İstanbul Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

130.083 Mutlu Müşteri 29.693 Müşteri Yorumu

9,2
Kale Taşıma
Çok memnun kaldık. Her şey çok hızlı ve güzel paketlendi ve yerleştirildi, dolap yatak montajları çok güzel oldu. Öğlen 1 de tüm işler bitmişti ki İstanbul'da Anadolu'dan Avrupa yakasına taşındık. Her sorumuza isteğimize sıkılmadan karşılık verdiler. Adem bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz. Firma seçerken çok zorlandım o açıdan içiniz rahat olsun tavsiye ederim.
Alr Hsjs
9,8
Simbo
Çok güler yüzlü ve saygılı insanlar. Her şeyi konuştuğumuz gibi yaptılar, ekstra bir talepleri olmadı. Eşyalarımıza ve evimize zarar vermemeye dikkat ettiler. Memnun kaldık tekrar taşınırsak yine Simbo nakliyatı tercih edeceğiz.
Barış Tospat
10
6kardeşler
Nakliye işinin yarattığı stresin gerçekten büyük olduğunu söylemek zorundayım. 2+1 evimizden 2+1 evimize taşınmak için 4 koldan farklı yorumlar ve farklı geri bildirimler okuyup dinleyerek yaklaşık 8-9 firma ile görüştüm ve konuştum. Enakliyat sitesinin de tavsiyesi ve yardımlarıyla fiyat konusunda bizim düşündüğümüz sınırlarda teklif veren ve çektiğim fotoğraflardan sonra onay veren Kazım Bey ile anlaşarak Altıkardeşler nakliyat ile taşınmaya karar verdik. Öncelikle şunu söyleyeyim mutfak ve yatak odası ile oturma odasındaki ufak eşyalarımızı komple biz koliledik, apartman girişimize 25 metre mesafe vardı ve 4 kat asansörsüz bir nakliye gerçekleşmesi gerekiyordu. Çok samimi söyleyebilirim ki gerçekten işini bilerek, özveri ile yapan ve içinde bulunduğunuz stresli duruma rağmen bize inanılmaz derecede destek olarak ve hiçbir dediğimizi ikiletmeden çalışan bu ekiple taşınma konusunda kimsenin en ufak bir tereddütü olmasın. Asansör olmamasına rağmen hiçbir şikayette bulunmamaları, isteklerimizi kesinlikle olumlu şekilde değerlendirmeleri ve her şeyi özenle dikkatli bir şekilde yükleyerek nakliyeyi yapmaları bizi çok mutlu etti. Anlaştığımız saatten yarım saat önce 5 kişi ve oldukça büyük bir araç ile gelerek eşyaları 2 saatte yüklediler ve yeni evde 1 saat içerisinde yerlerine konuldu her şey. Hiçbir eşyamızda en ufak bir hasar ve kırılma yoktu. Kardeş dayanışmasının da ne kadar işe katkı sağladığını gösteren arkadaşlarımıza tekrar teşekkür ederiz. Ben şahsen etrafımda benden referans isteyen kişilere tereddütsüz Altıkardeşler Nakliyatı tavsiye edeceğim.
Kazım, Kenan, Özcan ve diğer arkadaşlara selam olsun, işleriniz yolunda gitsin inşallah.

Eren Karabıyık
Eren Karabıyık
10
İstanbul Kent
Çok düzgün ve işini bilen bir ekip. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Çok memnun kaldık.
Erhan Mehan
10
Ulusalnakliye
Firma ile iletişim çok kolaydı, her aradığımızda ulaşabildik. Taşıma günü tam konuştuğumuz saatte evdeydiler. Küçük büyük demeden tüm eşyaları özenle paketleyip taşıdılar. Hiçbir sorun yaşamadık, her şey pürüzsüz ilerledi. İşimizi kolaylaştırdılar. Ev taşıma bittikten sonra da hemen gitmeyip yapabilecekleri başka şeyler var mı diye kontrol de ettiler. Bir daha ihtiyaç duysam tereddüt etmeden ilk tercihim olur.
Hatice Küçükgökcen
9,7
Efsun34
Efsun Evden eve nakliyat firmasının personeline çok teşekkür ederim. Özellikle Sebahattin Bey'in çabasına ve pozitif yaklaşımına ayrıca teşekkür ederim. Özellikle mobilya mevzusunda de montaj ve montaj hizmetleri 10 üzerinden 10 puanı hakkediyor. Hatta daha önceden sallanan, yanlış montaj edilmiş TV ünitesi bile düzeltildi. Paketleme hizmeti de gayet güzeldi. Çok büyük olan gardırop'un kapakları sonunda asansöre sığmayınca dar olan ve sırf dönülerek inilen servis merdivenlerinden azami ölçüde dikkat gösterilerek 11 kat aşağı taşındı. Ayrıca varış noktasında apartman girişinin belirtilenden daha uzak olmasına rağmen bu hiç sorun edilmedi.
Barbaros Akay
10
Kale Taşıma
Çok teşekkürler.
Itır Gürler
10
Özteknik
Teiaş'da mühendisim Doğtaş ve Kelebek mobilyalarım sorunsuz bir şekilde taşındı...
Veli Aydın
10
6kardeşler
Herkese emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Çok yardımcı, zamanında, eksiksiz, kusursuz bir hizmet aldım. Herkese öneririm.
N. Baris Dogan
9,7
Boydak
Taşınma işi gibi stres çağrışımı yapan bir işi stressiz şekilde gerçekleştirdiği için Boydak nakliyata teşekkür ediyorum.
Üsame Türk
10
Alp
On numara iş yaptı arkadaşlar. 4 saatten kısa sürede tüm işlem bitti. Ellerine sağlık.
Ahmet Çakmak
10
Esat Haliloğlu
Özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.
Mustafa Taşkın
10
Ersin Çerkezoğlu
Mükemmel. Ekip olağanüstü profesyonel, dikkatli ve dakik. Planlama çok iyi. Elemanlar çok efendi ve çok uyumlu insanlar. Bir vida bile kaybolmadan, bir bardak bile kırılmadan taşındık. Zor bir iş gönül rahatlığıyla başarıldı. Enakliyat.com.tr elemanları dahil herkese ilgi ve çabaları için çok teşekkür ederim.
Mehmet Atak
10
Uyum
Uyum nakliyata çok teşekkür ediyoruz. Hiç düşünmeden taşıma işleminizi güvenle yaptırabilirsiniz. Piyasada en uygun fiyata inanılmaz bir iş çıkardılar. Ayrıca son anda karar verdiklerimizden dolayı firmaya ilettiğimizden daha fazla ince eşya da taşıdılar. Merdivenlerin dar olmasına ve asansörün küçük olmasına rağmen eşyalarımıza hiç bir zarar vermeden taşıdılar. Eşyaların montajı konusunda da çok iyilerdi. Üstelik bozuk olan kısımlarını bile yaptılar. Ekip inanılmaz güler yüzlü ve her konuda yardımcılardı. Hatta o kadar ki biz mahcup olduk kendilerine. Tekrar böyle bir işimiz olduğunda kesinlikle uyum nakliyatı seçeceğiz.
Gizem Ozkaya
10
M.şirin
Yük asansörün bozulması gibi üzücü bir olayla güne başlasak da hiç şikayet etmeden 11. kata taşımaları paha biçilemez...
Cenk Cenk
10
Kavram
Neşeli ve güzel bir ekip. Tam dedikleri saatte geldiler, hiç kırıp dökmeden, sorunsuz ve hızlı taşıdılar, ikindi olmadan bitirdiler. Giysi dolabı da getirdiler, kıyafet paketlemekle uğraşmadık. Tavsiye ederim.
Gürkan Işık
10
Metinoğlu
Daha önce çok taşındığım için deneyimliyim. Bu kadar profesyonel bir ekip hayal edilemez. Her türlü malzemeleri var ve çok hızlı bir şekilde taşıyıp kurulum yapıyorlar. Boşalttığım evi bile süpürüp silmeden bırakmıyorlar. Daha iyisi olmaz. Hiç düşünmeden anlaşabilirsiniz.
Halil Dizdaroğlu
10
M.şirin
Medeni bey ve ekibine teşekkürler.
Osman Akıllı
10
Öz Güvenli
Ben kesinlikle çalışanlardan ve verdikleri emekten çok memnun kaldım. İyi ki tercih etmişim, herkese önericem. Her şeyi çok hızlı yaptılar, taşıma işinde tecrübeleri çok iyi, hepsine teşekkür ederim.
Cansu ay
10
Turkuaz
Tam zamanında süreç tamamlandı. Harika bir operasyon oldu. Ekip de çok iyi idi. Hiç bir eşyam zarar görmeden işlem tamamlandı. Şiddetle tavsiye edilir.
Lütfü Şener
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

İN

İstçelik 9,4/10

Fatih Ataköy

2+13. Kat₺ 800
ŞN

Şirin 34 9,6/10

Şirinevler Sefaköy 2+1 Ev Taşıma

2+11. Kat₺ 800
Egekoç

Egekoç 8,8/10

Bahçeşehir Osmaniye 2+1 Ev Tasima

2+17. Kat₺ 3500
Fiyat Teklifi Al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Önerileri

Nakliyat Önerileri

​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.​​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat pazarı ülkemizin en büyük ve en fazla problemin oluştuğu pazar konumundadır. Teşhis konulduktan sonrası işimiz bu problemlerin giderilmesi için neler yapılması gerektiğini açıklamak olmalı ve problemlerin nedenlerini iyi anlamalıyız.

Adım adım İstanbul evden eve taşımacılık için her seçeneği inceleyip iyi ve kötü tüm yanlarını hep beraber ortaya koyalım.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat+

Şunu söylersek yanlış olmaz İstanbul Anadolu Yakası şehirdeki nakliyecilerin büyük bir kısmına sahiptir. Oran olarak aklımdaki sayı İstanbul evden eve nakliyat firmalarının en az %70’i anadolu yakasında bulunmaktadır. Enakliyat firma başvuruları ile daha sağlıklı bir sayı elde etmek için yazılım ekibinden destek istedim. İşte çokan sonu:

Bu tespiti yapmamın sebebi iki yaka arası taşınacaksanız veya o yaka içinde başka bir ilçeye taşınırken teklif aldığınız nakliyat firmasının bulunduğu yaka önemlidir. Çünkü 3 köprü ile nakliyeci iki yaka arası sadece git gel köprü ücreti ve yakıt masrafları 300 TL’yi geçmektedir. Maliyetli olmasının yanında taşınma süresini ekstra 1 saat uzatmaktadır. Şöyle söylersek yanlış olmaz Anadolu yakasından Avrupa yakasına 3. köprü üzerinden geçene kadar. Osmangazi köprüsünü kullanarak Bursa’ya gidebilirsiniz. Yani iki yaka arası taşınmak artık şehirlerarası evden eve nakliyat niteliklerine sahip.

Anadolu yakası nispetten yeni kurulan ilçelerden oluşmaktadır. Üsküdar ve Kadıköy hariç. Yeni ilçelere taşınmak daha kolay çünkü devasa nakliyat kamyonlarının oturduğunuz sokağa girip park edebilecek bir yer bulamaz ise taşınma başlayamaz. Nakliyat firmanız ile sokak resimleri ve bina girişi resimlerini paylaşarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Eğer nakliyat kamyonu bulunduğunuz sokağa giremiyorsa veya evini giriş kapısına 20 metreden daha fazla bir uzaklığa park edecekse bu durumu nakliyat firmanız ile teklif alma aşamasında paylaşın. Bu durumda taşınmayı nasıl yapacağı konusunda firmadan bilgi alın ve anlaşmanız durumda bunları yazılı olarak birbirinizle paylaşın. Taşınma günü siz bunu bana söylemediniz gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız ihmal etmeyin.

Üsküdar Evde Eve Nakliyat İçin Öneriler+

Üsküdar evden eve nakliyat için taşınacağınız ev ve sokağın resimlerini mutlaka firma ile paylaşın. Çünkü bazı sokaklarına nakliyat kamyonlarının büyük bir kısmı giremiyor veya park edecek bir yer bulamıyor. Bu durumun farkında olun ve nakliyat firmanız ile bu durumu istişare etmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.
Üsküdar içinde eski binalara yapılan taşımalarda sıklıkla bina merdivenlerinin eşya taşımayı zorlaştırdığı ile ilgili nakliyat firmalarından şikayetler duyuyoruz. Nakliyat firmaları eşya taşınması için size önerilerde bulunuyorsa hemen kesip atmadan önce iyi istişare etmenizi öneriyorum.

Eğer kamyon park ettiğinde sokak tamamen kapanacaksa belediyeden bu durum için izin almayı ihmal etmeyin. Eğer nakliyat firması böyle bir durumda cezaya maruz kalırsa bunu direk olarak nakliyat fiyatına ekleyecektir. Bu durumu da önceden izin alarak engelleyebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat+

Yukarıda üsküdar için saydığımız her şey kadıköy için geçerlidir. Kadıköy Üsküdar ilçesine göre daha düz bir ilçe sayılır. Daha az tepe ve yokuşa sahiptir.  

Kadıköy geneli birçok mahalle ve caddeye taşınırken nakliyat kamyonunun şehir içine girişleri belli saatler arasında serbesttir. Bu saatlerin dışında bir hizmet istediğiniz önceden belediyeden izin alınmış olması gerekli. Bazen hemen acil taşınmak istiyorum diyen müşterilerimize kamyon girişinin yasak olması nedeniyle ertesi gün hizmet alabileceklerini ilettiğimizde, anlayışla karşılayan müşteri sayımız bir elin parmaklarını geçmez. 

Kadıköy bazen kentsel dönüşüm nedeniyle inşaatların son hız yapıldığı sokaklarda nakliyat kamyonları ile hafriyat kamyonlarının savaşına neden olabiliyor. İnşaat nedeniyle hafriyat kamyonları sokağı sürekli kullandığı için evden eve nakliyat kamyonlarının park etmesine izin verilmiyor. Bu durumunda farkında olarak taşınmaya hazırlanın.

Hangi Bilgileri Paylaşmalı?+

Her ilçe için geçerli olan diğer önemli bir sorun ise site içlerine gerçekleştirilen taşımalar oluşturuyor. Sitenin giriş kapısı kemeri biraz alçak yapılınca nakliyat kamyonları içeri giremiyor. Bu durum taşınma günü öğrenilince büyük krizler oluşuyor. Taşınmadan önce site taşınma kuralları hakkında bilgi edinin ve site güvenlik görevlilerinden taşınma ile ilgili ve kamyon girişinin yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi alın ve nakliyat firmanızın yetkilisi ile paylaşın. 

iyi bir evden eve nakliyat için nakliyat firmasına ne kadar eşyanız olduğunu firmayla tüm eşyanızın resimlerini çekip paylaşarak gösterin.

Eşya miktarı yani nakliyat kamyonunda kaplayacağı hacim; taşımaya kaç işçinin geleceğini, hangi büyüklükte bir kamyona ihtiyaç olduğunu ve ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği belirlemek için kullanılır. Eşyanın miktarının doğru paylaşılmaması halinde evden eve nakliyat tam bir baş ağrısını dönecektir. Eşya kamyona sığmayacak, işçiler az işçi geldiği için ilave ödeme isteyecek, bazı eşyalar paketlenmeden taşınacak ve daha birçok sorun. 

Eşya resimlerini firma yetkilisi ile paylaşın daha sonra firma yetkilisi ile yaptığınız istişare sonrası firma seçimi için kararınızı verin.

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat+

İstanbul nüfusunun neredeyse %70’i Avrupa kakasında bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firmalarının ise %70’i Anadolu yakasında olduğunu söylemiştik Anadolu yakası evden eve nakliyat başlığından hemen sonra… 

Bu veriler Avrupa yakası evden eve nakliyat için hizmet aldığınızda %70 ihtimal ile anadolu yakasında bulunan bir nakliyat firmasından hizmet alacağınız anlamına geliyor. Siz ve hizmet alacağınız nakliyat firması arasında İstanbul boğazı bulunuyor. Nakliyat firması bu boğazı geçip size hizmet vermeye geleceği için Anadolu yakasına oranla Avrupa yakası evden eve nakliyat fiyatlarının biraz daha pahalı olacağı anlamına geliyor. 

Sektörün yoğun olduğu günlerde nakliyat firması bulmanız zorlaşacak veya daha yüksek fiyatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu sorunun önüne geçmek için taşınma gününe bir hafta kala bir nakliyat firması ile anlaşın. Daha iyi fiyatlar için hafta içi salı, çarşamba, perşembe günlerini tercih edebilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Fatih ve Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler+

Tüm bu ilçelerin ortak bir özelliği var, İstanbul’un en eski yerleşim yerleridir. Bu ilçelerin geneli olmasada bazı bölgelerine otomobil ile girip çıkmak zordur. Kaldı ki bir de evden eve nakliyat için dizayn edilen ve oldukça geniş ve yüksek kamyonlarla bu sokaklarda eşya taşımak oldukça problemlidir.  

Evinizin bulunduğu sokağa nakliyat kamyonu girebilir mi, park alanı var mı, evin girişine ne kadar mesafeye park edecek? Bu soruların cevaplarını nakliyat firmanız ile paylaşmayı ihmal etmeyin. En iyi yöntem yazılı paylaşmaktır. İstanbul evden eve nakliyat başlayacağı zaman bu sorunlar ortaya çıkmaya başlarsa taşınmak size çok daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü tüm kozlar nakliyat firmasında olacak ve siz pazarlık yapma şansı bile bulamayabilirsiniz. 

Taşınacağınız sokağı google haritalar ile gezip resimlerini çekip nakliyat firmanız ile paylaşabileceğinizi biliyor musunuz? Evden eve nakliyat nasıl yönetilmeli başlıklı yazımızda bu konuyu detaylı olarak anlattık incelemenizi öneriyorum. Böylece evden eve nakliyat gerçekleşeceği zaman kamyon sokağa girmiyor veya ev ile kamyon arasında çok mesafe var taşınma fiyatı kadar daha para istiyoruz gibi durumlarla uğraşmadan rahat bir taşınma deneğimi yaşarsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları+

Burada İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların genel bir profilini çıkarıp nasıl hizmetler verdiğini anlatmaya çalışacağız.  

İstanbul evden eve nakliyat piyasası rekabetin en yoğun yaşandığı ve ülkenin evden eve nakliyat firmalarının neredeyse yarısının bulunduğu şehirdir. Türkiye’nin en iyi firmalarının büyük çoğunluğu İstanbul evden eve nakliyat firmalarıdır. İyi firmalarının dışında birçok kalitesiz ve esnaflık bilmeyen işinde hiç bir etiği olmayan firmalarda bulunmaktadır. İyisi de kötüsü de olan tüm evden eve nakliyat firmaları İstanbul pastasından bir pay almaya çalışmaktadır. Firma çok olunca rekabet de yüksek oluyor. 

Bir piyasada rekabet varsa o piyasada en etkili hizmet alma yöntemi firmaların yarıştırılması yöntemidir. Şimdiye kadar icat edilmiş en etkili tedarik yöntemi ihale yöntemidir. Bu nedenledir ki büyük firmalar ve devletler bu yöntemle satın alma yapmaktadırlar. Enakliyat bu yöntemi çok basit bir tasarımla evden eve nakliyata uyarladı. Artık gerçek kişiler de devletler ve büyük şirketlere özgü olan ayrıcalığa sahiptirler. 
Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.