İstanbul Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

125.063 Mutlu Müşteri 28.664 Müşteri Yorumu

9,8
Emsar Zeki
Zeki bey ve ekibi belirlediğimiz saatte eve geldiler. İtinayla eşyaları paketlediler. Dikkatlice taşıyarak en az hasarla eşyaları yeni eve getirdiler ve taşıma işini bitirdiler. İlk defa taşınacaklar, taşınma esnasında üzerine titredikleri kısımları Zeki beyle paylaşsınlar. Kendisi seve seve sizin şüphelerinizi silecektir.
Furkan Akkuş
9,4
Has-kaya
Arkadaşlar işinde gayet iyi çok memnun kaldık, tekrardan taşınma işimiz olursa tercih edeceğimiz bir firma. Tavsiye ederim. 👍🏻
Görkem Diken
10
Delil
Aynı güne iki iş sığdırmaya çalışmamaları eşyaları gayet özenle paketlemeleri ve çalışanların kibarlıklarıyla çok memnun kaldık. Hiçbir problem yaşamadan taşınmamızı gerçekleştiren Delil nakliyat yetkilileri ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.
Burcu Turaman
9,8
Serhat Türker
Öncelikle Enakliyat sitesindeki yorumlara itibar ederken tereddüt yaşamıştım. Gelen tekliflere göre firmaları internet üzerinden araştırarak bir değerlendirme de kendim yaptım. Türker nakliyat sitesini buldum, 5-6 nakliyat araçları olduğunu görünce, gelen teklifleri fiyat ortalamasına yakın teklifini makul bularak irtibata geçtim. Kaporayı kredi kartı ile enakliyat.com.tr sitesine yatırdım. Her şey tam vaktinde ve istediğimiz gibi oldu, nakliye ekibi 5 kişiydi, zamanında geldiler, kurulum ve montaj itinalıydı, paketleme iyiydi, araç büyük ve eşyalarımıza uygundu. Az laf çok iş yapan nakliye personelini takdir ettim. Selamlarımla.
Özgür Ilgın
9,4
Egekoç
Çalışanlar saygılı, zamanlama ve hız mükemmeldi. Gönül rahatlığıyla taşıma işlerinizi yaptırabilirsiniz.
Alper Kaymak
10
Deniz Ata
Hızlı ve düzenli toplayıp aynı şekilde montaj ve yerleştirme sorunsuz tamamladılar. Teşekkürler.
Tuna Kiraz
10
Ünal
Her şey tam istediğim şekilde ilerledi ve tamamlandı. Her sorunda Ünal Bey birebir ilgilenip çözüme ulaştırdı. Taşınma esnasındaki görevli arkadaşlar da çalışkanlığı ve güler yüzü ile her şeyi kolaylaştırdılar. Çok teşekkürler.
Emine Varyeter
10
Mehmet Sayla
Taşıma sabah erken saatte gerçekleşti. Öğlen olmadan taşıma işi bitmişti benim evi yerleştirmem için iyi oldu. Fiyat dengesi ile mukayese edildiğinde her şey gayet güzeldi. Personeli dikkatli ve titiz. Eşyaları güzelce sarıp sarmalayıp taşıyorlar. Sorunsuz bir taşıma gerçekleştirdikleri için hepsine teşekkür ederim.
Cengiz Akdut
10
Kale Taşıma
Mobilyaları özenle paketleyip düzgün bir şekilde taşıdılar, neredeyse sıfır hasarla bütün eşyalarım taşındı. Genel olarak çalışanların iletişimi de iyi idi.
Neşe Güler
9,4
6kardeşler
Arkadaşlar tam anlaştığımız saatte geldiler, bir grup paketleme yaparken bir grup taşıma işlemine başladı ve hızlı bir şekilde taşınma işlemini gerçekleştirdiler.

Hızlı, herhangi bir şeye zarar vermeden, neşeli bir sohbet içinde ve herhangi bir negatif durum oluşmadan taşınma işlemimiz tamamlandı.

işini güler yüzle yapan firmanın fiyatı da diğer tekliflere göre uygundu ve fazlasıyla memnun kaldık.
Ceren Kale Aslan
10
Simbo
Kibarlıkta, işyapışta güven duyabileceğiniz bir firma. Fiyat konusunda çok uygun. Paketlemede kendi hatamdan dolayı hanımın bir fincanı gitti. Hanımınızla ugraşmak istemiyorsanız dediğini yapın:).
Emil Çiçektaş
10
Ezel Eren
Merhabalar, Gümüşsuyu'ndan Kadıköy'e 30 Temmuz Pazar günü saat 08:00 ile 14:00 arasında Ezel & eren nakliyat firması ile taşınmamızı gerçekleştirdik. İbrahim bey, Musa bey ve ekipleri hem iletişim anlamında hem işlerine saygı ve zamanlama anlamında çok iyi ve güvenilir insanlar. Hem güler yüzlü samimi hem de işlerini hakkıyla yapan bir firma. Üstelik verdikleri fiyat teklifi de en düşük tekliflerden birisiydi. Bir daha taşınma durumum olursa yine kendileriyle çalışmak isterim. Demonte ve montaj konularında da hiç şüpheniz olmasın Musa bey gerçekten bu işin üstadı.
Cem Çatık
9,8
Turkuaz
Arkadaşlar gerçekten her şeyi sorunsuz şekilde hallettiler. Çok güler yüzlü ve çalışkan bir ekip.
Murat İnkün
9,4
6kardeşler
28 Temmuz cuma günü taşındık. 6Kardeşler ekibine tek tek teşekkür ederim. Uçtan uca tüm süreç boyunca çok iyi çalıştılar ve en ufak bir aksilik olmadan taşınma işlemini tamamladılar. Daha önce çok daha pahalı ve profesyonel olduğunu iddia eden bir firma ile taşınmama rağmen irili ufaklı bir çok aksilik olmuştu. Demek ki pahalı olması aynı zamanda kaliteli olacağı anlamına gelmiyor. Fiyat fayda dengesi açısından 6Kardeşler mükemmel bir tercih oldu.
Kesinlikle tavsiye edeceğim bir firma, tekrardan tüm ekibe teşekkürler...
Göksan Becerik
10
Emsar Zeki
Zeki bey ve arkadaşlarına teşekkür ederim. Fiyat konusunda da üzmüyorlar, eşya taşıma ve paketleme çok iyi hiç bir eşyam hasar görmedi veya kirlenmedi. Kurulumundan taşımasına kadar özenli davrandılar, teşekkür ediyorum kendilerine.
Denizhan Gürel
10
Ezel Eren
Her şey olması gerektiği gibiydi.
Arin Colak
10
Y.nurs
Gayet işini bilen ve güler yüzlü bir ekipti. Taşınma işlemi çok hızlı gerçekleşti. Hiçbir olumsuzluk veya aksaklık yaşanmadı. Herkese tavsiye ederim.
Ahmet Çavuş
10
Varyap
Her şeyiyle dört dörtlük bir taşıma. Hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz, güvenle eşyalarınızı teslim edeceğiniz bir firma. Cemil beye, kardeşlerine ve ekibine teşekkürler. Bir sonraki taşınmada görüşmek üzere :)
Halil İbrahim Dinleyici
10
Emsar Zeki
Taşımaya gelen arkadaşlar çok saygılı ve titiz davrandılar. Bazı şeyleri iki kere yaptılar ama şikayet etmediler. Teşekkür ediyoruz.
Fatih Karadeniz
9,7
Öz Güvenli
...
Özcan Öztürk
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

ŞN

Şevval Nakliyat 9,8/10

Kadikoy 1+1

1+11. Kat₺ 850
ŞN

Şevval Nakliyat 9,8/10

Üsküdar Selimiye

3+13. Kat₺ 1100
Esat Haliloğlu

Esat Haliloğlu 8,8/10

Çankaya Büyükçekmece Ev Taşıma

3+10. Kat₺ 2500
Fiyat Teklifi Al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Önerileri

Nakliyat Önerileri

​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.​​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat pazarı ülkemizin en büyük ve en fazla problemin oluştuğu pazar konumundadır. Teşhis konulduktan sonrası işimiz bu problemlerin giderilmesi için neler yapılması gerektiğini açıklamak olmalı ve problemlerin nedenlerini iyi anlamalıyız.

Adım adım İstanbul evden eve taşımacılık için her seçeneği inceleyip iyi ve kötü tüm yanlarını hep beraber ortaya koyalım.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat+

Şunu söylersek yanlış olmaz İstanbul Anadolu Yakası şehirdeki nakliyecilerin büyük bir kısmına sahiptir. Oran olarak aklımdaki sayı İstanbul evden eve nakliyat firmalarının en az %70’i anadolu yakasında bulunmaktadır. Enakliyat firma başvuruları ile daha sağlıklı bir sayı elde etmek için yazılım ekibinden destek istedim. İşte çokan sonu:

Bu tespiti yapmamın sebebi iki yaka arası taşınacaksanız veya o yaka içinde başka bir ilçeye taşınırken teklif aldığınız nakliyat firmasının bulunduğu yaka önemlidir. Çünkü 3 köprü ile nakliyeci iki yaka arası sadece git gel köprü ücreti ve yakıt masrafları 300 TL’yi geçmektedir. Maliyetli olmasının yanında taşınma süresini ekstra 1 saat uzatmaktadır. Şöyle söylersek yanlış olmaz Anadolu yakasından Avrupa yakasına 3. köprü üzerinden geçene kadar. Osmangazi köprüsünü kullanarak Bursa’ya gidebilirsiniz. Yani iki yaka arası taşınmak artık şehirlerarası evden eve nakliyat niteliklerine sahip.

Anadolu yakası nispetten yeni kurulan ilçelerden oluşmaktadır. Üsküdar ve Kadıköy hariç. Yeni ilçelere taşınmak daha kolay çünkü devasa nakliyat kamyonlarının oturduğunuz sokağa girip park edebilecek bir yer bulamaz ise taşınma başlayamaz. Nakliyat firmanız ile sokak resimleri ve bina girişi resimlerini paylaşarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Eğer nakliyat kamyonu bulunduğunuz sokağa giremiyorsa veya evini giriş kapısına 20 metreden daha fazla bir uzaklığa park edecekse bu durumu nakliyat firmanız ile teklif alma aşamasında paylaşın. Bu durumda taşınmayı nasıl yapacağı konusunda firmadan bilgi alın ve anlaşmanız durumda bunları yazılı olarak birbirinizle paylaşın. Taşınma günü siz bunu bana söylemediniz gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız ihmal etmeyin.

Üsküdar Evde Eve Nakliyat İçin Öneriler+

Üsküdar evden eve nakliyat için taşınacağınız ev ve sokağın resimlerini mutlaka firma ile paylaşın. Çünkü bazı sokaklarına nakliyat kamyonlarının büyük bir kısmı giremiyor veya park edecek bir yer bulamıyor. Bu durumun farkında olun ve nakliyat firmanız ile bu durumu istişare etmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.
Üsküdar içinde eski binalara yapılan taşımalarda sıklıkla bina merdivenlerinin eşya taşımayı zorlaştırdığı ile ilgili nakliyat firmalarından şikayetler duyuyoruz. Nakliyat firmaları eşya taşınması için size önerilerde bulunuyorsa hemen kesip atmadan önce iyi istişare etmenizi öneriyorum.

Eğer kamyon park ettiğinde sokak tamamen kapanacaksa belediyeden bu durum için izin almayı ihmal etmeyin. Eğer nakliyat firması böyle bir durumda cezaya maruz kalırsa bunu direk olarak nakliyat fiyatına ekleyecektir. Bu durumu da önceden izin alarak engelleyebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat+

Yukarıda üsküdar için saydığımız her şey kadıköy için geçerlidir. Kadıköy Üsküdar ilçesine göre daha düz bir ilçe sayılır. Daha az tepe ve yokuşa sahiptir.  

Kadıköy geneli birçok mahalle ve caddeye taşınırken nakliyat kamyonunun şehir içine girişleri belli saatler arasında serbesttir. Bu saatlerin dışında bir hizmet istediğiniz önceden belediyeden izin alınmış olması gerekli. Bazen hemen acil taşınmak istiyorum diyen müşterilerimize kamyon girişinin yasak olması nedeniyle ertesi gün hizmet alabileceklerini ilettiğimizde, anlayışla karşılayan müşteri sayımız bir elin parmaklarını geçmez. 

Kadıköy bazen kentsel dönüşüm nedeniyle inşaatların son hız yapıldığı sokaklarda nakliyat kamyonları ile hafriyat kamyonlarının savaşına neden olabiliyor. İnşaat nedeniyle hafriyat kamyonları sokağı sürekli kullandığı için evden eve nakliyat kamyonlarının park etmesine izin verilmiyor. Bu durumunda farkında olarak taşınmaya hazırlanın.

Hangi Bilgileri Paylaşmalı?+

Her ilçe için geçerli olan diğer önemli bir sorun ise site içlerine gerçekleştirilen taşımalar oluşturuyor. Sitenin giriş kapısı kemeri biraz alçak yapılınca nakliyat kamyonları içeri giremiyor. Bu durum taşınma günü öğrenilince büyük krizler oluşuyor. Taşınmadan önce site taşınma kuralları hakkında bilgi edinin ve site güvenlik görevlilerinden taşınma ile ilgili ve kamyon girişinin yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi alın ve nakliyat firmanızın yetkilisi ile paylaşın. 

iyi bir evden eve nakliyat için nakliyat firmasına ne kadar eşyanız olduğunu firmayla tüm eşyanızın resimlerini çekip paylaşarak gösterin.

Eşya miktarı yani nakliyat kamyonunda kaplayacağı hacim; taşımaya kaç işçinin geleceğini, hangi büyüklükte bir kamyona ihtiyaç olduğunu ve ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği belirlemek için kullanılır. Eşyanın miktarının doğru paylaşılmaması halinde evden eve nakliyat tam bir baş ağrısını dönecektir. Eşya kamyona sığmayacak, işçiler az işçi geldiği için ilave ödeme isteyecek, bazı eşyalar paketlenmeden taşınacak ve daha birçok sorun. 

Eşya resimlerini firma yetkilisi ile paylaşın daha sonra firma yetkilisi ile yaptığınız istişare sonrası firma seçimi için kararınızı verin.

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat+

İstanbul nüfusunun neredeyse %70’i Avrupa kakasında bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firmalarının ise %70’i Anadolu yakasında olduğunu söylemiştik Anadolu yakası evden eve nakliyat başlığından hemen sonra… 

Bu veriler Avrupa yakası evden eve nakliyat için hizmet aldığınızda %70 ihtimal ile anadolu yakasında bulunan bir nakliyat firmasından hizmet alacağınız anlamına geliyor. Siz ve hizmet alacağınız nakliyat firması arasında İstanbul boğazı bulunuyor. Nakliyat firması bu boğazı geçip size hizmet vermeye geleceği için Anadolu yakasına oranla Avrupa yakası evden eve nakliyat fiyatlarının biraz daha pahalı olacağı anlamına geliyor. 

Sektörün yoğun olduğu günlerde nakliyat firması bulmanız zorlaşacak veya daha yüksek fiyatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu sorunun önüne geçmek için taşınma gününe bir hafta kala bir nakliyat firması ile anlaşın. Daha iyi fiyatlar için hafta içi salı, çarşamba, perşembe günlerini tercih edebilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Fatih ve Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler+

Tüm bu ilçelerin ortak bir özelliği var, İstanbul’un en eski yerleşim yerleridir. Bu ilçelerin geneli olmasada bazı bölgelerine otomobil ile girip çıkmak zordur. Kaldı ki bir de evden eve nakliyat için dizayn edilen ve oldukça geniş ve yüksek kamyonlarla bu sokaklarda eşya taşımak oldukça problemlidir.  

Evinizin bulunduğu sokağa nakliyat kamyonu girebilir mi, park alanı var mı, evin girişine ne kadar mesafeye park edecek? Bu soruların cevaplarını nakliyat firmanız ile paylaşmayı ihmal etmeyin. En iyi yöntem yazılı paylaşmaktır. İstanbul evden eve nakliyat başlayacağı zaman bu sorunlar ortaya çıkmaya başlarsa taşınmak size çok daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü tüm kozlar nakliyat firmasında olacak ve siz pazarlık yapma şansı bile bulamayabilirsiniz. 

Taşınacağınız sokağı google haritalar ile gezip resimlerini çekip nakliyat firmanız ile paylaşabileceğinizi biliyor musunuz? Evden eve nakliyat nasıl yönetilmeli başlıklı yazımızda bu konuyu detaylı olarak anlattık incelemenizi öneriyorum. Böylece evden eve nakliyat gerçekleşeceği zaman kamyon sokağa girmiyor veya ev ile kamyon arasında çok mesafe var taşınma fiyatı kadar daha para istiyoruz gibi durumlarla uğraşmadan rahat bir taşınma deneğimi yaşarsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları+

Burada İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların genel bir profilini çıkarıp nasıl hizmetler verdiğini anlatmaya çalışacağız.  

İstanbul evden eve nakliyat piyasası rekabetin en yoğun yaşandığı ve ülkenin evden eve nakliyat firmalarının neredeyse yarısının bulunduğu şehirdir. Türkiye’nin en iyi firmalarının büyük çoğunluğu İstanbul evden eve nakliyat firmalarıdır. İyi firmalarının dışında birçok kalitesiz ve esnaflık bilmeyen işinde hiç bir etiği olmayan firmalarda bulunmaktadır. İyisi de kötüsü de olan tüm evden eve nakliyat firmaları İstanbul pastasından bir pay almaya çalışmaktadır. Firma çok olunca rekabet de yüksek oluyor. 

Bir piyasada rekabet varsa o piyasada en etkili hizmet alma yöntemi firmaların yarıştırılması yöntemidir. Şimdiye kadar icat edilmiş en etkili tedarik yöntemi ihale yöntemidir. Bu nedenledir ki büyük firmalar ve devletler bu yöntemle satın alma yapmaktadırlar. Enakliyat bu yöntemi çok basit bir tasarımla evden eve nakliyata uyarladı. Artık gerçek kişiler de devletler ve büyük şirketlere özgü olan ayrıcalığa sahiptirler. 
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.