Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 93%'i aldığı hizmetten memnun.

93%

Mutlu Müşteri

156,446
İstatistikler
"
Ercan özcelik

Hızlı ve itinalı taşıma.Tesekkürler Karayiğit nakliyat

Dogukan yılmaz

Öncelikle taşınma işlemimde yardımcı olan enakliyat sitesine teşekkür ederim gerçekten güzel ve güvenilir bir site ve tabiki taşımamı gerçekleştiren sedefoğlu nakliyata özellikle abdullah beye ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim
Eşyalarımı kendi eşyalarıgibi düzenli ve güzel bir şekilde paketleyip taşıması araca yerleştirmeleri işlerine sahip çıkıp başında durmaları
Satinde zamanlı ve ekip çalışması gayet iyiydi başta biraz teredütüm olsada abdullah bey ve ekibi içimi rahatlattı defalarca farklı firmalarla taşıma gerçekleştirdim ama ilkez böyle işinin ehli ve dürüst g

Ali Burak haras

20//11/2019 da Koşuyolundan Kurtköye taşımamı yaptılar. Hepsi güler yüzlü arkadaşlardı. Paketleme gayet iyiydi. Taşıma esnasinda herhangi bir sorun olmadı. Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. İlkan bey ve arkadaşlarına teşekkür ederim.

Mehmet Akif UZUNOĞLU

İyi niyetli, temiz arkadaşlar. Çok memnun kaldık. Ellerine emeklerine sağlık. Eşyalarımıza ve evin duvarlarına hiç zarar vermeden hasarsız vede hızlı bir şekilde işlerini yaptılar. Teşekkür ediyoruz hem Mirkaya nakliyata hem de Enakliyat'a...

Abdullah Bey

İletişim ve Nezaket: 10

İncelik ve Genel Tutum: 10

Nakliye esnasında titizlik: 10

Daha ne denebilir ki? Gerçekten Bülent Bey ve ekibini tebrik ediyorum. Her anlamda nakliye ve evden eve taşınma konusunda sınıf atlamış durumdalar.

Asım Zengin

Derince'den İstanbul'a taşındım, arkadaşlar çok yardımcı oldu sağ olsunlar. Ne mobilya veya beyaz eşyalarda tek çizik dahi yok ve gerçekten hızlıydılar. Bir daha ki sefere tekrar bulabilirsem yine aynı firma ile çalışırım ve yeni taşınacak arkadaşlara tavsiye ederim.

MÜSLÜM SEPETÇİ

Çok memnun kaldım beklentimden yüksek bir iş yaptılar çalışan arkadaşları tebrik ederim.

Gizem kılıç

Çevreden duyduğumuz kötü deneyimler açıkçası gözümüzü korkutmuştu. Kimseden tavsiye alamadık. Eşyalarımız hep hassasiyet içeren parçalardan oluşuyordu. Taşınacağımız evin duvarları dekoratif, kapıları lake olduğundan titizlik istiyordu. Uzun bir arayışın sonunda Enakliyat sitesini duyduk ve buradaki yorumları inceleyip Tekinel nakliyatla ile çalışmaya karar verdik. Yorumlar çok iyi ve fiyat yorumlara göre uygun geldi. Taşınma günü tam saatinde kapımızda oldular. Arı gibi derler ya öyle bir ekip. 5 kişi geldiler ve özenle paketlediler. Bazı yerleri yetiştirememiştim hiç sorun et

Furkan Varlı

Timsan nakliyat şirketinin hizmetlerinden çok memnunum. Gökhan bey ve Muhammed bey bizlere çok yardımcı oldu her türlü paketleme, montaj ve demontaj hizmeti sunuyorlar. Biz çok memnun kaldık, düşük bütçeli ve kaliteli hizmet arayan bu şirkete başvurabilir.

Metin helvacı

Fazla söze gerek yok kesinlikle mükemmel. 👍

Onur Gürz

Başarılı bir şekilde taşıdılar.

Ahmet Baksı

Evi sıkıntısız bir şekilde Fatih'den Beylikdüzü'ne evi taşıdık. Arkadaşlar baya hızlıydı ve en iyi şekilde işlerini yapmaya çalıştılar ve yaptılar. Gönül rahatlığı ile bu firmayı tercih edebilirsiniz.

Furkan yıldız

Sorunsuz bir taşınma oldu. 6. Taşınmamda en iyisiydi. Öfleyip pöflemeden herkes işini yapıyor. Afra tafra dinlemeden taşınmak istiyorsanız adresiniz burası olsun.

İlker Toprakçı

Gelen arkadaşlar tam profesyonel tam zamanında gelip işleri en iyi şekilde yaptılar, en ufak bir eşyama zarar vermeden yeni evimize kurdular kendilerine buradan da teşekkür ediyorum.

Yusuf kocaman

Selam ilk defa taşınma işi ile uğraştım. Çekincelerim vardi ancak Allah a şükür ki karşıma bu firma çıktı. Her şeyi ile dört dörtlük. Zamanında gelmesi, bir an önce işi bitirmeleri. Dikkatli çalışmaları. Sorunsuzca işi bitirmeleri. Acaba mı diye düşünmeden tekliflerini kabul edebilirsiniz.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 95963 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 25955 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 15892 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 8300 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 9070 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 3919 kişi hizmet aldı

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.