ilişkilere çok önem vermeleri ve çözüm odaklı çalışmaları sebebiyle tam puanı hak ediyorlar. Kesinlikle tavsiye ediyorum."

Tansu Top
Teklif Al

Mükemmel 10 / 2

Öz Metro Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İşini layıkıyla, olması gerektiği gibi yapan insanlar. Ne bir eksiklik ne bir fazlalık vardı. Konuştuğumuz gibi evimi taşıdılar. Dürüst, çalışkan ve deneyimli arkadaşlar... Cengiz bey ve ekibine verdikleri hizmet için teşekkür ediyorum."

Serkan Aslan
Teklif Al

Mükemmel 10 / 15

Tayyaroğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Başta Metin bey olmak üzere, tüm ekip çok hızlı ve güzel çalıştı. Kötü hava şartlarına rağmen kısa sürede taşınmayı gerçekleştirdik. Çok teşekkürler."

Firdevs Mesutoğlu
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.