Balçova Evden Eve Nakliyat İçin En İyi Seçim Enakliyat

Enakliyat'ın verdiği profesyonel destek ile Balçova evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştır.

nakliyat firması
246
Nakliyat Firması

Balçova evden eve nakliyat firmaları hizmet için teklif vermeye hazır.

müşteri memnuniyeti
%94
Müşteri Memnuniyeti

En iyi Balçova evden eve nakliyat hizmetini Enakliyat desteği ile al.

müşteri yorumu
47.131
Müşteri Yorumu

Balçova evden eve nakliyat firmalarının yorumları ile seçimi kolayca yap.

mutlu müşteri
280.317
Mutlu Müşteri

Enakliyat'ın sunduğu profesyonel destek ile sen de rahat bir taşınma gerçekleştir.

sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat'ta. Eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evini rahat taşı.


Balçova Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
S
Simge s.Ankara > İzmir
10
İzmir'de taşınacağım evin katı değişmesine rağmen fiyatı değiştirmediler, gayet özenli ve dikkatli sarıldı-paketlendi eşyalarım. Firma resmi işlemlerini yerine getirmede ve organize olmakta sorun çıkarmadı. Taşınma zamanlamasında da sorun yoktu. Çalışanların hal ve hareketleri gayet insani, gayet hoş sohbet ve doğru dürüst insanlardı. Fiyat fayda dengesi ise benim için iyiydi.
Tekrar taşınacak olsam yine aynı firmayı tercih ederim. Hatta taşındığım yerdeki bir komşum bile tavsiyem üzerine firmayla anlaşacaklar. Diğer taşınacaklara da tavsiye ederim.
Teşekkürler Bayramoğlu Nakliyat
Bayram
B
Baran y.İzmir > Eskişehir
10
Başta Önder Bey olmak üzere Değirmenci Nakliye Firmasına gerçekten çok teşekkür ederim.
Taşınma işimiz çok acil ortaya çıkmıştı, teklifi onayladıktan bir gün sonra gelip, bize hiç bir sorun yaşatmadan, inanılmaz profesyonel bir şekilde bütün işi hallettiler. İşin açıkçası bu kadarını beklemiyorduk. Taşınacaklar listesine yazmadığımız halde ekstra eşyaları da almaktan çekinmediler ve eşyalarımızın tahmin ettiklerinden az olduğunu ve öğrenci olduğumuzu öğrendiklerinde fiyatta çok ciddi bir indirime gittiler.

Her yönüyle dört dörtlük bir firma. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.
Değirmencioğlu
İ
İbrahim k.İstanbul > İzmir
8.8
İstanbul'dan İzmir'e genel olarak sorunsuz taşınmamızı sağladığınız için teşekkürler.
Safran Varyap
Y
Yasemin g.İzmir > İstanbul
9.6
Memnun kaldım.
Kale Taşımacılık
Ö
Ömer ç.İzmir > Adana
9.7
Ben Doktor olarak çalışmaktayım, Adana'ya tayinimiz çıktı, Doğanlar Nakliyat Firmasının İzmir'e mal bırakması sebebiyle uygun evden eve nakliyat fiyatı vermesi ile tanıştık, sahibi net düzgün bir insan, çalışanları emekçi ve saygılı insanlar. İşlerini yaparken kaliteli yapıyorlar. Ailem Kayseri'den Adana'da ki eve geldiklerinde eşyalar yukarı taşınmış mobilyalar kurulmuş. Bu, güven ve çalışmanın istekli olmasını gösterir. Her taşıma da olan sorunlar olabilir bir lamba kırılması, galoş giyilmesinin unutulması.. Ama inanın insan karşısındakinin iyi niyetini gördükten sonra fikri değişmiyor.

Allah size yardımcı olsun.
Teşekkür ederiz..
Doğanlar
K
Kerem e.İzmir > İstanbul
10
Adem Abi ve ekibine teşekkür ederim gerçekten bu kadar titiz olabileceklerini düşünmüyordum. İzmir'den İstanbul'a sorunsuz bir evden eve nakliyat gerçekleştirdiler. Paketleme bana ait olmasına rağmen açıkta bıraktığım bazı eşyalarımızı ve büyük eşyalarımı itinayla sarıp taşıdılar. Kesinlikle tavsiye ederim, gönül rahatlığıyla eşyalarınızı emanet edebilirsiniz.
Kale Taşımacılık
V
Veli g.İzmir > İzmir
9.7
Eve tam zamanında geldiler. Güleryüzlü iyi hizmet verdiler. Çok hızlı çalışıyorlar. Binanın konumu gereği asansör kurulamamasına rağmen ve 5. kattan taşımalarına rağmen eşyalara hiç zarar vermediler. Kendilerini geliştirebilecekleri bir not olarak, çok hızlı çalışıyorlar ve silindir şeklindeki kutulara konulan eşyaların yeni eve boşaltılmasında tasnif sorunu yaşanıyor. Sonradan siz hangi eşya nerede diye kaos yaşayabiliyorsunuz. Bir kaç önemli parça bulunamadığında kriz bile çıkabiliyor. Silindirlere etiketleme yapılmalı. Ancak bu firmanın hızını azaltacak. Ev sahibi de işbirliği içinde olmalı. Bizim bazı eşyaları bulmamız 3-4 günümüzü aldı, hatta bazılarını dışarıdan tekrar satın almak zorunda kaldık. Bu duruma rağmen Niltaş firmasını kesinlikle tavsiye ederim.
Niltaş
S
Seda b.İstanbul > İzmir
10
Firmadan gayet memnun kaldık. İstanbul-izmir arası parça eşya nakliyatımız vardı. Teslimatı geç değil erken bile getirdiler, hasarsız teslim aldık. Güvenilir bir firma.
Kale Taşımacılık
İ
İsmail y.İzmir > İzmir
9.5
Taşınma planlanan zamanda sorunsuz şekilde gerçekleşti. Paketleme iyi yapıldı ve çalışanlar ile iletişim memnun ediciydi.
Ak-izmir
E
Eyüp Han f.İstanbul > İzmir
8.8
Çok dolabımız vardı ve özel yapımdı. Diğer anlaştığım 3 firma çeşitli bahaneler bularak işi bıraktılar. Tamamen dolap montajı yüzünden. Ama bu firma saolsun sabırla demonte ve monte ederek güzel iş yaptı. Firmadan Cengiz Beye teşekkürler. Süper montajcı. Bu arada Enakliyat'tan Kadri Beye de çok teşekkürler, sorunlarımızla ilgilenip bir gün içinde yeni firma buldu. Hemde doğru adamlar...
Yurtiçi
O
Osman a.İzmir > İstanbul
10
öncelikle daha önce hiç şehirler arası taşınmamıştım (sadece izmir içi taşınmıştım yerel firmalar ile) ve çekincelerim vardı, başta TÜRKSOY Nakliyat ve ekibine, Adem Beye, daha sonra bizi güvenli bir şekilde buluşturan ENAKLİYATA teşekkürü bir borç bilirim. Okuduğum yorumların hemen hemen hepsinin olumlu olması acaba fake hesaplardan mı yorum yapılıyor yanılgısına bile düşürmüştü beni. Ama taşımanın başından sonuna kadar gerek dakiklik gerek gösterilen özenli taşıma ve güler yüz beni çok memnun etti. Eğer bir taşınma durumunuz varsa hangi şekilde olursa olsun TÜRKSOY Nakliyata ulaşın ve gözünüz kapalı eşyalarınızı emanet edin. İzmirden İstanbula sorunsuz bir şekilde taşınmamız gerçekleşti, elemanlar çok hızlı ve çözüm odaklı idiler aklımda en ufak şüphe uyandıracak hareketleri olmadı, saygıda ve iletişimde asla kusur etmediler.KESİNLİKLE tavsiye ediyorum..
Türksoy Ltd Şti
H
Halil a.İstanbul > İzmir
10
Arkadaşlar işini çok iyi yapan bir ekipten oluşmuş. Paketleme, taşıma zamanlaması aynen dedikleri gibi oldu. Paketlerimi ve kolilerimi henüz açmadım ama eminim onlarda da bir sorun yoktur. Hem Enakliyat çalışanlarına hemde hizmeti veren şirket temsilcisi arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim.
Türker Nakliyat
E
Emrah g.İstanbul > İzmir
9.8
Sorunsuz kaliteli bir taşıma için kesinlikle Kale nakliyatı tercih edebilirsiniz. Yetkili ve çalışanlar çok saygılı, ellerinden gelen her konuda fazlasıyla destek oluyorlar. İster ev ister kurumsal taşımacılık için kesinlikle öneririm.
Kale Taşımacılık
H
Halil a.İzmir > Manisa
8.8
Mükemmel bir hizmet aldık. Allah razı olsun.
Mettaş Varan
Ş
Şampiyon f.İzmir > İstanbul
8.2
Zamanlama ve çalışanların davranışları çok güzeldi. Ama eşyanın çok olduğu söylenip, fiyat arttırdılar, fark ödemek zorunda kaldık. Çamaşır makinamızın kazanı taşıma sırasında düşmüş, tamir gerekti. Onun dışında güzeldi.
Özteknik
K
Kemal u.İzmir > İstanbul
9
Gayet memnun kaldık. Zamanında geldiler, zamanında indirdiler. Tavsiye ederiz.
Evseren
A
Aylin y.İzmir > Antalya
10
İzmir - Kaş arası taşındım, çok memnun kaldım.
Hürsoy
M
Meral g.İzmir > İstanbul
10
Benim için önemli olan her şeye dikkat edildi:

1-Dakiklik.
2-Eşyalarıma zarar verilmemesi.
3-Güler yüz.

Bir nakliye firmasında aranılan her şey...

Kale Nakliyat'ın telefon numarasını kesinlikle telefon defterimde muhafaza edicem. Doğru seçim 👍
Kale Taşımacılık
H
Hamit p.İzmir > İzmir
10
Güler yüz personeliyle sağlam ve temiz ambalajıyla aldığı paranın hakkını veren bir çalışma oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
İzmir Yıldız
B
Büşra t.İzmir > İstanbul
10
Çok memnun kaldık diye başlıyorum yorumuma. İlk defa nakliye ihtiyacımız oldu ve Enakliyat aracılığıyla Sedat Bey arayıp konuştuğumuzda aklımızda hiç soru işareti kalmadan en hızlı şekilde anlaştık çünkü ilk konuşmadan son konuşmaya kadar çözüm odaklı ve işinin ehli bir ekiple çalışma fırsatımız oldu.

Gerçekten sloganlarının ve aldıkları ücretin hakkını fazlasıyla veriyorlar; düşündüğümüzden daha kolay, hızlı ve mükemmel şekilde taşınma işimiz yapılmış oldu. Ayrıca kendi işlerinin dışında en ufak tamir işlerine kadar düşünerek, yapmaktan çekinmeyen ve paradan daha önemli şeylerin olduğunu gösteren Sedat ve Cemil Beye tekrar tekrar teşekkürlerimizi sunarız. Herkese tavsiye eder gözünüz kapalı eşyalarınızı emanet edebilirsiniz diyerek de son noktayı koyuyoruz.
Safran Varyap

Balçova Evden Eve Nakliyat Fiyatları

3+1 İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺41.900
İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Erenköy Mah. / Kadıköy / İstanbul
7. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Korutürk Mah. / Balçova / İzmir
6. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Standart 3+1 ev eşyası

Eşyalar 7.kattan alınacak. Bina asansörü geniş. Merdivenden indirilecek çok az eşya olur

Gideceğimiz yerde apartman bina asansörü veya merdiven izin vermiyor, asansör kurmamız lazım oraya. Geniş bir balkon ve açılır salon camları var. Eşyalar oradan girer eve hızlıca.

Salon: 3’lü+2’li+1’li koltuk, orta sehpa, zigonlar,yemek masası ve sandalyeler, şaraplık, tv ünitesi, televizyon(kendi kutusu var)

Yatak odası: 5 kapı gardrop, çift kişilik yatak ve başlık, 2 komodin, makyaj masası ve dolabı/aynası

Çalışma Odası: Çalışma masası ve dolabı, çalışma sandalyesi, 3’lü koltuk, dresuar, televizyon(kendi kutusu var)

Çocuk odası: karyola, gardrop, şifoniyer, oyuncak dolabı, çocuk masası

Mutfak: buzdolabı, bulaşık makinası ve sebil

Balkon: Ufak bir masa ve katlanır 4 plastik sandalye, zemin kat depo alanında bir büyük masa.(yemek masası ölçülerinde, demonte edilmiş)

Banyo: çamaşır makinası ve kurutma makinası

Bu eşyalar ek olarak da tahmini 25-30 tane koli, 7-8 tane de hurç

1+1 Ankara İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺8.086
Ankara İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Oran Mah. / Çankaya / Ankara
14. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Fevzıcakmak Mahallesı / Balçova / İzmir
3. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

3+1 Gaziemir Balçova arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺3.167
Gaziemir Balçova arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Gaziemir / İzmir
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

/ Balçova / İzmir
1. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺14.929
İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Örnek Mah. / Ataşehir / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Korutürk Mah. / Balçova / İzmir
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Taşınacak ürünler; çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, 3lü koltuk(kenarlarının demonte edilerek indirilmesi gerekiyor), 2 berjer, 1 TV, 2li bazalı yatak grubu, 1 giysi dolabı(demonte edilmesi gerekebilir), 1 küçük giysi dolabı, 3 küçük kitaplık, 2 adet halı ve muhtelif sayıda giysi ve eşya kolisi-hurcu. Sigortalı nakliyat istiyorum.

2+1 Ankara İzmir arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺4.400
Ankara İzmir arası evden eve nakliyat
Nerden

Ahmettanerkışlalı Mah. / Yenimahalle / Ankara
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Bahçelerarası Mah. / Balçova / İzmir
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Sana Yakın En İyi 2 Balçova Evden Eve Nakliyat Firması

 • İzmir Nakliyat 0
  9.5/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Balçova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Taşımaya gelen arkadaşlar yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar. Ellerine sağlık.

  İzmir Nakliyat; profesyonel, kaliteli, sorunsuz, garantili taşımacılık, İzmir evden eve, şehirlerarası nakliyat sektöründe çağdaş hizmeti anlayışı, uzman ekip ve ekipmanlar ile, yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunmayı hedefleyen bir firmadır. Firmamız kuruluşundan bu yana, her zaman müşteri odaklı, her yaptığımız, işlemin kaliteli, zamanında ve sorunsuz şekilde gerçeklemesi için her daim ilgi odağı olmayı hedeflemektedir.

  Yıllardır birlikde çalıştıgımız personellerimizle istediginiz hassasiyette şehirler arası şehir içi nakliyatta asansörlü veya normal taşıma yapıyoruz.

 • Samimi Nakliyat 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Balçova evden eve nakliyat, İzmir evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Arkadaşlar adını hak ediyor gerçekten samimi insanlar ve çok ilgilendiler. Arkadaşlarıma da önerdim teşekkür ederim.

  İzmir samimi nakliyat şehir içi ve şehirler arası evden eve taşımacılık 7/24 saat hizmet vermekteyiz eşyalarınızın paketlenmesi adan zeye sarılması ablajlaması sigortalı taşıma yapmaktayız ayle şirketi müşterilerimizin eşyası üzen ve titiz bi şekilde taşırız

BucaGaziemirKarabağlarNarlıdereÇeşme

Balçova Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Balçova Evden Eve Nakliyat Hizmetine Neler Dahildir Neler Değildir?

Balçova Evden eve nakliyat formunu doldururken, paketleme seçeneklerini sunuyoruz. Nakliyat firmaları çoğunlukla üç farklı paketleme hizmeti sunuyor.

 1. Tüm kolileleme, paketleme ve montaj demontaj işlerini firmalar yapar.
 2. Siz kolileme işlerini yaparsınız firma mobilya ve beyaz eşyaları paketler montaj demontaj işlerini yapar.
 3. Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız firma sadece taşıma işlerini yapar.

Çoğunlukla bu hizmet çeşitleri tercih edilse bile siz bu hizmetleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz evinizi şuan olduğu gibi tüm işlemleri nakliyat firması yaparak yeni evde oturmaya hazır şekilde son bardağına kadar dilediğiniz gibi dolaplara yerleşimini evden eve nakliyat firmanız yapabilir. Bu hizmetleri talep formunda ilgili alanlara istediğiniz hizmetleri yazarak fiyat teklifini istediğiniz hizmete göre alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları dilerseniz korniş takma hizmeti, duvar delme içeren montaj işleri ve avize montaj hizmeti verebilirler. Unutmayın bu hizmetler standart hizmet dahilinde değildir. Bu hizmetlerden birini istiyorsanız evden eve nakliyat firmanızdan talep etmelisiniz.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetler

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

 • Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri
 • Korniş ve stor perde montaj işleri
 • Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı
 • Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma
 • Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:
 • Hayvan, çiçek ve bitkiler
 • Kasa ve piyano taşıma
 • Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar
 • Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması
 • Yağ içeren açılmış şişeler veya paketler

Balçova Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın her nakliyat firması Balçova şehirler arası nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat desteği ile en iyi Balçova şehirler arası nakliyat firmasını kolayca seçin.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teklif alarak firmaların fiyat ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak firmanın nasıl hizmet verdiğini kolayca inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için Enakliyat müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Balçova şehir içi nakliyat için en az dört günden önce firmanızı taşınma tarihi için bilgilendirin. Balçova şehirler arası evden eve nakliyat için bu süre 2 haftadır ihmal etmeyin.

Taşınmaya karar verdikten sonra nakliyat firmanız ile taşınacak eşyaların resimlerini veya kısa videolarını çekip paylaşmanızı öneriyoruz.

Nakliyat kamyonu bulunduğunuz ve eşyanın taşınacağı evin girişine yanaşabiliyor mu? Site içine girmesi gerekirse site yönetiminden bilgi alabilir veya trafiğe kapalı bir sokakta oturuyorsanız belediyeden ilgili izinleri almayı ihmal etmeyin. Nakliyat kamyonu evin girişine 25 metreden daha uzağa park edecek ise bu mesafeyi mutlaka öğrenip nakliyat firmanız ile yazılı olarak paylaşın.

Telefonda görüşüp anlaştığınız her detayı whatsapp yazışmaları veya kısa sms ile yazılı hale getirin. Bu yapabileceğiniz en iyi evden eve nakliyat sözleşmesidir. Diğer sözleşmelere ihtiyaç kalmayacaktır.

Taşınırken nakliyat sigortası yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın eğer poliçeniz elinizde değilse o taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyordur.

Balçova Evden Eve Nakliyat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Fiyat teklifleri gelmeye başladığında hangi tekliflerin sigorta dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Nakliyat firmanızı seçtikten sonra Bana Özel sayfanızda sigorta al butonunu tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra taşınma tarihinize yakın sigorta poliçeniz sizinle paylaşılacaktır.

En kapsamlı evden eve nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta... Yükleme, aktarma ve boşaltma aşasındaki riskleri kapsayan ve aracın kaza yapması riski dahil evden eve nakliyat sigortası poliçenizi alın ve rahat taşının.

Enakliyat Balçova Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Kolaylıklar Sunuyor?

Enakliyat taşınma sürecini takip eden taşınma günü müşterilerini arayan tek platformdur.

Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilciniz sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Bunun dışında taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağınız birçok kolaylığı yardımcı araçlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Teklif Veren Balçova Evden Eve Nakliyat Firmasına Güvenebilir Miyim?

Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Balçova evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Balçova nakliyat firması üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz. Bu görüşler ışığında karar verilir.

Daha sonra hizmet alan her müşteri firma hakkında yorum yazma hakkını elde eder. Böylece firmanın nasıl hizmet verdiğini sizde görebilirsiniz. Müşteri yorumları iyi ise ve bilgi paylaşımını yapıp müşteri temsilcinizin tavsiyelerine uyarsanız iyi hizmet almanız çok kolay.

Balçova Evden Eve Nakliyat İçin Neden Enakliyat'ı Kullanmalısın?

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Balçova Evden Eve Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme

Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alın

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al

Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
desteğimizle yanınızdayız

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Balçova Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın