Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 91%'i aldığı hizmetten memnun.

91%

Mutlu Müşteri

99,849
İstatistikler
"
soner koşan

Firma çalışanları tam zamanında hatta yarım saat önce geldiler ve özenle paketlediler. Baştan sonra özveri ve iyi niyet anlayışıyla hareket ettiler. Yakın bir lokasyondan başka bir eşyam alınması gerekti bunu da nezaketle karşılayıp yerine getirdiler. İlk defa çalıştığım için ön yargılarım vardı sağ olsunlar iyi bir şekilde titiz çalışarak bu ön yargılarımı pozitife çevirdiler. Gerçekten teşekkür ediyorum.
Tebrikler.

MUHARREM PALAZ

ÖVGÜYÜ HAKKEDEN BİR TAŞIMA ŞİRKETİ

Sözünü verdikleri gibi eşyayı almaya vaktinde geldiler.Beyaz eşyaları güzelce paketlediler. Zamanında da boşaltımı yaptılar. Eşyalara hiç bir zarar gelmedi. Çok özenli bir taşıma şirketi.Herkese tavsiye ederim. Başta Firma sahibi Adem çimen beye ve kardeşi harun beye teşekkür ederim.

aykut çelik

Hiç bir sorun yaşamadan taşıma işlemim gerçekleşti. Son derece profesyonel bir ekip. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok zorlu olan ev taşıma sürecini oldukça kolaylaştıran, güler yüzlü, kaliteli hizmet için teşekkürler.

Tamer İpekgül

Zamanında gelip, güzel bir taşıma oldu. İbrahim usta ve ekibine teşekkür ederiz.

Nazmiye Ra

Taşınma gibi çok stresli bir zamanda bana çok yardımcı oldular. Eşyaların paketlenmesi, taşıma, yerleştirme ve yerinde montaj sorunsuzdu. Ekip çok yardımsever. Tekrar buradan teşekkür ediyorum.

erbil duman

Her şey hızlı, düzenli ve iyiydi.

Muhammet İmeçer

Verdiğiniz paraya aldığınız hizmet çok iyi. Çalışanlar sabırlı ve saygılı.

Firuzan Iscan

Çok kısa bir sürede taşınmayı organize ettik, taşıma yapacak arkadaşlar Sapanca'ya söyledikleri saatte geldiler ve ekip olarak bir düzen içinde işlerini çok iyi yaptılar. Pozitif ve çözümcü yaklaşımları beklentimin de üzerindeydi, herkese tavsiye ediyorum.

Abdullah Kara

Arkadaşlara teşekkür ederim. Paketleme konusunda epey hızlılar, çalışkanlar. Bir iki kırılan bir şeyler olmuş, çok mühim değil. Bu işlerde aksilikler olmaz değil olur, ama genel anlamda memnun kaldım.

Zübeyir Işık

İyi bir firma. Çalışanlar da iyi. Söyledikleri zamanda geldiler. Kısa bir süre içinde evi toplayıp arabaya yüklediler. Söz verdikleri zamanda da yerine ulaştırdılar.

fatih gökgöz gökgöz

Merhaba,
Firmadan çok memnun kaldım. Daha önce 3 kere daha ev taşıtması yaptığım için nakliye firmalarından çok muzdarip olmuştum. Bu yüklemede de sorun çıkmaması adına önceden firma ile her şeyi detaylı paylaştım. Firma her şey için çok yapıcı davranarak, kolaylıklar sağladı.
Firmanın Enakliyat'ta az taşıma yaptığından dolayı ilk önce çekimser kaldım ancak iyi ki bu firmaya taşıtmışım. Fiyat, hizmet, çalışan davranışı açısından memnunum. Tavsiye ederim.

Recep özkan

Asyatur nakliyat deyince akla sözünün eri, iletişimde sorun yaratmayan, dakik ve en önemlisi de fiyat fayda oranında en doğru seçim geliyor. Asyatur nakliyat ve tüm ekibine tüm zorlukları kolaylıkla halledip tüm içten ve samimi yaklaşımlarından dolayı çok teşekkür ederim.

cüneyt gülkanat

Medeni Bey ve ekibine çok teşekkürler. Her şey söz verildiği gibi zamanında ve sorunsuz bir şekilde yapıldı. Sabah 07:00'de İstanbul'da başlayan taşınma işimiz saat 12:00'de Tekirdağ'da tamamlandı. Şirin Nakliyat'ı herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim.

Fadıl Çağlar

Eşyalar dikkatli ve hızlı bir şekilde taşındı. Taşıyanların iletişimi ve davranışı bayağı iyiydi.

Funda Tan

Hızlı kolay dertsiz oldu, parça eşya sorunsuz taşındı.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 56238 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 16206 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 9777 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 5048 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 5878 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 2478 kişi hizmet aldı

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.