Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Fiyat Örnekleri

Nerden NereyeOrtalama Fiyat
3+1 Ankara İzmir arası nakliyat34.500 TL
2+1 İzmir Kocaeli arası nakliyat18.750 TL
2+1 İstanbul İzmir arası nakliyat20.000 TL
2+1 İstanbul İzmir arası nakliyat19.643 TL
2+1 İstanbul İzmir arası nakliyat17.500 TL

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat İçin En İyi Seçim Enakliyat

Enakliyat'ın verdiği profesyonel destek ile Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştır.

nakliyat firması
249
Nakliyat Firması

Karşıyaka evden eve nakliyat firmaları hizmet için teklif vermeye hazır.

müşteri memnuniyeti
%94
Müşteri Memnuniyeti

En iyi Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetini Enakliyat desteği ile al.

müşteri yorumu
47.199
Müşteri Yorumu

Karşıyaka evden eve nakliyat firmalarının yorumları ile seçimi kolayca yap.

mutlu müşteri
280.694
Mutlu Müşteri

Enakliyat'ın sunduğu profesyonel destek ile sen de rahat bir taşınma gerçekleştir.

sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat'ta. Eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evini rahat taşı.


Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
Ş
Şükrü t.İzmir > İzmir
9.5
Ufak tefek sorunlar oldu ama hiç önemli değil. Güler yüzlü elemanlardı ve söyledikleri saatten öncede geldiler. Çok memnun kaldım. İlgi ve alakınz içinde çok sağolun.
M.olcay
C
Cihan u.İstanbul > İzmir
8.5
Nakliyat firmasının elemanları sözleştiğimiz zamandan önce gelerek, talep etmemiş olduğum halde ön cepheye asansör kurdular. Paketlemiş olduğum eşyaları hızla araca indirirken, bir yandan da sökülecekleri söküp, paketlenecekleri özenle ve hızla paketlediler ve araca yüklediler. Sürekli neyin ne şekilde yapılmasını istediğimi sordular. Beklediğimden daha once İzmir e ulaştılar. Firmaya, toplantım nedeniyle eşyaların bir gün sonra indirileceğini bildirmiş olmama ragmen, kendilerine böylesi bir bildirim yapılmamış olduğunu beyan ettiler ancak sorun etmediler. Boşaltma günü tam saatinde gelip, hızla eşyaları boşalttılar ve montajı yapılacakları yaptılar. Hiç bir eşyam zarar görmedi, hasarlanmadı. Çalışanlar son derece saygın ve çalışkanlar. İşlerini severek ve eğlenerek yapıyorlar. Boş giderken neredeyse koşarak taşıma yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim. Firmayı bulmama yardımcı olan enakliyat.com.tr ye de teşekkür ederim.
Levent Dünya
B
Baki k.İstanbul > İzmir
10
inanılmaz efendi ve inanılmaz çalışlkan insanlar allah onlardan razı olsun istanbuldan izmire tüm eşyalarımızı bitanesine bile en ufak bişi olmadan getirdiler.özellikle mustafa ödüllendirlse çok sevinirim.hayırlı günler
Egem Nakliyat
M
Müge k.İzmir > İzmir
8.7
Son derece kibar ve çalışkan arkadaşlar, ben memnun kaldım tavsiye ederim.
Egem Nakliyat
S
Suzan a.İzmir > İstanbul
9.6
Enakliyat.com.tr ye göstermiş oldukları ilgi ve alakaya teşekkürler. Emsal diğer sitelere karşın işlerini takip edip müşteri ve yüklenici firma pazarlıklarında dahi olumlu rol üstlenmekteler.
Varyap nakliyat. Söz verdikleri gibi geldiler yüklendiler gittiler ve getirdiler. '0' Hata ile. Fiyat konusunda mutlak kendilerine teklif sonrası dönün ve konuşun. Mutlaka mutabık kalacaksınız eminim. Varyap nakliyat yolun açık olsun teşekkürler.
Safran Varyap
İ
İskender t.Balıkesir > İzmir
9
Gerçekleştirilen taşıma sonrası yaşadığım sorunlar ve oluşan hasarlarım karşılandı. Enakliyat ilgililerinin yakın ilgi ve takibi için teşekkür ediyorum. Sorunlar Çözüme kavuştu.
Safran Varyap
A
Ahmet k.Bursa > İzmir
9.8
Aile şirketiler. Taşınmanın başlangıcından sonuna kadar çok ilgili davrandılar. Fiyat olarak da benzerleri arasında en uygun olanı ücreti vermeleri seçimimizde etkili oldu. Taşınma esnasındaki davranışları ile de sadece fiyat olarak değil işi yapma kalitesi ile de iyi ki seçmişiz dedirtti. Tavsiye ederim. Cemil Bey ve çalışanlarına teşekkürler.
Safran Varyap
S
Seda b.İstanbul > İzmir
10
Değirmenci nakliyata çok teşekkür ediyorum. Fiyat açısında hem uygun hemde eşyalarımın az olmasına ve İstanbul'da oturduğum adresimin yollarının dar olmasına rağmen ufak bir araçla geldiler, 4 kişilik bir ekip tarafından çabucak paketlediler. İzmir'deki adresime ertesi gün aynı şekilde eşyalarımı getirip kurmasını ve yerleştirmesini yaptılar. Ödemeyi de İzmir'de eşyalarımı teslim etikten sonra aldılar. Herkese tavsiye edebileceğim bir taşıma şirketi, hızlı ve en önemlisi verilen sözleri tutan bir nakliye şirketi. Çalışanlar da çok seviyeli ve dikkatliydi. Eşyamız zarar görmeden taşıma işlemi gerçekleşti ilgileri ve alakalarından dolayı firma yöneticisi ve çalışanlarına teşekkür ederim.
Değirmencioğlu
A
Ali o.İzmir > Muğla
8.8
Çok memnunum.
Murat Körfez
R
Rüstem a.İstanbul > İzmir
10
Oldukça başarılı.
Kale Taşımacılık
A
Arman y.İstanbul > İzmir
9.4
Hızlı bir şekilde eşyalarımıza zarar vermeden taşıdılar, herkese öneririm.
Kale Taşımacılık
Y
Yasin a.Kocaeli > İzmir
9.4
Körfez Nakliyat firmasına teşekkür ediyorum.
Murat Körfez
G
Gürhan t.Kocaeli > İzmir
8.4
Kamyonda kendi asansörlerinin olması bir avantajdı. Samimiydiler. Evin ineceği şehre geç gelmelerine rağmen çalışkanlıkları ile kısa sürede taşındım.
M.olcay
S
Serdar t.İstanbul > İzmir
9
Her şeyi dört dörtlük yaptılar. Özellikle Adem bey ve Vedat bey her isteğimize canla başla özen gösterdiler. Herkese tavsiye ederim, teşekkürler.
Kale Taşımacılık
D
Deniz b.İstanbul > İzmir
10
Öncelikle Cevdet bey ilgisi ve uzmanlığı sayesinde taşınma telaşınız içerisinde size kesinlikle güven veriyor ve rahatlatıyor. Ekibiyle birlikte gayet titiz ve hızlı bir şekilde 3 saat içerisinde tüm ev toplandı ve kamyona yüklendi. Sadece avizeleri unuttular, fakat bu noktada da aslında size sürekli olarak alınacak başka bir şey var mı diye soruyorlar, siz de eğer bazı eşyaları bırakıyorsanız dikkatli olmalısınız bu şekilde telaştan tavana bakmayı unutabilirsiniz. Varış noktasında eşyalar ulaştırılıp yerleştirildikten sonra da sizi arayarak bilgisini veriyorlar. Hizmet, zamanlama ve iş sonrası geri bildirim anlamında çok çok iyi.
Safran Varyap
M
Micro d.İstanbul > İzmir
10
Çok pozitif bir tecrübe oldu. Ömer bey ve ekibi çok profesyonel, çok saygılı, çok hazırlıklı ve yaptıkları işlerinin erbabı. İstanbul'dan eşyamızı alıp, İzmir'e kusursuz bir şekilde saatinde getirdiler. Taşımasını ve monta etmesini üstlendiler ve bu esnada bir çiziğe bile raslamadık. Biz çok memnun kaldık ve kendilerini herkese tavsiye ediyoruz. Eşim ve ben kendilerine güvendik, işlerine karışmadık ve onlarda almış oldukları işi kusursuz yerine getirdiler. Fiyat/Kalite 10 yıldız.
Simbo
F
Ferhat s.İzmir > İstanbul
10
Yakup beyin ilgi ve alakasından memnun kaldım. Eşyaları taşıyan arkadaşlar oldukça hızlı ve dikkatliydiler. Her şey düzgün ve düzenli şekilde teslim edildi. Tek sorun eşyaları alma zamanında yaşandı ama genel olarak firmadan çok memnun kaldım.
Stil Nakliyat
B
Baran ç.İzmir > İstanbul
10
VAR-YAP ile İzmir'den İstanbul'a eşyalarımızı taşıdık. Firma çalışanları son derece saygılı, giyimi kuşamı düzgündü. İzmir'de de İstanbul'da da söyledikleri tam saatinde eve geldiler. Eşyaları sarıp sarmaladılar, paketlediler, söküp montajladılar. Herhangi bir eşyam zarar görmedi, çizilmedi bile. Bundan sonra 10 defa taşınacak olsam hepsinde kesinlikle VAR-YAP firması ile çalışırım. Eşyalar zorluklarla alınıyor, taşıma esnasında zarar görmesini istemediğim için taşıma öncesi tedirginlik vardı. VAR-YAP çalışanlarının hepsinden Allah razı olsun kesinlikle çok profesyönelce çalıştılar.
Safran Varyap
F
Ferhat t.Ankara > İzmir
10
Diğer firmalardan çok daha ucuza taşıdım evimi. 3 yılda bir nakliye hizmeti alan biri olarak verilen hizmetten son derece memnun kaldım. İş bitiminde Allah Razı Olsun diyebildim.
R.huzur
M
Mustafa ö.İstanbul > İzmir
10
Çalışanların paketleme için gösterdiği hassasiyet ve güler yüzlü olmaları çok çok güzel. Özellikle geldikten sonra eşyalarda en küçük hasar olmaması güzel. Özellikle çalışan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Yılmaz34

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Fiyatları

3+1 Ankara İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺34.500
Ankara İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Kavaklıdere Mah. / Çankaya / Ankara
2. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

Bostanlı Mah. / Karşıyaka / İzmir
3. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Mutfak, giyim vs eşyaları biz kolilere koyacağız. Bir yatak, bir kaç dolap demonte edilecek ve yeni yerinde monte edilecek. Beyaz eşyalar, TV, masa, sandalye, koltuk, klima (demonte halde) taşınacak. Bulaşık ve çamaşır mak. taşınmayacak.

2+1 İzmir Kocaeli arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺18.750
İzmir Kocaeli arası evden eve nakliyat
Nerden

İmbatlı Mah. / Karşıyaka / İzmir
8. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

Karaköprü Mah. / Gölcük / Kocaeli
2. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺20.000
İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Göztepe Mah. / Kadıköy / İstanbul
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Mavişehir Mah. / Karşıyaka / İzmir
9. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺19.643
İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Mehmet Akif Mah. / Çekmeköy / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Şemikler Mah. / Karşıyaka / İzmir
3. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺17.500
İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Küçükçekmece / İstanbul
2. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Bostanlı Mah. / Karşıyaka / İzmir
Zemin Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
çamaşır ve bulaşık makınesi derin dondurucu iki buzdolabı dolabın bırı ayvalıga bırakılacak

Sana Yakın En İyi Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Firması

 • 9.8/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Buca evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Güvenilir, işinin ehli çalışanlar, iletişim güçlü ve çözüm odaklı bir firma. Ararat Nakliyat ile evimi taşıdığım için çok memnunum. Herkese tabsiye ederim.

  Asansörlü ve sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri

 • İzmir Aslan Nakliyat 0
  9.3/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Karabağlar evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Yusuf Beye ilgisi ve anlayışı için teşekkür ediyorum.

  İzmir Aslan Nakliyat

  Taşınmak zor ve stresli bir durumdur, bizler de bu durumu sizler için kolaylaştırmak, güzelleştirmek ve eşyalarınızı güvenle, özveriyle teslim etmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz

 • İzmir Nakliyat 0
  9.5/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Balçova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Taşımaya gelen arkadaşlar yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Ellerine sağlık.

  İzmir Nakliyat; profesyonel, kaliteli, sorunsuz, garantili taşımacılık, İzmir evden eve, şehirlerarası nakliyat sektöründe çağdaş hizmeti anlayışı, uzman ekip ve ekipmanlar ile, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmayı hedefleyen bir firmadır. Firmamız kuruluşundan bu yana, her zaman müşteri odaklı, her yaptığımız, işlemin kaliteli, zamanında ve sorunsuz şekilde gerçeklemesi için her daim ilgi odağı olmayı hedeflemektedir.

  Yıllardır birlikde çalıştıgımız personellerimizle istediginiz hassasiyette şehirler arası şehir içi nakliyatta asansörlü veya normal taşıma yapıyoruz.

 • 8.8/10Müthiş
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Karabağlar evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Söylenenle yapılan birbirini tutmadı.2300 liraya asansörlü taşıma diye konuşuldu ancak 3000 lira ödeme yaptım. Öncesinde evimin ve eşyalarımın fotoğraflarını yolladım, sorun yok dendi. Sen toplayabildiğini topla gerisini biz toplarız, dendi. Koli sıkıntısından dolayı mutfakta sadece bardaklarımı toplayabilmiştim. Diğer odalarda çekmecelerimi zaten boşaltmıştım. Yatak odası mobilyaları, çamaşır ve bulaşık makinam, arıtıcımın montajını söktüler. Sürekli eşyalar toplanmamış sitemi yapıldı. Eşyaların 1+1'den fazla dendi. Yeni evde asansörleri kısa geldi gerekçesiyle büyük asansör çağrıldı 500 liraya. Onu bir ölçüde anlayışla karşılayabilirdim ancak bir hafta önce 2300 lira dedikleri taşımaya zam geldi diye 2500 demeleri çok üzücü ve etik değil. Üstelik mobilyalarım ve beyaz eşyalarımın çoğu zarar gördü. Bulaşık makinamın hortumu patladı, biz dolabım büyük olduğu için taşıma sırasında kolları çıkarılmıştı. İki kol 4 vida ile tutturulmuştu, ancak sadece 2 vida takılmış diğer iki vida ortada yok. Kitaplığım devrilmeye karşı birbirine monteliydi dökülen vidalar ortada yok, artırıcımın parçaları eksik monte ettirirken yeniden almak zorunda kaldım. Yapılan işe müdahale etmeme düşüncesiyle eşyalarıma sahip çıkmadım.33 yıllık kiracılık hayatımda bir çok kere nakliye firmalarıyla çalıştım ancak en çok üzüldüğüm bu nakliye oldu. Aldığım hizmetin, ödediğim bedeli karşılamadığını düşünüyorum.

  VİZYONUMUZ
  Türkiyenin en iyi ve en güvenilir taşımacılık şirketi olmaktır.
  MİSYONUMUZ
  Sektöründe müşteri memnuniyetini ilke edinmiş yönetimi ve esnafı ile kendini sürekli gelişmeye ve değişmeye odaklanmış vizyonu doğrultusunda her türlü ticari ahlaki hukuki kurallara saygılı lider bir kuruluş olmaktır.
  DEĞERLERİMİZ
  Kuruluşumuzdan bu yana hizmetlerimizin temelini müşteri memnuniyeti oluşturur.

 • Samimi Nakliyat 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Balçova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Arkadaşlar adını hak ediyor gerçekten samimi insanlar ve çok ilgilendiler. Arkadaşlarıma da önerdim teşekkür ederim.

  İzmir samimi nakliyat şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık 7/24 saat hizmet vermekteyiz eşyalarınızın paketlenmesi adan zeye sarılması ablajlaması sigortalı taşıma yapmaktayız ayle şirketi müşterilerimizin eşyası üzen ve titiz bi şekilde taşırız

 • Sametoğulları Nakliyat 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bornova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Başta Serhat Bey ve Yılmaz Bey olmak üzere firma yetkilileri çok ilgililer. Anlaşma aşamasından önce evin videosunu kendilerine gönderdim ve anlaştığımız fiyat üzerinden işlemlerimizi tamamladık. Aldığımız teklifler arasından fiyatı en uygun olanıydı ve bir tek bardağımız bile kırılmadan taşınma işlemimizi Batman dan İzmir e tamamladık. İşlemler öncesi ve sonrasında Serhat Bey tüm sorularımızı bizi bekletmeden cevapladı ve tüm süreci çok güzel takip etti kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. Nakliye ihtiyacı olan herkese rahatlıkla tavsiye ediyorum.

  Deneyimli elemanımızla uzman kadromuzla sigortalı ambalajlı asansorlu hizmet vermekteyiz sizinle çalışmaktan onur duyarız

Karşıyaka Parça Eşya Taşıma
BayraklıBornovaÇiğliKemalpaşaKonakBalçova

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Hizmetine Neler Dahildir Neler Değildir?

Karşıyaka Evden eve nakliyat formunu doldururken, paketleme seçeneklerini sunuyoruz. Nakliyat firmaları çoğunlukla üç farklı paketleme hizmeti sunuyor.

 1. Tüm kolileleme, paketleme ve montaj demontaj işlerini firmalar yapar.
 2. Siz kolileme işlerini yaparsınız firma mobilya ve beyaz eşyaları paketler montaj demontaj işlerini yapar.
 3. Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız firma sadece taşıma işlerini yapar.

Çoğunlukla bu hizmet çeşitleri tercih edilse bile siz bu hizmetleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz evinizi şuan olduğu gibi tüm işlemleri nakliyat firması yaparak yeni evde oturmaya hazır şekilde son bardağına kadar dilediğiniz gibi dolaplara yerleşimini evden eve nakliyat firmanız yapabilir. Bu hizmetleri talep formunda ilgili alanlara istediğiniz hizmetleri yazarak fiyat teklifini istediğiniz hizmete göre alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları dilerseniz korniş takma hizmeti, duvar delme içeren montaj işleri ve avize montaj hizmeti verebilirler. Unutmayın bu hizmetler standart hizmet dahilinde değildir. Bu hizmetlerden birini istiyorsanız evden eve nakliyat firmanızdan talep etmelisiniz.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetler

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

 • Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri
 • Korniş ve stor perde montaj işleri
 • Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı
 • Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma
 • Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:
 • Hayvan, çiçek ve bitkiler
 • Kasa ve piyano taşıma
 • Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar
 • Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması
 • Yağ içeren açılmış şişeler veya paketler

Karşıyaka Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın her nakliyat firması Karşıyaka şehirler arası nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat desteği ile en iyi Karşıyaka şehirler arası nakliyat firmasını kolayca seçin.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teklif alarak firmaların fiyat ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak firmanın nasıl hizmet verdiğini kolayca inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için Enakliyat müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Karşıyaka şehir içi nakliyat için en az dört günden önce firmanızı taşınma tarihi için bilgilendirin. Karşıyaka şehirler arası evden eve nakliyat için bu süre 2 haftadır ihmal etmeyin.

Taşınmaya karar verdikten sonra nakliyat firmanız ile taşınacak eşyaların resimlerini veya kısa videolarını çekip paylaşmanızı öneriyoruz.

Nakliyat kamyonu bulunduğunuz ve eşyanın taşınacağı evin girişine yanaşabiliyor mu? Site içine girmesi gerekirse site yönetiminden bilgi alabilir veya trafiğe kapalı bir sokakta oturuyorsanız belediyeden ilgili izinleri almayı ihmal etmeyin. Nakliyat kamyonu evin girişine 25 metreden daha uzağa park edecek ise bu mesafeyi mutlaka öğrenip nakliyat firmanız ile yazılı olarak paylaşın.

Telefonda görüşüp anlaştığınız her detayı whatsapp yazışmaları veya kısa sms ile yazılı hale getirin. Bu yapabileceğiniz en iyi evden eve nakliyat sözleşmesidir. Diğer sözleşmelere ihtiyaç kalmayacaktır.

Taşınırken nakliyat sigortası yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın eğer poliçeniz elinizde değilse o taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyordur.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Fiyat teklifleri gelmeye başladığında hangi tekliflerin sigorta dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Nakliyat firmanızı seçtikten sonra Bana Özel sayfanızda sigorta al butonunu tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra taşınma tarihinize yakın sigorta poliçeniz sizinle paylaşılacaktır.

En kapsamlı evden eve nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta... Yükleme, aktarma ve boşaltma aşasındaki riskleri kapsayan ve aracın kaza yapması riski dahil evden eve nakliyat sigortası poliçenizi alın ve rahat taşının.

Enakliyat Karşıyaka Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Kolaylıklar Sunuyor?

Enakliyat taşınma sürecini takip eden taşınma günü müşterilerini arayan tek platformdur.

Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilciniz sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Bunun dışında taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağınız birçok kolaylığı yardımcı araçlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Teklif Veren Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Firmasına Güvenebilir Miyim?

Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Karşıyaka evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Karşıyaka nakliyat firması üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz. Bu görüşler ışığında karar verilir.

Daha sonra hizmet alan her müşteri firma hakkında yorum yazma hakkını elde eder. Böylece firmanın nasıl hizmet verdiğini sizde görebilirsiniz. Müşteri yorumları iyi ise ve bilgi paylaşımını yapıp müşteri temsilcinizin tavsiyelerine uyarsanız iyi hizmet almanız çok kolay.

Karşıyaka Evden Eve Nakliyat İçin Neden Enakliyat'ı Kullanmalısın?

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Karşıyaka Evden Eve Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme

Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alın

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al

Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
desteğimizle yanınızdayız

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Karşıyaka Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın