33310

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

863

67 şehirde 863
evden eve
nakliyat firması

64806

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 9.9 / 6

Damla Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Kırklareli'den Ankara'ya eşyalarımızı taşıyan damla nakliyattan genel olarak memnun kaldık, eşyalarımız kırılmadan hiç bir deforme olmadan söylenen saatte ve günde taşındı tavsiye edebileceğimiz bir firma. Telefonda anlaştığımız fiyat nakliye günü arttırılmasaydı çok daha güzel olabilirdi tabi:)"

Merve Güngör
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 87

Özçelik Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Hızlı ve güvenli, çalışanlara teşekkür ediyorum..."

Ahmet Kaan Berdibek
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 142

Gülhan Nak Nakliyat Firması

M. Gülhan Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat Firmamız 2005 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden beri şehir içi şehirler arası taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Taşımaya gelen ekip profesyoneldi. Tam söz verilen saatte hiçbir eşya zarar görmeden taşımayı yaptılar."

Burak Arıkan
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 80

Suryap34 Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Arkadaşlar tam saatinde gelip mükemmel bir iş çıkardılar. Allah razı olsun mükemmel bir organizasyon elemanlar kibar görgülü ve çalışkan. Kendi evleri gibi taşıdılar, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Teşekkürler SURYAP34."

Erkan Arslantas
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 252

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Genç bir ekip. İşlerine ve insanlara saygı gösteriyorlar. Ufak pürüzler çıksa da işimiz sağlam bitti. Çalışılır bir firma. "

Sinan Yılmaz
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 18

Tüfekçioğlu Nakliyat Firması

1970 Yılından beri ev, ofis tasimacılığı ve depolma hizmetleri sunmaktayız.

Son Müşteri Yorumu
"Taşınmadan bir hafta önce buradan ihaleye çıktım ve Tüfekçioğlu nakliyattan Özcan bey beni aradı. 2+1 120 m2 evim olduğunu oturma odası takımım olmadığını onun yerine o odada koli ve hurçların olduğunu, diğer salon mutfak ve yatak odasının da rutin takımlarının olduğunu söyledim ve 3600 tl ye anlaştık. Sabah söylediklerinden 1 saat geç geldiler. Gelir gelmez taşıyıcıların başı olan kişi eve baktı ve bu evin eşyası çokmuş kamyona 3. Bir evin (benimkiyle 2 ev taşıyorlar zaten) eşyasını alamayacaklarını ve benim 1000 tl daha vermem gerektiğini söylediler. Bunun beni ilgilendirmediğini ve anlaştıktan sonra böyle bir para haklarının olmadığını söyledim ve bütün gün boyunca hem Özcan bey telefonla hem de taşımacılar fazla para koparmaya çalıştılar. Evin toplanıp kamyona yüklenmesi tam 10 SAAT sürdü. 08:00-18:00 arası. Bütün planlarımız Alt üst oldu bu yüzden. Taşıma sırasında tam 2.5 saat hiç bir şey yapmadan bina asansörü beklediler hatta biri gidip kamyonda uyudu. Vel hasıl kamyona en son yola çıkmadan durdular ve benden şiddetle para istediler. Ben de eşyalarım taşınsın diye 4000 olsun bari dedim çünkü gün içinde 2 kez kamyonunu indirir gideriz diye tehdit ermişlerdi,( biri Özcan bey biri Fettah bey tarafından). 2. Aşama olan indirme aşaması da tabi ki söyledikleri zamanda yine gelmediler. Hatta 1 gün sonra gelelim diye bastırdılar. Kavga edince tamam madem diyip akşam 6 da indirmeye geldiler. Kurulumu nedense hızlı yaptılar. En son 5 parça eşyamızı alıp götürmüşler kamyonla, ben de paralarının tamamını vermeyince onları da doblo araçla kamyondan alıp yarım saat sonra getirdiler. Eşyalarımızda birkaç çizik basit kırıklar dışında bir sıkıntı yok.
Sonuç olarak tabi ki bu firmayı hiç tavsiye etmiyorum. Evinize gelir gelmez sizden fazla para kopartmak isteyebilirler. Verdikleri hiç bir sözü tutmayabilirler, zaten zor olan taşınma sürecinizde ömrünüzden ömür gidebilir(benim gitti)."

Murat Gezer
Teklif Al

Müthiş 8.6 / 71

Ankara Güneş Nakliyat Firması

Güneş Kullanıcı Adlı Firma: Ankara merkezli olup Ankara içi ve Türkiye'nin tüm illerine taşıma hizmeti yapmaktadır.Firmamız bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve güvenli elemanlarla taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Zamanlama açısından gayet iyiydi. Paketleme de iyiydi. Montaj konusunda biraz sıkıntı yaşadım"

Fatih Bey
Teklif Al

Mükemmel 10 / 3

Aytes Nakliyat Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma zamanında gelerek paketleme ve montaj işlerini sorunsuz şekilde tamamladı. Taşımada herhangi bir problem yaşanmadı. Eşyalarda en ufak cızık sorun dahi yaşanmadı. Ömer ve Harun bey işlerinde uzman kişiler olarak montajı zor olan mobilyalarımı dahi kolaylıkla söküp taktılar... Her şey için teşekkürler."

Serhat Güngör
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 438

AYSA Nakliyat Firması

Yahya Kullanıcı Adlı Firma: Şehir içi şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetleriniz için 7/24 sizlerleyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Daha sıcağı sıcağına yapayım bugün taşıdılar bizi sağolsunlar söyledikleri saatte gelip her eşyayı dikkatle paketleyip götürdüler
Samimiyetleri ve sıcakkanlı oluşları insanı pozitif anlamda etkiliyor
Hepsinin eline sağlık gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz işlerinin
ehli insanlar 👏🏼👏🏼😊😊"

Murat Şahan
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 344

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Çok kısa sürede ve güzel bir şekilde yardımcı oldular. Teşekkürler."

Resul Bal
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.