Evden Eve Nakliyat Firmaları
23771

Müşteri yorum ve
değerlendirmeleri ile
firma seçmek
daha kolay

88%

Firmaların 88%'i
kriterleri karşılamadığı
için üyeliğe
kabul edilmedi

624

64 şehirde 624
evden eve
nakliyat firması

33827

Aktif ihale sayısı
ve her gün artan
iş hacmi

ÜYE EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMALARI


Çok iyi 8.3 / 89

R.Huzur Nakliyat Firması

R.Huzur Kullanıcı Adlı Firma: Ankara evden eve nakliyatta 1993 yılından beri hizmet verekteyiz.

Son Müşteri Yorumu
"Ankara'dan Konya'ya taşınma işlemini Huzur nakliyat ile yaptım. Başta Ramazan bey ve ekibinden her anlamda çok memnun kaldım. Taahhüt ettiği her konuyu eksiksiz yaptığını söyleyebilirim. Tavsiye edip güvenebileceğinizi söyleyebilirim."

Yahya Kemal Akbaş
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 113

Ersin Çerkezoğlu Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Milli Egitimde sınıf öğretmeniyim. 15 yılda 6.kez taşındım. Iclerinden hem fiyat olarak hem de hizmet kalitesi bakimindan çok çok iyiydi. Profosyonel bir ekip oldukları eşyayı sarmadan tutun da taşımaya kadar her hallerinden belliydi. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim. "

Gür Ahmet
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 109

Mehmet Sayla Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Firma Yetkilisi ile gayet güzel iletişime geçip anlaştık, hiç bir sıkıntı yoktu ta ki firma çalışanları gelip evi taşıyana kadar. 5 kişi gelmelerine rağmen dolabı sökmek istememeleri, fiyata dahil değil demeleri! Beyaz eşyalarımı ve kırılcakları kendi arabamla taşımama rağmen nakliye çalışanlarının evin farklı bireylerinden sürekli bahşiş ve yemek ücreti istemeleri hiç hoş bir davranış değildi."

Batuhan Aydoğdu
Teklif Al

Mükemmel 9.4 / 109

SERHAT TÜRKER Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tüm taşınma sürecinde zamanlama, eşya paketlenmesi, eşyaların taşınması özverili bir şekilde çalıştılar. Ellerine sağlık gerçekten. Kendi işlerim nedeniyle ev hem toplanırken hem yerleşirken başlarında bile durmama rağmen kendi evleri gibi davrandılar. Eşyalarda da herhangi bir hasar olmadı. İş nedeniyle sık taşındım, bu zamana kadar taşındığım firmalar arasında kesinlikle en iyisi. Tavsiye ederim."

Ahmet Yabalak
Teklif Al

Mükemmel 9.2 / 81

Budak Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Tam zamanında gelip eşyaları hızlıca ve özenle paketleyip aynı özenle taşıdılar. Eşyalarımızı taşıma sürecinde hiçbir sorunla karşılaşmadık. Tekrar eşya taşımamız gerektiğinde yine aynı firmayla çalışmayı düşünürüz."

Tuğçe Güven
Teklif Al

Mükemmel 9.3 / 107

ANKARA YÜCEL Nakliyat Firması

CELAL YÜCEL Kullanıcı Adlı Nakliye Firması; Evden eve Nakliyat

Son Müşteri Yorumu
"Eşyamı zamanında aldılar fakat başka yük beklediklerinden dolayı (Kendi ifadeleri) gelmesi gereken günden 1 gün sonra getirdiler."

Mehmet Öztürk
Teklif Al

Müthiş 8.8 / 40

YURTİÇİ Nakliyat Firması

YURTİÇİ Kullanıcı Adlı Firma: Nakliyat bizim işimiz. İstanbul' da evden eve taşımacılığı yılların tecrübesi ile siz değerli müşterilerimiz için yıllardır yapmaktayız.İlk prensibimiz "Müşteri Memnuniyetidir"

Son Müşteri Yorumu
"Firma anlaşmayı bir başka taşıma şirketine taşere etti, taşınma süresini 2 gün uzatmak istediler ancak itiraz edince 1 gün uzatarak anlaşabildik, yolda kamyon arızalandığı için eşyaları başka küçük bir kamyonete aktarmak zorunda kaldıklarını, yer olmadığı için kitaplığı sökmek zorunda kaldıklarını söylediler, taşınılan evde monte ettikleri gardrobun kapakları birbirine çarpıyor kapanmıyordu, buna neden olarak yeni yapılmış binanın yerlerinin yamuk olmasını bahane ettiler, halbuki onlar gittikten sonra gözden geçirdiğimde gardrobun parçalarının eksik ve yanlış monte edildiğini fark ettim, benim bile yapabileceğim bir montajdı, çift kişilik bazanın vidalarını takmamışlar bazayı çekmeye çalışırken elimizde kaldı, yolda sökmek zorunda kaldıkları kitaplığı ise aceleleri olduğunu bahane ederek monte etmek istemediler, ısrar edince ortaya çıktı ki parçalardan birisi kırılmış, tam ortasından kırık olan tahta parçanın kırık değil çıkmış olduğunu, hatta zaten kırık olduğunu, bantlanabileceğini bile iddia edecek kadar karşılarındakilerden akıllı olduklarını zannediyorlar. Monte ettikleri çamaşır makinesi su kaçırıyordu bir daha montaj yaptırmak zorunda kaldık. Baştan aşağıya rezillik. Evden eve nakliyat falan değil. Başka bir eşya yoktu zaten olsaydı büyük ihtimalle o da ya yanlış monte edilecek ya da kırılacak falandı. Kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyorum herhangi bir kamyonu kiralayıp eşyanızı taşıyın daha iyi."

Umur Yollu
Teklif Al

Mükemmel 9.6 / 95

İstanbul Kent Nakliyat Firması

ÖZ DEVRAN Kullanıcı Adlı Firma: FİRMAMIZ 1997 YILINDAN BERİ GENİŞ BİR KADROYLA VE YENİ ARAÇALRIMIZLA SİZ DEGERLİ MÜSTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ

Son Müşteri Yorumu
"4 Saatte mobilya montajları dahil evimin taşınma işlemini tamamladılar. Paketleme ve montaj işlemleri konularında profesyoneller. Taşınma işleminiz için şiddetle tavsiye ederim."

Erhan Cengiz
Teklif Al

Mükemmel 9.5 / 94

ulusalnakliye Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Nakliyat firması genel olarak başarılı bir iş çıkardı. Tavsiye ederim."

Fırat Uğurlu
Teklif Al

Mükemmel 9 / 98

ESAT HALİLOĞLU Nakliyat Firması

Son Müşteri Yorumu
"Zamanlama, ücret, özen ve güven reklam gibi oldu ama gerçekten memnun kaldım. Buradan tekrar teşekkür ediyorum."

Orhan Damar
Teklif Al
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.