Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 93%'i aldığı hizmetten memnun.

93%

Mutlu Müşteri

175,766
İstatistikler
"
Nursima Coban

Sorunsuzdu yine olsa yine tercih ederim.

Serhat Terzioğlu

Verilen hizmet çok harikaydı. Ürün paketlenmesi, taşınması ve çözüm üretme noktasında çok memnunuz. Şiddetle tavsiye edilir.

Mehmet Hakan Acun

Kazım Bey ve ekibi taşınma günü tam zamanında geldiler ve işlerini gayet düzenli ve iyi şekilde tamamladılar. Herhangi bir problem yaşanmadan taşınma işimi gerçekleştirdiler. Çevremdekilere rahatlıkla tavsiye edebileceğim bir nakliye firmasıdır.

Mustafa Tütüncü

Hancıoğlu nakliyata ve sorunsuz bir şekilde taşımanmamıza yardımlarından dolayı Serhat bey ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim, emeğinize yüreğinize sağlık arkadaşlar...

mehmet can kaynar

Hızlı ve güvenli bir şekilde taşındı. Tel bir parça eşya zarar görmedi. Ellerine sağlık.

MURAT BİRİNCİ

Ellerine kollarına sağlık; özenle, hızlıca, zamanında, eksiksiz ve kırıksız taşıdılar. Uygun fiyata güzel hizmet yine olsa yine tercih ederiz.

Çağla mısırlıoğlu

Gayet güzel iş yaptılar,hizmetten memnun kaldım.Paketleme çok güzel,hızlı oldukları kadar dikkatlilerde.Tavsiye ederim.

Emre bulut

Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Firma çalışanları çok hızlı, dikkatli ve temiz bir şekilde çalışmakta.
Başta Mehmet bey olmak üzere tüm çalışan arkadaşların eline koluna sağlık hepsine çok teşekkür ediyorum.

zuhal dag

İstanbul’dan Erzurum’a bir koltuk takımı, bir genç odası dolabı, bir ankastre fırın ve birkaç tane halı gönderdik. Firmadan ve tüm süreçten memnun kaldık. En baştan sonuna kadar iletişim çok iyiydi. Eşyalarda da herhangi bir hasar meydana gelmedi.

İnternette eşya taşımayla ilgili çok fazla kötü tecrübe yazılmış. Benzer şeyler benim de başıma gelmesin diye firmaya Whatsapp'tan detaylı bir şekilde eşya sayısını ve fotoğraflarını gönderdim. Siz de hangi firma olursa olsun yazılı olarak belirtin tüm detayları. Eve gelen çalışan eşyalarin birinden habersizdi mesela (uyanıklık deği

Mehmet emin ÇELİK

Eksiksiz sorunsuz teslim ettiler. Teşekkürler 🙏

Cem Melih SAVAŞMAN

Güvenilir, işini çok iyi bilen personeli olan, çalışanları saygılı bir taşıma firmasıdır. Hiç tereddüt etmeden eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.

Ahmet Fatih Dereli

Çok memnun kaldım, Cevdet bey ve ekibine teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

Ali Cagil Omerbas

Son derece başarılılar, çok memnun kaldık.

Cem Çatık

Saygılı ve kibar çalışanları ile Varyap Evden Eve Nakliyat firmasını herkese tavsiye ederim. Hem hızlı hem de güler yüzlü bir şekilde bütün işlerimizi problemsiz bir şekilde çözdüler. Üstelik demonte ve tesisat işlerini de hızlıca hallettiler. Bütün isteklerimizi de yerine getirmek için ellerinden geleni yaptılar. Bütün çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederiz. İşleriniz rast gitsin güzel insanlar.

damla

Hem İstanbul'dan paketlenme işlemleri hemde Erzurum'daki eşyaların kusursuz hasarsız teslimatı, güler yüzlü yardımcı olma çabaları karşısında teşekkürü borç biliriz. Ellerinize sağlık.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 106539 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 29594 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 17909 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 9598 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 10254 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 4429 kişi hizmet aldı

Türkiye'de
Sadece Enakliyat'ta Eşyalarınızı
Tüm Risklere Karşı Sigortalayın
Rahat Taşının
Hemen Fiyat Teklifleri Alın

10 Yıldır En İyi Nakliyat Hizmetinin Adresi

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2020 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.