İstanbul Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

136.205 Mutlu Müşteri 31.336 Müşteri Yorumu

10
6kardeşler
Anlaştığımız saatte gelmeleri, hızlı çalışmaları, paketlemedeki dikkatleri, hesapta olmayan aksiliklere çözüm bulmaları, özen göstermeleri ve güler yüzlü olmalarından dolayı çok memnun kaldık.

Kesinlikle herkese tavsiye ederiz.

Elinize emeğinize sağlık.

Ali Balcıoğlu
9,2
Çakır Nakliyat
Uygun fiyata gayet güzel bir iş çıkardılar. Son taşındığım bir kaç firma içerisinde en iyilerden diyebilirim.
Okan Ozden
10
Yeniçağ
Çok teşekkür ederim.
Tolga Turan
10
Serhat Türker
Tam zamanında geldiler aldılar ve tam zamanında teslim ettiler. Gayet kibar ve ilgililerdi. Bu sektörde nadir bulunurlar. Herkese tavsiye ederim.
Seckin Erbeyler
10
Budak
Kalitenin adresi Öz Budak Nakliyat.
Hüseyin Kabadayı
10
Boydak
Ekibin başında yer alan Akif Beye ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim. Konuştuğumuz saatten de önce evin önünde hazır bulundular ve gayet anlayışlı, güler yüzlü ve pratik bir şekilde taşınma sürecimizi hallettiler. Hiçbir sıkıntı yaşamadık ve anlayışlı, profesyonel tutumları ile kendilerini seçmiş olmakta yanılmadığımızı gösterdiler. Kesinlikle tavsiye ederim.
Sinan Duygulu
10
Kale Taşıma
Dakiklik, paketleme, nezaket ve el çabukluğu için Kale Nakliyat firmasına çok teşekkür ederim. Ekip lideri Adem Bey ve çalışma arkadaşları gerekli tüm özeni göstererek, eşyalarımıza en ufak bir zarar gelmeden taşınmayı gerçekleştirdiler. Anlaşmamız nasılsa harfiyen uydular, hatta fazlasını bile yaptılar. Ayrıca Enakliyat sitesine de çok teşekkür ederim. Puanlama ve yorumlar sayesinde bir çok firmayı değerlendirme ve seçim yapma fırsatı taşınma stresimizi azaltmada çok yardımcı oldu. Taşınma öncesi ve taşınma günü telefon ile gidişatı kontrol ettiler. Herkese hem bu siteyi hem de Kale Nakliyat firmasını tavsiye ediyorum.
Andaç Eyüboğlu
10
Varyap
Ofisimi taşıdım. Sıfır hasar, tam zamanında işe başlandı ve zamanında bitirildi. Çok memnun kaldım.
Canberk Noyan Harmanci
10
Miele Evden
Miele nakliyattan çok memnun kaldık. Diğer firmalara göre uygun fiyatına rağmen kaliteli iş çıkardılar. Eşyalar hiç bir zarar görmedi, kırılan hiçbir şey olmadı. Güler yüzlü ve işini iyi yapan bir ekip.👍
Yiğithan Doruk
10
Deniz Ata
Daha önceki taşınma işlemlerimde nakliyat firmalarının özensiz ve dikkatsiz taşımalarından dolayı açıkçası canım çok fazla yanmıştı. Bu taşınma işleminde Ata evden eve nakliyat firması ile çalıştım ve doğru karar verdiğimi anladım. Firma eşyalarımı çok özenli ve dikkatli taşıdı. Hiçbir eşyam zarar görmedi. Ayrıca evimi yaklaşık 4 saat içerisinde 1.kattan, 1. Kata taşıdı. Çalışanlar hızlı ve güler yüzlü. Tüm dostlarıma ve arkadaşlarıma güvenle Ata evden eve nakliyat firmasını tavsiye edeceğim. Başta firma yetkilisi Deniz bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Yusuf Kurt
10
Sencan
Sencan nakliyata çok teşekkür ederim. Tertemiz çalıştılar, aldığı para da helal olsun. Fiyat fayda dengesi çok iyi. Temiz ve düzgün insanlar. İyi ki Enakliyat ile anlaşmışım!
Selay Şahin
9,2
Kale Taşıma
Taşıma için yeterli ekipmanla geldiler. İşlerini yaparken başlarında durmanızı tavsiye ederim. Bir problem yaşamadım.
Yunus Obut
10
Türksoy Ltd Şti
Enakliyat'a ve özellikle Türksoy nakliyata çok teşekkür ederim her şeyiyle harika bir ekip.
Ufuk Top
10
Budak
Sabah 9'da tam saatinde geldiler. İtina ve dikkatle eşyaları paketlediler, güvenli ve sağlıklı bir şekilde araca yüklediler. Eşyaların götürüldüğü evde de aynı özenle eşyaları yerleştirdiler. Keyifli, sağlıklı ve güvenli taşıma için çok teşekkürler. 100 üzerinden 100 puan :)) iş hayatında başarılarının devamını dilerim. Çok teşekkürler.
İlkay Kapuska
10
Türksoylar
Abbas beye teşekkür ediyorum. Çok güzel bir taşıma işi oldu. Bir daha ev taşıyacak olursam yine kendilerine taşıtırım.
Ertuğrul Kurukol
10
Evseren
Fiyat performans değerlendirmesinin ötesinde güzel iş yaptılar. Söz verdikleri saatte gelip söz verdikleri saatten önce teslim ettiler. Tüm ricalarımızı hiçbir ekstra talepte bulunmadan kabul ettiler. Hiçbir zayiat yaşatmadan hızlı ama dikkatli taşıyıp bitirdiler. Bundan daha iyisini bekleyemezdim, tüm beklentilerimiz karşılandı. Ellerine sağlık.
Ahmet Meriç Çavuşoğlu
9,3
Özteknik
İstanbul’da Teşvikiye’den Bostancı’ya gerçekleştirdiğimiz taşınmada hiçbir sorun çıkmadı. 5 kişilik ekip sözleştiğimiz saatten 15 dakika önce gelip hazır bir şekilde bekledi ve yine önceden belirttikleri saat civarında işi bitirdiler. Normalde yapmak zorunda olmadıkları 1-2 mobilya işini de ricamız üzerine hiç itirazda bulunmadan yaptılar. Eşyalarımız arasındaki yarım kap yoğurt ve 4 adet yumurta bile hiç zarar görmeden nakliye edildi. Tüm ekip çok canayakın ve saygılıydı. Teşekkür ederiz.
Egemen Erdal
10
Boydak
Başarılı, memnun kaldım.
Ahmet Erdemir
10
Türksoy Ltd Şti
Nakliyat süresince, kişilerin ilgi ve alakaları aynı zamanda taşıma zamanı ve teslimat sürecinde yaşananlardan gayet memnun kaldım. Nasıl gönderdiysem aynı şekilde teslim edildi. Teşekkürler...
Özan Ünver
10
Sağlamoğlu
Sağlamoğlu nakliyat ismi gibi eşyalarımızı sağlam, itinayla ve eksiksiz olarak taşıdı.

Özellikle üzerinde titizlikle durduğumuz piyanomuzu 13 kat indirip 12 kat tek bir çizik dahi olmadan taşımasını yaptı.

Anlaştığımız saatte, geç kalmadan, sabah erkenden gelip hızlı ve itinalı bir biçimde paketleme işlemlerini tamamladılar. İşlerini titizliklerle yaptılar.

Buradan Osman bey ve ekibine tekrardan teşekkür ederim.

Eşyalarınızı gönül rahatlığı ile bu profesyonel ekibe teslim edebilirsiniz.
Burkan İzibelli
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

AN

Atakent 8,4/10

Bahçelievler 2+1 Ev Taşıma

2+11. Kat₺ 800
Öznakliyat

Öznakliyat 9,9/10

Şişli- Şişli 1+1 Ev Taşıma

1+12. Kat₺ 850
Ulaşım Nakliyat

Ulaşım Nakliyat 9,8/10

Başakşehir-ümraniye Esenevler

3+13. Kat₺ 1600
Fiyat Teklifi Al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Önerileri

Nakliyat Önerileri

​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.​​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat pazarı ülkemizin en büyük ve en fazla problemin oluştuğu pazar konumundadır. Teşhis konulduktan sonrası işimiz bu problemlerin giderilmesi için neler yapılması gerektiğini açıklamak olmalı ve problemlerin nedenlerini iyi anlamalıyız.

Adım adım İstanbul evden eve taşımacılık için her seçeneği inceleyip iyi ve kötü tüm yanlarını hep beraber ortaya koyalım.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat+

Şunu söylersek yanlış olmaz İstanbul Anadolu Yakası şehirdeki nakliyecilerin büyük bir kısmına sahiptir. Oran olarak aklımdaki sayı İstanbul evden eve nakliyat firmalarının en az %70’i anadolu yakasında bulunmaktadır. Enakliyat firma başvuruları ile daha sağlıklı bir sayı elde etmek için yazılım ekibinden destek istedim. İşte çokan sonu:

Bu tespiti yapmamın sebebi iki yaka arası taşınacaksanız veya o yaka içinde başka bir ilçeye taşınırken teklif aldığınız nakliyat firmasının bulunduğu yaka önemlidir. Çünkü 3 köprü ile nakliyeci iki yaka arası sadece git gel köprü ücreti ve yakıt masrafları 300 TL’yi geçmektedir. Maliyetli olmasının yanında taşınma süresini ekstra 1 saat uzatmaktadır. Şöyle söylersek yanlış olmaz Anadolu yakasından Avrupa yakasına 3. köprü üzerinden geçene kadar. Osmangazi köprüsünü kullanarak Bursa’ya gidebilirsiniz. Yani iki yaka arası taşınmak artık şehirlerarası evden eve nakliyat niteliklerine sahip.

Anadolu yakası nispetten yeni kurulan ilçelerden oluşmaktadır. Üsküdar ve Kadıköy hariç. Yeni ilçelere taşınmak daha kolay çünkü devasa nakliyat kamyonlarının oturduğunuz sokağa girip park edebilecek bir yer bulamaz ise taşınma başlayamaz. Nakliyat firmanız ile sokak resimleri ve bina girişi resimlerini paylaşarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Eğer nakliyat kamyonu bulunduğunuz sokağa giremiyorsa veya evini giriş kapısına 20 metreden daha fazla bir uzaklığa park edecekse bu durumu nakliyat firmanız ile teklif alma aşamasında paylaşın. Bu durumda taşınmayı nasıl yapacağı konusunda firmadan bilgi alın ve anlaşmanız durumda bunları yazılı olarak birbirinizle paylaşın. Taşınma günü siz bunu bana söylemediniz gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız ihmal etmeyin.

Üsküdar Evde Eve Nakliyat İçin Öneriler+

Üsküdar evden eve nakliyat için taşınacağınız ev ve sokağın resimlerini mutlaka firma ile paylaşın. Çünkü bazı sokaklarına nakliyat kamyonlarının büyük bir kısmı giremiyor veya park edecek bir yer bulamıyor. Bu durumun farkında olun ve nakliyat firmanız ile bu durumu istişare etmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.
Üsküdar içinde eski binalara yapılan taşımalarda sıklıkla bina merdivenlerinin eşya taşımayı zorlaştırdığı ile ilgili nakliyat firmalarından şikayetler duyuyoruz. Nakliyat firmaları eşya taşınması için size önerilerde bulunuyorsa hemen kesip atmadan önce iyi istişare etmenizi öneriyorum.

Eğer kamyon park ettiğinde sokak tamamen kapanacaksa belediyeden bu durum için izin almayı ihmal etmeyin. Eğer nakliyat firması böyle bir durumda cezaya maruz kalırsa bunu direk olarak nakliyat fiyatına ekleyecektir. Bu durumu da önceden izin alarak engelleyebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat+

Yukarıda üsküdar için saydığımız her şey kadıköy için geçerlidir. Kadıköy Üsküdar ilçesine göre daha düz bir ilçe sayılır. Daha az tepe ve yokuşa sahiptir.  

Kadıköy geneli birçok mahalle ve caddeye taşınırken nakliyat kamyonunun şehir içine girişleri belli saatler arasında serbesttir. Bu saatlerin dışında bir hizmet istediğiniz önceden belediyeden izin alınmış olması gerekli. Bazen hemen acil taşınmak istiyorum diyen müşterilerimize kamyon girişinin yasak olması nedeniyle ertesi gün hizmet alabileceklerini ilettiğimizde, anlayışla karşılayan müşteri sayımız bir elin parmaklarını geçmez. 

Kadıköy bazen kentsel dönüşüm nedeniyle inşaatların son hız yapıldığı sokaklarda nakliyat kamyonları ile hafriyat kamyonlarının savaşına neden olabiliyor. İnşaat nedeniyle hafriyat kamyonları sokağı sürekli kullandığı için evden eve nakliyat kamyonlarının park etmesine izin verilmiyor. Bu durumunda farkında olarak taşınmaya hazırlanın.

Hangi Bilgileri Paylaşmalı?+

Her ilçe için geçerli olan diğer önemli bir sorun ise site içlerine gerçekleştirilen taşımalar oluşturuyor. Sitenin giriş kapısı kemeri biraz alçak yapılınca nakliyat kamyonları içeri giremiyor. Bu durum taşınma günü öğrenilince büyük krizler oluşuyor. Taşınmadan önce site taşınma kuralları hakkında bilgi edinin ve site güvenlik görevlilerinden taşınma ile ilgili ve kamyon girişinin yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi alın ve nakliyat firmanızın yetkilisi ile paylaşın. 

iyi bir evden eve nakliyat için nakliyat firmasına ne kadar eşyanız olduğunu firmayla tüm eşyanızın resimlerini çekip paylaşarak gösterin.

Eşya miktarı yani nakliyat kamyonunda kaplayacağı hacim; taşımaya kaç işçinin geleceğini, hangi büyüklükte bir kamyona ihtiyaç olduğunu ve ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği belirlemek için kullanılır. Eşyanın miktarının doğru paylaşılmaması halinde evden eve nakliyat tam bir baş ağrısını dönecektir. Eşya kamyona sığmayacak, işçiler az işçi geldiği için ilave ödeme isteyecek, bazı eşyalar paketlenmeden taşınacak ve daha birçok sorun. 

Eşya resimlerini firma yetkilisi ile paylaşın daha sonra firma yetkilisi ile yaptığınız istişare sonrası firma seçimi için kararınızı verin.

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat+

İstanbul nüfusunun neredeyse %70’i Avrupa kakasında bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firmalarının ise %70’i Anadolu yakasında olduğunu söylemiştik Anadolu yakası evden eve nakliyat başlığından hemen sonra… 

Bu veriler Avrupa yakası evden eve nakliyat için hizmet aldığınızda %70 ihtimal ile anadolu yakasında bulunan bir nakliyat firmasından hizmet alacağınız anlamına geliyor. Siz ve hizmet alacağınız nakliyat firması arasında İstanbul boğazı bulunuyor. Nakliyat firması bu boğazı geçip size hizmet vermeye geleceği için Anadolu yakasına oranla Avrupa yakası evden eve nakliyat fiyatlarının biraz daha pahalı olacağı anlamına geliyor. 

Sektörün yoğun olduğu günlerde nakliyat firması bulmanız zorlaşacak veya daha yüksek fiyatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu sorunun önüne geçmek için taşınma gününe bir hafta kala bir nakliyat firması ile anlaşın. Daha iyi fiyatlar için hafta içi salı, çarşamba, perşembe günlerini tercih edebilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Fatih ve Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler+

Tüm bu ilçelerin ortak bir özelliği var, İstanbul’un en eski yerleşim yerleridir. Bu ilçelerin geneli olmasada bazı bölgelerine otomobil ile girip çıkmak zordur. Kaldı ki bir de evden eve nakliyat için dizayn edilen ve oldukça geniş ve yüksek kamyonlarla bu sokaklarda eşya taşımak oldukça problemlidir.  

Evinizin bulunduğu sokağa nakliyat kamyonu girebilir mi, park alanı var mı, evin girişine ne kadar mesafeye park edecek? Bu soruların cevaplarını nakliyat firmanız ile paylaşmayı ihmal etmeyin. En iyi yöntem yazılı paylaşmaktır. İstanbul evden eve nakliyat başlayacağı zaman bu sorunlar ortaya çıkmaya başlarsa taşınmak size çok daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü tüm kozlar nakliyat firmasında olacak ve siz pazarlık yapma şansı bile bulamayabilirsiniz. 

Taşınacağınız sokağı google haritalar ile gezip resimlerini çekip nakliyat firmanız ile paylaşabileceğinizi biliyor musunuz? Evden eve nakliyat nasıl yönetilmeli başlıklı yazımızda bu konuyu detaylı olarak anlattık incelemenizi öneriyorum. Böylece evden eve nakliyat gerçekleşeceği zaman kamyon sokağa girmiyor veya ev ile kamyon arasında çok mesafe var taşınma fiyatı kadar daha para istiyoruz gibi durumlarla uğraşmadan rahat bir taşınma deneğimi yaşarsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları+

Burada İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların genel bir profilini çıkarıp nasıl hizmetler verdiğini anlatmaya çalışacağız.  

İstanbul evden eve nakliyat piyasası rekabetin en yoğun yaşandığı ve ülkenin evden eve nakliyat firmalarının neredeyse yarısının bulunduğu şehirdir. Türkiye’nin en iyi firmalarının büyük çoğunluğu İstanbul evden eve nakliyat firmalarıdır. İyi firmalarının dışında birçok kalitesiz ve esnaflık bilmeyen işinde hiç bir etiği olmayan firmalarda bulunmaktadır. İyisi de kötüsü de olan tüm evden eve nakliyat firmaları İstanbul pastasından bir pay almaya çalışmaktadır. Firma çok olunca rekabet de yüksek oluyor. 

Bir piyasada rekabet varsa o piyasada en etkili hizmet alma yöntemi firmaların yarıştırılması yöntemidir. Şimdiye kadar icat edilmiş en etkili tedarik yöntemi ihale yöntemidir. Bu nedenledir ki büyük firmalar ve devletler bu yöntemle satın alma yapmaktadırlar. Enakliyat bu yöntemi çok basit bir tasarımla evden eve nakliyata uyarladı. Artık gerçek kişiler de devletler ve büyük şirketlere özgü olan ayrıcalığa sahiptirler. 
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.