32381

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

827

67 şehirde 827
evden eve
nakliyat firması

55514

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.5 / 159

Mehmet Sayla Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hafta sonu taşınma işlemimizi sorunsuzca hallettik sayelerinde ve söylenen saatten 1 saat öncesinde hazır bulunmaları işimizin erkenden bitmesini sağladılar teşekkürler."

Tuğçe Odabaşıoğlu
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 177

İstanbul Yaprak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hem anlaşılan saatte geldiler hem de ürünleri çok düzgün paketlediler. Çok saygılılar, Çok teşekkür ederiz çok memnun kaldık."

H. Ada Namlı
Teklif Al

Mükemmel 9.1 / 93

Saruhan Nakliyat Firması

Mehmet S kullanıcı adlı firma:1998 İstanbul'da kurulmuş.Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan herşeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, evinizi, ofisinizi taşımaya hazırız.

Son Müşteri Yorumu
"Zamaninda dikkatli tasidilar.Memnun kaldik"

Eda Erkal
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 730

Çakır Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Bu firmadan şehirler arası parça eşya nakliyesi hizmeti aldım. Firmanın iletişimi çok iyi, çok hızlı bir şekilde ürünü teslim alıp evimize teslim ettiler. Tekrar şehir içi veya şehirler arası nakliye işim olursa güvenerek başvuracağım bir firma. Teşekkür ederiz."

Ahmet Geylan
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 20

Evlok Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle GARİP BEY ve ekibine çok çok teşekkür ederim. Anlaştıktan sonra Garip beyin eşyalarımızın görmesini istekte bulunduk sağ olsun ücretsiz experlikleri mevcutmuş geldi gördü ve ertesi gün taşımak için ekibi ile verdikleri saatte geldiler ve çok çok güzel ambalaj yaptılar güler yüzlü ekibiyle sonra yükleme bitti diğer eve gittik aynı şekilde aldıkları gibi hatasız taşıdılar Evlok ekibine çok çok teşekkür ederim.
İyi düşünün iyi taşının derim."

Fatma Ekinci
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 57

Ankara Nakliyat Nakliyat Firması

null

Son Müşteri Yorumu
"Kesinlikle işlerinde çok iyiler ben çok memnun kaldım.
Tüm eşyayı önce paketlediler sonra asansör geldi, çok eşyam olmasına rağmen çok şükür güzel taşıma oldu.

Herkese tavsiye edebileceğim firma Ankara Nakliyat."

Nihat Karakaya
Teklif Al

Müthiş 8.7 / 73

Çimentaş Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan Antalya'ya eşyalarımın taşınması sırasında gösterdikleri tutum, pozitif ve çözüm odaklı yaklaşımları için başta firma yetkilisi Yusuf Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim. Taşınma sırasında ön göremediğimiz, beklenmedik bir çok durumla karşılaşabiliyorsunuz, firmanın pozitif yaklaşımla sorunları hızlıca çözebiliyor olması rahatlık ve güven sağlıyor, emin ellerde olduğunuzu hissediyorsunuz. İşini severek yapan insanlara özgü samimiyet ise profesyonelliklerine çok başka bir boyut kazandırıyor. Yeni bir şehre taşınanlar bilir, sudan çıkmış balık gibi hissediyorsunuz kendinizi. Bu duyguyu eşyalarım yerleşirken bana yaşatmadıkları için ayrıca Çimtaş'a teşekkür ederim, sayelerinde evime yerleşirken sanki hiç konum değiştirmemiş gibiydim (:"

Eylem Barçin
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 23

Atiker Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Herkese merhaba
Bir nakliye hizmeti almam gerekti ve Enakliyat üzerinden bir çok firmayı değerlendirme fırsatım oldu, yorumların bir çoğunu okudum ve Atiker nakliye ile anlaştım.
28 nisan pazar günü Atiker nakliyat firması ile evim taşındı. Personel söyledikleri saatte evime geldiler, paketleme işlemini ben zaten yapmıştım ama dolaplar ve tv paketlemelerini çok güzel yaptılar.
İyi ki bu firma ile anlaşmışım gerçekten gösterdikleri titizlik ve özene çok teşekkür ediyorum. Eşyaları kaldırdıkları gibi yeni eve de güzelce yerleştirdiler. Hasan, Ekrem, Sayim ve Esat beye çok teşekkür ediyorum. Emeklerine sağlık, evimi güvenle teslim ettim. Tavsiyemdir."

Sultan Ablak
Teklif Al

Mükemmel 10 / 3

Öz Metro Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eşyalarımız hızlı ve sorunsuz taşındı. Fiyatı makul. Çalışanlar itinali.Firma olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar. Tekrar taşınsam hiç düşünmeden aynı firmaya taşıtırım"

Ömer Aydın
Teklif Al

Mükemmel 10 / 1

İlbasan Nak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hekim ve Reşat bey gerek vermiş oldukları fiyat teklifinde, ilgili olmaları gerek ise taşınma sırasında çalışanların titiz çalışmaları için kendilerine teşekkür ediyorum. Hiç bir eşyama zarar vermeden söyledikleri saatte gelerek taşınma işimi hallettiler. Kendilerini etrafımda ki herkese önereceğim."

Batuhan Aksoy
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.