Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 94%'i aldığı hizmetten memnun.

94%

Mutlu Müşteri

205,739
İstatistikler
"
Hakan eren

Emeklerinize sağlık daha iyisi yok.

Süleyman Uçan

Eşyalar problemsiz geldi. İstediğimiz biçimde kurulum yapıldı.

Rahmi ergöz

20 Nİsan 2021 tarihinde Ağrı’dan Çorum’a Mirkaya Nakliyat firması ile evimizi taşıdık. Ve Mirkaya Nakliyat'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Nimet Bey hem işin sahibi, hem de işin başında, işin bir kısmını bizzat kendisi yapıyor. Mobilyaların sökülmesi ve kurulması, mobilyaların sarılıp paketlenmesi işleri tamamen Nimet Bey'de. Diğer arkadaşlar ise eşyaları taşıyıp güzelce kamyona yerleştiriyorlar. Kamyon covid-19 açısından gayet temiz ve düzenli. Tam sözleştiğimiz zamanda geldiler ve tam belirttikleri süre içinde yüklemeyi tamamladılar. Talep ettikleri ücret çok uygun bir seviyede

Murat özvaran

Firma ve gelen arkadaşlar mükemel bir ekipti, güler yüzlü ve beklediğimden çok kısa bir zamanda her şeyi halletiler süpersiniz. 👏👏

abdülhamid dede

Gayet başarılı!

Gökhqn türk

Temiz çalıştılar teşekkür ederim kendilerine. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

Oral Coftcikal

Eva nakliyat firması ile 21 nisanda Eyüp içi 2+1 evimi taşıttım. Çok özverili ve hızlı taşıdılar, paketleme ve taşıma konusunda fazlası ile profesyoneller. Saat 1 gibi kurulum dahil her şeyi titizlikle yaptılar. Kesinlikle herkese öneririm, güler yüzlü ve kaliteli bir ekip. Tarkan bey ve ekibine teşekkür ederim.

emre ur

İşlerinde çok iyiler... Mehmet bey ve Mert beye teşekkürlerimi sunuyorum.

ezgi dilek

En uygun fiyat teklifini verip hemen iletişime geçerek bir gün içinde tek parça eşya için oldukça uzun bir yol geldiler ve hızla ulaştırdılar. Firmaya teşekkürler, herkese tavsiye ederim.

Emre Dinçer

Temiz, hızlı ve ilgiliydi.

Korona önlemleri alınmıştı, teşekkür ediyorum.

cafer ince

İlgi alakası ve güvenirliği konusunda 10 numara, gönül rahatlığı ile çalışılabilir bir firma, herkse tavsiye ederim.

İnternet üzerinden ilk defa bir nakliyat firması buldum. Sağlam ve tecrübeli elemanları ile tasıma işlemi yapıldı. Hayırlı işler bol kazançlar dilerim buradan kendilerine.

Üzeyir özgür

Adem bey ve Recep beye çok teşekkür ediyoruz, profesyonelliklerinin yanında iyi niyetleri ve anlayışları bu kadar uzun mesafede yaptığımız yolculukta her şeyi kolaylaştırdı. Verdikleri fiyat teklifi de birçok firmaya göre çok uygundu; kalite zaten süper😉 tek bir eşyamız zarar görmedi. Kesinlikle gözü kapalı tercih edebileceğiniz bir firma👍 İşlerinizde kolaylıklar diliyorum.

Yeter Çetinkaya

Taşıyan arkadaşların hepsine teşekkürler, hepsi çok iyi saygılı Allah razı olsun hepsinden.

ALİ T0PAL

Ankara nakliyata teşekkür ederim.

Mert

Ellerine emeklerine sağlık.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 119.065 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 33.991 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 21.059 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 11.476 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 11.777 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 5107 kişi hizmet aldı

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.