35723

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

755

67 şehirde 755
evden eve
nakliyat firması

7589

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 10 / 8

Karataş Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Sitede verilen en uygun teklifi verdiler, tekliften itibaren devamlı irtibatta kaldılar, iş kesinleşince, planlanan saatte gelip 2+1 evi 5 saatten kısa bir sürede taşıdılar. Mobilyaları düzgünce demonte edip tekrar monte ettiler, paketlemeler özenliydi, eşyaları da özenle taşıdılar."

Hasan Hüseyin Durgun
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 161

Delil Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Kararlaştırılan vakitte geldikler. Hızlı ve saygılıydılar. İşten kaçınmadan, söylenmeden çalıştılar. Anlaşma dahilinde olmayan, evden atmak istediğimiz eşyaları taşımada da yardım ettiler. 4 kisi gelip demonte ve monteleme dahil taşınmayı 2 saatte bitirdiler."

Yeşim Kisbu
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 16

Akşahin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Valla hakan beyler aşırı pratik ve bir çok konuda yardımcı oldular. Kesinlikle işinin ehli ve güvenilir insanlar."

Berna Taştekin
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 790

Simbo Nakliyat Firması

Şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımada kalitenin tek adresi

Son Müşteri Yorumu
"İnanılmaz memnun kaldım. Memur olduğumuz için sürekli taşınıyoruz şimdiye kadar böyle bir firma görmedim. Eşyalarımızı çok düzgün ve özenli taşıdılar. Bize karşı kibarlardı. Biz eşyaları İstanbul'a getirdiklerinde yetişemedik İstanbul'a. Tereddütteydim açıkçası sağlam gider mi? güvenebilir miyim diye. Gözünüz arkada kalmasın dediler. Bugün son kolimi de açtım. Hiç kırık eşyam yok. Kesinlikle tavsiye ederim."

Sevilay Özsular
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 54

Oskar Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Ben arkadaşlara ayrı ayrı çok teşekkür etmek istiyorum hepsi işini çok iyi yaptı. Oscar nakliyat iyi bir firma tavsiye ederim."

Bülent Teke
Teklif Al

Mükemmel 10 / 2

Göktaş Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tavsiye ederim."

Deniz Algur
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 137

MODEL Nakliyat Firması

Biz sadece evden eve nakliyat hizmetleri vermemekteyiz. 10 yıllık deneyim ve tecrübesini diğer birçok alanlarda da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşayan firmamız oldukça geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerine hizmetler vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"İlk başta yorumumu okuyanlara önemle şu konudan bahsetmek istiyorum siz siz olun ucuz fiyat verenlere güvenip evinizi taşımaya çalışmayın. Ayazoğlu firması ile İstanbul'dan - Marmaris'e ev taşıması konusunda anlaştım ve kaporamı verdim. Anlaştığımız gün akşama kadar beni beklettiler ve nakliye aracı gelip 3+1 olan evimin daha kapısından girer girmez bu ev 3+1 değil ikinci evin eşyası sığmaz deyip benden anlaştığımız fiyatın iki katını istediler. Bende kabul etmeyince kaporamı geri verip çekip gittiler. Kaldı ki anlaşmamızda iki ev taşıyacakları da yoktu ve ortada kaldım.

Sonrasında Model nakliyat firması ile iletişime geçtim sağ olsun Muhammed bey akşam 6'da konuşmamıza dayanarak ertesi sabah 08:00 de nakliye aracını kapımıza getirdi. Ne konuştuysak ama, fakat gibi hiç bir cümle kurmadan anlaşmamıza sadık kaldılar. Paketlemeden tutunda çalışanları da son derece kibar, anlayışlı ve güler yüzlü arkadaşlardı. Tekrardan hepsine teşekkür ediyorum."

Utku Arzik
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 156

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Aklınızda soru işaretleri varsa ve hepsini tek kalemde çözmek istiyorsanız Gülhan nakliyat tam size göre. Adamlar bu işi iyi yapıyorlar."

Enes Aydın
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 8

Eskioğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"On numara 5 yıldız taşımacılık 👏👏"

Gökhan Bürücü
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 901

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Gerçekten çok teşekkür ederiz.Soz verdikleri gibi tam zamanında sorunsuz taşıma yaptılar.E-Nakliyata ve Burs taşımacılığa çok teşekkür ederiz."

Belkıs Ilengiz Türkcan
Teklif Al
Türkiye'de
Sadece Enakliyat'ta Eşyalarınızı
Tüm Risklere Karşı Sigortalayın
Rahat Taşının
Hemen Fiyat Teklifleri Alın

10 Yıldır En İyi Nakliyat Hizmetinin Adresi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.