36477

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

758

67 şehirde 758
evden eve
nakliyat firması

16693

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.8 / 168

Delil Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"20.08.2020 tarihinde delil nakliyat Şirin Bey ve ekibi ile İstanbul dan Sakarya ya taşındık.
Ekip çok içten sıcak kanlı ve yardım severdi. Hiçbir şeyi kırmadan çok güzel bir şekilde taşıdılar. İsteklerimizi geri çevirmediler. Eşyalara bizden bile fazla özen gösterdiler. Örneğin kırık bir avize vardı ben atalım dedim ama onlar ampullerini söküp bir kenara ayırdılar kullanılır bu ziyan olmasın diye.
E nakliyat ekibine de ayrıca teşekkürler. Taşınma gününde bir sorun var mı diye aradılar. Taşınma bitene kadar takipte oldular.
Gözünüz kapalı bir şekilde güvenenilirsiniz."

Selçuk
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 101

Özçelik Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"ÖZÇELİK FİRMASI VE ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ. TECRÜBELİ VE GÜLER YÜZLÜ EKİBİYLE ÇOK İYİ HİZMET VEREN BİR FİRMA. GÖZÜNÜZ KAPALI BU FİRMAYI TERCİH EDEBİLİRSİNİZ."

Mustafa Pala
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 21

Tüfekçioğlu Nakliyat Firması

1970 Yılından beri ev, ofis tasimacılığı ve depolma hizmetleri sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Bahri abinin ekibine çok teşekkür ediyorum. Dedikleri saatte gelip güzelce paketlediler. Dedikleri saatte gelip kurdular. Eşyam sağ salim ulaştı. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Gönül rahatlığıyla bu firmayı tercih edebilirsiniz."

Oğuzhan Yeşil
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 8

Egetur Nakliyat Firması

Ege kulanıcı adlı firma 1997 de istanbulda kurulmuş ve 21.02.2007 den itibaren İTO'ya kayıtlı bir Ltd.Şti dir. İzmir ve Bodrum şubeleri olan sektörün iyi firmalarındandır

Son Müşteri Yorumu
"Yaklaşık 1 hafta kadar önce Egetur Nakliye Firması ile eşyalarım taşındı. Firma sürecin en başından itibaren açık ve oldukça bilgilendirici biçimde gerekli bilgiyi verdi. Taşıma tarihi ve saati netleştikten sonra her hangi bir aksama ve gecikme yaşanmadı, aksine paketleme ve taşıma işlemi çok kısa ve pratik biçimde gerçekleşti. Paketleme işlemi özenli ve dikkatliydi. Taşıma sırasında ve sonrasında eşyalarımda hiç bir hasar oluşmadı. Ek olarak çalışanlarla ilgili de her hangi bir sıkıntı yaşamadım. Firmayı bir başka taşınma durumum söz konusu olursa kesinlikle yine tercih ederim ve tavsiye ediyorum."

Tuğba Canan
Teklif Al

Mükemmel 9 / 597

Deniz ATA Nakliyat Firması

1980 Yılından beri Siz değerli müşterilerimze evden eve nakliyat sektöründe hizmet vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Çok hızlı ve pratik bir şekilde çalıştılar. Hiçbir sıkıntı yaşamadık. Farklı konularda da yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar, birkaç ufak ek talebimizi sorunsuz yerine getirdiler. Yakın zamanda taşınacak yakın arkadaşlarım var onlara da direk tavsiye ettim. Bir daha taşınacak olsam hiç riske girmem yine bu firma ile taşınırım."

Yusuf Cemal Öz
Teklif Al

Çok iyi 8.3 / 39

ADA Nakliyat Firması

Sigortalı, marangozlu, ambalajlı, güvenilir evden eve nakliyat.

Son Müşteri Yorumu
"Kale nakliyat ile anlaşıp ne olduğu belli olmayan bir firmaya evimi taşıdılar. Eşyalarımın cam aksamı sehpam dolap kapağı kırıldı. Büyük cam masamın kenarı zedelendi. Buzdolabının yani mayın tarlasına döndü. Asansör anlaşması yaptıkları şirketler acele ederek ve kolileri ata ata eşyaları yüklediler. Kullandıkları koli naylonları çok pis ve tozlu olduğu için bütün eşyalarım toz içinde kaldı. Çocuk odasındaki dolabın alt taban vidalarını oturmadan monte etmişler şimdi çekmeceler kapanmıyor. Size üye olunca her şey düzgün olacak sanmıştım. Kale nakliyat tan gelen Musa çimen eve gelerek fiyat almasına ve her şeyi konuşmamıza rağmen, evi taşımak için 6 personel diye anlaşıp iki personelle evi taşıdılar. Bir kamyona iki adet ev eşyası yüklenecek denmesine rağmen eşyamızı sıkış tepiş kamyonun üstüne de koyarak taşıdılar. Daha sayfalar dolusu yazarım ama bana anlaştığım firmayı göndermeyerek eşyalarımı mahvettiniz. Yazıklar olsun."

Özgür Erdoğan
Teklif Al

Mükemmel 10 / 1

Arma Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sorunsuz ve sıkıntısız bir taşınma işlemi gerçekleştirdim, eşyalarım güzelce ve dikkatli bir şekilde paketlendi aynı şekilde yerine taşındı, hiçbir sıkıntı yaşatmayan Seyit bey iyi niyetli ve efendi bir insan taşınma için verdiği fiyat gayet uygundu, ARMA nakliyat Seyit Beye teşekkür ederim."

Ahmet Bey
Teklif Al

Mükemmel 10 / 4

Şensoy Nak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Mustafa, Emrah, Yunus ve Yusuf beye ve isimlerini bilmediğimiz diğer arkadaşlara teşekkür ederiz. Sorunsuz sıkıntısız ve hızlı bir hizmet verdiler. İlk defa bir nakliye firması ile problem yaşamadık."

Nadir Koç
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 3

Mersin Doğanlar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Kesinlikle tavsiye ederim. Sorumlu İsmail bey çok anlayışlı ve planlamaya uygun olarak hareket etti. Eşyalar özenle paketlendi. Bundan sonraki taşınmalarımda kesinlikle tek tercihim olacaktır. Emeklerinize sağlık, fiyat olarak da çok uygun fiyat verdiler. Her şey için teşekkür ederim. Ayrıca çalışanlar çok özverili davrandılar. Ben çok yer değiştiren biri olarak çok memnun kaldım. 1 tane bardak bile kırılmadan evimize teslim edildi. 10 yıldız veriyorum."

Mesut Çetin
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 107

YÜKSELOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Çok memnun kaldık. "

Altan Yaltirik
Teklif Al
Türkiye'de
Sadece Enakliyat'ta Eşyalarınızı
Tüm Risklere Karşı Sigortalayın
Rahat Taşının
Hemen Fiyat Teklifleri Alın

10 Yıldır En İyi Nakliyat Hizmetinin Adresi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.