Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 92%'i aldığı hizmetten memnun.

92%

Mutlu Müşteri

130,081
İstatistikler
"
Ferhat Yenican

Bu fiyata daha iyisi yok. 2 katı fiyat verenler vardı. Kalite farkı olmayacağına eminim

HÜSEYİN BAYRAMLI

Firmaya ve taşıyan arkadaşlara çok teşekkür ederim işlerinin ehli kişilerle çalışmak çok zevkliymiş

Abdulkadir ÖREN

Öncelikle Hepsi Teker Teker Haklarını Helal etsinler çok uğraştılar. Paketlemeleri, Yüklemeleri ve Taşımalarıda çok iyiydi hepsine kolay gelsin diyorum Hayırlı işler diliyorum...

Elif İşcan

Profesyonel ve ekonomik sirket olmasindan dolayi Istanbul Evden eve tasimacilik sirketini tercih ettim. Irtibat numarasindan hemen ulasabiliyorsunuz. Her sorunuzu yanitliyorlar. Guvenebilirsiniz. Esyalarim tertemiz taşındı. Tesekkurler Istanbul evden eve nakliyat !

Burcu Malkoç

Güler yüzlü, işinin ehli insanlar. Himmet Abi sana ayrıca teşekkür ederim. Hayat nakliyat tercih ettiğimden çok memnun. HAYAT taşımacalığın tüm ekibine ayrı ayrı teşekkür eder, yakınlarıma da tavsiye edicem.

SERHAT UYSAL

Genel olarak memnun kalsak da yeni eve eşyalar taşındığında bazı küçük aksaklıklar yaşandı. Mesela; yeni evde eşyalar taşınırken yerler çizildi ve kırılan bardaklar oldu ve bazı eşyaların önemsiz yerlerinde kırıklar oluştu. Bunların dışında herhangi bir problem ya da tatsızlık olmadı. Üstüne yeni taşıdığımız eve geçerken başka bir evden dolap ve koltuk alınması gerekti. Sağ olsun arkadaşlar bu konuda oldukça yardımcı oldular. Sonuçta kırık ve çizikleri saymazsak memnun kaldığımız bir süreç oldu. Teşekkür ederiz.

Temel Seyhan

Kesinlikle tavsiye ederim. İşlerini titizlikle yapıyorlar ve hiçbir olumsuz bir sürprizle karşılaşmadık. Ayrıca çalışanların nezaketi çok iyi.

murat kanli

Nurs Nakliyat yılmaz bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Başarılı bir ekip taşınmamız hızlı ve sorunsuz gerçekleşti. Tavsiye ederim.

NAlan paşa

Türksoy firmasıyla çalışmaktan çok memnun kaldım. Hiçbir sorun yaşamadan Ankara'dan İstanbul'a oğlumun eşyaları teslim oldu. Ellerinize sağlık Türksoy firması. 👏👏👏

ARİF ŞENGÜL

Nacaroglu nakliyata teşekkürler herkese tavsiye ederim.

NazAnin Nik Eghbal

Düzgün insanlar, biraz dikkatsiz çalışıyorlar, ama fiyata göre iyi bir hizmet aldığımızı düşünüyorum.

Dovlet Durbayev

Çok iyilerde. İletişim her şey güzeldi. Teşekkürler.

dilek kocabey

Taşımamız tahminimizden hızlı ve titizlikle yapıldı gerçekten çok başarılı ve güzel bir hizmet aldım bu işte çok başarılı ve güvenilir olduklarını söylemek isterim. Ellerine ve emeklerine sağlık çok teşekkür eder kesinlikle tavsiye ederim.

Kerem Boga

İlgi ve alakaları çok güzeldi. Çok memnun kaldık. Ellerine emeklerine sağlık teşekkür ederiz.

Mustafa Yoncu

Bülent' Bey'e. Çok teşekkür ediyorum çok temiz ve titiz çalışıyorlar taşın arkadaşlara tavsiye ederim çok iyi bi firma çalşanların eline sağlık.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 77504 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 21211 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 13093 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 6703 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 7678 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 3253 kişi hizmet aldı

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.