Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 95%'i aldığı hizmetten memnun.

95%

Mutlu Müşteri

User Icon292,027
İstatistikler
"
EMRE YILMAZ

Ankaradan Ayvalığa 2+1 ev eşyalarını çok titizlikle taşıdılar. Hiç sıkıntı yaşamadık diyebilirim. Gönül rahatlığıyla güvenilebilecek, çok ideal bir firma. Tekrar ev taşımak gerekirse ilk tercihim olurlar.

Mustafa Arabacı

13 Temmuz günü İstanbul dan Edremit e taşındık. Cemil bey ve ekibi tam verdikleri saatte kapidaydilar. Bina asansörunde sorun yaşamamıza rağmen cozum üretip yarım saatte vinç asansor getirip eşyaları gayet düzgün bir şekilde yükleyip yine tam verilen saatte edremit e getirdiler. Taşındığımız sitede de kamyonun otopark a girme sorunu karşısında anında cozum üreterek taşıma işlemini hızlı bir şekilde yerine getirdiler. Yine evin içindeki tüm eşyaları kurulumunda titizlikle davrandılar. Cemil bey ve kardeşi Bilal bey e teşekkürlerimizi sunuyoruz. Edremit e çay içmeye bekliyoruz :)

ayşin dinçer

tüm eşyalarım sağlam ve güvenli bir şekilde taşındı ,çalışanlar oldukça özenli ve dikkatli davrandılar, mutfaktaki en küçük parça bile paketlenmişti ,herhangi bir kırık ve ezik eşya olmadı, diğer firmalara göre uygun fiyat teklifi de vermişlerdii,iyi çalışmalar dilerim

kenan yemez

Tursan nakliyat teşekkürler, ellerine emeklerine sağlık. Eşyalarınız güven içinde taşıyabilirsiniz, çok çok teşekkürler.

Mesut Aysu

Eşyalarımızı zamanında alıp teslim ettiler. Sorunsuz teslim ettiler herkese tavsiye ederim.

erol yıldız

Merhaba bu benim 4. taşınmam, Kale taşımacılığı Enakliyat üzerinden buldum. Arkadaşların hiç birini tanımıyorum, ilk defa tanıştım. Gerek Musa bey gerek Harun bey ve ekibi tek kelime ile muhteşemler. Güler yüzlü yaklaşım, hızlı çözüm tam anlamı ile profesyonel bir taşıma yaptılar. Çok teşekkür ediyorum bundan sonra firma aramadan direk Kale nakliyat ile çalışacağım.

Üstüne bazı mobilyaların tadilatını da yaptılar, gerçekten çok teşekkür ederim.

Miraç Emircan Alptekin

Şiyar bey ve ekibi, konuştuğumuz saat de geldiler, çok kısa sürede sağlam ve temiz paketleme yaptılar. Çok kaliteli bir hizmet sağladıkları için kendilerine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim.

İslam Özbaş

Her şey için teşekkürler sorunsuz bir şekilde eşyalarım taşındı gayet güler yüzlü personel çok sağ olun :))

Berk Deveci

İşlerinde uzmanlar, tam saatinde eve geldiler ve çok güzel paketleme yaptılar, zamanında da adrese teslim edildi. Teşekkürler.

Nur Cihan

Güzel bir iş oldu, biz memnun kaldık. Söz verildiği saatte gelip temiz iş yaptılar. Tavsiye ederim, güvenilir ve temiz bir iş için doğru bir seçim yapmışız.

Nurten Yelerli

İlginiz için teşekkürler.

Burak Karakaya

Mersinden İstanbul'a taşınmamız konusunda sağlamış oldukları hizmet açısından Sedat abi ve ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum. Güler yüzlü arkadaşlar sayesinde taşınmamız sorunsuz bir şekilde gerçekleşti. Herkese Safran Varyap Nakliyeyi tavsiye ediyorum.

ATACAN KOC

Çok memnun kaldık.

Ömer Faruk Kara

Çalışma yoğunluğu ve unutmama rağmen onlar unutmadılar. Gün ve saat konusunda çok dakikler. Taşıma yapan arkadaşlar çok efendi kişilerdi. Ellerine sağlık. Eşyalarda en ufak bir problem görmedik. Hem fiyat hem de kaliteli iş konusunda kesinlikle tercih edilmelidir.

SERKAN ER

Her şey çok güzeldi zamanında gelip işlerini hallettiler. Montajları, her şeyi tertemiz yaptılar ellerine kollarına sağlık.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbulIcon

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 160.303 kişi hizmet aldı

Ankara Icon

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 49.113 kişi hizmet aldı

İzmir Icon

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 31.998 kişi hizmet aldı

Antalya Icon

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 18.453 kişi hizmet aldı

Bursa Icon

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 17.062 kişi hizmet aldı

Adana Icon

Adana
Adana evden eve nakliyat için 8062 kişi hizmet aldı