Evden Eve Nakliyat Firmaları
29735

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

705

66 şehirde 705
evden eve
nakliyat firması

48978

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.5 / 22

Türksoylar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Abbas bey ve arkadaşlarına iyi niyetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.
Gayet titiz ve sağlam bir şekilde eşyalarımızı en iyi şekilde paketleyip taşıdılar.
Teşekkürler Türksoylar Nakliyat.
Bir daha ki taşınmada görüşmek üzere.
Ahmet İhsan Aslan"

Nazire Aslan
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 125

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Gülhan nakliyat firmasıyla ilgili bir problem yaşamadım. Eşyalar gayet düzgün teslim edildi."

Tülay Güler
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 153

Mehmet Sayla Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sabah tam saatinde geldiler, müthiş hızlı ve profesyonel bir şekilde tüm eşyalarımı kamyona zarar vermeden yüklediler üstelik sorunsuz bir şekilde başka evden alacağım bir eşyayı da alıp kurdular, çok memnun kaldım uygun fiyata çok kaliteli bir hizmet aldım. Aynı zamanda çok temiz çalıştılar. İş etiğine saygılı ve güvenilir bir firma olduğunu düşünüyorum."

Seda Korkut
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 127

Sencan Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Bu insanlara güvenin işlerinde çok iyiler."

Emre Ertekin
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 371

Egekoç Nakliyat Firması

Evden eve nakliyat için bize ulaşmanız ile hazırlıklara başlar ve ekibimiz istediğiniz zamanda evinizi ziyaret eder. Evinizdeki eşyaların hassasiyetine göre amlabajlama yapılır ve yeni evinize istediinz odalara yerleştirilerek evden eve nakliyat sonuçlandırışır.

Son Müşteri Yorumu
"Zamanında geldiler, çok saygılı ve dikkatli insanlar. Her şeyi gayet güzel paketlediler, taşıdılar ve her konuda yardımcı oldular. Son derece hızlı ve profesyonellerdi. İçim çok rahat öneriyorum. Kendilerine teşekkür ederiz."

Burcu Sevim
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 17

Şafak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Öncelikle Hepsi Teker Teker Haklarını Helal etsinler çok uğraştılar. Paketlemeleri, Yüklemeleri ve Taşımalarıda çok iyiydi hepsine kolay gelsin diyorum Hayırlı işler diliyorum..."

Abdulkadir Ören
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 30

İstçelik Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Su ana kadar tanıştığım en sıcak kanlı ve isinde profesyonel bir ekip o kadar temiz ve düzenli çalışıyorlar ki insanın gözü arkada kalmıyor gerçekten çok teşekkür ederim."

Ugur Kandemir
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 43

ÜNAL Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Eşyayı istediğimiz tarihte yükleyip istediğim tarihte herhangi bir problem olmadan indirdiğiniz için teşekkür ederim. Piyasada bulunan profesyonel olmayan nakliyeciler yüzünden herkese bi ön yargı ile yaklaştım ancak hiçbir sorun olmadı yakınlarıma tavsiye edeceğim bir firma tekrardan teşekkürler..."

Salih Salih
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 325

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Kazım Bey’in ve arkadaşlarının özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Taşınma aşamasında beni en çok tedirgin eden şey nakliye firmasjndan kaynaklı çılabilecek sorunlardı. Ama 6 Kardeşler firması sayesinde sorunsuz bir taşınma yaşadım. Ufak tefek çizikler elbette var ama fiyat kalite dengesine bakılınca bu durum tolere edilebiliyor. Bir de onlar gittikten sonra fark ettim ki tuvalet aynasının montajında sıkıntı olmuş,açık bırakılmıştı benim de aklıma onlar gitmeden bakmak aklıma gelmedi. Yerleşme aşamasında bir şeyler koymak isteyip kapatmaya çalıştım ama kapatmak mükün olmadı: iki kişi zor kapattık ve malesef içine bir şey koyamadım öylece kaldı:) yine de kesinlikle tavsiye edeceğim bir firma. İstediğim gibi paketlendi her şey ve özel isteğim üzerine taşındığım eve ayakkabılarını çıkarıp girdiler bu bile bence bu firmayı seçmeniz için bir sebep:)"

Burcu Akça
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 24

İstanbul Taşıma Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Pazartesi taşınmak İçin vermiş olduğum ilan sonucundan birçok ilan arasından gerek yazılan yorumlardan gerekse de Hüseyin beyle telefonla kurmuş olduğumuz iletişim sonucu İstanbul nakliyatla taşınma işlemini gerçekleştirmeye karar verdim. Çok iyi bir karar verdiğimi belirtmek isterim. Perşembe günü 9 da söz verdikleri gibi ekibiyle geldiler. Hiçbir eşyama zarar vermeden, dikkatli ve özenle aldıkları gibi yeni eve teslim ettiler. Gerek paketlemeleri konusundaki özen ( streçlemeleri, zarar görmemesi için sarmaları, merdivenlerden indirirken ve çıkarırken o zor şartlar altında hem ürünlere hem de merdivenlere zarar vermemek için sarf ettikleri çaba takdir edilesiydi. Hüseyin bey in olumlu tavrı bizleri çok mutlu etti. Çok zor olacağını düşünürken bu kadar kolay taşınmamıza yardımcı oldukları İçin kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum. "

Zeynep Aydın
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.