Evden Eve Nakliyat Firmaları
23757

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

624

64 şehirde 624
evden eve
nakliyat firması

33794

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Çok iyi 8.4 / 72

pars13 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Fiyat açısından uygun teklif verdikleri için bu firmayı seçtik, bin pişman oldum. Bir daha böle kişilerle çalışmayı düşünmüyorum, kimseye de tavsiye etmiyorum. Evimin 2+1 olduğunu ve içindeki eşyaları belirtmeme rağmen ufak araç gönderdiler. Eşyalarım tek seferde sığmadı ikinci bir sefer yaptık ayrıca bu ikinci sefer için benden 100 tl para talep ettiler. Bende vermeyeceğimi belirttim nitekim 50 tl verdim. Eşyalarımın her yerinde ezikler var, yatak odası dolabımı düzgün kurmadılar, kapağını takarken tornavidayla kapakta hasar bıraktılar, saygısız olmaları bir yana evin önünde boş yer olmasına rağmen yolu kapatıp gelen geçenle sürekli tartıştılar. Kendi aralarında da tartıştılar. Kaya nakliyat mı bundan sonra asla, sizi de beni böle adamlarla muhatap ettiğiniz için kınıyorum."

Celil Altintas
Teklif Al

Müthiş 8.5 / 78

YAVUZ ÖZ Nakliyat Firması

Yavuz Öz. kullanıcı adlı firma, Yirmi yılı aşkın bir süredir taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti üzerine temellendirdiği anlayışıyla şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliye hizmetleri vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle firma ile kesinlikle çalışmanızı tavsiye etmiyorum. Firma ile taşınmadan 2 gün önce sabah saat 9'da taşınacak şekilde anlaşmıştık. Taşınmadan önceki gün teyit için aradığımda bunu öğleden sonraya almak istediler ancak programıma uymadığı için istemedim ve yine 9'da olacak şekilde anlaştık. Taşınma gününde firma zamanında gelmedi ve aramalarıma da cevap vermediler. Sonrasında Enakliyat'ı konu ile bilgilendirdim ve kendileri firmaya ulaştı. Bunun üzerine firma benimle iletişime geçip araçlarının arızalandığı iddasında bulundu ki hiç inandırıcı gelmiyor, bu yüzden de bir arkadaşını yollayacağını iletti. Yeni firma saat 11 gibi anca geldi. Taşınacak sadece dolap ve yatak olmasına ve eşyaların sarılması için kendim baloncuklu naylon almama rağmen kendileri bunları kullanmayıp dolabı sadece streç film ile yatağı ise herhangi bir şey ile sarmadan taşıdılar. Taşıma sonrasında hem yatağın bazasında hem de dolapta kırıklar vardı.

Firmadan kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyorum."

Utku Büyükkoca
Teklif Al

Çok iyi 8.1 / 102

Evdema Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Evdema firması araca 2 farklı evin yüklemesi yapılacak dedi. Biz de kabul ettik. 2750 fiyat verildi. Küçük bir Araç geldi bizim eşyalarımız anca sığar dedik. Firma biz 2 evi de sığdırırız dedi. Bizim eşyalar kamyona tam sığdı. Diğer eve yer kalmadı. Firma da bu size özel araç oldu, fiyat 4750 dedi. Biz söyledik, veremeyiz deyince de şirket sahibi Veysel, biz almasını biliriz diye tehdit etti. Televizyon, koltuk, mikrodalga fırın ve bir çok eşya da kırıldı. Firma bu konuda da duyarsız kaldı. Aman uzak durun. Biz bu firmaya, Gonca hanıma güvendik hata yaptık siz yapmayın. Tüm haklarımız da haram olsun."

Mehmet Almaz
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 88

TÜRKSOY Nakliyat Firması

ADEM12 Kullanıcı Adlı Firma: Evden Eve Nakliyat olarak firmamız 1980 yılından bugüne müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Adem bey ve ekibine çok teşekkürler çok memnun kaldık."

Ali Kidil
Teklif Al

Mükemmel 9.9 / 82

Delil Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İşlerinin haklarını helaliyle veren, bütün aksiliklere rağmen sabırla 4-5 saat araçlarında nakliyeyi bekleyip her şeye rağmen çok güzel iş çıkardılar. Montajlamalar çok profesyonelce, henüz kolileri açmasak da kırıldıklarını pek sanmıyorum. Güler yüzlü, sakin ve işlerini severek yapan insanlar. Nakliye dışında ki montajlara bile yardımcı oldular. Kesinlikle tavsiye ediyorum!"

Seda Bakır
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 85

SERHAT Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Serhat Nakliyatla İstanbul içi evimizi taşıdık, gayet memnun kaldık. Hızlı ve güvenli bir şekilde diğer firmalara göre uygun fiyatla eşyalarımızı taşıdılar.
Ev taşıyacak olan aklında soru işaretleri olanlara tavsiye ederim."

Fatih Zobar
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 60

Doganlar Nakliyat Firması

Doganlar Kullanıcı Adlı Nakliye Firması;Adana EVden eve nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Tam anlaşılan zamanda ve oldukça profesyonelce gelip eşyaları paketlediler götürdüler. Güler yüzlü ve pozitif tutumlu çalışanları var. Oldukça memnun kaldım, teşekkür ederim."

Emre Boysan
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 74

Uyum Nakliyat Firması

Uyum Kullanıcı Adlı Nakliye Firması; Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Herkese tavsiye ederim... Demonte monte olacak eşyalarda hiç bir şekilde itiraz veya surat asma gibi bir şey görmedim. Hatta fazladan eşyalar konusunda da çok yardımcı oldular.. Teşekkür ederim..."

Ahmet Yar
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 69

Çimentaş Nakliyat Firması

YUSUF ALİ:20 yıllık tecrübe ve taşınmanın zorluklarının farkında olan firmamız, siz değerli müşterilerin ev eşyası taşıması esnasında hiç bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm alt yapıya sahip ender firmalardandır.

Son Müşteri Yorumu
"Çimentaş evden eve taşımada gayet iyi İstanbul'dan Sivas'a taşındım, verilen hizmetten memnunum. Çimentaş çalışanlarından Himmet beye İdris beye İş sahibi Yusuf beye teşekkürler."

Muammer Gündüz
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 69

Sencan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tam zamanında gelip her şeyle ilgilendikleri için Sencan nakliyata çok teşekkür ederim. Tam anlamıyla işinde profesyonel arkadaşlar, hepsine teşekkürler, herkese de tavsiye ediyorum pişman olmazsınız."

Abdurrahman Akar
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.