Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 94%'i aldığı hizmetten memnun.

94%

Mutlu Müşteri

246,813
İstatistikler
"
Eren

Tek kelime ile harikasınız aldığınız para sonuna kadar helal. Güler yüzlü çalışma ekibiniz içiniz teşekkür ederim.

Halil ibrahim irak

Gerek Kazım bey, gerekse diğer çalışma arkadaşları son derece ilgili ve özenli çalıştılar. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Nakliye işi olan arkadaşlar gözü kapalı Öz Nakliyat ile çalışabilirler. 10 numara 10 yıldız başka ne olsun. Öz Nakliyat ile bizi buluşturup tanıştırdığı için (enakliyat.com.tr) ye de ayrıca teşekkürler.

Gülay gündüz

Memnun kaldım

İsmail Altay

Emeklerine sağlık herşey organize kafanız rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz

Ahmet Çınar

Bursa dan İstanbula parça eşya taşıdılar Çok kaliteli hizmet veriyor. Güvenilir şirket. Vedat beye teşekkürler..

Sadullah bağra

Verdiğim ilana en iyi fiyatı bu firma verdi. Eşyalarımızı en iyi şekilde taşıdılar. Zamanlama olarak söz verdikleri saat de kapıda oldular süreç boyunca herhangi bir problem yaşamadım. İlgileri ve verdikleri hizmet için kendilerine teşekkür ederim. Herkes e gönül rahatlığıyla. Tavsiye ederim.

Cengiz Altınbaş

Ilk defa hizmet aldım firmadan çok memnun kaldım kendilerine teşekkür ederim

şükrü şerbetci

Ankara Kaya ekspres nakliyat gerçekten çok güzel bir ekip sistemi var herkese tavsiye ederim çok teşekkür ederim.

MURAT şahin

Taşımalarında sıkıntı olmadı güven ve güler yüzlü hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.

Sabit Erkmen

Teşekkürler.

Melih gül

Çerkezoğlu firması ile Enakliyat sitesi sayesinde tanışma fırsatım oldu. İstanbul Diyarbakır arasına 1500 km vermiş olduğu teklif ile anlaşma sağladık. Gün olaraktan sözleşme tarihimize ve saatine riayet ederek kamyon evimize geldi ve sanki kendi evlerini taşıyor gibi paketleme yaparaktan işlerini düzgün yaptıklarını kanıtladılar. eşyalarımız Diyarbakır'a söz verildiği tarih aralığında geldi ve kırılan dökülen hiçbir şey olmadı. En önemlisi ise konuşulan fiyat üzerine hiçbir fiyat eklemesi yapılmadı. İşini hakkıyla yapan başta Öztürk bora kardeşime ve ekibine teşekkür ediyorum,

Emirhan Özkan

Galip bey ve arkadaşları çok ilgililerdi. Telefonda ne konuştuksa aynısını gerçekleştirdiler. Kendisine ve ekibine çok ama çok teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye ederim. Umarım yollarımız tekrar kesişir.

Çağla Loğoğlu

Her şey sorunsuz ve hasarsız bir şekilde taşındı. Olabilecek en hızlı şekilde hallettiler çok teşekkür ediyorum.

Erkan Canbolat

24/06/2022 günü İstanbul’dan Hatay’a 3+1 eşyamı taşıttım. Başta işlerindeki titizlik, paketleme, montaj ve en önemlisi saygı/güleryüz için başta Cemil ve Sedat bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Ben askeri personelim; malum bu işlerde güven çok önemli; ilk günden beri ne konuştuysak onu yaptılar. Şu nakliyat piyasasında GÜVENİLİR ve TİTİZ insan nadir bulunur. ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM, saygılar.

Sinem Arıcı

Çok kibarlar ve işlerini çok iyi yapıyorlar, gönül rahatlığıyla nakliye işinizi yaptırabilirsiniz :))

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 136.850 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 41.612 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 26.209 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 14.809 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 14.422 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 6541 kişi hizmet aldı