Beykoz Evden Eve Nakliyat İçin En İyi Seçim Enakliyat

Enakliyat'ın verdiği profesyonel destek ile Beykoz evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştır.

nakliyat firması
246
Nakliyat Firması

Beykoz evden eve nakliyat firmaları hizmet için teklif vermeye hazır.

müşteri memnuniyeti
%94
Müşteri Memnuniyeti

En iyi Beykoz evden eve nakliyat hizmetini Enakliyat desteği ile al.

müşteri yorumu
47.131
Müşteri Yorumu

Beykoz evden eve nakliyat firmalarının yorumları ile seçimi kolayca yap.

mutlu müşteri
280.317
Mutlu Müşteri

Enakliyat'ın sunduğu profesyonel destek ile sen de rahat bir taşınma gerçekleştir.

sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat'ta. Eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evini rahat taşı.


Beykoz Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
M
Miray h.İstanbul > İstanbul
9.2
Firma 8'de gelecek diye sözleştik, 7'de geldiler zamanlama harikaydı. Toplamadığım eşyalarım vardı onları da topladılar bu beni çok memnun etti açıkçası. Düzgün insanlardı ve adamakıllı iş çıkardılar. TEŞEKKÜRLER..
Safran Varyap
S
Sinan Devrim u.İstanbul > Ankara
8.7
Fiyat performans olarak çok iyi seviyedeler. İyi niyetli güler yüzlü bir hizmet anlayışları var. Hiç mi bir şey kırıp dökmediler? Tabi ki hayır ama ben kendim taşısam ben de kırardım herhalde sonuçta bütün evi taşıyorlar.
Saruhan Nakliyat
E
Emircan y.İstanbul > İstanbul
9.4
Şirket anlayışlı ve pazarlığa açık tabi karşılıklı çıkar söz konusu olması mantıklı olur. Mesela ben çıktığımız eve taşınacak kişilerin taşınmasını da aynı şirketle yapılmasını sağladım bize de onlara da güzel ödeme seçenekleri sundular. Zamanlamaları çok iyiydi 2 araç ile eş zamanlı farklı adreslerde bulunabildiler kadroları deneyimli, aile şirketi olması sebebiyle özveriyle çalışıyorlar. Son olarak akacak dökülecek malzemelerin(zeytin yağı gibi) kolilenmemesine dikkat ediniz. İyi günler.
Safran Varyap
T
Tolga t.İstanbul > İstanbul
9.6
Öncelikle ilk defa taşınacak kişiler için kesinlikle öneririm, oldukça hızlı ve düzgün bir şekilde eşyalarımız eksiksiz ve hasarsız taşındı. Sadece taşınma işlemleri değil, evde problem olan ama nasıl çözülmesi gerektiğini bilmediğim konularda da hemen yardımcı olarak problemleri çözdüler. Firma söylediği tüm yükümlülükleri yerine getirdi. Hatta normalde ek maliyet getiren bir çok konuda, kendileri destek vererek beni ek masraflardan bile kurtardılar.

Kendilerine ve emeklerine çok teşekkür ederim.
Yılmaz34
M
Mesut s.İstanbul > İstanbul
9.2
Eşyaları taşımak için çok erken geldiler, kısa bir sürede tüm eşyaları yüklediler, sorunsuz taşıdılar. Fiyatı da uygun. Tavsiye ederim.
Yılmaz34
A
Ahmet ö.İstanbul > İstanbul
9.8
En ufak bir zaiyat olamadan, çok dikkatlice ve seri şekilde taşıdılar. Taşıyıcı arkadaşların nezaketi ve insan üstü gayreti için, Yılmaz beyin taşınma esnasındaki ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Çay tabaklarını bile ambalajlayacaklarını beklemezdim çok teşekkür ederim. Bu arada mobilyaların demonte ve montesi için çok kaygılıydım. En ufak bir sıkıntı olmadığı için ayrıca teşekkür ediyorum.
Yılmaz34
F
Funda k.İstanbul > İstanbul
10
Değirmencioğlu nakliyata çok teşekkür ediyorum. Her şeyiyle çok sorunsuz bir taşınma süreci geçirdim. Daha önce defalarca taşındım ama hiç bu kadar rahat etmemiştim. Hem hızlı hem de rahat bir taşınma oldu. Çalışanların hepsi çok nazik ve dikkatliydiler. Paketlemeleri büyük bir dikkat ve titizlikle gerçekleştirdiler. Bütün mutfak eşyalarımı paketlediler ve hiç bir tane kırık yok. Kolilerin hepsini sınıflandırdılar ki evde bir sürü ıvır zıvır vardı. Özelikle Önder beyin ilgisi ve alakasından çok memnun kaldım. Enakliyat firma yetkililerine de teşekkür ediyorum.
Değirmencioğlu
O
Osman ç.İstanbul > İstanbul
9.6
Çok güzel bir hizmet aldık. Firmadan çok memnun olduk. Başta fiyattan dolayı ciddi şüphelerim, korkularım oldu. Hiçbir aksilik yaşamadan taşındık. Gayet samimi, dürüst, özverili bir ekip. Prosedürleri çok iyi bilmiyorlar fakat dürüstlükleri, hemen hemen her konuda yardımcı olmaya çalışmaları sizi ikna ediyor. Kırılabilecek tüm eşyalarımızı kendimiz kutuladık. Taşıma ve yerleştirme esnasında hiçbir sıkıntı yaşatmadılar. Gaysan mobilya ürünleri gibi zor mobilyaları bile çok maharetli bir şekilde demontajını ve yerinde montajını yaptılar. Sadece eşyaların deprem için duvar sabitlemelerini yapmadılar. Bu konuda eşyaların ölçülü net yerlerini belirleme konusunda hassas olduğumuz için ısrarcı olmadık. Taşınma esnasında tam sabitleme zaman aldığı için yetişmiyor. Özet olarak beklemediğim kadar sorunsuz, az maliyetli düzgün bir hizmet almış oldum. 2 yıl önce basit çok az eşyalı bir büro taşımasını 1,5 katı bir fiyata belgesiz bir şekilde taşıttığımı hatırlayınca neden o gün böyle bir hizmet yoktu diye hayıflanmıyor değilim. Teşekkürler Atakent Nakliyat ekibi ve Teşekkürler Enakliyat ekibi. Başarılarınızın devamını temenni ediyor ve hayırlı bol kazançlar diliyorum.
Osman Çalış
Atakent
G
Gülay e.İstanbul > İstanbul
10
Taşınma firması olarak Değirmenci Nakliye firmasını tercih ettim. Elemanlar işlerini o kadar itina ile yapıyorlar ki anlatamam özelikle Önder beyin ilgisi alakası ve taşıma sürecini takip etmesi çok memnun eti bizi. Eşyaları paketlediler sardılar tek çizik dahi olmadı aynı şekilde montaj işini de çok iyi yaptılar. Eşyalarım çok temiz bir şekilde evime yerleşmiş oldu ve çok uygun fiyata, özen, itina, özveri ve hizmetlerinden dolayı Önder bey ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Taşınmak isteyenlere önerim Değirmenci nakliyattır. Enakliyat sayesinde firmayla karşılaştık bunun için Enakliyata da teşekkür ediyorum.
Değirmencioğlu
Ö
Ömer Faruk m.İstanbul > İstanbul
8.1
2 ay önce evimizi taşıdılar. Genel olarak oldukça memnun kaldık. Sadece paketlemede bazı sorunlar yaşandı. Ama kendi yaptığım paketlemlerde de sorun yaşadığımızı düşünürsek, ev taşınırken eşya zarar görüyor. Özellikle Ömer bey sorunsuz taşınabilmemiz için azami gayreti gösterdi. İletişim ve diğer konularda çok dikkatliydi. Arızalı olan çekmecelerimi bile tamir ederek bıraktı. 15 yılda kullandığımız 4. taşıma şirketiydi ve hiçbirinden bu şekilde hizmet görmedik. Kendilerine teşekkür ediyoruz.
Simbo
A
Ahmet b.İstanbul > İstanbul
10
Öncelikle böyle bir site yaparak hizmet verdiğiniz için Enakliyat yetkililerine çok teşekkür ederim. Cemil nakliyat için vermiş oldukları hizmetten dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Taşınma esnasında bazı ufak aksamalar oldu ama o kadar önemli değildi. Saygılarımla
Cemil Nakliyat
H
Hakan ç.İstanbul > İstanbul
9.4
Sancaktepe'den, Beykoz'a taşındım. Ömer Bey ile anlaştığım fiyat ne ise, taşıma sonunda da aynı fiyatı ödedim. Sabah erken saatte geldiler ve evdeki eşyaları paketlediler.
Olumsuzluklar yok muydu, bence her taşıma firmasında olabilecek şeyler vardı. Ufak tefek çizikler oluştu. Eşyalarımın sıfır olduğunu söylediğimde gelen arkadaşların eşyaları paketlemede gösterdikleri özen gayet iyidi. 6. Kattan aşağıya ansansör kullanmadan birçok eşya indirdiler ve bu eşyalarda herhangi bir sıkıntı yok.
Genel olarak sorunsuz, güzel ve sağlıklı bir taşınmaydı. Simbo Nakliyata teşekkür ederim.

Simbo
S
Suat s.İstanbul > İstanbul
10
Öncelikle çalışan arkadaşların mütevazı davranışları ve işlerine gösterdikleri ciddiyetten dolayı teşekkür ederim. Sıkıntısız bir taşıma gerçekleştirdiler. Yakın mesafe ev taşıma yapmama rağmen bütün ürünleri tek tek battaniye ve folyo ile sararak taşıdılar. Fiyat dengesine gelince daha pahalı taşıma yapan bir firma bundan daha iyisini yapamaz bence. Çevremdeki insanlara rahatlıkla tavsiye edeceğim bir firma.
Bütün arkadaşlara tek tek teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık.
Bir sonraki taşınma da görüşmek üzere.
Nurs
M
Metin ç.İstanbul > İstanbul
10
Benim için kabus haline gelen taşınma operasyonunu sitenizin üyesi olan Yılmaz Nurs, Sn Yılmaz bey ekibinin titiz ve özenli çalışmalarıyla sorunsuz bir şekilde hallettim. Bu sebeple öncelikle Yılmaz bey ve ekibine teşekkürler. Artık taşınan tüm arkadaşlarıma güvenebileceğim ve önerebileceğim nakliye şirketim var.
Nurs
M
Melih m.İstanbul > İstanbul
9.5
Verililen fiyatın çok uygun olması beni endişendirmesine karşın taşınma esnasında gösterdikleri özen ve hız endişelerimin yerini memnuniyete bıraktı. Atakent Nakliye Şirketine ve güleryüzlü, hızlı ve sorun çözüm odaklı ekibine çok teşekkür ediyorum.

Firmayı kesinlikle tafsiye ederim arkadaşlar.
Atakent
A
Ali v.İstanbul > İstanbul
10
Atakent nakliyat firmasına ve çalışanlarına teşekkürler.
Atakent
R
Recep a.İstanbul > İstanbul
8.8
Gayet profesyonel ve iyi bir firma. Verdikleri sözlerin arkasındalar. Çok uygun fiyat ve kaliteli hizmet veren bir firma. Mutlaka değerlendirin.
Nurs
H
Hasan y.İstanbul > İstanbul
10
Ben de ihale usulü eşya taşıyan bir firmaya vermemiştim. Bu şekilde bir firmayla çalıştığım için şu anda çok memnunum. Tekrar taşınacak olduğum zaman yine İbrahim bey ve ekibiyle çalışırım. Bu firmayla çalıştığım için çok mutluyum. Saygılar sunuyorum, başarılar dilerim.
Çakır Nakliyat
K
Kamil ç.İstanbul > İstanbul
8.8
Mirza bey ve ekibi şu ana kadar eşya nakliyatımı yapan tek iyi firma. Önceki nakliyatlarda gördüğüm fırsatçılık bu firmada kesinlikle yok.
Zamanından önce hazırdılar. Paketlemeleri oldukça başarılı. Paketleme kaynaklı en ufak bir hata olmadı. Demontajda görünmeyen bir yerde ufak çizikler oluştu. Hatalarından ders çıkarıp, müşteri memnuniyetini önemseyen, bir ekip hizmeti gördüm. Önceki nakliyat sonrasında çalışmaz olan sürgülü kapım artık çalışıyor. Kesinlikle pişman olmazsiniz.
Simbo
Ö
Ömer i.İstanbul > İstanbul
10
Çok memnun kaldım çalışanları temiz çalışıyorlar taşınacak herkese tavsiye ederim
Yılmaz34

Beykoz Evden Eve Nakliyat Fiyatları

1+1 Beykoz içi evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺8.571
Beykoz içi evden eve nakliyat
Nerden

Ortaçeşme Mah. / Beykoz / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Ortaçeşme Mah. / Beykoz / İstanbul
3. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Buzdolabı bulaşık makinası çamaşır makinası kurutma makinası bir yatak odası üç kapılı gardolap beşli Çekmece taşınacak

2+1 Beykoz Üsküdar arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺12.714
Beykoz Üsküdar arası evden eve nakliyat
Nerden

Çubuklu Mah. / Beykoz / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Bahçelievler Mah. / Üsküdar / İstanbul
4. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini firma yapsın.
Taşınacak adrese uzaklık 8 km. Taşınacak ev birinci katta. Taşınacak adresin iki farklı girişi olup birinci girişten 6kat yukarıda ikinci girişten 2 kat aşağı sonra iki kat yukarı çıkılıyor. Evde bazı eşyalar sadece paketlenip bırakacaktır. 2 yemek masası var birisi sadece paketlenip evde kalacak. Fırın paketlenip evde kalacak ve TV ünitesi sökülüp paketlenip evde kalacak.

3+1 Çekmeköy Beykoz arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺18.000
Çekmeköy Beykoz arası evden eve nakliyat
Nerden

Kirazlıdere Mah. / Çekmeköy / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Yalıköy Mah. / Beykoz / İstanbul
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Salon; koltuk takımı, 1 ad. Üçlü, 1 adet ikili, 2 ad. Berjer, konsol, gümüşlük, masa ve 8 sandalye.
Oturma odası ; 1 ad. Üçlü kanepe, 2 ad. Berjer ve konsol.
İki ad. Yatak odası

2+1 Yalova İstanbul arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺18.929
Yalova İstanbul arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Çiftlikköy / Yalova
1. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

/ Beykoz / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

1+1 Beykoz Beylikdüzü arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺7.833
Beykoz Beylikdüzü arası evden eve nakliyat
Nerden

Kavacık Mah. / Beykoz / İstanbul
5. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Barış Mah. / Beylikdüzü / İstanbul
1. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Eklenen fotoğraflara ek olarak bir tane çamaşır makinesi var.

Buzdolabı ve Koltuk yok.

Sana Yakın En İyi Beykoz Evden Eve Nakliyat Firması

 • İstanbul Taşıma 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bağcılar evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Teşekkürler

  Evden eve ofiz mağaza otel ve her türlü taşımacılık itinayla ve özenle yapılır
  İstanbul evden eve 2009 dan beri halka hizmet vermektedir.evden eve hizmetin ilk adresi

 • Galip Nakliyat 0
  9.6/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bağcılar evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Çok iyi insanlar, Allah razı olsun.

  Müşterimizin isteği doğrultusunda da eşyaları güvenli bir şekilde ambalajlayıp tüm mobilyalar itinayla sökülüp montaj görevlisi sorumluluğunda yeni eve taşınması gerçekleştirilir. Daha önce var olan evden eve nakliyat firmalarında çalışıp bu işte uzmanlık kazandıktan sonra kendi nakliyat firmasını kurmuş deneyimli bir ekibiz.

 • Özsever Nakliyat 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Pendik evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Gerçekten eşyalarımı sorunsuz bir şekilde taşıdı. Yerleştirdi montajını yaptı Fırat bey ve ekibine sonsuz teşekkür ederim.

  Özsever Evden Eve Nakliyat firması olarak evden eve nakliyat sektöründe olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Zamanı iyi değerlendirerek hızlı ve kaliteli hizmeti sağlamak ve sizleri Özsever Evden Eve Nakliyat ailemize dahil etmek bizim en temel amacımızdır. Her koşulda ve tüm taşınma faaliyetlerinde aynı kalite standartlarını uygulayarak hizmet etmeye devam ediyoruz. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi adına paketleme sürecinden yeni evinize yerleştirilme aşamasına kadar tüm süreçlerde büyük bir hassasiyet gösteriyoruz. Geçmişten gelen iş tecrübemiz ve deneyimimiz ile çağın gereklerine uygun hizmet sunuyoruz.
  Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren bir firma olarak, müşterilerimize profesyonel evden eve nakliyat hizmetini ekonomik fiyatlar ile sunuyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti öncesinde firmamız ücretsiz ekspertiz hizmeti sunarak bir taşınma planı oluşturmaktadır. Oluşturduğumuz taşınma planı neticesinde müşterilerimiz ile evden eve nakliyat taşınma sözleşmesi yaparak eşyalarınızı sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında sevk ediyoruz. Evden eve nakliyat sözleşmesine mutabık kalarak bu konuda müşterilerimizin herhangi bir mağduriyet yaşamaması adına özel ambalajlarımız ile eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetini gerçekleştiren profesyonel ekibimiz Covid-19 tedbirleri kapsamında maske ve mesafe kurallarına riayet ederek sağlığınıza özen göstermektedir. Şüphesiz evden eve nakliyat süreci son derece stresli bir süreçtir. ‘’Kendi evimizi, ofisimizi taşıyoruz.’’ Sloganımız ile sizlere profesyonel bir evden eve nakliyat hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.

 • 9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sancaktepe evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Güvenle tercih edebilirsiniz, samimi güler yüzlü ve çalışkan ekibe teşekkürler.

  15 yıllık evden eve nakliyat tecrübemiz ve her geçen gün geliştirdiğimiz profesyonel çalışma sistemimiz ile hizmetinizdeyiz. Evden eve nakliyat sürecinin en iyi ve rahat geçmesi için, Nakliyat Sözleşmesi ve Nakliye Sigortasını tüm taşımalarımızda özenle hazırlamakta ve müşterilerimiz ile paylaşmaktayız.Evden eve nakliyatın en önemli noktası çalışanların evden eve nakliyatta tecrübeli ve işlerini bilen ekiplerden oluşmasıdır. Eşyanın sökülümünü, paketlenmesini ve nasıl taşınacağını bilmeyen ekipler ile çalışmanız halinde eşyalarınız taşınma sürecinde çok fazla yıpranacak hatta kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bizi en önem verdiğimiz noktaların başında evinizi taşıyacak ekibin profesyonel olmasıdır.Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerimiz:-Uzman ve Profesyonel Ekip-Sözleşmeli ve Sigortalı Nakliyat-Temiz ve Hijyenik Paketleme-Eşyanızı Sadece Paketleme Değil Taşıma Çeşidi ve Araca İstifleme Korur -Evden Eve Nakliyat Sürecinde Sürekli Bilgi Paylaşımı-Verdiğimiz Sözleri Yerine GetiriyoruzBu ayrıcalıklı hizmetlerden sizde yararlanın... 

 • Özyurtlar Nakliyat 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Kartal evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Verdiğim ilana en iyi fiyatı bu firma verdi. Eşyalarımızı en iyi şekilde taşıdılar. Zamanlama olarak söz verdikleri saatte kapıda oldular süreç boyunca herhangi bir problem yaşamadım. İlgileri ve verdikleri hizmet için kendilerine teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Ev Taşıma,Ofis Taşıma,Banka Taşıma ve Fuar Taşıma
  ÖZYURTLAR Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınızın ambalajlanması,paketlemesi,taşınması ve yerleştirmesine kadar sürecin her aşamasında konusunda uzman personeliyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunulmaktadır.Şirketimiz bugünlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

  Özyurtlar Nakliyat İstanbul ve tüm Türkiye de nakliyat hizmeti vermektedir.Taşıma fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

 • Egetur Nakliyat 0
  9.6/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Maltepe evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Çok kibar ve ilgili insanlar . Hizmet odaklı ve iyi niyetli bir firma . Teşekkür ediyorum her şey için

  Ev taşıma işleminin zorluğunu hepimiz iyi bilmekteyiz. Bu zorlu süreçte tercih edilecek nakliye firmasının güvenilir ve profesyonel olması nakliye işleminin daha kolay ve rahat geçmesini sağlamaktadır. Firmamızda 1997 yılından beri siz değerli müşterilerimize ev, ofis ve parça eşya taşıma hizmetlerinde sunduğu kaliteli hizmet ile çözüm ortağı olmaktadır.

  İstanbul ve İzmir gibi ülkemizin en büyük metropol iki şehrinde ofisleri bulunan ve tüm Türkiye’ye profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri sunan

  şirketimiz sizlere kendi özmal reklam ve logolu araçlarıyla hizmet vermektedir. Hiçbir şekilde taşeron kullanılmamaktadır.

  Firmamız İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı ve ev eşyası taşımacılığı için Ulaştırma Bakanlığınca verilen K-3 yetki belgesine sahip kurumsal bir nakliye şirketidir. Firma tercihlerinizde bu hususları göz ardı etmemenizi öneririz.

  Hizmetlerimiz;

  Evden Eve Nakliyat
  Ofis Taşıma
  Eşya Depolama
  Parça Eşya Taşıma
  Fuar ve Kongre Taşımacılığı
  Hastane ve Kurum Taşımacılığı

  Eşyalarınız firmamız tarafından A’dan Z’ye varana kadar havalı naylon kraft kağıt ile paketlenmekte olup, tüm mobilyalarınız uzman personelimizce de-montaj ve montajı yapılmaktadır. Dolap içerisindeki askılı elbiseleriniz özel portatif askılı dolaplarla taşınarak kırışmaları önlenir. Beyaz eşyalarınızın bağlantılarının sökme ve montaj işlemleri yine personelimizce yapılmaktadır.

  Tüm bu hizmetlerimiz için firmamızla görüşerek bilgi alabilir ve referans isteyebilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız…

 • Öz Akdeniz Nakliyat 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Ataşehir evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Aldığımız hizmetten memnun kaldık.

  Evden eve nakliyat taşımacılık. Eşya Depolama ofis taşıma şirket taşıma parça eşya taşıma ev taşıma garantili sigortalı kaliteli iş deneyimi ile öz Akdeniz nakilayat

 • Sağlamoğlu Nakliyat 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Kadıköy evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Korktuğumdan çok kolay bir taşınma oldu. Özellikle zaman konusunda oldukça iyiler. Söz verilen saatte riayet etme, hız ve özenli paketleme konusunda oldukça iyiler. Özellikle çalışanlarının sıcak davranışları güven verici. Ekstra taleplerime karşı anlayışlı yaklaşımları memnun edici. Verilen teklif üzerinden indirim talebimi de olumlu karşıladılar. Sağlamoğlu Nakliyat ile taşınmak isteyenler tereddüt etmeden seçim yapabilirler. Teşekkürler Sağlamoğlu Nakliyat firmasına ve ekibine.


  Sağlamoğlu Evden Eve Nakliyat, 1988' den bu yana Evden Eve Nakliyat sektöründe faaliyet göstermektedir. Firmamız İstanbul içi Evden Eve Nakliyat, Şehirler arası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri yanında, ofis, işyeri, fabrika taşımacılığı alanında da hizmet sunmaktadır.

  Evinize ve işyerinize göre farklı boyutlarda araçlarımız bulunmaktadır. Taşıması yapılacak yerin ve içindeki eşyaların niteliğine göre normal evden eve taşıma, asansörlü evden eve taşıma hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca taşıma öncesi keşif yapılarak tahmini fiyat teklifi sunulmaktadır. Aynı şekilde iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak, keşif yapılmadan, evinizin 2+1 yada 3+1 olması veya işyerinizin m2 esas alınarak , eviniz veya işyeriniz için tahmini bir fiyat teklifi almanız mümkündür.

  Eğer fazla eşyalarınız var ise, eşya depolama hizmetimizden faydalanmanız mümkündür. Eşya Depolama hizmetimiz kapsamında, mobilyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, beyaz eşyalarınızı güvenli ve sigortalı bir şekilde depolarımızda muhafaza etmeniz mümkündür.

 • Asmin Nakliyat 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bağcılar evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Bitlis Adilcevaz'dan Kocaeli'ne taşıdık. İlgi, alaka eşyaya verilen önem. Hepsi işinde gayet profesyonel ve hızlıydı… Berkan Beye teşekkürler.

  Temiz İş Nakliyat uzman kadrosu ile nakliyat işlerinde siz değerli müşterilerimize kusursuz evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. İstanbul'un tüm ilçelerinde titiz ve dikkatli evden eve nakliyat hizmetleri ile eşyalarınızı güvenle taşımaktadır. Firmamızın çalışanları tarafından eşyalarınız ambalaj - paketleme ile evden eve nakliyata hazırlanır. Şehiriçi ve şehirlerarası taşınacak eşyaların güvenilir ve hasar görmeden evden eve taşınacak bir şekilde paketlenmesi ve ambalajlanması en iyi şekilde yapılır.

 • Evgören Nakliyat 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sancaktepe evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Daha önce 5-6 kez taşınmış ve her taşınmada çeşitli sorunlar yaşamış biri olarak Evgören nakliyat firması şu ana kadar taşınmamı yapan firmalar arasında en iyisiydi. Mutfak gereçleri, televizyon gibi hassas, kırılabilir eşyalar başta olmak üzere, tüm eşyaları özenle paketlemeleri, eşya taşıma işine söyledikleri zamanda başlamaları, daha önceki nakliyat firmaları gibi başta konuşulan ücret haricinde ek ücret istememeleri, nakliyat kalitesine göre piyasadaki emsallerine göre çok avantajlı fiyat vermeleri bu firmayı benim gözümde şu ana kadarki en iyi ev nakliyat firması olmasında ana etkenlerdir. Emrah Bey ve Vedat Bey, üzerlerinde böyle bir sorumluluk olmamasına rağmen, özellikle dolaplarıma ilave vidalarla eskisinden daha sağlam yapmaları, taşındığım evdeki eksikliklerin giderilmesinde bile, ellerindeki imkanlar dahilinde yardımcı olmaları takdire şayandır. Ben, sorunsuz bir taşınmaya razı iken, dolaplarımdaki eskiden var olan sorunların da giderilerek sağlamlaştırılmasına çok teşekkür ederim. Verdiğiniz emekler için Allah razı olsun, hakkınızı helal edin, paranızın bereketini görün. Evini taşıyacak kişilere kesinlikle tavsiye ederim, fazla firmayla görüşüp vakit kaybetmek istemiyorlarsa, firmanın kaç yıldır bu işi yaptığına, kaç taşınma yaptığına, puanlamasına, yorumlara bakarak bile tartışmasız seçilecek bir nakliyat firması olarak güvenebilirler, gönül rahatlığıyla nakliye işlerini verebilirler diye düşünüyorum.

  Evgören Nakliyat İstanbul merkezli genç, dinamik ve işinin ehli bir ekiple evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

  Evden eve nakliyat zor ve karmaşık bir iştir. Nakliyatçının dikkatle yerine getirmesi gereken çok fazla detay vardır. Tek bir detayın dahi gözden kaçması bile çok üzücü sonuçları beraberinde getirebilmektedir. Her şeyden önce eşyalar ikinci el olduğu için iyi niyetli olsanız dahi taşınırken hasar oluşması riski mevcuttur. Dolaplar, yataklar ve beyaz eşyalar sökülüp yeni yerinde tekrar kurulmaktadır. Nakliyatçının sadece evden eve nakliyatta değil, marangozlukta ve tesisatçılıkta da çok yetenekli olması asgari bir gerekliliktir.

  Biz tüm bu yeteneklere sahip olduğumuzu verdiğimiz hizmet ile kanıtlamak istiyoruz. Hemen iletişime geçip iyi bir taşınma için ilk adımı atabilirsiniz.

Beykoz Parça Eşya Taşıma
ÇekmeköyŞileArnavutköy

Beykoz Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Beykoz Evden Eve Nakliyat Hizmetine Neler Dahildir Neler Değildir?

Beykoz Evden eve nakliyat formunu doldururken, paketleme seçeneklerini sunuyoruz. Nakliyat firmaları çoğunlukla üç farklı paketleme hizmeti sunuyor.

 1. Tüm kolileleme, paketleme ve montaj demontaj işlerini firmalar yapar.
 2. Siz kolileme işlerini yaparsınız firma mobilya ve beyaz eşyaları paketler montaj demontaj işlerini yapar.
 3. Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız firma sadece taşıma işlerini yapar.

Çoğunlukla bu hizmet çeşitleri tercih edilse bile siz bu hizmetleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz evinizi şuan olduğu gibi tüm işlemleri nakliyat firması yaparak yeni evde oturmaya hazır şekilde son bardağına kadar dilediğiniz gibi dolaplara yerleşimini evden eve nakliyat firmanız yapabilir. Bu hizmetleri talep formunda ilgili alanlara istediğiniz hizmetleri yazarak fiyat teklifini istediğiniz hizmete göre alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları dilerseniz korniş takma hizmeti, duvar delme içeren montaj işleri ve avize montaj hizmeti verebilirler. Unutmayın bu hizmetler standart hizmet dahilinde değildir. Bu hizmetlerden birini istiyorsanız evden eve nakliyat firmanızdan talep etmelisiniz.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetler

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

 • Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri
 • Korniş ve stor perde montaj işleri
 • Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı
 • Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma
 • Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:
 • Hayvan, çiçek ve bitkiler
 • Kasa ve piyano taşıma
 • Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar
 • Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması
 • Yağ içeren açılmış şişeler veya paketler

Beykoz Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın her nakliyat firması Beykoz şehirler arası nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat desteği ile en iyi Beykoz şehirler arası nakliyat firmasını kolayca seçin.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teklif alarak firmaların fiyat ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak firmanın nasıl hizmet verdiğini kolayca inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için Enakliyat müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Beykoz şehir içi nakliyat için en az dört günden önce firmanızı taşınma tarihi için bilgilendirin. Beykoz şehirler arası evden eve nakliyat için bu süre 2 haftadır ihmal etmeyin.

Taşınmaya karar verdikten sonra nakliyat firmanız ile taşınacak eşyaların resimlerini veya kısa videolarını çekip paylaşmanızı öneriyoruz.

Nakliyat kamyonu bulunduğunuz ve eşyanın taşınacağı evin girişine yanaşabiliyor mu? Site içine girmesi gerekirse site yönetiminden bilgi alabilir veya trafiğe kapalı bir sokakta oturuyorsanız belediyeden ilgili izinleri almayı ihmal etmeyin. Nakliyat kamyonu evin girişine 25 metreden daha uzağa park edecek ise bu mesafeyi mutlaka öğrenip nakliyat firmanız ile yazılı olarak paylaşın.

Telefonda görüşüp anlaştığınız her detayı whatsapp yazışmaları veya kısa sms ile yazılı hale getirin. Bu yapabileceğiniz en iyi evden eve nakliyat sözleşmesidir. Diğer sözleşmelere ihtiyaç kalmayacaktır.

Taşınırken nakliyat sigortası yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın eğer poliçeniz elinizde değilse o taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyordur.

Beykoz Evden Eve Nakliyat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Fiyat teklifleri gelmeye başladığında hangi tekliflerin sigorta dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Nakliyat firmanızı seçtikten sonra Bana Özel sayfanızda sigorta al butonunu tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra taşınma tarihinize yakın sigorta poliçeniz sizinle paylaşılacaktır.

En kapsamlı evden eve nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta... Yükleme, aktarma ve boşaltma aşasındaki riskleri kapsayan ve aracın kaza yapması riski dahil evden eve nakliyat sigortası poliçenizi alın ve rahat taşının.

Enakliyat Beykoz Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Kolaylıklar Sunuyor?

Enakliyat taşınma sürecini takip eden taşınma günü müşterilerini arayan tek platformdur.

Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilciniz sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Bunun dışında taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağınız birçok kolaylığı yardımcı araçlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Teklif Veren Beykoz Evden Eve Nakliyat Firmasına Güvenebilir Miyim?

Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Beykoz evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Beykoz nakliyat firması üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz. Bu görüşler ışığında karar verilir.

Daha sonra hizmet alan her müşteri firma hakkında yorum yazma hakkını elde eder. Böylece firmanın nasıl hizmet verdiğini sizde görebilirsiniz. Müşteri yorumları iyi ise ve bilgi paylaşımını yapıp müşteri temsilcinizin tavsiyelerine uyarsanız iyi hizmet almanız çok kolay.

Beykoz Evden Eve Nakliyat İçin Neden Enakliyat'ı Kullanmalısın?

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Beykoz Evden Eve Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme

Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alın

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al

Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
desteğimizle yanınızdayız

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Beykoz Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın