Bayraklı Evden Eve Nakliyat Fiyat Örnekleri

Nerden NereyeOrtalama Fiyat
3+1 Ankara İzmir arası nakliyat27.143 TL
3+1 İzmir Ankara arası nakliyat24.625 TL
1+1 Buca Bayraklı arası nakliyat5.250 TL
2+1 İstanbul İzmir arası nakliyat16.333 TL
2+1 İzmir İstanbul arası nakliyat14.583 TL

Bayraklı Evden Eve Nakliyat İçin En İyi Seçim Enakliyat

Enakliyat'ın verdiği profesyonel destek ile Bayraklı evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştır.

nakliyat firması
249
Nakliyat Firması

Bayraklı evden eve nakliyat firmaları hizmet için teklif vermeye hazır.

müşteri memnuniyeti
%94
Müşteri Memnuniyeti

En iyi Bayraklı evden eve nakliyat hizmetini Enakliyat desteği ile al.

müşteri yorumu
47.199
Müşteri Yorumu

Bayraklı evden eve nakliyat firmalarının yorumları ile seçimi kolayca yap.

mutlu müşteri
280.694
Mutlu Müşteri

Enakliyat'ın sunduğu profesyonel destek ile sen de rahat bir taşınma gerçekleştir.

sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat'ta. Eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evini rahat taşı.


Bayraklı Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
M
Mustafa a.İzmir > Manisa
9.9
On numara beş yıldız. Teşekkürler Ruhi bey.
Yavuztas
S
Serdar g.İzmir > İzmir
9.6
İhale aşamasında detaylı eşya bilgisi ve her türlü taşıma bilgisi verilip 1000 TL fiyat alınmasına rağmen, daha sonra ekspertiz yapıp fiyatı 1200 TL'ye çıkardılar. Taşınma sırasında eşyaların kamyona sığmadığı bahanesiyle ek araç isteyip ilave 100 TL daha talepte bulundular. Etik olmayan bu davranış sonrasında ve pazarlıklar sonucu 1250 TL'ye anlaşma sağlandı. Dolayısıyla anlaşma rakamı 25% arttırılarak taşıma işlemi gerçekleştirildi. Bunun haricinde paketleme işlemi ve çalışanların davranışları çok iyi. Şehir içinde aynı gün yükleme ve taşıma işleminin gerçekleşmesi zamanlama açısından biraz sıkıntılı oluyor. Fiyat bağlantısının sağlıklı yapılması koşulu ile tüm taşınacaklara tavsiye ederim. İyi günler dilerim.
Mettaş Varan
F
Fevzi t.İzmir > İzmir
9.3
Enakliyat üzerinden firmanın ilk müşterisiyiz.Yorum yapılmamış olması nedeniyle ilk başta tereddüt etmedim değil. EKipteki tüm herkese teşekkür ederiz. Endişelerimiz tamamen yersizmiş. 3+1 evi sabah 8 gibi gelip öğleden sonra taşındığımız eve saat 14.30'da yerleştirdiler. BU 3. taşınmamız ama bu kadar hızlı ve titiz iş yapan bir şirket görmedim.
Ocak
O
Okan o.İstanbul > İzmir
10
Adem Bey ve Harun Bey'in zamanlamaları, hızlı ve güvenlir bir şekilde nakliyatı gerçekleştirmeleri, her zaman ulaşılabilir olmaları ve nazik cevapları Kale Nakliyat firmasına güveninizi arttırıyor. İlk başta tereddütlerim vardı ancak kazasız belasız nakliyatım gerçekleştikten sonra bu endişelerimin yersiz olduğunun farkına vardım. İlk taşımam olduğu için endişelerim vardı ancak tek bir tabak dahi kırılmadan nakliyatım gerçekleşti. Fiyatları da mevcut piyasa şartlarına göre en uygunu. Benim gibi titiz birisi bunları yazıyorsa tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz :)
Kale Taşımacılık
C
Cengiz k.Ankara > İzmir
9
2016 şubat ayında Askaymak Firması ile evimi Ankara'dan İzmir'e taşıdım. Sorunsuz bir nakliye gerçekleştirdiler. Herhangi bir sıkıntı veya eşyalarda hasar yaşamadım. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir firma...
As Kaymak
A
Ali e.İzmir > Uşak
10
Çok menun kaldım tavsiye ederim.
Değirmencioğlu
E
Emek ç.İstanbul > İzmir
10
Merhaba,
bugün itibari ile evim İstanbul'dan İzmir'e taşındı. İst. Sinbo nakliyatın güler yüzlü personeline çok ama çok teşekkür ediyorum. Beşitaş'ta ki evimden eşyalarımın hepsi teker teker sarılarak gece yüklemesi yapıldı. Sabah erken saatte eşyalar İstanbul'dan alınarak İzmir'e getirildi ve firma çalışanları mobilya montajını ve paket açma işini şimdi bitirdi.
1. 2 yıllık olan yeni ve beyaz :) mobilyalarım tek tek sarıldığı ve hiçbir yere çarpmadan taşındığı için zarar görmeden olduğu gibi taşındı.
2. Çalışanlar bizim istediğimiz şekilde ve mobilyaları kurmak istediğimiz odalara tek tek yerleştirdi.
3. Başka işimiz var gideceğiz ya da yetişeceğiz demeden her şey tam kurulana kadar sabırla çalışıp bizi memnun ettiler.
4. Yaptığımız anlaşmanın dışına çıkan hiçbir hata yada eksiklik olmadı.
5. En önemlisi bir aile bireyi gibi bizlerle birlikte yeni yerleşmeye çalıştığımız evin eksiklerine yardımcı dahi oldular.
Eşyalarınız yeni yada sizler için değerli ise :)
Firmaya gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Her şeyden önemlisi paranın her şey demek olmadığını bir kez daha anlamış olduk. Özellikle firma sahibi (her şeyi kendi eliyle kuran) Ömer Beye ve yanında ki Reşit abiye özveri ile çalışıp evimizi kurdukları için teşekkürü borç biliyorum.
Emeğinize sağlık, tekrar görüşmek ümidi ile..

Simbo
T
Turgut a.İzmir > İstanbul
10
İzmir'den İstanbul'a ev eşyamı taşıtmak için Enakliyat'a ilan verdim ve Aysa Nakliyat ile anlaştım. Öncelikle Hakan Bey'e verdiği fiyat için ayrıca taşımaya gelen arkadaşlarada temiz ve titiz çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Aysa Nakliyat ve çalışanlarına hayırlı işler diliyorum.
Aysa
Y
Yasemin c.İzmir > Ankara
10
Çok memnun kaldık, anlaştığımız ücret dışında ek ücret talep etmediler, çalışanları saygılı ve işini bilen kişiler, bütün nakliye işlemlerimde Yeniçağ nakliyat ile çalışacağız. Teşekkürler.
Yeniçağ
G
Gözde b.İzmir > İstanbul
10
Büyük bir özveriyle eşyalarımızı taşıdılar. Tamamen hasarsız ve eksiksiz işlerini tamamladılar. Her konuda fazlasıyla yardımcı oldular. Emekleri için hepsine çok teşekkür ediyorum. Taşınmayı düşünen herkese tavsiye ediyorum.
Aysa
İ
İsmail m.İzmir > İstanbul
10
Firmanın sahipleri Harun Bey ve Adem Bey nakliye işini büyük bir ciddiyet ve titizlikle gerçekleştirmektedir. Enakliyat üzerinden tanıştığım Kale taşımacılık ile ev eşyalarımı taşımış bulunmaktayım. Eşyalarımı tam saatinde İzmir'den teslim aldılar ve İstanbul'da istediğim gün ve saatte tam olarak teslim ettiler. Ayrıca, taşınma esnasında her zaman kolaylıkla yetkililer ile iletişim sağlayabildim. Hızlı, güvenilir, dürüst ve saygılı bir nakliye şirketi arıyorsanız kesinlikle Kale Taşımacılık firmasını tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, enakliyat.com.tr sistemi de gerçekten çok müthiş bir platform. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Kale Taşımacılık
Ö
Öner k.İzmir > Van
8.6
Eşya toplamadaki zamanlama sıkıntılıydı. Saat 10 da başlanılacağı söylenen eşya toplama saat 15 30 da başladı. Bunun haricinde bir sıkıntı yaşamadık. Özellikle eşya kurulumu çok iyiydi. Genel olarak tercih edilebilir bir nakliyat firmasıdır.
İsak Özsoy
H
Hidayet y.İzmir > İstanbul
10
Memnun kaldım. Yahya Bey'e, taşıma işinin başında olan İbrahim kardeşime teşekkür ederim. Yine gerekirse tercih edeceğim.
Aysa
M
Merve y.İstanbul > İzmir
10
Adem Bey ve ekibine cok teşekkür ederiz. Istanbul'dan Izmir'e olan taşınma maceramizin en kritik ayağında bizlerin endişelerini ozveri ve deneyimleri ile bosa cikarttilar. Adem Bey'in insani rahatlatan tavrı icin bir kez daha teşekkür ederiz. Kale Taşımacılık firmasina gozunuz kapali guvenebilirsiniz.
Kale Taşımacılık
G
Güneş a.İstanbul > İzmir
10
Gerek çalışanların davranışları, gerekse çalışma şekilleri çok olumluydu. Havalar çok kötü olmasına rağmen İstanbul'dan İzmir'e zamanında ulaştırdılar. Tavsiye ederim.
Türksoy Ltd Şti
B
Burak a.Ankara > İzmir
10
Ankara'daki ankastre setimi İzmir'e taşıdılar. En ufak bir çizik ve sorun yaşamadım. Paketlemeleri çok sağlamdı. Ayrıca taşıma yaptıkları araç yeni ve eşyalar yeterli alana sahipti. Çalışanlar, iletişim, zamanında teslim ve fiyat gerçekten 10 numaraydı. Tavsiye ediyorum, gözünüz arkada kalmaz.
Evim Okan
A
Arzu b.İstanbul > İzmir
10
Sabah tam konuştuğumuz zaman da geldiler. Paketleme ve taşıma hem hızlı hem de itinalı yapıldı. Eşyalar itina ile zarar görmeden taşındı. Mustafa Bey tüm süreçlere titizlikle yaklaştı. Mustafa Bey ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Hem fiyat hem kalite isteyenlere tavsiye ederim.
Budak
R
Ramazan g.İzmir > İzmir
10
Eşyalarımda ufak tefek bir iki çizik dışında bir sorunla karşılaşmadım. Çalışanlar ilgiliydi. Zamanlama konusunda söylenen saatten bile erken geldiler diyebilirim ve taşıma işlemi hızlı gerçekleşti. Tavsiye edebileceğim bir firma...
Sevinç Nakliyat
M
Mustafa Anıl u.İstanbul > İzmir
9
Başarılı ve sorunsuz bir taşıma için Sabahattin bey ve ekibine teşekkürler.
Şenollar Nakliyat
Ö
Özgür Mert b.İstanbul > İzmir
8.6
Fiyat ve uygunluk dengesi açısından oldukça faydalı bir nakliyat oldu teşekkürler.
Kale Taşımacılık

Bayraklı Evden Eve Nakliyat Fiyatları

3+1 Ankara İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺27.143
Ankara İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Kuşcağız Mah. / Keçiören / Ankara
1. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

R.şevket İnce Mah. / Bayraklı / İzmir
4. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
Ankara Kuşcağızdan İzmir Bayraklı Tokiye taşınılacak. 3+1. Yatak odası çocuk odası oturma odası mutfak ara vestiyer beyaz eşyalar standart bir ev. Teslim alınacak 1. Kat. Taşınacağımız ev 4. Kat ikisinde de yük asansörü yok. Tabak bardak kıyafetler gibi ufak ve özel eşyalar tarafımızdan paketlendi. Kalan şeylerin mobilya dolap vs. demonte edilip paketlenip kurulmasını istiyoruz.

3+1 İzmir Ankara arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺24.625
İzmir Ankara arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Bayraklı / İzmir
3. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

/ Mamak / Ankara
2. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

1+1 Buca Bayraklı arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺5.250
Buca Bayraklı arası evden eve nakliyat
Nerden

Yiğitler Mah. / Buca / İzmir
-1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

R.şevket İnce Mah. / Bayraklı / İzmir
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺16.333
İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Şirintepe Mah. / Kağıthane / İstanbul
11. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Manavkuyu Mah. / Bayraklı / İzmir
6. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.

2+1 İzmir İstanbul arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺14.583
İzmir İstanbul arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Bayraklı / İzmir
4. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Bahçeşehir 2. Kısım Mah. / Başakşehir / İstanbul
10. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Sana Yakın En İyi Bayraklı Evden Eve Nakliyat Firması

 • Samimi Nakliyat 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Balçova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Arkadaşlar adını hak ediyor gerçekten samimi insanlar ve çok ilgilendiler. Arkadaşlarıma da önerdim teşekkür ederim.

  İzmir samimi nakliyat şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık 7/24 saat hizmet vermekteyiz eşyalarınızın paketlenmesi adan zeye sarılması ablajlaması sigortalı taşıma yapmaktayız ayle şirketi müşterilerimizin eşyası üzen ve titiz bi şekilde taşırız

 • Sametoğulları 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bornova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Başta Serhat Bey ve Yılmaz Bey olmak üzere firma yetkilileri çok ilgililer. Anlaşma aşamasından önce evin videosunu kendilerine gönderdim ve anlaştığımız fiyat üzerinden işlemlerimizi tamamladık. Aldığımız teklifler arasından fiyatı en uygun olanıydı ve bir tek bardağımız bile kırılmadan taşınma işlemimizi Batman dan İzmir e tamamladık. İşlemler öncesi ve sonrasında Serhat Bey tüm sorularımızı bizi bekletmeden cevapladı ve tüm süreci çok güzel takip etti kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Nakliye ihtiyacı olan herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.

  Deneyimli elemanımızla uzman kadromuzla sigortalı ambalajlı asansorlu hizmet vermekteyiz sizinle çalışmaktan onur duyarız

 • İzmir Yeniçağ 0
  9.5/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Balçova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Çok iyi firma tavsiye ederim.

  İzmir Yeniçağ Nakliyat; profesyonel, kaliteli, sorunsuz, garantili taşımacılık, İzmir evden eve, şehirlerarası nakliyat sektöründe çağdaş hizmeti anlayışı, uzman ekip ve ekipmanlar ile, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmayı hedefleyen bir firmadır. Firmamız kuruluşundan bu yana, her zaman müşteri odaklı, her yaptığımız, işlemin kaliteli, zamanında ve sorunsuz şekilde gerçeklemesi için her daim ilgi odağı olmayı hedeflemektedir.

  Yıllardır birlikde çalıştıgımız personellerimizle istediginiz hassasiyette şehirler arası şehir içi nakliyatta asansörlü veya normal taşıma yapıyoruz.

 • 9.8/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Buca evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Güvenilir, işinin ehli çalışanlar, iletişim güçlü ve çözüm odaklı bir firma. Ararat Nakliyat ile evimi taşıdığım için çok memnunum. Herkese tabsiye ederim.

  Asansörlü ve sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri

 • İzmir Aslan Nak 0
  9.4/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Karabağlar evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Yusuf bey ve destek olan herkese çok teşekkür ederim. Zamanlama hatta zamanından önce işlemlerin bitimi ve desteklerine teşekkür ederim. Elinize sağlık.

  İzmir Aslan Nakliyat

  Taşınmak zor ve stresli bir durumdur, bizler de bu durumu sizler için kolaylaştırmak, güzelleştirmek ve eşyalarınızı güvenle, özveriyle teslim etmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz

BornovaÇiğliKarşıyakaKemalpaşaKonakBalçova

Bayraklı Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Bayraklı Evden Eve Nakliyat Hizmetine Neler Dahildir Neler Değildir?

Bayraklı Evden eve nakliyat formunu doldururken, paketleme seçeneklerini sunuyoruz. Nakliyat firmaları çoğunlukla üç farklı paketleme hizmeti sunuyor.

 1. Tüm kolileleme, paketleme ve montaj demontaj işlerini firmalar yapar.
 2. Siz kolileme işlerini yaparsınız firma mobilya ve beyaz eşyaları paketler montaj demontaj işlerini yapar.
 3. Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız firma sadece taşıma işlerini yapar.

Çoğunlukla bu hizmet çeşitleri tercih edilse bile siz bu hizmetleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz evinizi şuan olduğu gibi tüm işlemleri nakliyat firması yaparak yeni evde oturmaya hazır şekilde son bardağına kadar dilediğiniz gibi dolaplara yerleşimini evden eve nakliyat firmanız yapabilir. Bu hizmetleri talep formunda ilgili alanlara istediğiniz hizmetleri yazarak fiyat teklifini istediğiniz hizmete göre alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları dilerseniz korniş takma hizmeti, duvar delme içeren montaj işleri ve avize montaj hizmeti verebilirler. Unutmayın bu hizmetler standart hizmet dahilinde değildir. Bu hizmetlerden birini istiyorsanız evden eve nakliyat firmanızdan talep etmelisiniz.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetler

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

 • Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri
 • Korniş ve stor perde montaj işleri
 • Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı
 • Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma
 • Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:
 • Hayvan, çiçek ve bitkiler
 • Kasa ve piyano taşıma
 • Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar
 • Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması
 • Yağ içeren açılmış şişeler veya paketler

Bayraklı Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın her nakliyat firması Bayraklı şehirler arası nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat desteği ile en iyi Bayraklı şehirler arası nakliyat firmasını kolayca seçin.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teklif alarak firmaların fiyat ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak firmanın nasıl hizmet verdiğini kolayca inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için Enakliyat müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Bayraklı şehir içi nakliyat için en az dört günden önce firmanızı taşınma tarihi için bilgilendirin. Bayraklı şehirler arası evden eve nakliyat için bu süre 2 haftadır ihmal etmeyin.

Taşınmaya karar verdikten sonra nakliyat firmanız ile taşınacak eşyaların resimlerini veya kısa videolarını çekip paylaşmanızı öneriyoruz.

Nakliyat kamyonu bulunduğunuz ve eşyanın taşınacağı evin girişine yanaşabiliyor mu? Site içine girmesi gerekirse site yönetiminden bilgi alabilir veya trafiğe kapalı bir sokakta oturuyorsanız belediyeden ilgili izinleri almayı ihmal etmeyin. Nakliyat kamyonu evin girişine 25 metreden daha uzağa park edecek ise bu mesafeyi mutlaka öğrenip nakliyat firmanız ile yazılı olarak paylaşın.

Telefonda görüşüp anlaştığınız her detayı whatsapp yazışmaları veya kısa sms ile yazılı hale getirin. Bu yapabileceğiniz en iyi evden eve nakliyat sözleşmesidir. Diğer sözleşmelere ihtiyaç kalmayacaktır.

Taşınırken nakliyat sigortası yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın eğer poliçeniz elinizde değilse o taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyordur.

Bayraklı Evden Eve Nakliyat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Fiyat teklifleri gelmeye başladığında hangi tekliflerin sigorta dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Nakliyat firmanızı seçtikten sonra Bana Özel sayfanızda sigorta al butonunu tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra taşınma tarihinize yakın sigorta poliçeniz sizinle paylaşılacaktır.

En kapsamlı evden eve nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta... Yükleme, aktarma ve boşaltma aşasındaki riskleri kapsayan ve aracın kaza yapması riski dahil evden eve nakliyat sigortası poliçenizi alın ve rahat taşının.

Enakliyat Bayraklı Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Kolaylıklar Sunuyor?

Enakliyat taşınma sürecini takip eden taşınma günü müşterilerini arayan tek platformdur.

Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilciniz sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Bunun dışında taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağınız birçok kolaylığı yardımcı araçlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Teklif Veren Bayraklı Evden Eve Nakliyat Firmasına Güvenebilir Miyim?

Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Bayraklı evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Bayraklı nakliyat firması üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz. Bu görüşler ışığında karar verilir.

Daha sonra hizmet alan her müşteri firma hakkında yorum yazma hakkını elde eder. Böylece firmanın nasıl hizmet verdiğini sizde görebilirsiniz. Müşteri yorumları iyi ise ve bilgi paylaşımını yapıp müşteri temsilcinizin tavsiyelerine uyarsanız iyi hizmet almanız çok kolay.

Bayraklı Evden Eve Nakliyat İçin Neden Enakliyat'ı Kullanmalısın?

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Bayraklı Evden Eve Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme

Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alın

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al

Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
desteğimizle yanınızdayız

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Bayraklı Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın