Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 93%'i aldığı hizmetten memnun.

93%

Mutlu Müşteri

161,818
İstatistikler
"
Tuğçe yıldız

Herşey için tşk ederim sorunsuz taşıma oldu

Sadi KARADEMİR

Çok mutlu olduk. Hızlı ve güvenli bir taşımaydı. Mustafa beye ve ekibine teşekkür ediyoruz. Mobilya söküm ve takma işlemleri oldukça profesyoneldi. Mustafa Bey'in kendisi de mobilyacı. Dakik bir taşıma oldu. Emeği geçenlere teşekkürler.

Zeynep Şengönül

Hem hasarsız şekilde hem de uygun fiyata eşyalarımı taşıma konusunda yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Çisil Yıldan

Özgür bey, Muhammed bey, Fatih bey ve Yasin bey inanılmaz yardımcı oldular. Her açıdan tertemiz bir taşınma oldu. Ellerine, emeklerine sağlık, kesinlikle öneriyorum. Gözünüz kapalı seçebilirsiniz. Bu fiyata bu hizmet harika!

Şerif Aydın Malik

Taşınma öncesinde güzel iletişim kurdular. Eşyaları özenli taşıdılar. Hasarsız geldi her şey. Teşekkür ederim.

Sema Usta

İstanbul'dan Çanakkale'ye Ada Nakliyatla 2 adet çekyat gönderdim.Benim istediğim saatte gelip, çekyatları ambalajlayıp araca yüklediler ve söyledikleri saatte de teslim ettiler. Ahmet Bey her gelişmeden beni haberdar etti. Verdikleri hizmetten hem çok memnun kaldım, hem de çok takdir ettim. Sanırım yine yakın bir zamanda onlara yeni eşyalar taşıtacağım.

Ali YILDIRIM

Öncelikle belirtilen saatte geldiler. Paketleme için ise dedikleri gibi karton getirdiler. Patpat getirdiler. Ürünlerimi ilk aldığım gibi ürünlerim montaj edildi. Üstüne anlayışlı ve güler yüzlü ekip denk geldi. Ayağım kırık olmasına rağmen yorulmadım. Aklımda bir tek soru işareti kalmadı. Fiyat olarak da üzmediler. Çok memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim. İnanın fiyat değil hizmete para veriyorsunuz o yüzden kesinlikle tavsiye ederim.

MURAT BAYRAKTAR

İzmit'ten - İstanbul’a olan taşınma sürecimde bana çok yardımcı oldular. Aile olarak çalışıyorlar. Çok hızlı ve titiz bir şekilde dolaplar söküldü ambalajlandı. Herkese tavsiye ederim.

Gülay Evran

Çok hızlı hareket edip hemen tamamladılar. Memnun kaldım.

Ülkü özbek

Güler yüzlü ve ilgili bir firma. Tam zamanında verildi hizmet. Eşyalarıma bir zarar verilmeden güzelce taşındı.

Handan topcu

Çok memnum kaldık ailecek. Herkese tavsiye ederiz. Tekrar teşekkürler Nurs nakliyata.

Mustafa Kazanci

Gerçekten tavsiye edilir bir firma. Denilen zamanda yerinde oldular ve çok temiz bir işçilikle işlerini yaptılar. Çok teşekkür ederim.

Hasan Uyar

Yaptıkları işe özen gösteren bir firma. Zamanında başlanan ve zamanında bitirilen iş. Eşyaların paketlenmesi ve taşınmasındaki özenleri için de ayrıca teşekkür ederim kendilerine.

ersin demir

Çerkezoğlu nakliyata çok teşekkür ediyorum, söyledikleri saatte gelip her şeyi öğlene kadar tamamladılar, fiyat da gayet makuldü. Hiçbir sıkıntı yaşamadan taşınma işi tamamlandı.

İshak Durmuş

Gayet memnun kaldım, gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 99283 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 26855 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 16459 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 8670 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 9356 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 4056 kişi hizmet aldı

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.