Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 94%'i aldığı hizmetten memnun.

94%

Mutlu Müşteri

191,362
İstatistikler
"
Enes Çalışkan

Zamanında nakil işlemi gerçekleşti. Uygun fiyat ve güler yüzlü hizmet verildi. Korkmadan tercih edebilirsiniz.

hatice yılmaz

Firma yetkilisi Muhammed beye hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ederim. Eşyamızda herhangi bir sorun olmadı. Çok memnun kaldık. Söyledikleri saatte geldiler. Taşınacaklara kesinlikle tavsiye ederim.

Faruk Koçak

Şahin Bey ve ekibi işlerinin ehli ellerine sağlık. Tam anlamıyla mükemmel bir iş yaptılar.

Salih Yılmaz

Çok özenli taşıdılar teşekkür ederiz.

metin türkoğlu

Firma yetkilisi Ramazan beyin belirttiği zaman çizelgesine harfiyen uyuldu. Sorunsuz bir taşınma süreci yaşadım. Elinize sağlık.

Şaziye Selvi


Taşınmaya karar verdikten sonra Önder nakliyatla iletişim kurduk ve gerçektende söylenenden daha fazlası yapıldı. Gerek mobilya kurum söküm gerek ambalajda her şey dört dörtlüktü. Devran Muhammed ve de Murat’a teşekkürler herkese tavsiye ederim.

Göksenin Tatlıdil

Taşıyıcı lojistik evden eve nakliyat çalışanlarına ve Erdal beye çok teşekkür ederim. Ne söz verdiler ise her şeyi harfiyen yerine getirdiler Erdal bey taşımanın başından sonuna kadar ilgilendi eşyalarıma her hangi bir hasar gelmeden taşıdılar ve kurdular her kese tavsiye edeceğim, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

İlk defa başım ağrımadan bir taşıma işi yapan taşıyıcı lojistiğe minnettarım, başarılarınızın devamı diliyorum. 🙏🙏🙏🙏

Ali boztaş

Çok memnun kaldım teşekkürler Önder nakliyat herkese tavsiye ederim.

Murat Şahingöz

Herkesin aklında taşınma sürecine girince tereddütler oluşur.
Arkadaşlar işinin ehli olduklarını eve geldikleri anda hissettirdiler. Sözleşilen zamana riayet etmeleri, eşyaları paketlerken özenli ve titiz davranmaları, belirttikleri zamanda teslimat yerinde olmaları takdire şayan. Bütün bunların yanı sıra güler yüzlü ve cana yakın tavırları da cabası.
Yaklaşık 20 farklı firma ile görüşüp sonunda bütçeme en yatkın teklifi verdikleri için Ulaşım Nakliyat ile anlaştım. Sağolsunlar en ufak bir sıkıntı çıkarmadan işlerini tertemiz hallettiler.
Kafasında soru işareti olan herkesi t

Yasin koca

Tam dedikleri saatte geldiler. Paketlemeleri son derece güzeldi. Montaj-demontaj hizmetleri de son derece iyi ve hızlı. Ev taşıma gibi zahmetli işlemleri bir nebze kolaylastiran kale nakliyata teşekkürler.

Tülin Özçelik

İlgi ve alakanizdan dolayı teşekkür ederim güzel ve sorunsuz hizmet aldım paketleme çalışanların davranışı herşey güzeldi 🙂

MOHAMMAD ALSENAN

Çok teşekkür ederim

Doğan

Emrah Bey ve ekibine gönülden teşekkür ederim. Paketleme kusursuzdu. Tek bir parça eşyamız bile kırılmadı. Mobilya montaj ve demontaj işleri mükemmelce yapıldı. Hiçbir isteğimizi kırmadan yaptılar. Sabah söz verdikleri saatten 15 dk erken gelip, hemen işe koyuldular. Gün içerisinde 1 dakika bile boş durmadılar. Çok fazla eşyamız olmasına rağ Gün içerisinde 1 dakika bile boş durmadılar. Şahsen kolay beğenen biri değilimdir ama tüm taşınma işlerinde Evgören nakliyatı kesinlikle tavsiye ederim.

Suphi Abacı

Evimi Antakya ya taşımak için iyi ki Varyap ile anlaşmışım. Bugün taşıma ve montaj işleri tamamlandı. En ufak mutfak eşyasına kadar çok özenli paketleyip taşıdılar. Özellikle Cemil Bey ve Sedat Bey e özenli işleri ve sürekli ulaşılabilir bir sistem kurdukları için teşekkür ederim.

tolga polat

İstanbul Diyarbakır arası evim taşındı. Hizmet konusunda gayet memnun kaldım. Tavsiye ederim.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 111.566 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 31.536 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 19.143 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 10.282 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 10.890 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 4722 kişi hizmet aldı

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.