31336

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

87%

Firmaların 87%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

783

66 şehirde 783
evden eve
nakliyat firması

52561

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.3 / 30

Türksoylar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Ben çok memnun kaldım. Geldiler ilgilendiler, özen gösterdiler uygun fiyata kaliteli iş yaptılar. Üzerlerine vazife olmayan konularda bile yardımcı olmaya çalıştılar. Tercih ederseniz memnun kalırsınız. Tekrar teşekkür ederim. Allah yolunuzu açık etsin."

Zahid Yıldırım
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 16

Evlok Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İzmitten Ankaraya birkaç parça eşya taşıdım paketlemesinden tutun iş gücüne kadar herşeyi onlar yaptılar benim işin başında tereddütlerim vardı ama bu ekibi görünce herşey uçtu gitti bir daha şehirler arası eşya taşımaya ihtiyacım olursa ilk ALO diyceğim şirket kesinlikle"

Celal Keskin
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 109

ESAT HALİLOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çalışanlar ilgili ve temiz iş yaptılar.
Gerek paketleme de gerekse eve taşırken iyiydiler.
Kırılan, çizilen eşya veya eksik koli olmadı, fiyatı da çok çok uygundu, gayet memnun kaldık."

Sezet Alceylan
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 21

Atiker Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İyi niyetli insanlar olduklarını düşünüyorum. Tam saatinde kapıdaydılar. İlk görüşmede Emre bey çok ilgili ve nazikti. Eşyaların fotoğraflarını atmış olmamıza rağmen bu eşyalar çok deyip anlaştığımızdan fazla ücret talep ettiler ama sonunda anlaştığımız fiyata taşıdılar. Yeni boyanan duvarlarımız çizildi. Merdiven dar deyip eşyaları çıkarmak istemediler. Çıkartırken mobilyanın çok pahalı olduğunu söylememe rağmen kenarını kırmışlar ve iyi niyetlerinden ben görmeden beyaz bir boya sürmüşler rötuş yapmışlar kendilerince. Mobilyalarımdaki bir kaç hasarı ve içi dolu kumbaramın kaybolmasını saymaz isek iyi niyetli insanlar. Taşımaya gelenler çok sıcak kanlı. Dindar bey çok ilgiliydi. Ancak kaybolan kumbaramızın da içinde bulunduğu kolimiz ve kırılan mobilyalarımız için bir çözüm bulamadılar. Günlerdir firma sahibine ben yazdıkça oraya da bakalım buraya da bakalım diye döneceklerini söyleyip dönmüyorlar... Ama çok iyi niyetli insanlar. :)"

Elif Turan Sarıkamış
Teklif Al

Çok iyi 8 / 32

ADA Nakliyat Firması

ADA Kullanıcı Adlı Firma:Sigortalı,marangozlu,ambalajlı guvenilir nakliyat.

Son Müşteri Yorumu
"Firma itinalı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdi. Eşyalar yüklenirken ben olmamama rağmen kendileri eksiksiz ve temiz bir şekilde paketleme yapmışlar.
Fiyat anlamında da gayet uygun.
Kendilerine teşekkür ediyorum."

Şadi Ur
Teklif Al

İyi 7.5 / 6

Akgün Nakliyat Firması

Akgün Kullanıcı Adlı Firma: Eşyalarınıza özel sigorta yaptırıyoruz, eşyalarınızın sökülmesi ve montajını biz yapıyoruz, bütün eşyalarınızı özenle paketleyip taşıyoruz.

Son Müşteri Yorumu
"Hiç iyi bir hizmet yok. Mobilyalarımın bir çoğu zarar gördü. Sigorta yaptık dedikleri halde sonradan yalan söyledikleri ortaya çıktı. Zararımı da ödemediler."

Bekir Kaya
Teklif Al

Mükemmel 10 / 2

Metrotrans Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Daha önce 3 kez taşınmış olan biri olarak ilk kez elimi hiçbir işe sürmeden taşındım. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Enakliyat platformu ve nakliyat şirketi sayesinde ilk kez doğru düzgün bir şekilde taşındım."

Alper Yılmaz
Teklif Al

Mükemmel 10 / 3

Yılsoy Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba
Antep'ten İstanbul'a taşınmak için araştırmalarım sonucu Enakliyat sitesinin aracılığıyla tanışmış olduğum YILSOY NAKLİYAT ve mükemmel ekibine öncelikle sonsuz teşekkürler.
Bilal bey anlaştığımız gibi her konuda mükemmel,profesyonel saygın iş anlayışı ile eşyamızı tek bir kusur hata vb hiç bir sorun olmadan taşıdı.
Ne fiyat konusunda ne taşınma konusunda hiç bir sıkıntı yaşamadım.
Güler yüzlü ekibine ve YILSOY NAKLİYAT firmasına başarılarının devamını diliyorum.
Herkese tavsiye ederim."

Neriman Çağlar
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 6

Asmin Nakliyat Firması

Evden eve, şehiriçi ve şehirlerarası profesyonel taşımacılık hizmeti... Evvela sorumluluk taşıyoruz. Düşünüp taşınmayın; siz düşünün biz taşırız.7/24 aralıksız hizmet

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle bu zamana kadar hiç bu kadar rahat ve huzurlu bir taşınma işlemi gerçekleştirmemiştim. Gerek Enakliyat'ın ilgisi gerek Asmin nakliyatın ilgisi efsaneydi, zamanında gelip hızlı bir şekilde zarar vermeden güzel ve düzenli paketlenip taşınma işlemi gerçekleşti. İlgi, alaka ve samimiyet üst düzeydi, çok memnun kaldım. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum teşekkürler Enakliyat teşekkürler ASMİN NAKLIYAT."

Bayram Özkök
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 27

Pmg Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok kibar ve profesyoneller. İşlerinde çok hızlılar. İletişimleri kuvvetli ve anlaşılanın dışında bir fiyat sonradan söylemiyorlar. "

Hatice Kuni
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.