İstanbul Evden Eve Nakliyat

İçin Nakliyat Firmalarını Karşılaştır Seçimini Yap

Tüm Nakliyat İşlerin İçin Kolayca Fiyat Teklifleri Al

Fiyat Teklifi Al
Binlerce İnsan Taşınmak İçin Enakliyat'ı Kullanıyor

148.550 Mutlu Müşteri 33.057 Müşteri Yorumu

10
Ecem
İş sorumluluğunu bilen bir ekip vardı. Kamil bey ve arkadaşlarına teşekkür ederim. Bir genç delikanlı vardı adını tam hatırlayamadım mobilya monte işlerini yapan çok becerikli, işinin ehli bir delikanlı idi.
Kezban Korkmaz
975
Özenver
Merhaba,

27/07/2018 Cuma günü Özenver Nakliyat firmasıyla taşınma işlemimi gerçekleştirdim.

Gayet hızlı, pratik bir taşınma oldu. Fiyat olarak da gayet uygundu.

Çalışanlarının iyi niyeti samimiyeti iletişimi oldukça iyiydi.

Karşılaşılan sorunlara kısa sürede çözüm bulabildiler.

Teşekkürler.
Oğuzhan Çavak
10
Delil
Taşımada görevli arkadaşlara teşekkür ederim. Daha önce birçok kez taşınmama rağmen bu kadar profesyonelce bir ekip ile karşılaşmamıştım. İşlerini hakkı ile yaptılar ve aldıkları parayı kuruşu kuruşuna hak ettiler. Enakliyat sistemine de ayrıca teşekkürler. Taşımanın başından sonuna kadar arayıp ilgilendiler.
Fatih Celep
10
Özteknik
Tek kelime sorunsuz taşınma. Bütün arkadaşlara teşekkür ederim.
Özgür Önal
10
Aysa
Son derece güler yüzlü ve profesyonel bir ekip ile geldiler ve mobilyalarımı dikkatlice paketleyip taşıdılar. Son iki senede 6 kez taşınma süreci yaşadım ve Aysa Nakliyata 10 yıldız altında vermek ayıp olur diyebilirim. Gerçekten çok memnun kaldım. Her şey için çok teşekkür ederim.
Serdar Güvenkaya
925
Kaptanoğlu
Kaptanoğlu firmasına teşekkür ederim sorunsuz bir şekilde taşıdıkları için.
Yunus Kanyılmaz
10
Özçelik
Firma yetkilisi ve çalışan bütün personel çok saygılı işlerini çok iyi yapıyorlar
Kırılan dökülen hiç birşey olmadı çok özenle paketlendi taşındı ve yerleştirildi
Zamanında geldiler ve çok hızlı bir şekilde taşıdılar
Pelin Aslan
10
Musa Günhan
İletişim harika ,paketleme harika, zaman tasarrufu süper. Hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir firma.
Sefa Zeybek
995
İstanbul Taşıma
Gerçekten muhteşem bi taşıma 12ci taşımam ben bu kadar güzel taşıma görmedim herşey yerli yerine.Elemanları bi ayrı güzel insanlar herkese tavsiye ederim taşıma dediğin böyle olur adamlar işin ehli taşımanın üstatları İstanbulun ve türkiyenin en iyi en mükemmel en sağlam en temiz firması bundan iyisi olamaz anlatmaya gerek yok muheteşem
Nusret Avados
10
Öz Devran
Özellikle belirmeliyim ki taşıyan arkadaşlar dahil firma yetkilisi arkadaş oldukça kibar ve saygılılar. Belirtilen saatte taşıma hizmetine geldiler hiç laf söyletmeden eşyaları gayet başarılı şekilde ambalajladılar ve yüke zarar gelmeyecek şekilde istiflediler. İndirme ve yerleştirme aşamasında da aynı özeni gösterdiler . Fiyat performans açından ise aldıkları ücretin üstünde bir hizmet sağladılar. Not olarak belirtmeliyim paketleme hizmeti almadım ancak o konuda da işin hakkını vereceklerinden emin olarak tam puan verdim!
Burak Delibaş
10
Çakır Nakliyat
Her konuda çok memnun kaldım. İyi ki Çakır nakliyatı tercih etmişim, İbrahim bey çok ilgilendi her konuda ellerine sağlık. Paranız da zamanınız da boşa gitmez, her şey için teşekkürler. 🤗🤗🤗
Ali Ulutaş
10
Aura Nak
Bu kadar kaliteli bir hizmet alacağımı beklemiyordum açıkçası. Tam zamanında evde olup mobilyaları paketlemeye başladılar.
Taşıma esnasında bir tane bardak bile kırılmadı. Akif Bey hem kibar, hem de kabiliyetli bir usta. Eşyalarınızı güvenle taşıtabilirsiniz.
İrfan Patoğlu
975
Gülhan Nak
Ufak bir taşıma işlemi yaptırdım. Kesinlikle önerebilirim. Hiç sıkıntı olmadı. Son derece dürüst, temiz kişiler...
Ferruh Kayhan
9450
Suryap34
Gelen arkadaşlar çok kibar ve işlerini düzgün yaptılar. Taşımadan memnun kaldım.
Buğra Dinçer
10
Özhan34
Taşıma saatinden önce hazır oldular,
eşyalar titizlikle paketlendi, demonte edildi ve taşındı.
yeni yere istenildiği şekilde taşındı ve montajları yapıldı.
Her şey dört dörtlüktü.
Umit Dördüncü
97
Gülhan Nak
Ufak tefek aksilikler dışında sorun yaşamadık. Hızlı taşındık. Paketlemede sorun olmadı.
Nezih Oktay
10
Musa Günhan
Sabah anlaştığımız saatte gelip güvenli bir şekilde evi boşalttık. Taşıma yapacağımız yere de ürünleri hasarsız bir şekilde ulaştırıp, beyaz eşya montajını tamamladılar. Musa bey ve ekibi iletişimleri kesinlikle kibar ve anlayışlı idi. E nakliyat oluşumu ve zara nakliyata teşekkürler. Her zaman tavsiye edeceğim. Küçükyalı'dan Göktürk'e sorunsuz ulaştırdılar.
Sedat Demiroz
10
Şevval Nakliyat
Merhaba, Şevval nakliyata çok saygılar. Sabah erken den geldiler, güler yüzleriyle tertemiz bir şekilde sardılar ve titizlikle taşıdılar. Hi. üzülmeden, strese girmeden güzel bir taşınmam oldu. Mobilyacı Abuzer ustaya özellikle teşekkür ederim. Taşınmak istiyorsanız ŞEVVAL NAKLİYATI ÖNERİYORUM.
Veysel Gider
10
Özhan34
İletişim ve zamanlama mükemmel. Sürekli iletişim kurarak olacak aksaklıkları önceden gidermeleri harika. Çalışanların güler yüzlü olması aile ortamında bir taşınma sağladı. Fiyatı da çok uygun. Teşekkürler ÖZHAN NAKLİYAT Ailesine. Ayrıca Enakliyat.com.tr nin de sürekli iletişim kurarak herhangi bir sorun olup/olmadığını takip etmesi memnuniyet verici.
Nedret Üstün
10
Reisoğlu
Hakan Bey ve ekibine teşekkürler, çok iyi iş çıkardılar. İşlerini nasıl yapacakları konusuna hakimler. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Çok stresli ve düşünceliydim. Ta ki işe başlayana kadar. Güvenilir bir şekilde herhangi bir problem olmadan taşınmamı gerçekleştirdim. Tavsiye ederim...
Tolgahan Sarı
İstanbul Evden Eve Nakliyat

Enakliyat Nasıl Çalışır?

  1. Nakliyat firmalarından teklif almak için fiyat teklifi al formunu doldurun. Hızlıca birçok firmadan fiyat teklifleri alın.
  2. Sizin için uygun olan teklifi veren firmaları karşılaştırın. Firmanın müşteri yorumlarını okuyarak karar verin.
  3. Rahatınıza bakın ve seçtiğiniz nakliyat firması gelip taşımayı yapsın. Taşınma bitiminde firmaya ödemeyi yapın ve yorum yazın.

Enakliyat Mobil Uygulamasını İndir Taşınmanı Daha Kolay Yönet

Enakliyat Google Play Enakliyat App Store

Tercih Edilen Son Fiyat Teklifleri

AN

Aytes Nakliyat 0/10

Pendik İçi Evden Eve Nakliyat

2+10. Kat₺ 900.0000
Havataş34

Havataş34 990/10

Beylikdüzü Büyükçekmece Arası Evden Eve Nakliyat

3+11. Kat₺ 1500.0000
İstanbul Taşıma

İstanbul Taşıma 990/10

Beykoz Eyüp Arası Evden Eve Nakliyat

2+10. Kat₺ 1100.0000
Fiyat Teklifi Al

İstanbul Evden Eve Nakliyat Önerileri

Nakliyat Önerileri

​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.​​​​​​İstanbul içi taşınacaksanız veya İstanbul’dan başka herhangi bir şehre taşınmayı planlıyorsanız burada yazılanlar senin için birkaç dakika ayırıp evden eve nakliyat ile ilgili daha çok şey öğrenerek rahat bir taşınma süreci yaşayabilirsiniz.

İstanbul evden eve nakliyat pazarı ülkemizin en büyük ve en fazla problemin oluştuğu pazar konumundadır. Teşhis konulduktan sonrası işimiz bu problemlerin giderilmesi için neler yapılması gerektiğini açıklamak olmalı ve problemlerin nedenlerini iyi anlamalıyız.

Adım adım İstanbul evden eve taşımacılık için her seçeneği inceleyip iyi ve kötü tüm yanlarını hep beraber ortaya koyalım.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat+

Şunu söylersek yanlış olmaz İstanbul Anadolu Yakası şehirdeki nakliyecilerin büyük bir kısmına sahiptir. Oran olarak aklımdaki sayı İstanbul evden eve nakliyat firmalarının en az %70’i anadolu yakasında bulunmaktadır. Enakliyat firma başvuruları ile daha sağlıklı bir sayı elde etmek için yazılım ekibinden destek istedim. İşte çokan sonu:

Bu tespiti yapmamın sebebi iki yaka arası taşınacaksanız veya o yaka içinde başka bir ilçeye taşınırken teklif aldığınız nakliyat firmasının bulunduğu yaka önemlidir. Çünkü 3 köprü ile nakliyeci iki yaka arası sadece git gel köprü ücreti ve yakıt masrafları 300 TL’yi geçmektedir. Maliyetli olmasının yanında taşınma süresini ekstra 1 saat uzatmaktadır. Şöyle söylersek yanlış olmaz Anadolu yakasından Avrupa yakasına 3. köprü üzerinden geçene kadar. Osmangazi köprüsünü kullanarak Bursa’ya gidebilirsiniz. Yani iki yaka arası taşınmak artık şehirlerarası evden eve nakliyat niteliklerine sahip.

Anadolu yakası nispetten yeni kurulan ilçelerden oluşmaktadır. Üsküdar ve Kadıköy hariç. Yeni ilçelere taşınmak daha kolay çünkü devasa nakliyat kamyonlarının oturduğunuz sokağa girip park edebilecek bir yer bulamaz ise taşınma başlayamaz. Nakliyat firmanız ile sokak resimleri ve bina girişi resimlerini paylaşarak bu sorunun üstesinden gelebilirsiniz.

Eğer nakliyat kamyonu bulunduğunuz sokağa giremiyorsa veya evini giriş kapısına 20 metreden daha fazla bir uzaklığa park edecekse bu durumu nakliyat firmanız ile teklif alma aşamasında paylaşın. Bu durumda taşınmayı nasıl yapacağı konusunda firmadan bilgi alın ve anlaşmanız durumda bunları yazılı olarak birbirinizle paylaşın. Taşınma günü siz bunu bana söylemediniz gibi sorunlarla uğraşmak istemiyorsanız ihmal etmeyin.

Üsküdar Evde Eve Nakliyat İçin Öneriler+

Üsküdar evden eve nakliyat için taşınacağınız ev ve sokağın resimlerini mutlaka firma ile paylaşın. Çünkü bazı sokaklarına nakliyat kamyonlarının büyük bir kısmı giremiyor veya park edecek bir yer bulamıyor. Bu durumun farkında olun ve nakliyat firmanız ile bu durumu istişare etmeyi kesinlikle ihmal etmeyin.
Üsküdar içinde eski binalara yapılan taşımalarda sıklıkla bina merdivenlerinin eşya taşımayı zorlaştırdığı ile ilgili nakliyat firmalarından şikayetler duyuyoruz. Nakliyat firmaları eşya taşınması için size önerilerde bulunuyorsa hemen kesip atmadan önce iyi istişare etmenizi öneriyorum.

Eğer kamyon park ettiğinde sokak tamamen kapanacaksa belediyeden bu durum için izin almayı ihmal etmeyin. Eğer nakliyat firması böyle bir durumda cezaya maruz kalırsa bunu direk olarak nakliyat fiyatına ekleyecektir. Bu durumu da önceden izin alarak engelleyebilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat+

Yukarıda üsküdar için saydığımız her şey kadıköy için geçerlidir. Kadıköy Üsküdar ilçesine göre daha düz bir ilçe sayılır. Daha az tepe ve yokuşa sahiptir.  

Kadıköy geneli birçok mahalle ve caddeye taşınırken nakliyat kamyonunun şehir içine girişleri belli saatler arasında serbesttir. Bu saatlerin dışında bir hizmet istediğiniz önceden belediyeden izin alınmış olması gerekli. Bazen hemen acil taşınmak istiyorum diyen müşterilerimize kamyon girişinin yasak olması nedeniyle ertesi gün hizmet alabileceklerini ilettiğimizde, anlayışla karşılayan müşteri sayımız bir elin parmaklarını geçmez. 

Kadıköy bazen kentsel dönüşüm nedeniyle inşaatların son hız yapıldığı sokaklarda nakliyat kamyonları ile hafriyat kamyonlarının savaşına neden olabiliyor. İnşaat nedeniyle hafriyat kamyonları sokağı sürekli kullandığı için evden eve nakliyat kamyonlarının park etmesine izin verilmiyor. Bu durumunda farkında olarak taşınmaya hazırlanın.

Hangi Bilgileri Paylaşmalı?+

Her ilçe için geçerli olan diğer önemli bir sorun ise site içlerine gerçekleştirilen taşımalar oluşturuyor. Sitenin giriş kapısı kemeri biraz alçak yapılınca nakliyat kamyonları içeri giremiyor. Bu durum taşınma günü öğrenilince büyük krizler oluşuyor. Taşınmadan önce site taşınma kuralları hakkında bilgi edinin ve site güvenlik görevlilerinden taşınma ile ilgili ve kamyon girişinin yapılıp yapılamayacağı ile ilgili bilgi alın ve nakliyat firmanızın yetkilisi ile paylaşın. 

iyi bir evden eve nakliyat için nakliyat firmasına ne kadar eşyanız olduğunu firmayla tüm eşyanızın resimlerini çekip paylaşarak gösterin.

Eşya miktarı yani nakliyat kamyonunda kaplayacağı hacim; taşımaya kaç işçinin geleceğini, hangi büyüklükte bir kamyona ihtiyaç olduğunu ve ne kadar paketleme malzemesinin gerektiği belirlemek için kullanılır. Eşyanın miktarının doğru paylaşılmaması halinde evden eve nakliyat tam bir baş ağrısını dönecektir. Eşya kamyona sığmayacak, işçiler az işçi geldiği için ilave ödeme isteyecek, bazı eşyalar paketlenmeden taşınacak ve daha birçok sorun. 

Eşya resimlerini firma yetkilisi ile paylaşın daha sonra firma yetkilisi ile yaptığınız istişare sonrası firma seçimi için kararınızı verin.

İstanbul Avrupa Yakası Evden Eve Nakliyat+

İstanbul nüfusunun neredeyse %70’i Avrupa kakasında bulunmaktadır. Evden eve nakliyat firmalarının ise %70’i Anadolu yakasında olduğunu söylemiştik Anadolu yakası evden eve nakliyat başlığından hemen sonra… 

Bu veriler Avrupa yakası evden eve nakliyat için hizmet aldığınızda %70 ihtimal ile anadolu yakasında bulunan bir nakliyat firmasından hizmet alacağınız anlamına geliyor. Siz ve hizmet alacağınız nakliyat firması arasında İstanbul boğazı bulunuyor. Nakliyat firması bu boğazı geçip size hizmet vermeye geleceği için Anadolu yakasına oranla Avrupa yakası evden eve nakliyat fiyatlarının biraz daha pahalı olacağı anlamına geliyor. 

Sektörün yoğun olduğu günlerde nakliyat firması bulmanız zorlaşacak veya daha yüksek fiyatlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu sorunun önüne geçmek için taşınma gününe bir hafta kala bir nakliyat firması ile anlaşın. Daha iyi fiyatlar için hafta içi salı, çarşamba, perşembe günlerini tercih edebilirsiniz.

Şişli, Beyoğlu, Fatih ve Beşiktaş Evden Eve Nakliyat İçin Tavsiyeler+

Tüm bu ilçelerin ortak bir özelliği var, İstanbul’un en eski yerleşim yerleridir. Bu ilçelerin geneli olmasada bazı bölgelerine otomobil ile girip çıkmak zordur. Kaldı ki bir de evden eve nakliyat için dizayn edilen ve oldukça geniş ve yüksek kamyonlarla bu sokaklarda eşya taşımak oldukça problemlidir.  

Evinizin bulunduğu sokağa nakliyat kamyonu girebilir mi, park alanı var mı, evin girişine ne kadar mesafeye park edecek? Bu soruların cevaplarını nakliyat firmanız ile paylaşmayı ihmal etmeyin. En iyi yöntem yazılı paylaşmaktır. İstanbul evden eve nakliyat başlayacağı zaman bu sorunlar ortaya çıkmaya başlarsa taşınmak size çok daha pahalıya mal olacaktır. Çünkü tüm kozlar nakliyat firmasında olacak ve siz pazarlık yapma şansı bile bulamayabilirsiniz. 

Taşınacağınız sokağı google haritalar ile gezip resimlerini çekip nakliyat firmanız ile paylaşabileceğinizi biliyor musunuz? Evden eve nakliyat nasıl yönetilmeli başlıklı yazımızda bu konuyu detaylı olarak anlattık incelemenizi öneriyorum. Böylece evden eve nakliyat gerçekleşeceği zaman kamyon sokağa girmiyor veya ev ile kamyon arasında çok mesafe var taşınma fiyatı kadar daha para istiyoruz gibi durumlarla uğraşmadan rahat bir taşınma deneğimi yaşarsınız.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Firmaları+

Burada İstanbul evden eve nakliyat hizmeti veren firmaların genel bir profilini çıkarıp nasıl hizmetler verdiğini anlatmaya çalışacağız.  

İstanbul evden eve nakliyat piyasası rekabetin en yoğun yaşandığı ve ülkenin evden eve nakliyat firmalarının neredeyse yarısının bulunduğu şehirdir. Türkiye’nin en iyi firmalarının büyük çoğunluğu İstanbul evden eve nakliyat firmalarıdır. İyi firmalarının dışında birçok kalitesiz ve esnaflık bilmeyen işinde hiç bir etiği olmayan firmalarda bulunmaktadır. İyisi de kötüsü de olan tüm evden eve nakliyat firmaları İstanbul pastasından bir pay almaya çalışmaktadır. Firma çok olunca rekabet de yüksek oluyor. 

Bir piyasada rekabet varsa o piyasada en etkili hizmet alma yöntemi firmaların yarıştırılması yöntemidir. Şimdiye kadar icat edilmiş en etkili tedarik yöntemi ihale yöntemidir. Bu nedenledir ki büyük firmalar ve devletler bu yöntemle satın alma yapmaktadırlar. Enakliyat bu yöntemi çok basit bir tasarımla evden eve nakliyata uyarladı. Artık gerçek kişiler de devletler ve büyük şirketlere özgü olan ayrıcalığa sahiptirler. 
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.