Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat İçin En İyi Seçim Enakliyat

Enakliyat'ın verdiği profesyonel destek ile Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştır.

nakliyat firması
246
Nakliyat Firması

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmaları hizmet için teklif vermeye hazır.

müşteri memnuniyeti
%94
Müşteri Memnuniyeti

En iyi Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetini Enakliyat desteği ile al.

müşteri yorumu
47.131
Müşteri Yorumu

Zeytinburnu evden eve nakliyat firmalarının yorumları ile seçimi kolayca yap.

mutlu müşteri
280.317
Mutlu Müşteri

Enakliyat'ın sunduğu profesyonel destek ile sen de rahat bir taşınma gerçekleştir.

sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat'ta. Eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evini rahat taşı.


Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
C
Celil s.İstanbul > İstanbul
10
Çok çok memnun kaldık çok teşekkürler size...
Atakent
M
Melike y.İstanbul > İstanbul
8.2
Hiçbir sorun çıkmadı iyi bir taşıma gerçekleştirdiler.
Öz Yıldızlar
S
Süleyman a.İstanbul > İstanbul
10
Öncelikle Enakliyat.com.tr'ye teşekkürlerimi sunuyorum. Verdiğiniz hizmet bence çok önemli. Taşınma gibi kapsamlı bir işlemi çok basit hale getiriyor ve insanlara tercih olanakları sunuyor. Daha evvel 3-4 kez taşınmıştım. Kendi imkanlarımla nakliye firmaları bulup o şekilde hareket etmiştim. Çok tatsız olaylar geçti başımızdan. Taşınma öncesi verdikleri hiçbir sözü tutmadıkları gibi son taşınma işleminde de hırsızlık olayına bile şahit olduk. Değerli eşyalarımızdan birini nakliyeyi gerçekleştiren kişilerden birisi çalmış. Daha sonra fark ettik ve olay neredeyse Polise kadar intikal edecekti... Taşınma olayımız için bir vesileyle enakliyat'ı gördük internet üzerinden ve puanlamaları incelediğimizde SİMBO NAKLİYAT üzerinde karar kıldık. 1 Telefonla yaptığımız görüşmede konuştuğumuz şartlar ne ise bire bir aynısı ile karşılaştık. 2 Kararlaştırdığımız saat ne ise dakikası dakikasına taşınma noktasına gelmişlerdi. 3 Telefonda konuştuğumuz rakam ne ise hiçbir şekilde değişmedi . Üzerine konuşma gereği bile duymadık. 4 Nakliye işlemleri esnasında Ömer bey olayın her anında benimle temas halindeydi ve şaşırttı beni açıkçası. Kurumsal düzeydeki firmalarda bile bu kadar hassas davranılacağını zannetmiyorum. 5 Taşınma sırasında eşyalarımıza en küçük bir zarar gelmedi. 6 Eşyaları korumak için inanın bizden daha fazla hassaslardı. En değerli elektronik eşyalarınızı bile rahatça teslim edebilirsiniz. Ben LCD televizyonumu kendim ambalajlamıştım, bir de baktım ki üzerine bir de kendileri öylesine sarmışlar ki üzerine basıp tepinseniz bir şey olmazdı :-)) 7 Mobilyalarımızı bile en ince detayına kadar kusursuz monte ettiler. 8 Taşınma işlemi bittiğinde Ömer bey'le birlikte tek tek bütün eşyalarımızı birlikte kontrol edip zarar olup olmadığını kontrol ettik. Sonuç itibarı ile SİMBO bence bu işi biliyor. Umarım firma bu zihniyetle çok daha fazla büyür / kurumsallaşır / hizmet kalitesinden ödün vermeden pek çok noktaya temas etmeye devam eder. Teşekkürler Ömer bey
Simbo
S
Sabit e.İstanbul > İstanbul
9.8
Açıkçası şüphelerim vardı. Ama arkadaşlar tam dedikleri saatte geldiler. Her şeyi kendileri yaptı. Eşyaları yeni eve yerleştirdiler hiç bir ek masraf çıkarmadan, çok uygun fiyatla taşıdılar. Aldıkları her kuruşu fazlası ile hak ediyorlar. Mutlaka tavsiye ederim sabah taşımaya başladılar öğlen saat 1 de ev çay içilecek hale geldi.
Atakent
O
Oğuz t.İstanbul > Bitlis
9.4
Gayet güleryüzlü çalışanlarıyla titiz ve başarılı bir taşımaydı. Teşekkürler.
Eyüpoğlu Nak
İ
İsa y.İstanbul > İstanbul
10
Gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir firma. Gerek çalışanların karakterleri gerek yaptıkları işe verdikleri özen gerekse de talep ettikleri ücret, her açıdan evden eve taşımada istediklerinizi karşılayabilecek bir ekip. Ben çok memnun oldum kendileriyle çalışmaktan. Taşınmamıza şahitlik edenler de ekibin yaptığı işi çok takdir edip kartlarını aldılar. Yavuz bey ve arkadaşları bir kez daha çok teşekkür ederim. Enakliyat'a da teşekkür ediyorum aracı oldukları için.
Öz Yıldızlar
E
Erkan a.İstanbul > İstanbul
10
Arkadaşlar Çok gayretli ve çalışkandı, Her şey çok iyi idi, ancak taşınırken sadece bir kaç bardak kırılmış benim taşınanlara tavsiyem bardaklarını kendileri paketlesinler onun dışında her şey iyiydi.
Eyüpoğlu Nak
K
Kübra s.İstanbul > İstanbul
9.4
Kesinlikle firmayı tavsiye ediyorum. Hem fiyat hem de hizmet açısından çok memnun kaldık. İlk defa taşınmama rağmen çok ufak tefek hasarlar dışında eşyalarıma zarar gelmedi. Şimdiden taşınacak olan iki arkadaşımıza tavsiyede bulunduk bile. Çalışan tüm arkadaşlara emeklerinden , Yılmaz beye de ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ederim.
Yılmaz34
H
Harun c.İstanbul > İstanbul
10
Enakliyat nezdinden Yılmaz34 taşımacılık firmasına teşekkürlerimi bildiriyorum. Gerçekten işlerini dürüst yapan bir firma çalışanların ellerine sağlık beni mağdur etmediler. Enakliya'ta ve firma çalışanlarına teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Yılmaz34
S
Sezer c.İstanbul > İstanbul
10
Adem Bey ve ekibi çok yardımcı oldu. Tekrar teşekkürler.
Kale Taşımacılık
A
Asli e.İstanbul > İstanbul
8.3
Genel hatlarıyla memnun kaldık zamanlama konusu benim için önemliydi. Dedikleri saatte geldiler ve bir problem yaşanmadan taşınmamızı gerçekleştirdiler.
Nurs
A
Ali y.İstanbul > İstanbul
9.8
Firmanın belirtilen günde ve saatte taşımaya başlaması, güler yüzlü personelin görev yapması, taşınma esnasında tavsiyelerimizi dinlemeleri, 10. kat olmasına rağmen neredeyse sıfır zaiyat ile eşyalarımızı taşımaları mükemmeldi. Yine taşınırsam arayacağım tek firma olacak. Tek tavsiyem kırılacak eşya kolilerini taşırken kemer kullanmamaları, sağolsunlar bu tavsiyemizi dinlediler, çünkü bardaklar kırılabilirdi. Başta Yılmaz bey olmak üzere tüm firma çalışanlarına ve bize bu firmayı bulmada yardımcı olan "Enakliyat" a teşekkür ederiz.
Nurs
Ö
Özgür a.İstanbul > İstanbul
8.9
Çalışanları Çözüm odaklı ve hızlı aynı zamanda saygılı, size iş bırakmadan işlerini hallediyorlar. Sizin onayınızla adım adım işlerini sonlandırıyorlar.
Nurs
K
Kemal a.İstanbul > İstanbul
8.8
İlk başta tereddüt etmiştim nasıl olacak problem çıkacak mı? yada bir terslik olacak mı? diye. Ama gelen arkadaşlar gerçekten çok tecrübeli ve alakalıydılar, problemsiz ve hızlı bir şekilde eşyaları taşıyıp yeni yerine montajını sorunsuz bir şekilde yaptılar. Fiyat ve hizmet olarak bence çok uygun bir firma. Teşekkürler.
Nurs
E
Eser d.İstanbul > İstanbul
10
İlk önce taşıma sırasında emeği geçen arkadaşların ellerine sağlık diyorum. Ben evimin İstanbul içi taşımasını yaptırdım. Zeytinburnu'dan Küçükçekmece'ye taşınan eşyalarımın, gerek paketlenme aşaması, gerek yüklenme safhası, gerekse indirilenlerin çıkarılması gayet dikkatli ve özenli gerçekleşti. Nasıl alındıysa o şekilde teslim edildi. Bundan sonraki taşımalarda rahatlıkla arkadaşlarıma önerebileceğim bir firma, çalışmaktan memnun kaldığım ender şirketlerden birisi. Tekrar teşekkür ederim.
Nurs
H
Hatice d.İstanbul > İstanbul
9
Her şey için teşekkür ederiz. Firmanızdan memnun kaldık.
Nurs
G
Gizem ş.İstanbul > Kilis
8.6
İstanbul'dan eşyalarımızı çabuk ve titiz bir şekilde toplayıp paketleyen ve dedikleri zamanda memleketimize ulaştıran Rıfat usta ve ekibine özellikle Özal'a teşekkür ederiz büyük eşyalarımızı tekrar montajlayıp yerine yerleştirdiler. Tüm eşyalarınızın evde sarılmasına dikkat edin. Sarılan herşey sağlam yerine ulaşıyor.
Eyüpoğlu Nak
R
Recayi g.İstanbul > İstanbul
10
Tesadüfi bir şekilde internette evden eve nakliye firması ararken enakliyat.com.tr sitesine girdim ve çok hızlı bir şekilde ihale açtım. Gelen fiyatlar içerisinde en uygun olanını seçtim.
MÜKEMMEL HİZMET sakın düşünmeyin derhal taşıtın. Taşındığım yerdeki bir komşum da nakliyatçı arıyordu; onu da yönlendirdim.
Evden eve nakliyat konusunda ilk kez sorunsuz bir taşınma süreci yaşadım. Teşekkürler arkadaşlar, teşekkürler enakliyat.com.tr
Göçtaş
M
Muaz y.İstanbul > Sakarya
10
Bir arkadaşım vesilesiyle Enakliyat ile tanıştım. İstediğim zamanda ve bütçeme de uygun olarak en iyi hizmeti aldığımı düşünüyorum. Şirket yetkilileri de nakliyede çalışan arkadaşlar da çok saygılı ve işlerinde ciddi idiler. Bundan sonra gönül rahatlığıyla tercih edebilirim artık.
Safran Varyap
N
Nurullah ç.İstanbul > İstanbul
8.2
Arkadaşlar gayet seri ve titizler ellerine sağlık.
Stil Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

2+1 Küçükçekmece Zeytinburnu arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺9.750
Küçükçekmece Zeytinburnu arası evden eve nakliyat
Nerden

Kanarya Mah. / Küçükçekmece / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Sümer Mah. / Zeytinburnu / İstanbul
3. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Beyaz eşya yatak odası monte

2+1 Zeytinburnu Sultangazi arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺9.929
Zeytinburnu Sultangazi arası evden eve nakliyat
Nerden

Nuripaşa Mah. / Zeytinburnu / İstanbul
2. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

50. Yıl Mah. / Sultangazi / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 Bursa İstanbul arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺19.167
Bursa İstanbul arası evden eve nakliyat
Nerden

Panayır Mah. / Osmangazi / Bursa
2. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Çırpıcı Mah. / Zeytinburnu / İstanbul
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 Zeytinburnu Küçükçekmece arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺8.000
Zeytinburnu Küçükçekmece arası evden eve nakliyat
Nerden

Telsiz Mah. / Zeytinburnu / İstanbul
4. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Tevfikbey Mah. / Küçükçekmece / İstanbul
1. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

3+1 İstanbul Kırklareli arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺19.500
İstanbul Kırklareli arası evden eve nakliyat
Nerden

Merkezefendi Mah. / Zeytinburnu / İstanbul
2. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Gazikemal Mah. / Babaeski / Kırklareli
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
4 3 lü koltuk çocuk odası masa sandalye 15-20 hurç koli vb.

Sana Yakın En İyi 2 Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firması

 • 9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Zeytinburnu evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Özavcı firması lideri Mehmet bey, gerek organizatör, gerekse çalışandan daha titiz, dikkatli, plancı ve işiyle bütünleşmiş, işine saygısı olan bir karekter. En baştaki iletişimden, en sondaki faaliyete kadar mükemmeldi. Kendisini tebrik eder, iş hayatında başarılar, özel yaşamında sağlık, huzur dolu yıllar dilerim.

  Firmamız sene 2000’den beri sizlerden bir şeyler hizmet vermektedir

 • 9.7/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Zeytinburnu evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Yakup nakliyatttaki iletişim ve çalışma kısmı çok iyiydi. Aradığım her an ulaşabildim. Baza yatak baslık gönderdim kendim paketleyemesemde kendileri özenle paketleyip gideceği yere özenle götürdüler ve çok memnun kaldık. Tekrar çalışmak istediğim bir firma özenli taşımanız için çok teşekkür ederim.

  Tüm Eşyanızı a z tertemiz bir şekilde sarıp ambalaj ediyoruz öbür tarafta aynı şekilde kurulumunu sağlıyoruz efendim bizim için müşteri memnuniyeti çok önemli

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Hizmetine Neler Dahildir Neler Değildir?

Zeytinburnu Evden eve nakliyat formunu doldururken, paketleme seçeneklerini sunuyoruz. Nakliyat firmaları çoğunlukla üç farklı paketleme hizmeti sunuyor.

 1. Tüm kolileleme, paketleme ve montaj demontaj işlerini firmalar yapar.
 2. Siz kolileme işlerini yaparsınız firma mobilya ve beyaz eşyaları paketler montaj demontaj işlerini yapar.
 3. Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız firma sadece taşıma işlerini yapar.

Çoğunlukla bu hizmet çeşitleri tercih edilse bile siz bu hizmetleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz evinizi şuan olduğu gibi tüm işlemleri nakliyat firması yaparak yeni evde oturmaya hazır şekilde son bardağına kadar dilediğiniz gibi dolaplara yerleşimini evden eve nakliyat firmanız yapabilir. Bu hizmetleri talep formunda ilgili alanlara istediğiniz hizmetleri yazarak fiyat teklifini istediğiniz hizmete göre alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları dilerseniz korniş takma hizmeti, duvar delme içeren montaj işleri ve avize montaj hizmeti verebilirler. Unutmayın bu hizmetler standart hizmet dahilinde değildir. Bu hizmetlerden birini istiyorsanız evden eve nakliyat firmanızdan talep etmelisiniz.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetler

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

 • Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri
 • Korniş ve stor perde montaj işleri
 • Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı
 • Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma
 • Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:
 • Hayvan, çiçek ve bitkiler
 • Kasa ve piyano taşıma
 • Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar
 • Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması
 • Yağ içeren açılmış şişeler veya paketler

Zeytinburnu Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın her nakliyat firması Zeytinburnu şehirler arası nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat desteği ile en iyi Zeytinburnu şehirler arası nakliyat firmasını kolayca seçin.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teklif alarak firmaların fiyat ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak firmanın nasıl hizmet verdiğini kolayca inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için Enakliyat müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Zeytinburnu şehir içi nakliyat için en az dört günden önce firmanızı taşınma tarihi için bilgilendirin. Zeytinburnu şehirler arası evden eve nakliyat için bu süre 2 haftadır ihmal etmeyin.

Taşınmaya karar verdikten sonra nakliyat firmanız ile taşınacak eşyaların resimlerini veya kısa videolarını çekip paylaşmanızı öneriyoruz.

Nakliyat kamyonu bulunduğunuz ve eşyanın taşınacağı evin girişine yanaşabiliyor mu? Site içine girmesi gerekirse site yönetiminden bilgi alabilir veya trafiğe kapalı bir sokakta oturuyorsanız belediyeden ilgili izinleri almayı ihmal etmeyin. Nakliyat kamyonu evin girişine 25 metreden daha uzağa park edecek ise bu mesafeyi mutlaka öğrenip nakliyat firmanız ile yazılı olarak paylaşın.

Telefonda görüşüp anlaştığınız her detayı whatsapp yazışmaları veya kısa sms ile yazılı hale getirin. Bu yapabileceğiniz en iyi evden eve nakliyat sözleşmesidir. Diğer sözleşmelere ihtiyaç kalmayacaktır.

Taşınırken nakliyat sigortası yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın eğer poliçeniz elinizde değilse o taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyordur.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Fiyat teklifleri gelmeye başladığında hangi tekliflerin sigorta dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Nakliyat firmanızı seçtikten sonra Bana Özel sayfanızda sigorta al butonunu tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra taşınma tarihinize yakın sigorta poliçeniz sizinle paylaşılacaktır.

En kapsamlı evden eve nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta... Yükleme, aktarma ve boşaltma aşasındaki riskleri kapsayan ve aracın kaza yapması riski dahil evden eve nakliyat sigortası poliçenizi alın ve rahat taşının.

Enakliyat Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Kolaylıklar Sunuyor?

Enakliyat taşınma sürecini takip eden taşınma günü müşterilerini arayan tek platformdur.

Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilciniz sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Bunun dışında taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağınız birçok kolaylığı yardımcı araçlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Teklif Veren Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firmasına Güvenebilir Miyim?

Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Zeytinburnu evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Zeytinburnu nakliyat firması üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz. Bu görüşler ışığında karar verilir.

Daha sonra hizmet alan her müşteri firma hakkında yorum yazma hakkını elde eder. Böylece firmanın nasıl hizmet verdiğini sizde görebilirsiniz. Müşteri yorumları iyi ise ve bilgi paylaşımını yapıp müşteri temsilcinizin tavsiyelerine uyarsanız iyi hizmet almanız çok kolay.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat İçin Neden Enakliyat'ı Kullanmalısın?

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Zeytinburnu Evden Eve Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme

Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alın

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al

Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
desteğimizle yanınızdayız

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Zeytinburnu Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın