İstanbul Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

133.056 Mutlu Müşteri 30.496 Müşteri Yorumu

10
Egekoç
Gerek şirket yetkilileri gerekse nakliyeyi gerçekleştiren arkadaşlarla hiçbir sorun yaşamadım. İşlerini profesyonelce yaptılar ve gayet saygılılardı. Nakliye taahhüt ettikleri şekilde ve taahhüt ettikleri zamanda gerçekleşti. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Ömer Faruk Yıldız
10
Deniz Ata
Fiyat performans olarak çok çalışkan, eli hızlı ve temiz çalışıyorlar. Taşıma gayet hızlı geçti. Ekibinize teşekkür ederiz.
Demet Öğretmen
9,8
6kardeşler
Süper sistem ve çalışanlar, herkese tavsiye ederim.
Hasan ör
10
Özteknik
Güler yüzlü, dakik ve temiz taşıma teşekkürler.
Mehmet Safa Kızılarslan
10
Musa Günhan
Sabah 9’da gelip Beylikdüzü'den Beyoğlu'na işi 3-4 saatte bitirdiler. Çok güler yüzlü ve çok iyi insanlar. Herkese tavsiye ederim.
Gökhan Yıldırım
9,7
Aysa
Biz müteahhit firma olarak anlaşma yaptık Aysa Taşımacılık ile gelen arkadaşlar ve çalışma disiplinlerini çok beğendik. Geldiler sorunsuz bir şekilde işlerini yaptılar ve gittiler. Taşınan ev sahipleri de firma olarak bizlerde çok memnun kaldık. Bundan sonra da ticari ilişkilerimizi devam ettirmeyi düşünüyoruz. Tavsiye ederiz...
Mustafa Bel
10
Kale Taşıma
Çok başarılı ve hızlıydılar.
Emine Çevik
10
Deniz Ata
Teşekkür ederim her şey için. Geldiler, aldılar ve kurdular. Onca koliyi taşıdılar. Sağ olsunlar.
Okan İrketi
10
Aysa
Pek çok kez taşınma gördüm ve pek çok taşınan tanıdığım var.

Ama açıkça söyleyebilirim ki ilk defa zayiatsız, eşyalarım zarar görmeden, bir sorun yaşamadan, gerilmeden tartışmadan, güler yüzlü arkadaşlarla muhabbet ederek bir taşınma geçirdim. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. Teşekkürler.
Hasan Topal
10
Kaptanoğlu
Kaliteli hizmet, özenle paketleme ve güler yüzlerinden dolayı ibrahim bey ve ekibine çok teşekkür ederiz.
Özlem Elvan
9,9
Has-kaya
Hızlı ve güvenli taşıma oldu... Tavsiye ederim. Arkadaşlara da bol kazançlar...
Sedat Öztürk
10
6kardeşler
Memnun teşekkür ederim
Arkadaşlardan All
Hasan Tolgay
10
Deniz Ata
Deniz ata nakliyattan çok memnun kaldık hepsinin ellerine sağlık. Israrla tavsiye ediyorum, teşekkürler Enakliyat, teşekkürler Deniz Ata nakliyat 👏👏👏👏👏👏👍👍👍
Mete Güleç
10
Yıldızoğlu
Yıldızoğlu Nakliye gerçekten profesyonel bir taşıma şirketi eşyalarıma zarar gelir mi diye korkuyordum eskisinden daha iyi montaj yapıp taşıdılar. Tavsiye ederim pişman olmak istemiyorum diyen varsa hiç tereddüt etmeden taşıtabilir. İstediğim gün ve saatte geldiler. Zamanında tertemiz işlerini bitirip helalleşerek gittiler.
Sedat Kaya
10
Efsun34
Taşıma işi zor ve stresli bir iş. Enakliyat'da verdiğim ihale sonucu Efsun nakliyatla anlaştım ve zorlu süreci güzel bir şekilde atlattık. Tecrübeli ve samimi arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum, işi uzmanına bırakın içiniz rahat olsun.
Kesinlikle tavsiye ediyorum...
10 üzerinden 10 👏👌👍
Oğuzhan Sırasöğüt
10
Evseren
Biz yüzde yüz memnun kaldık, kesinlikle tavsiye ediyorum.
Fiyat ve servis mükemmel.
Dilek Balikci
9,7
İsak Özsoy
Daha önce farklı bir firmayla yaptığım taşınma sürecinde yaşadığım olumsuzluklardan dolayı tedirgin olarak arayış içindeyken Enakliyat sitesini tesadüfen buldum ve gelen teklifler içinde firmaları ve yorumları okuyarak ÖZSOY Nakliyatla anlaştım. İlk irtibata geçtiğim günden itibaren çalışanların yaklaşımları, zamanında ve profesyonel hizmet anlayışlarını taşınma sürecinden sonra da müşterilerine gösterdikleri değeri görünce ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. İşlerine olan saygı ve verdikleri kaliteli hizmetten dolayı Yeliz Hanımı ve tüm ekibi kutluyor ve teşekkür ediyorum...
Ebru Cenk
9,2
Musa Günhan
Ekibe teşekkürler, ellerine sağlık, herkese tavsiye ederiz.
Murat İncekara
10
Y.nurs
Sabah 7'de geldiler. 4 saatte her şey bitti. Çok şükür kırılan dökülen bir şey olmadı. Hoş sohbet arkadaşlar. Teşekkür ediyorum.
Gencebay Özül
9,7
Kale Taşıma
Fiyat olarak çok uygundu. Zamanlama olarak da istediğim gibi oldu.
Çağatay Şenol
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

Kaptanoğlu

Kaptanoğlu 9,8/10

Bayrampaşa 2+1

2+13. Kat₺ 1700
Öznakliyat

Öznakliyat 9,9/10

Tarabya Pendik 2+1

2+11. Kat₺ 1200
Egekoç

Egekoç 8,8/10

Çavuşoğlu Mahalle İçinde 2-1 Ev Taşıma

2+11. Kat₺ 1000
Fiyat Teklifi Al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Önerileri

Nakliyat Önerileri

​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.​​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat pazarı ülkemizin en büyük ve en fazla problemin oluştuğu pazar konumundadır. Teşhis konulduktan sonrası işimiz bu problemlerin giderilmesi için neler yapılması gerektiğini açıklamak olmalı ve problemlerin nedenlerini iyi anlamalıyız.

Adım adım İstanbul evden eve taşımacılık için her seçeneği inceleyip iyi ve kötü tüm yanlarını hep beraber ortaya koyalım.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat+

Şunu söylersek yanlış olmaz İstanbul Anadolu Yakası şehirdeki nakliyecilerin büyük bir kısmına sahiptir. Oran olarak aklımdaki sayı İstanbul evden eve nakliyat firmalarının en az %70’i anadolu yakasında bulunmaktadır. Enakliyat firma başvuruları ile daha sağlıklı bir sayı elde etmek için yazılım ekibinden destek istedim. İşte çokan sonu:

Bu tespiti yapmamın sebebi iki yaka arası taşınacaksanız veya o yaka içinde başka bir ilçeye taşınırken teklif aldığınız nakliyat firmasının bulunduğu yaka önemlidir. Çünkü 3 köprü ile nakliyeci iki yaka arası sadece git gel köprü ücreti ve yakıt masrafları 300 TL’yi geçmektedir. Maliyetli olmasının yanında taşınma süresini ekstra 1 saat uzatmaktadır. Şöyle söylersek yanlış olmaz Anadolu yakasından Avrupa yakasına 3. köprü üzerinden geçene kadar. Osmangazi köprüsünü kullanarak Bursa’ya gidebilirsiniz. Yani iki yaka arası taşınmak artık şehirlerarası evden eve nakliyat niteliklerine sahip.

Anadolu yakası nispetten yeni kurulan ilçelerden oluşmaktadır. Üsküdar ve Kadıköy hariç. Yeni ilçelere taşınmak daha kolay çünkü devasa nakliyat kamyonlarının oturduğunuz sokağa girip park edebilecek bir yer bulamaz ise taşınma başlayamaz. Nakliyat firmanız ile sokak resimleri ve bina girişi resimlerini paylaşarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Eğer nakliyat kamyonu bulunduğunuz sokağa giremiyorsa veya evini giriş kapısına 20 metreden daha fazla bir uzaklığa park edecekse bu durumu nakliyat firmanız ile teklif alma aşamasında paylaşın. Bu durumda taşınmayı nasıl yapacağı konusunda firmadan bilgi alın ve anlaşmanız durumda bunları yazılı olarak birbirinizle paylaşın. Taşınma günü siz bunu bana söylemediniz gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız ihmal etmeyin.

Üsküdar Evde Eve Nakliyat İçin Öneriler+

Üsküdar evden eve nakliyat için taşınacağınız ev ve sokağın resimlerini mutlaka firma ile paylaşın. Çünkü bazı sokaklarına nakliyat kamyonlarının büyük bir kısmı giremiyor veya park edecek bir yer bulamıyor. Bu durumun farkında olun ve nakliyat firmanız ile bu durumu istişare etmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.
Üsküdar içinde eski binalara yapılan taşımalarda sıklıkla bina merdivenlerinin eşya taşımayı zorlaştırdığı ile ilgili nakliyat firmalarından şikayetler duyuyoruz. Nakliyat firmaları eşya taşınması için size önerilerde bulunuyorsa hemen kesip atmadan önce iyi istişare etmenizi öneriyorum.

Eğer kamyon park ettiğinde sokak tamamen kapanacaksa belediyeden bu durum için izin almayı ihmal etmeyin. Eğer nakliyat firması böyle bir durumda cezaya maruz kalırsa bunu direk olarak nakliyat fiyatına ekleyecektir. Bu durumu da önceden izin alarak engelleyebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat+

Yukarıda üsküdar için saydığımız her şey kadıköy için geçerlidir. Kadıköy Üsküdar ilçesine göre daha düz bir ilçe sayılır. Daha az tepe ve yokuşa sahiptir.  

Kadıköy geneli birçok mahalle ve caddeye taşınırken nakliyat kamyonunun şehir içine girişleri belli saatler arasında serbesttir. Bu saatlerin dışında bir hizmet istediğiniz önceden belediyeden izin alınmış olması gerekli. Bazen hemen acil taşınmak istiyorum diyen müşterilerimize kamyon girişinin yasak olması nedeniyle ertesi gün hizmet alabileceklerini ilettiğimizde, anlayışla karşılayan müşteri sayımız bir elin parmaklarını geçmez. 

Kadıköy bazen kentsel dönüşüm nedeniyle inşaatların son hız yapıldığı sokaklarda nakliyat kamyonları ile hafriyat kamyonlarının savaşına neden olabiliyor. İnşaat nedeniyle hafriyat kamyonları sokağı sürekli kullandığı için evden eve nakliyat kamyonlarının park etmesine izin verilmiyor. Bu durumunda farkında olarak taşınmaya hazırlanın.

Hangi Bilgileri Paylaşmalı?+

Her ilçe için geçerli olan diğer önemli bir sorun ise site içlerine gerçekleştirilen taşımalar oluşturuyor. Sitenin giriş kapısı kemeri biraz alçak yapılınca nakliyat kamyonları içeri giremiyor. Bu durum taşınma günü öğrenilince büyük krizler oluşuyor. Taşınmadan önce site taşınma kuralları hakkında bilgi edinin ve site güvenlik görevlilerinden taşınma ile ilgili ve kamyon girişinin yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi alın ve nakliyat firmanızın yetkilisi ile paylaşın. 

iyi bir evden eve nakliyat için nakliyat firmasına ne kadar eşyanız olduğunu firmayla tüm eşyanızın resimlerini çekip paylaşarak gösterin.

Eşya miktarı yani nakliyat kamyonunda kaplayacağı hacim; taşımaya kaç işçinin geleceğini, hangi büyüklükte bir kamyona ihtiyaç olduğunu ve ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği belirlemek için kullanılır. Eşyanın miktarının doğru paylaşılmaması halinde evden eve nakliyat tam bir baş ağrısını dönecektir. Eşya kamyona sığmayacak, işçiler az işçi geldiği için ilave ödeme isteyecek, bazı eşyalar paketlenmeden taşınacak ve daha birçok sorun. 

Eşya resimlerini firma yetkilisi ile paylaşın daha sonra firma yetkilisi ile yaptığınız istişare sonrası firma seçimi için kararınızı verin.

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat+

İstanbul nüfusunun neredeyse %70’i Avrupa kakasında bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firmalarının ise %70’i Anadolu yakasında olduğunu söylemiştik Anadolu yakası evden eve nakliyat başlığından hemen sonra… 

Bu veriler Avrupa yakası evden eve nakliyat için hizmet aldığınızda %70 ihtimal ile anadolu yakasında bulunan bir nakliyat firmasından hizmet alacağınız anlamına geliyor. Siz ve hizmet alacağınız nakliyat firması arasında İstanbul boğazı bulunuyor. Nakliyat firması bu boğazı geçip size hizmet vermeye geleceği için Anadolu yakasına oranla Avrupa yakası evden eve nakliyat fiyatlarının biraz daha pahalı olacağı anlamına geliyor. 

Sektörün yoğun olduğu günlerde nakliyat firması bulmanız zorlaşacak veya daha yüksek fiyatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu sorunun önüne geçmek için taşınma gününe bir hafta kala bir nakliyat firması ile anlaşın. Daha iyi fiyatlar için hafta içi salı, çarşamba, perşembe günlerini tercih edebilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Fatih ve Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler+

Tüm bu ilçelerin ortak bir özelliği var, İstanbul’un en eski yerleşim yerleridir. Bu ilçelerin geneli olmasada bazı bölgelerine otomobil ile girip çıkmak zordur. Kaldı ki bir de evden eve nakliyat için dizayn edilen ve oldukça geniş ve yüksek kamyonlarla bu sokaklarda eşya taşımak oldukça problemlidir.  

Evinizin bulunduğu sokağa nakliyat kamyonu girebilir mi, park alanı var mı, evin girişine ne kadar mesafeye park edecek? Bu soruların cevaplarını nakliyat firmanız ile paylaşmayı ihmal etmeyin. En iyi yöntem yazılı paylaşmaktır. İstanbul evden eve nakliyat başlayacağı zaman bu sorunlar ortaya çıkmaya başlarsa taşınmak size çok daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü tüm kozlar nakliyat firmasında olacak ve siz pazarlık yapma şansı bile bulamayabilirsiniz. 

Taşınacağınız sokağı google haritalar ile gezip resimlerini çekip nakliyat firmanız ile paylaşabileceğinizi biliyor musunuz? Evden eve nakliyat nasıl yönetilmeli başlıklı yazımızda bu konuyu detaylı olarak anlattık incelemenizi öneriyorum. Böylece evden eve nakliyat gerçekleşeceği zaman kamyon sokağa girmiyor veya ev ile kamyon arasında çok mesafe var taşınma fiyatı kadar daha para istiyoruz gibi durumlarla uğraşmadan rahat bir taşınma deneğimi yaşarsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları+

Burada İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların genel bir profilini çıkarıp nasıl hizmetler verdiğini anlatmaya çalışacağız.  

İstanbul evden eve nakliyat piyasası rekabetin en yoğun yaşandığı ve ülkenin evden eve nakliyat firmalarının neredeyse yarısının bulunduğu şehirdir. Türkiye’nin en iyi firmalarının büyük çoğunluğu İstanbul evden eve nakliyat firmalarıdır. İyi firmalarının dışında birçok kalitesiz ve esnaflık bilmeyen işinde hiç bir etiği olmayan firmalarda bulunmaktadır. İyisi de kötüsü de olan tüm evden eve nakliyat firmaları İstanbul pastasından bir pay almaya çalışmaktadır. Firma çok olunca rekabet de yüksek oluyor. 

Bir piyasada rekabet varsa o piyasada en etkili hizmet alma yöntemi firmaların yarıştırılması yöntemidir. Şimdiye kadar icat edilmiş en etkili tedarik yöntemi ihale yöntemidir. Bu nedenledir ki büyük firmalar ve devletler bu yöntemle satın alma yapmaktadırlar. Enakliyat bu yöntemi çok basit bir tasarımla evden eve nakliyata uyarladı. Artık gerçek kişiler de devletler ve büyük şirketlere özgü olan ayrıcalığa sahiptirler. 
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.