Neden Üye Olmalıyım

Neden Üye Olmalı ?

Enakliyat, evden eve taşınmak isteyen kişiler ile bu hizmeti gerçekleştirmeye talip, evden eve nakliyat firmalarını bir platformda buluşturarak, uygun fiyat ve iyi hizmet ilkeleri çerçevesinde, her iki tarafın haklarını gözeterek taşınma hizmetinin daha güvenli bir şekilde yerine getirilmesini sağlar.

Müşterilerimizin 92%'i aldığı hizmetten memnun.

92%

Mutlu Müşteri

125,077
İstatistikler
"
fuat kılınç

Canakkaleden Şanliurfaya bayram arefesinde tasindik. Mirza bey ve ekibi gönlümüze yük vermeden eşyalarımızı paketleyip taşıdılar . Bir daha taşınırsam öncelikli olarak simbo firmasını ararım .

Erdemir Bolat

Elinize sağlık herşey güzeldi

Emre İlıç

İşlerinde bence profesyoneller paketleme taşıma çok başarılı ve hızlı bir daha taşınsam bu firmayı tercih ederim

ERSEN AKSOY

Enakliyat aracılığı ile evimi taşıyan filizoğlu nakliyat firmasina Tekin ,Gökmen ve yanındaki diğer gelen arkadaşların emeklerine ve ellerine sağlık.her şey çok güzeldi. Zamanında gelip zamanında teslim etiler. Bayram iznimide kafam rahat geçirmeme olanak sağladılar. Tekraren hepsine teşekkür ediyorum.

Selçuk Öztürk

Memnun kaldım.

Devrim Dair

Acil olarak görüştüğüm firma yetkilisi son derece düzgün kolileme yaparak ve naif davranışlarıyla tüm çevreme önerebileceğim bir nakliyat firması edinmiş oldum.

Tüm yardımları için çok ama çok teşekkür ederim.

Saygılar
Duygu Eloğlu

hanifi gemci

enakliyat vasıtası ile bulduğum varyap nakliyata ve cemil beye çok teşekkür ediyorum. eşyalarımızı çiziksiz evden eve taşıdılar.kurulumunu yaptılar.lake mobilyamızda birtane bile çizik yoktu. cemil bey çok ilgil ve alakalı.işi ehline vermek lazım. ve cemil bey bu işin ehli.

Mehmet Emin Önder

Belirtilen zamanda geldiler.Arkadaşlar çok saygılıydılar ve işlerine özen gösteriyorlardı. Gayet pratik şekilde demontaj ve paketleme işlerini bitirdiler. Kısa sürede yeni daireye taşındım. Kesinlikle etrafıma önerebileceğim bir firma. Tekrar hepsine teşekkürler.

Gürcan Gürbüz

Firmayı internetten bulduğumuz için acabalarımız vardı fakat o kadar ilgili ve güzel bir taşıma yaptılar ki çok memnun kaldık. Bütün eşyalarımız hasarsız geldi. Montajı da çok hızlı ve temiz oldu. Mirza Beye ve tüm çalışanlara çok teşekkür ederiz. Ellerine sağlık.

Fatma Can

Firma çalışanı isteğim üzerine anlaştığımız saatten erken gelip tek başına, kan ter içinde çalışarak eşyalarımı paketleyip evden çıkardı.Eşyalarımı sorunsuz bir şekilde yerine ulaştırıp bizi mağdur etmeyen firma çalışanlarına teşekkür ederim.

Fulya Kahveci

Firma taşınma gününde belirtilen saatte hazır bir şekilde geldi. Eşyaları paketlemek için getirilen malzemeler fazla fazlaydı ve pratik bir şekilde eşyalar paketlendi. Gayet hızlı bir süreç oldu. Eşyalarımız hasarsız bir şekilde yeni evimize taşındı. Genel olarak hizmetten çok çok memnun kaldık. Ekip çok güler yüzlüydü ve bize çok yardımcı oldular. Kesinlikle önereceğim bir firma ve ekip. Yardımları için çok teşekkür ediyoruz. ( 10 puan bazı sitelerde silinip 1 puan olarak alınıyor, garantiye almak adına 9 puan verdim. )

Cihan Cetin

Kelimenin tam anlamı ile kusursuz bir şekilde taşıdılar. Paketleme, iletişim, zamanlama, davranışları, fiyat süper. Hiçbir şey ile uğraşmak zorunda kalmadım. Bir bardak dahi kırılmadı.

Murat Konyalı

Uygun fiyat. İyi taşıma.

canan odaman

Çalışanlar dakik, özenli, iyi niyetli ve çok yardımcılardı. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Ufak bir iki hasar dışında eşyalarım zarar görmedi. Çok daha uygun teklif veren firmalar olmasına rağmen özellikle yorumları okuyarak bu firmada karar kıldım, çok da memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim.

Halil Karabulut

Bu arkadaşlara taşıma işinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

"

Güvenebileceğiniz Nakliyat Firmaları

Üye firma başvurularında sıkı araştırma Üye başvurusunda bulunan firma, üyelerimizde aradığımız şartları karşılıyorsa kabul edilir.
Müşteri yorumları ile sürekli denetlenen firmalar Sadece belli şartları sağlaması yetmez. Her taşıma işinden sonra yazdığınız yorumlar ile firmaları siz denetlersiniz.
İş değişmedikçe fiyat değişmez İhale detaylarında belirttiğiniz şartlar değişmedikçe onayladığınız fiyat değişmez. Böylece ne ödeyeceğinizi bilirsiniz.

Çok Sayıda Nakliyat Firması, Sizde Aradığınızı Bulacaksınız

İstanbul
İstanbul evden eve nakliyat için 74091 kişi hizmet aldı

Ankara
Ankara evden eve nakliyat için 20293 kişi hizmet aldı

İzmir
İzmir evden eve nakliyat için 12534 kişi hizmet aldı

Antalya
Antalya evden eve nakliyat için 6431 kişi hizmet aldı

Bursa
Bursa evden eve nakliyat için 7374 kişi hizmet aldı

Adana
Adana evden eve nakliyat için 3131 kişi hizmet aldı

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.