32381

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

86%

Firmaların 86%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

827

67 şehirde 827
evden eve
nakliyat firması

55512

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

TÜM EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Mükemmel 10 / 20

Demtaş Nakliyat Firması

Demtaş Evden Eve Nakliyat firmalar arasında oldukça profesyonel ve kaliteli titiz firma olmaya çalışmaktayız. Bizler taşıma olarak sadece evden eve nakliye değil aynı zamanda büro, ofis, piyano, depolama, textil ve banka taşıma alanlarda da hizmet vermekteyiz.Tüm bunların yanı sıra fuar ve askılı textil hizmetide vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Sabah 8'den akşam 8'e kadar durmadan çalıştılar çok yardımcı oldular. Ellerinden geleni yaptılar. Kendi eşyalarıymış gibi itina ile çalıştılar, hiç bir eşyama zarar gelmeden İstanbul'dan Derince'ye taşıdılar bütün eşyalarımı. Tekrardan çok teşekkürler ediyorum. Herkese kesinlikle tavsiye ederim yakınlarıma da önerim Demtaş nakliyat işinde bir numara..."

Emine Yazıcı
Teklif Al

Mükemmel 9.8 / 101

MODEL Nakliyat Firması

Biz sadece evden eve nakliyat hizmetleri vermemekteyiz. 10 yıllık deneyim ve tecrübesini diğer birçok alanlarda da sizlere sunmanın mutluluğunu yaşayan firmamız oldukça geniş bir yelpazede siz değerli müşterilerine hizmetler vermektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Hızlı ve özenli biçimde taşıma yaptılar"

Ahmet Görkem Şekerci
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 129

Serhat Arya Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"ARYA NAKLİYAT Olarak Serhat bey ve ekibi gerçekten bu işi bilen kibar, çalışkan, işinin hakkını sonuna kadar veren bir ekip ve firma ayrıca Enakliyat firmasına çok teşekkür ederim. İlk defa işini bilen düzgün ve dürüst insanlarla karşılaştım. Şu mübarek Ramazan ayında Allah onlardan razı olsun inşallah, keza ben çok razı odum. Bir daha ki taşınmamda veya bir tanıdığım taşındığında tek düşüneceğim firma Arya Nakliyat, selamlar olsun binlerce defa teşekkürler."

Sinan Sağır
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 8

Akşahin Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Özenli bir nakliye işlemi oldu. TAVSİYE EDERİM. Ayrıca saygılı, seviyeli iletişim için teşekkür ederim. İyi çalışmalar."

Aysel Kaya
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 171

Ersin Çerkezoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul Amasya 3+1 ev taşıdık bu kardeşlerimizle. Bir kere seviye saygı ve iletişim üçlüsünden hiç şüpheniz olmasın. Zarar gören hiç bir eşyamız olmadı. Teklif ettikler rakam çok uygundu, Tek eksik anlaştığımız rakamın bir tık üzerinde ücret talep ettiler, nedenide bizim mutad eşyalar dışında 50-60 arası kolimizin çıkmasıydı. Bu aile şirketini kesinlikle tavsiye ediyorum. "

Haliy Çiğil
Teklif Al

Müthiş 8.9 / 306

Yeniçağ Nakliyat Firması

Yenicağ Kullanıcı Adlı Firma: 2000 yılından beri evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Hedefimiz kaliteli hizmet vermektir. Her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız tarafından yapılmakta ve istediğinz gibi size teslim edilmektedir.

Son Müşteri Yorumu
"Ellerine sağlık çok teşekkür ederim. YENİÇAG NAKLİYAT ve ekibi Yılmaz beye çok teşekkür ederim."

Kubra Candas
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 874

Y.NURS Nakliyat Firması

Evden eve Nakliye şehir içi ve şehirlerarası işletmesi olarak ilk günden bugüne her zaman siz değerli müşterilerimize önce güven, uygun fiyat ve kalite sunarak her daim çalışmalarımızı geliştirdik.

Son Müşteri Yorumu
"Araç küçük kaldı çoğu eşya tarafımızca tekrardan taşınmıştır. Bu yüzden memnun asla kalmadım."

Ozan Koca
Teklif Al

Mükemmel 10 / 1

Proton Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Pendik'ten Tuzla'ya 1+1 evimi taşıdılar. Taşınma işlemi hızlı ve sorunsuz gerçekleşti. Proton Nakliyat ile evini taşımak isteyen herkese tavsiye ederim. Gönül Rahatlığıyla çalışabilirsiniz. "

Emy Emy
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 242

Özteknik Nakliyat Firması

Zafer Özteknik Kullanıcı Adlı Firma: İstanbulda Evden Eve Nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"İstanbul'dan Ayvalık'a taşınmamız bugün tamamlandı. Çalışan arkadaşların işini çok iyi, hızlı yapması, yardımseverlikleri, anlayışları ve güzel üslupları sayesinde memnuniyetimiz çok yüksek oldu. İyi ki bu firmayı seçmişim, hiç pişman olmadım. Yine bir taşınma işim olursa sizi tercih edeceğim ve mutlaka yakınlarıma önereceğim.

Emeklerine teşekkürler. "

Hazal Şener
Teklif Al

Mükemmel 9.7 / 339

6Kardeşler Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Altı Kardeşler Nakliyatı Kesinlikle herkese tavsiye ederim. Sağ olsunlar, işlerini çok iyi biliyorlar. Asansöre sığmayan ürünleri 5. kattan indirip, 14. kata kadar çıkardılar Allah razı olsun. Toplama insanlarla değil kendileri işlerini özenle ve severek yapıyorlar. Umarım tekrar taşınmam ama taşınırsam 6 Kardeşler Nakliyatı gönül rahatlığıyla tekrar tercih edebilirim. Tekrar buradan arkadaşların tamamına teşekkür ederim. İyi çalışmalar, Rabbim güç kuvvet versin inşallah."

Burhan Dinç
Teklif Al
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.