Nasıl Çalışır

Sistem Nasıl Çalışır ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Enakliyat sistemi nasıl çalışır

Sistem Nasıl Çalışır ?

Fiyat teklifleri al, değerlendir, seçimini yap, yorum yaz. Evini iş yerini huzurla taşı.

Fiyat Teklifi Al

Evden Eve Nakliyat App'i ile Daha Rahat ve Güvenli Taşının

Evden Eve Nakliyat App'i ile şehirlerarasında eşyanızın yüklü olduğu aracı anlık olarak takip edebilecek. Boş evden eve nakliyat firmalarını ve güzergahlarını kolayca görebileceksiniz. Uygulamayı Google Play Store'dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Firmaları İçin

Araç Durum Bildir !
Aracın boş mu veya parça eşya mı arıyorsun? Aracının durumunu app‘te güncelle müşterilerin seni kolayca bulsun. Boş dönüşlerini en aza indirmek için app i hemen telefonuna indir ve kullanmaya başla.
Kamyonum Nerede ?
App e kaydettiğin kamyonlarını anlık olarak nerede olduğunu görebilecek böylece müşterilerine daha net bilgiler vererek memnuniyeti arttırmış olacaksın. Yapman gereken tek şey uygulamayı ücretsiz olarak telefonuna indirmek ve app in yüklü telefonu kamyon şoförüne vermek çünkü konum bilgileri telefonundan otomatik olarak alınır.
Evden eve nakliyat app

Şehirlerarası Taşınan Kullanıcılar İçin

Eşyalarım Nerede ?
Eşyanızı yüklediğiniz nakliyat firmasının kamyonunu daha önce app e yüklemesi durumunda, kamyonun plakasını uygulamaya girerek anlık olarak kamyonun bulunduğu yeri haritadan görebileceksiniz. App i telefonunuza indirerek anlık olarak eşyalarınızın yüklü olduğu kamyonu ücretsiz olarak takip edebileceksiniz.
Boş Araç Bul !
App ile şehir seçerek bu şehirde boş bulunan evden eve nakliyat firmalarını, araçlarının ne kadarının boş olduğunu ve dönecekleri şehri kolayca öğrenebileceksin. Böylece eşyalarınız için boş dönecek evden eve nakliyat firmalarını seçerek 30%’a varan oranlarda tasarruf edebilirsiniz.