Evden Eve Nakliyat Firmaları
25859

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

640

65 şehirde 640
evden eve
nakliyat firması

36863

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.5 / 93

SERHAT Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle enakliyat.com.tr sitesine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Sürecin başından sonuna kadar gayet ilgililerdi. Nakliye firması Arya Nakliyat ve firma yetkilisi Serhat Bey çok teşekkür ederiz. Paketleme - Ambalajlama, Nakliye, Demontaj-Montaj, iletişimleri her konuda 10 üstünden 10 puan. Hatta şöyle söyleyeyim anlaştığımızdan bizim inisiyatifimizle biraz daha ücret bile verdik çünkü yapılan iş ve fiyat, piyasa ölçeğinde, vicdanımız anlaştığımız fiyata el vermedi. Ellerine kollarına emeklerine sağlık, kendilerine çok çok teşekkür ederiz. Allah yardımcıları olsun. Teşekkürler."

Hakan Çalışkan
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 26

Rezidans Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firmanın gününde ve saatinde evimi taşıması takdire şayan. Paketlemede zayıf olsalar da eşyalarımda zayiat olmadan taşındım teşekkürler."

Ömer Benice
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 38

emrah34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hiç bu kadar yardımsever, hızlı ve pratik bir ekip beklemiyorduk... Her şeyle profesyonel ve dürüst bir ekip...
2 saat içinde her şey yerli yerinde kuruldu. Herkese tavsiye ederiz, çok çok teşekkürler."

Hülya Demirvuran
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 102

İstanbul Kent Nakliyat Firması

ÖZ DEVRAN Kullanıcı Adlı Firma: FİRMAMIZ 1997 YILINDAN BERİ GENİŞ BİR KADROYLA VE YENİ ARAÇALRIMIZLA SİZ DEGERLİ MÜSTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"Baştan karşılıklı söz verdiğimiz gibi devam etti süreç. Ücret - Kalite dengesi iyi idi. Ellerinden gelen iyiliği esirgemediler."

Nihal Tuzcu
Teklif Al

Mükemmel 9 / 15

MEHMET KAHVE Nakliyat Firması

MEHMET KAHVECİ Kullanıcı adlı Firma: 1987 yılında kurulan ve bu günlere gelen firmamız kendini devamlı geliştirerek, kendini modern çağa hazırlayarak olumlu referanslar edinmiştir. Önceliği "Müşteri memnuniyeti ve taşıma kalitesinin artması yönündedir.

Son Müşteri Yorumu
"Merhaba,

Fiyat olarak makul olan bir teklif sunmaları ile iletişime geçtiğimiz Kahvecioğlu firması çalışanlarına ve bu işe vesile olan Enakliyat sitesine çok teşekkür ederim. Çok efendi ve işinin ehli olan Kahvecioğlu nakliyat firmasını kesinlikle tavsiye ederim."

Fatih Yıldız
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 271

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Merhabalar; çok yakın geçmişte evimiz Ankara’dan Kayseri‘ye taşıdım. 3+1 olan evimin eşyaların paketlenmesi konusunda hiçbir sıkıntı yoktu. Tüm eşyalarım güzelce paketlendi ve kolilendi. Kayseri’de eşyalarımızı paketlerinden çıkarınca hiçbir zarar görmediğini fark ettik. Taşıma için söyledikleri saatte geldiler orada da bir sıkıntı yaşamadık. Ankara ve Kayseri de asansör kullanılması için anlaşmıştık. Ankara‘da asansör kullanarak eşyalarımı indirdiler fakat Kayseri‘de asansörü kuramayacaklarını söyleyip asansör kullanmadan dairenin kendi yük asansörüyle taşımayı yaptılar. Bunun dışında her şey nizami bir şekilde oldu."

Semih Kara
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 7

Tüfekçioğlu Nakliyat Firması

1970 Yılından beri ev, ofis tasimacılığı ve depolma hizmetleri sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Taşınma işim özenle ve beklediğimden kısa sürede araca yüklendi ve yeni evime taşıma işlemlerimi gerçekleştirdiler. Eşyalarımın hiçbirinde çizik dahi olmadı. Düzenli ve gayet dikkatli taşıma gerçekleştirdiler."

Hüseyin Noyan
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 213

ŞİRİN 34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok kolay bir süreç oldu sayelerinde teşekkür ederim."

Kudret Yılmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 179

M.şirin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Şirin nakliyat ve tüm personeline teşekkür ederim dört dörtlük hizmet, güler yüz, verimlilik, düşündüğümden bile hızlı. Ne ara taşındım, ne ara yerleştim anlayamadım. Eşyaları çok güzel paketlediler ve sıfır hasarla montajını yaptılar. Bana 1 vida bile söktürmediler, tekrar tekrar teşekkürler Şirin nakliyat."

Ufuk Küçük
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 117

Mehmet Sayla Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok memnun kaldım, zamanında gelip her işi hallettiler teşekkürler."

Semih Başarır
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.