İstanbul Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

241.835 Mutlu Müşteri 43.639 Müşteri Yorumu

10
Nadoco Nakliyat
Veysel Bey'e ve tüm ekibine teşekkürler, baştan sona muhteşem bir disiplinle, tertemiz bir çalışma gerçekleştirildi. İlk kez bu kadar rahat taşındım.
Murat Öner
10
Stil Nakliyat
Tam anlaştığımız zamanda getirip anlaştığımız zamanda bırakıldı.
Eşyalar zarar görmesin diye en iyi şekilde paketlendi.
Çalışanlar gayet iyiydi. Bütün süreçten çok memnun kaldım.
Ömer Akçalı
10
Deniz Ata
Alınabilecek en iyi hizmet, güler yüz, saygı ve işe olan itina kısaca her şeyiyle çok memnunum ve bütün taşınacaklara açık ara tavsiye ederim.
Mustafa Çiçek
10
Öz Karataş
Öz Karataş nakliyata teşekkür ediyorum ekip olarak çok ilgili ve işlerini en iyi şekilde yaptılar.
Recep Yasar
9.8
Havataş34
Çalışanlar ve yöneticiler, hepsinin hizmetinden memnun kaldık. Teşekkür ederiz.
Yasemin
10
Özgürtaş
Nurullah bey taşıma işleminin başından sonuna çok yardımcı oldu çok memnun kaldık kendisine ve firmasına çok teşekkür ederim.
Yavuz Ağah Veziroğlu
10
Çerkezoğlu
Çok memnun kaldık. İtinayla paketleyip tertemiz taşıdılar, kesinlikle herkese öneriyorum.
Burak Ünal
10
Varyap
Görevim gereği ani şekilde taşınmam gerekti. Bu süreçte bir kaza geçirdim ve eşyalarımı toplayamayacağımı belirttim. Firma yetkilisi Cemil bey eve gelip inceleme yaptı ve her şeyi biz toplarız güvencesini bana verdi. İletişimde hiç bir sorun yaşamadım. Her şey toplandı ve yeni evde kurulumu sağlandı. Bu sürede gelen benzin zammı asla eklenmedi. Firmaya çok teşekkür ederim. Ellerinize sağlık sıcak kanlılık ve kendilerini benim yerime koyarak çalışıp bana yardımcı oldukları için çok çok teşekkürler.
Yasemin
9.2
Stil Nakliyat
Merhaba,
İstanbul'dan Antalya'ya taşınmak için bu şirketi kullandım. İsteklerimi çok iyi anladılar. Zamanında gelip zamanında teslim ettiler. Hiçbir eşya hasar görmedi veya kırılmadı. Paranız için iyi bir seçim.

Eşyalarımı kendim paketledim. O yüzden paketleme hizmetine çok puan vermedim. Ama paketleme konusunda da iyi olduklarına eminim.

Teşekkür ederim. Aferin!
Sherzod Karimov
10
Varyap
En uygun fiyatı vermişlerdi, paket ve taşıma hizmetleri de çok kaliteydi. Eşyamı Diyarbakır'a kadar hasarsız götürmüşler teşekkür ediyorum.
Bahattin Deliktaş
10
Ritim Nakliyat
Arkadaşlar çok deneyimli, söyledikleri saatte geldiler eşyaları aldılar, söyledikleri saatte de bıraktılar. Piyasaya göre çok uygun fiyat verdiler. Eşyayı paketlemeleri güzeldi. Eşyaları paketleme, yükleme ve indirme süreçlerinden gayet tecrübeli oldukları anlaşılıyordu. Ne zaman arasam telefona cevap verdiler. Çok güven verici firma gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Uğur
10
İstanbul Taşıma
Problemsiz bir taşınma oldu.
Oğuz Göksu
10
Öz Karataş
Çok hızlı ve yardımcı oldular. Mahmut bey ve ekibine çok teşekkürler.
Muhammet Kırmızı
10
Taşınma Kolay
Taşınma gibi zorlu ve stresli bir süreçte Burak Bey'in ilgisi ve pozitif iletişimi süreci oldukça kolaylaştırdı. Eşyaların büyük kısmını taşınmadan bir gün önce gelip toplamaları da süreci oldukça hızlandırdı. Taşınma günü öğlen saatlerinde eşyalar yeni evimize ulaşmıştı. Kullandıkları kutu sistemi oldukça güzel. Eşyaları kolilere göre çok daha güvenli ve iyi muhafaza ediyor. Kutuları da siz eşyalarınızı boşaltıp yerleştikten sonra gelip alıyorlar. Çalışanların iletişimi ve çalışma tarzı da bizi oldukça memnun etti. Kendi eşyaları gibi özenle davrandılar. Ufak bir bardak bile kırmadan taşınma sürecimizi tamamladıkları için tekrardan çok teşekkürler. Gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.
Yarkin Gul
10
Deniz Ata
Sağ olsun çok yardımcı oldular. Zamanında gelip hızlı ve güzel bir şekilde taşınmamı sağladılar.
Osman Sarı
10
Ağaoğlu
Evimi İzmir’den İstanbul’a taşıdım. Tek başıma ilk taşınmamdı. O kadar yardımcı oldular ki çok rahat bir taşınma gerçekleştirdim. Ürünlerim eksiksiz ve sağlam ulaştı evime. Destekleri için tekrar teşekkür ediyorum. 10/10 bir taşınma gerçekleştirdim.
Hürü Kılıç
10
Varyap
Her şey için teşekkürler bize hiçbir zorluk çıkarmadılar. Belirtilen zamanda geldiler. Bu uygulama üzerinden buldum, yorumlara baktım en önemlisi firmanın sahibi olan Cemil Bey'in iletişimi. Ev taşıyorsanız anahtarınızı adresinizin verin siz kendi diğer işlerinizi halledin. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
Cahit Göze
9.5
Varyap
Her şey çok güzeldi, ilgi alaka, Sedat Bey’in ellerine sağlık. Sadece tavsiye olarak belirtmek isterim paketlemede daha organize olabileceklerini düşünüyorum. İşlerinin çok iyi yapıyorlar daha iyisi neden olmasın…. Teşekkür ederim. Bu firmayı seçmiş olduğun için oldukça mutluyum.
Burak Serbest
10
Öz Karataş
Çok takıntılı bir insan olarak bu kadar mükemmel ve bu kadar titiz çalışan nakliye görmedim, kesinlikle tavsiye ediyorum. Evdeki iğneye kadar aldılar, çok hoşgörülü ve güzel insanlar. Yorumların ne kadar önemli olduğunu bilerekten çok ama çok tavsiye ediyorum. İnanın ki tüm taşınma korkularınızı unuttururlar.
Muhammed Emin Ersin
10
Taşınma Kolay
Sorunsuzdu teşekkürler.
Vural Kaya Tunç
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

Hancıoğlu

Hancıoğlu 9.7/10

Sancaktepe Çekmeköy Arası Evden Eve Nakliyat

2+11. Kat₺ 2000
İstanbul Taşıma

İstanbul Taşıma 9.9/10

Üsküdar Büyükçekmece Arası Evden Eve Nakliyat

2+11. Kat₺ 2700
Havataş34

Havataş34 9.6/10

Üsküdar İçi Evden Eve Nakliyat

3+12. Kat₺ 2500
Fiyat Teklifi Al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Önerileri

Nakliyat Önerileri

​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.​​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat pazarı ülkemizin en büyük ve en fazla problemin oluştuğu pazar konumundadır. Teşhis konulduktan sonrası işimiz bu problemlerin giderilmesi için neler yapılması gerektiğini açıklamak olmalı ve problemlerin nedenlerini iyi anlamalıyız.

Adım adım İstanbul evden eve taşımacılık için her seçeneği inceleyip iyi ve kötü tüm yanlarını hep beraber ortaya koyalım.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat+

Şunu söylersek yanlış olmaz İstanbul Anadolu Yakası şehirdeki nakliyecilerin büyük bir kısmına sahiptir. Oran olarak aklımdaki sayı İstanbul evden eve nakliyat firmalarının en az %70’i anadolu yakasında bulunmaktadır. Enakliyat firma başvuruları ile daha sağlıklı bir sayı elde etmek için yazılım ekibinden destek istedim. İşte çokan sonu:

Bu tespiti yapmamın sebebi iki yaka arası taşınacaksanız veya o yaka içinde başka bir ilçeye taşınırken teklif aldığınız nakliyat firmasının bulunduğu yaka önemlidir. Çünkü 3 köprü ile nakliyeci iki yaka arası sadece git gel köprü ücreti ve yakıt masrafları 300 TL’yi geçmektedir. Maliyetli olmasının yanında taşınma süresini ekstra 1 saat uzatmaktadır. Şöyle söylersek yanlış olmaz Anadolu yakasından Avrupa yakasına 3. köprü üzerinden geçene kadar. Osmangazi köprüsünü kullanarak Bursa’ya gidebilirsiniz. Yani iki yaka arası taşınmak artık şehirlerarası evden eve nakliyat niteliklerine sahip.

Anadolu yakası nispetten yeni kurulan ilçelerden oluşmaktadır. Üsküdar ve Kadıköy hariç. Yeni ilçelere taşınmak daha kolay çünkü devasa nakliyat kamyonlarının oturduğunuz sokağa girip park edebilecek bir yer bulamaz ise taşınma başlayamaz. Nakliyat firmanız ile sokak resimleri ve bina girişi resimlerini paylaşarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Eğer nakliyat kamyonu bulunduğunuz sokağa giremiyorsa veya evini giriş kapısına 20 metreden daha fazla bir uzaklığa park edecekse bu durumu nakliyat firmanız ile teklif alma aşamasında paylaşın. Bu durumda taşınmayı nasıl yapacağı konusunda firmadan bilgi alın ve anlaşmanız durumda bunları yazılı olarak birbirinizle paylaşın. Taşınma günü siz bunu bana söylemediniz gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız ihmal etmeyin.

Üsküdar Evde Eve Nakliyat İçin Öneriler+

Üsküdar evden eve nakliyat için taşınacağınız ev ve sokağın resimlerini mutlaka firma ile paylaşın. Çünkü bazı sokaklarına nakliyat kamyonlarının büyük bir kısmı giremiyor veya park edecek bir yer bulamıyor. Bu durumun farkında olun ve nakliyat firmanız ile bu durumu istişare etmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.
Üsküdar içinde eski binalara yapılan taşımalarda sıklıkla bina merdivenlerinin eşya taşımayı zorlaştırdığı ile ilgili nakliyat firmalarından şikayetler duyuyoruz. Nakliyat firmaları eşya taşınması için size önerilerde bulunuyorsa hemen kesip atmadan önce iyi istişare etmenizi öneriyorum.

Eğer kamyon park ettiğinde sokak tamamen kapanacaksa belediyeden bu durum için izin almayı ihmal etmeyin. Eğer nakliyat firması böyle bir durumda cezaya maruz kalırsa bunu direk olarak nakliyat fiyatına ekleyecektir. Bu durumu da önceden izin alarak engelleyebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat+

Yukarıda üsküdar için saydığımız her şey kadıköy için geçerlidir. Kadıköy Üsküdar ilçesine göre daha düz bir ilçe sayılır. Daha az tepe ve yokuşa sahiptir.  

Kadıköy geneli birçok mahalle ve caddeye taşınırken nakliyat kamyonunun şehir içine girişleri belli saatler arasında serbesttir. Bu saatlerin dışında bir hizmet istediğiniz önceden belediyeden izin alınmış olması gerekli. Bazen hemen acil taşınmak istiyorum diyen müşterilerimize kamyon girişinin yasak olması nedeniyle ertesi gün hizmet alabileceklerini ilettiğimizde, anlayışla karşılayan müşteri sayımız bir elin parmaklarını geçmez. 

Kadıköy bazen kentsel dönüşüm nedeniyle inşaatların son hız yapıldığı sokaklarda nakliyat kamyonları ile hafriyat kamyonlarının savaşına neden olabiliyor. İnşaat nedeniyle hafriyat kamyonları sokağı sürekli kullandığı için evden eve nakliyat kamyonlarının park etmesine izin verilmiyor. Bu durumunda farkında olarak taşınmaya hazırlanın.

Hangi Bilgileri Paylaşmalı?+

Her ilçe için geçerli olan diğer önemli bir sorun ise site içlerine gerçekleştirilen taşımalar oluşturuyor. Sitenin giriş kapısı kemeri biraz alçak yapılınca nakliyat kamyonları içeri giremiyor. Bu durum taşınma günü öğrenilince büyük krizler oluşuyor. Taşınmadan önce site taşınma kuralları hakkında bilgi edinin ve site güvenlik görevlilerinden taşınma ile ilgili ve kamyon girişinin yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi alın ve nakliyat firmanızın yetkilisi ile paylaşın. 

iyi bir evden eve nakliyat için nakliyat firmasına ne kadar eşyanız olduğunu firmayla tüm eşyanızın resimlerini çekip paylaşarak gösterin.

Eşya miktarı yani nakliyat kamyonunda kaplayacağı hacim; taşımaya kaç işçinin geleceğini, hangi büyüklükte bir kamyona ihtiyaç olduğunu ve ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği belirlemek için kullanılır. Eşyanın miktarının doğru paylaşılmaması halinde evden eve nakliyat tam bir baş ağrısını dönecektir. Eşya kamyona sığmayacak, işçiler az işçi geldiği için ilave ödeme isteyecek, bazı eşyalar paketlenmeden taşınacak ve daha birçok sorun. 

Eşya resimlerini firma yetkilisi ile paylaşın daha sonra firma yetkilisi ile yaptığınız istişare sonrası firma seçimi için kararınızı verin.

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat+

İstanbul nüfusunun neredeyse %70’i Avrupa kakasında bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firmalarının ise %70’i Anadolu yakasında olduğunu söylemiştik Anadolu yakası evden eve nakliyat başlığından hemen sonra… 

Bu veriler Avrupa yakası evden eve nakliyat için hizmet aldığınızda %70 ihtimal ile anadolu yakasında bulunan bir nakliyat firmasından hizmet alacağınız anlamına geliyor. Siz ve hizmet alacağınız nakliyat firması arasında İstanbul boğazı bulunuyor. Nakliyat firması bu boğazı geçip size hizmet vermeye geleceği için Anadolu yakasına oranla Avrupa yakası evden eve nakliyat fiyatlarının biraz daha pahalı olacağı anlamına geliyor. 

Sektörün yoğun olduğu günlerde nakliyat firması bulmanız zorlaşacak veya daha yüksek fiyatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu sorunun önüne geçmek için taşınma gününe bir hafta kala bir nakliyat firması ile anlaşın. Daha iyi fiyatlar için hafta içi salı, çarşamba, perşembe günlerini tercih edebilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Fatih ve Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler+

Tüm bu ilçelerin ortak bir özelliği var, İstanbul’un en eski yerleşim yerleridir. Bu ilçelerin geneli olmasada bazı bölgelerine otomobil ile girip çıkmak zordur. Kaldı ki bir de evden eve nakliyat için dizayn edilen ve oldukça geniş ve yüksek kamyonlarla bu sokaklarda eşya taşımak oldukça problemlidir.  

Evinizin bulunduğu sokağa nakliyat kamyonu girebilir mi, park alanı var mı, evin girişine ne kadar mesafeye park edecek? Bu soruların cevaplarını nakliyat firmanız ile paylaşmayı ihmal etmeyin. En iyi yöntem yazılı paylaşmaktır. İstanbul evden eve nakliyat başlayacağı zaman bu sorunlar ortaya çıkmaya başlarsa taşınmak size çok daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü tüm kozlar nakliyat firmasında olacak ve siz pazarlık yapma şansı bile bulamayabilirsiniz. 

Taşınacağınız sokağı google haritalar ile gezip resimlerini çekip nakliyat firmanız ile paylaşabileceğinizi biliyor musunuz? Evden eve nakliyat nasıl yönetilmeli başlıklı yazımızda bu konuyu detaylı olarak anlattık incelemenizi öneriyorum. Böylece evden eve nakliyat gerçekleşeceği zaman kamyon sokağa girmiyor veya ev ile kamyon arasında çok mesafe var taşınma fiyatı kadar daha para istiyoruz gibi durumlarla uğraşmadan rahat bir taşınma deneğimi yaşarsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları+

Burada İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların genel bir profilini çıkarıp nasıl hizmetler verdiğini anlatmaya çalışacağız.  

İstanbul evden eve nakliyat piyasası rekabetin en yoğun yaşandığı ve ülkenin evden eve nakliyat firmalarının neredeyse yarısının bulunduğu şehirdir. Türkiye’nin en iyi firmalarının büyük çoğunluğu İstanbul evden eve nakliyat firmalarıdır. İyi firmalarının dışında birçok kalitesiz ve esnaflık bilmeyen işinde hiç bir etiği olmayan firmalarda bulunmaktadır. İyisi de kötüsü de olan tüm evden eve nakliyat firmaları İstanbul pastasından bir pay almaya çalışmaktadır. Firma çok olunca rekabet de yüksek oluyor. 

Bir piyasada rekabet varsa o piyasada en etkili hizmet alma yöntemi firmaların yarıştırılması yöntemidir. Şimdiye kadar icat edilmiş en etkili tedarik yöntemi ihale yöntemidir. Bu nedenledir ki büyük firmalar ve devletler bu yöntemle satın alma yapmaktadırlar. Enakliyat bu yöntemi çok basit bir tasarımla evden eve nakliyata uyarladı. Artık gerçek kişiler de devletler ve büyük şirketlere özgü olan ayrıcalığa sahiptirler. 
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.