Avcılar Evden Eve Nakliyat İçin En İyi Seçim Enakliyat

Enakliyat'ın verdiği profesyonel destek ile Avcılar evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştır.

nakliyat firması
246
Nakliyat Firması

Avcılar evden eve nakliyat firmaları hizmet için teklif vermeye hazır.

müşteri memnuniyeti
%94
Müşteri Memnuniyeti

En iyi Avcılar evden eve nakliyat hizmetini Enakliyat desteği ile al.

müşteri yorumu
47.131
Müşteri Yorumu

Avcılar evden eve nakliyat firmalarının yorumları ile seçimi kolayca yap.

mutlu müşteri
280.317
Mutlu Müşteri

Enakliyat'ın sunduğu profesyonel destek ile sen de rahat bir taşınma gerçekleştir.

sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat'ta. Eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evini rahat taşı.


Avcılar Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
İ
İlhan a.İstanbul > İstanbul
9.2
Gayet iyi taşıdılar daha önce 3-4 defa taşındım bu kadar samimi bu kadar işini iyi yapan bir firma görmedim. Verdiğiniz hizmet için herkese teşekkür ederiz.
Atakent
E
Emine y.İstanbul > İstanbul
9.6
Bir daha ki taşınmamda yine bu firmayı tercih ederim. Taşınma sureci benim için güzel geçti. Benden sonra taşınacak arkadaşlara bu firmayı tavsiye ederim.
Simbo
E
Erkan ç.İstanbul > İstanbul
9.6
İşlerini uygun fiyata olması gerektiği gibi yapıyorlar. Sabah tam anlaştığımız saatte geldiler hemen işe koyuldular. Montaj ve de-montaj işlerini de sorunsuz olarak yapıyorlar. Yakın ilgisinden dolayı Ömer beye ayrıca teşekkür ederim. Tam bir fiyat/performans firması. Nakliyede kurumsallık değil sorunsuzluk arayanlara rahatlıkla tavsiye ederim.
Simbo
Ö
Özlem ç.İstanbul > İstanbul
10
Sinbo nakliyat, nakliye firmalarına karşı olan kötü ön yargımızı değiştirdi. işlerini çok iyi yaptılar. herhangi bir hasar olmadan gerekli hassasiyetle acele etmeden ve dikkatli bir şekilde taşıdılar. özellikle de paketlemede gösterdikleri hassasiyet için ayrıca teşekkür ederim. çalışanların hal ve hareketlerindeki saygıda taktir edilmesi gereken bir durum.
herşey için teşekkür ederiz.
Simbo
M
Mustafa g.İstanbul > Sivas
10
Ben Haziran ayında evimi İstanbul'dan Sivas'a Saruhan nakliyatla taşıdım. Arkadaşlardan her anlamda memnun kaldım eşyalarıma hiç zarar gelmedi ve gayet profesyonel bir ekipti kendilerine teşekkür ediyorum.
Saruhan Nakliyat
B
Bahtiyar b.İstanbul > İstanbul
10
Atakent nakliyata gerek zamanında yetiştirdiği için, gerek eşyalarımıza verilen özenden dolayı çok çok teşekkür ederim.Eşyaları biz taşısak herhalde bu kadar iyi yapamazdık.Enakliyata da teşekkürler bizlere böyle imkan sunduğu için.İyi çalışmalar...
Atakent
Z
Zeki k.İstanbul > İstanbul
8.8
Güzel bir hizmetten ötürü teşekkür ederim
Atakent
N
Nedim ö.İstanbul > Tekirdağ
8.8
Zamanında erkenden geldiler,eşyayı hızlı toplayıp yüklediler.Zamanında getirdiler diğer adrese,özenli taşıdılar ve yerleştirdiler.Teşekür ederiz
Saruhan Nakliyat
M
Murat b.İstanbul > İstanbul
10
Bir sıkıntı olmadan taşındım. Çocuklardan Allah razı olsun işlerini gayet iyi yaptılar. İyi ki Enaklıyat'ı seçmişim, çok ilgiliydiler taşındıktan sonra beni 2-3 defa aradılar.
Cemil Nakliyat
M
Mehmet b.İstanbul > İstanbul
10
Bayağı seri ve hızlıydılar çok güzel bir iş çıkardılar.Çok teşekkur ederim firmaya ve bu firmayı tavsiye ettiği içinde Enakliyat.com.tr ye...Ev sahibime de tavsiye ettim ve çevremdeki tum tanıdıklarıma. Sagolun
Simbo
B
Busra d.İstanbul > İstanbul
8.3
Evimi Simbo nakliyat firmasıyla taşıdım çalışanlarda çok memnun kaldım kendi görevleri olmayan işleri bile yaptılar. Çok düzgün ve hızlı taşıdılar. Hepsine teşekkür ediyorum.
Simbo
C
Caner s.İstanbul > İstanbul
10
Firma uygun fiyata çok hızlı çalıştı. Eşyalarımızın paketlenmesinde özen gösterdi. Çok memnun kaldım.
Öz Yıldızlar
M
Mustafa s.İstanbul > İstanbul
9.8
Tam zamanında geldiler ve hızlı bir taşıma oldu,sabırlı ve güleryüzlüydüler. Kırılan-dökülen olmadı daha ne isterim ki..?
Simbo
E
Eyüp a.İstanbul > İstanbul
10
Taşınma firması olarak Simbo nakliye firmasını tercih ettim. Arkadaşlar işlerini o kadar itina ile yapıyorlar ki anlatamam özellikle Ömer bey ve Mirza bey birebir ilgileniyor. Eşyaları paketlediler sardılar tek çizik dahi olmadı aynı şekilde montaj işini de çok iyi yaptılar ve eşyalarım çok temiz bir şekilde evime yerleşmiş oldu ve çok uygun fiyata, özen, itina, özveri ve hizmetlerinden dolayı Ömer bey ve ekip arkadaşlarına çok teşekkür ediyorum. Taşınmak isteyenlere önerim Simbo nakliyattır. Teşekkürler Simbo nakliyat.
Simbo
P
Pınar t.İstanbul > İstanbul
10
Taşınma saatinde geldiler, zamanlama çok iyiydi. O yönden çok memnun kaldım hepsi saygılı düzgün insanlardı. Herhangi bir problem olmadı, eşyalarımızda kırık, dökük, çizik olmadı. Ayrıca ekstra birşey eklicem biz bir ünite almıştık, kapağını aldığımız yer bile takamamıştı. Ömer beyin üstün başarısı sayesinde o ünitemizin kapağı da takılmış oldu yani mağazanın yapamadığını nakliyeci firmam yapmış oldu:) çok teşekkür ediyorum kendilerine ve minnettarım. Çok memnun kaldım ve etrafımdaki herkese de tavsiye ediyorum.
Simbo
G
Gökhan b.İstanbul > İstanbul
9.3
Tüm arkadaşlara teşekkür ederim ellerinden gelenin fazlasını yaptılar.
Öz Yıldızlar
K
Kerim y.İstanbul > İstanbul
8.9
Sabah zamanlama olarak bir saat gecikmelerine karşın, özverili çalışmaları sayesinde bu durumu telafi ettiler. Özverili çalışmalarının yanı sıra, benim gözden kaçırdığım hususlarda tavsiyelerde bulunup, yönlendirmeleri de benim için önemli bir artı oldu.

Fiyat/Performans açısından da tam puan verebileceğim bir firma. Arkadaşlara yeni evime yerleşirken sağladığı katkılar sebebiyle teşekkür ederim.
Atakent
D
Durmuş b.İstanbul > İstanbul
10
Yilmaz bey ve ekibi son derece ilgili ve dikkatliydi. Belirlenen zamanda geldiler, tasinma oldukça hızlı ve ozenliydi. Bütün eşyalar hasarsiz taşındı. Bu fiyata bu hizmet mükemmel.
Yılmaz34
K
Kadir ç.İstanbul > İstanbul
10
Sabah 7'de söz verdikleri saatte geldiler. Çalışanlar gayet iyi niyetli, hoş görülü ve profesyoneller. Bozuk olan mobilyaları mı bile tamir ettiler... Başta bu tarz firmalara karşı ön yargım olmasına rağmen şu an itibari ile eleştirecek bir şey bulamıyorum çünkü mükemmele yakın çalıştılar.

Atakent Nakliyat çalışanlarına Başta Mobilyaların demontaj ve montajını yapan Mobilyacı Ahmet Usta'ya titizliğinden ve zamanında yaptığı çalışma nedeniyle teşekkür ederim.

Firma sahibi Mehmet Bey'e başarılarının devamının dilerim.
Atakent
O
Osman ç.İstanbul > İstanbul
9.6
Çok güzel bir hizmet aldık. Firmadan çok memnun olduk. Başta fiyattan dolayı ciddi şüphelerim, korkularım oldu. Hiçbir aksilik yaşamadan taşındık. Gayet samimi, dürüst, özverili bir ekip. Prosedürleri çok iyi bilmiyorlar fakat dürüstlükleri, hemen hemen her konuda yardımcı olmaya çalışmaları sizi ikna ediyor. Kırılabilecek tüm eşyalarımızı kendimiz kutuladık. Taşıma ve yerleştirme esnasında hiçbir sıkıntı yaşatmadılar. Gaysan mobilya ürünleri gibi zor mobilyaları bile çok maharetli bir şekilde demontajını ve yerinde montajını yaptılar. Sadece eşyaların deprem için duvar sabitlemelerini yapmadılar. Bu konuda eşyaların ölçülü net yerlerini belirleme konusunda hassas olduğumuz için ısrarcı olmadık. Taşınma esnasında tam sabitleme zaman aldığı için yetişmiyor. Özet olarak beklemediğim kadar sorunsuz, az maliyetli düzgün bir hizmet almış oldum. 2 yıl önce basit çok az eşyalı bir büro taşımasını 1,5 katı bir fiyata belgesiz bir şekilde taşıttığımı hatırlayınca neden o gün böyle bir hizmet yoktu diye hayıflanmıyor değilim. Teşekkürler Atakent Nakliyat ekibi ve Teşekkürler Enakliyat ekibi. Başarılarınızın devamını temenni ediyor ve hayırlı bol kazançlar diliyorum.
Osman Çalış
Atakent

Avcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

3+1 Avcılar Fatih arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺14.400
Avcılar Fatih arası evden eve nakliyat
Nerden

Ambarlı Mah. / Avcılar / İstanbul
3. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Molla Gürani Mah. / Fatih / İstanbul
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Oturma Odası,Yatak Odası,Çoçuk Odası ve Mutfak(Beyaz Eşya sadece buzdolabı ve Çamaşır Makinesi var)Yatak Odası ve Çoçuk Odası Başka binadan alinacaktir ayni mahallede taşınacak eşyalarin fotograflari mevcuttur

3+1 Beylikdüzü Avcılar arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺14.167
Beylikdüzü Avcılar arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Beylikdüzü / İstanbul
4. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Gümüşpala Mah. / Avcılar / İstanbul
1. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 Avcılar Kağıthane arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺10.357
Avcılar Kağıthane arası evden eve nakliyat
Nerden

Üniversite Mah. / Avcılar / İstanbul
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Hamidiye Mah. / Kağıthane / İstanbul
4. Kat Bina Asansörü İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

2+1 Ümraniye Avcılar arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺14.214
Ümraniye Avcılar arası evden eve nakliyat
Nerden

Elmalıkent Mah. / Ümraniye / İstanbul
5. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

Mustafa Kemalpaşa Mah. / Avcılar / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
3 koltuk, 1 berjer, 3 masa (2 küçük, 1 yemek masası), 9 sandalye, 1 vitrin, 1 tv ünitesi, 2 sehpa, 1 kitaplık, 1 gardrop, 2 komidin, 1 şifonyer, 1 baza + yatak, çamaşır makinası, kurutma makinası, bulaşık makinası, buzdolabı 3 küçük mutfak dolabı, halı, kolilenmiş eşyalar

1+1 Avcılar Üsküdar arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺8.600
Avcılar Üsküdar arası evden eve nakliyat
Nerden

Gümüşpala Mah. / Avcılar / İstanbul
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Bulgurlu Mah. / Üsküdar / İstanbul
1. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım.

Sana Yakın En İyi Avcılar Evden Eve Nakliyat Firması

 • Özyurtlar 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Kartal evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Verdiğim ilana en iyi fiyatı bu firma verdi. Eşyalarımızı en iyi şekilde taşıdılar. Zamanlama olarak söz verdikleri saatte kapıda oldular süreç boyunca herhangi bir problem yaşamadım. İlgileri ve verdikleri hizmet için kendilerine teşekkür ederim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Ev Taşıma,Ofis Taşıma,Banka Taşıma ve Fuar Taşıma
  ÖZYURTLAR Evden Eve Nakliyat firması olarak eşyalarınızın ambalajlanması,paketlemesi,taşınması ve yerleştirmesine kadar sürecin her aşamasında konusunda uzman personeliyle siz değerli müşterilerimize hizmet sunulmaktadır.Şirketimiz bugünlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir.

  Özyurtlar Nakliyat İstanbul ve tüm Türkiye de nakliyat hizmeti vermektedir.Taşıma fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz

 • Budak 0
  9.1/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Ataşehir evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Budak nakliyat çok teşekkür ederim esyalarimin paketlenmesi olsun davranışları verilen sözleri olsun çok güzel ve yerinde esyalarim sorunsuz kirik dokuk olmadan teslim edildi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim inşallah birdahaki taşımada nasip olursa tekrar budak nakliye ile çalışmak isterim

  Budak Evden Eve Nakliyat; çelik kasalı, kapalı araçlarıyla ve eğitilmiş profesyonel ekibiyle, saygıdeğer müşterilerimizin haklı beğenisi ve güvenini kazanmış, sağlıklı ve problemsiz işbirliği ile kusursuz çözümler yaratmıştır.

  Evden Eve Nakliyat

 • Hancıoğlu 0
  9.3/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Ataşehir evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Gayet başarili güzel işçilik yaptilar çok memnun kaldim

  Hancıoğlu evden eve nakliyat şehir ici şehirler arası türkye geleninde
  1993 de beri nakliyat hizmet vermekte ilgi alanın buyuk bir firmeyiz İstanbul evden eve nakliyat. Prosfesyonel istanbul'da ev taşıma sektörün öncü eşya taşımacılık firmasıdır. Uzun yıllardır Profesyonel evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmeti sunan yılların vermiş olduğu deneyimli tecrübeye sahip K3 eşya taşımacılığı yetki belgesine sahip olan bir nakliye firmadır. Profesyonel hizmet anlayışı ile istanbul şehir içi ve Türkiye genelinde şehirlerarası evden eve nakliyat hizmet vermekteyiz

 • Yaprak Nakliyat 0
  9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bağcılar evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Mehmet bey ve ekibindeki gayret takdirimizi kazandı. Teşekkürler.

  Müşterimizin isteği doğrultusunda da eşyaları güvenli bir şekilde ambalajlayıp tüm mobilyalar itinayla sökülüp montaj görevlisi sorumluluğunda yeni eve taşınması gerçekleştirilir. Daha önce var olan evden eve nakliyat firmalarında çalışıp bu işte uzmanlık kazandıktan sonra kendi nakliyat firmasını kurmuş deneyimli bir ekibiz. • İstanbullular 0
  9.4/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Güngören evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Gayet güzel bir şekilde paketlediler ve götürüp bağladılar. Hiçbir şekilde eşyalara zarar vermediler. Ekibe teşekkür ediyoruz.

  İstanbullular Evden Eve Nakliyat

  1- Kaliteli Paketleme: Taşınma ve araç içinde eşyalarınızı sürtünme ve darbelere karşı koruyan tek şey eşyaya yapılan paketlemedir. Emanet aldığınız eşyaların en az hasar ve çizikle teslim edilmesi için her eşyaya göre onu en iyi koruyacak paketleme malzemeleri kullanmaktayız. Kullandığımız paketleme malzemeleri: Balonlu Naylon, streç, oluklu rulo karton, kraft ambalaj kağıdı, koli dolgu köpüğü ve nakliye battaniyeleri.

  2- Uzman Ekip: Taşıma, paketleme ve montaj-demontaj işlerinde çalışan arkadaşlarımızın hepsi kendi alanlarında yıllardır çalışmaktadırlar. Özellikle mobilyanın montaj ve demontajı işinde çalıştırdığımız elemanların mutlaka tecrübeli kişiler olamasına özen göstermekteyiz.

  3- Sigortalı Nakliyat: Tüm nakliyat işlerimizde özen gösterdiğimiz bir noktada sigortalama işlemleridir. Eşyaları olası kaza ve diğer risklere karşı değeri kadar nakliye sigortası ile teminat altına almaktayız.

  4- Müşteri Görüş ve Önerileri: Tüm müşterilerimizin bizden istediği hizmetleri elimizden geldiğince yapmak için çalışıyoruz. Müşterilerimizin önerilerini de mutlaka dikkate alarak sürecin en iyi şekilde sonlanması içi çalışıyoruz.

  Sizlere de gerçek bir evden eve nakliyat deneyimi için bizi tercih edin.

 • Astürk 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sancaktepe evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Uzak mesafe taşıdılar bir tane bile kırık yoktu çok saygılı bir ekipti titiz ve temiz çalıştılar her şey için teşekkürler.

  Ev ofis vila ambalajlı sigortalı garantili taşıma ve dopolama hizmeti vermekteyiz

 • Galip Nakliyat 0
  9.8/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Bağcılar evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Düzgün insanlar, hızlı ve düzgün bir şekilde hallettiler.

  Müşterimizin isteği doğrultusunda da eşyaları güvenli bir şekilde ambalajlayıp tüm mobilyalar itinayla sökülüp montaj görevlisi sorumluluğunda yeni eve taşınması gerçekleştirilir. Daha önce var olan evden eve nakliyat firmalarında çalışıp bu işte uzmanlık kazandıktan sonra kendi nakliyat firmasını kurmuş deneyimli bir ekibiz.

 • 9.6/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Maltepe evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Gayet rahat bir süreç oldu. Tavsiye ederim.  Eğitimli personeli, hızlı ve güvenilir ekibiyle Ulusal evden eve nakliyat firması, güvenilir bir taşınma hizmeti vermektedir. Son derece profesyonel bir şekilde ev, iş yeri, ofis vb. taşımalarını gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir taşınma hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.


  Ulusal Evden Eve Nakliyat, 1984 yılından beri kaliteli hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin isteklerini son derece büyük hassasiyetle yerine getirmektedir.
  Ticari hayatına başladığı andan itibaren yüksek kalite hizmeti uygun fiyatlarla insanlara ulaşmayı hedefleyen Ulusal evden eve nakliyat firması, bu hedefini büyük bir başarıyla gerçekleştirmiş halen bu sektörde daha da genişleyerek hizmet vermeye devam etmektedir.


  Vizyonumuz ;
  Deneyimli kadromuz ve teknik donanıma sahip gelişmiş ekipmanlarımızla müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmak, güvenilir ve hızlı bir hizmet sunarak kaliteli sonuçlar almak şirketimizin vizyonudur.

  Misyonumuz ;
  Her zaman yeniliğe açık olmak, kendimizi ve elemanlarımızı sürekli eğiterek müşterilerimize güven duydukları taşıma hizmetini sorunsuz, hasarsız ve zamanında vermektir. Bize emanet edilen işi zamanında ve garantili bir şekilde teslim etmek en temel misyonumuzdur.
  Eğitimli personeli, hızlı ve güvenilir ekibiyle Ulusal evden eve nakliyat firması, güvenilir bir taşınma hizmeti vermektedir. Son derece profesyonel bir şekilde ev, iş yeri, ofis vb. taşımalarını gerçekleştirmektedir. Kaliteli bir taşınma hizmeti almak için bizimle iletişime geçin.

 • Alyap 0
  9.2/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sultanbeyli evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Taşıma işlemi istenilen zamanda alınarak planladığımız zamanda eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

  Evden eve nakliyat tecrübe ve ustalık ister. Ustalık eşyaların sökülmesi ve paketlenmesinden başlar, merdivenlerden hasarsız taşınması, kamyonda dizilmesi, hangisi altta hangisi üstte olacağının bilinmesi, ağır eşyaların sabitlenmesi, kamyonun özenle sürülmesi ile devam eder, yeni evde dikkatli indirilmesi yukarı taşınması ve eskisinden daha güzel kurulması ile son bulur. Eksik hiçbir detay ustanın gözünden kaçmaz. Bunu bilmek için usta olmak gerekir. Usta olmak için binlerce nakliyat yapmak gerekiyor. Bu kadar çok nakliyat sırasında her türlü durumla defalarca karşılaşılıyor. Bütün bu olayların, sorunların ve çözümlerin hepsine tecrübe denilmektedir. Tecrübeyi sermaye olarak kullanan kişiye usta denilmektedir.

  Evden eve taşınmanızı bir ustaya emanet etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Ucuza kalite güvencesi olmadan taşınmak istiyorsanız, burası yanlış adrestir. Biz size birinci sınıf bir hizmeti garanti ederiz. İşin bitiminde bize keyifle ödeme yapacağınıza ve bizi dostlarınıza tavsiye edeceğinize inancımız tamdır.

 • Göktaş 0
  8.9/10Müthiş
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Sancaktepe evden eve nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  ....

  Göktaş Nakliyat. şehirlerarası evden eve nakliyat, evden eve nakliye, evden eve taşıma, evden eve taşımacılık, İstanbul, şehir içi ev ofis eşya taşıma depolama hizmetleri sunuyor.

  Göktaş Nakliyat. Evden eve nakliyat sektöründe 33 yıllık tecrübesi ile evden eve taşımacılık alanında bir liderdir. Göktaş Evden Eve Nakliyat, İstanbul evden eve nakliyat, şehirler arası evden eve nakliyat şirketi.

  Geniş araç filosu, tecrübeli eleman kadrosu ile şehir içi, şehirler arası evden eve taşıma ve depolama hizmetini güvenilir şekilde yerine getirmeyi eşya nakliye hizmetlerini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.

  Asansörlü eşya taşınma sistemlerini kendi bünyesine ekleyerek siz değerli müşterilerimizin tüm ev taşıma ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla artık evden eve taşınma ihtiyacınızda daima mükemmelin ötesinde sunmaktayız.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Avcılar Evden Eve Nakliyat Hizmetine Neler Dahildir Neler Değildir?

Avcılar Evden eve nakliyat formunu doldururken, paketleme seçeneklerini sunuyoruz. Nakliyat firmaları çoğunlukla üç farklı paketleme hizmeti sunuyor.

 1. Tüm kolileleme, paketleme ve montaj demontaj işlerini firmalar yapar.
 2. Siz kolileme işlerini yaparsınız firma mobilya ve beyaz eşyaları paketler montaj demontaj işlerini yapar.
 3. Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız firma sadece taşıma işlerini yapar.

Çoğunlukla bu hizmet çeşitleri tercih edilse bile siz bu hizmetleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz evinizi şuan olduğu gibi tüm işlemleri nakliyat firması yaparak yeni evde oturmaya hazır şekilde son bardağına kadar dilediğiniz gibi dolaplara yerleşimini evden eve nakliyat firmanız yapabilir. Bu hizmetleri talep formunda ilgili alanlara istediğiniz hizmetleri yazarak fiyat teklifini istediğiniz hizmete göre alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları dilerseniz korniş takma hizmeti, duvar delme içeren montaj işleri ve avize montaj hizmeti verebilirler. Unutmayın bu hizmetler standart hizmet dahilinde değildir. Bu hizmetlerden birini istiyorsanız evden eve nakliyat firmanızdan talep etmelisiniz.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetler

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

 • Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri
 • Korniş ve stor perde montaj işleri
 • Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı
 • Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma
 • Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:
 • Hayvan, çiçek ve bitkiler
 • Kasa ve piyano taşıma
 • Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar
 • Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması
 • Yağ içeren açılmış şişeler veya paketler

Avcılar Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın her nakliyat firması Avcılar şehirler arası nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat desteği ile en iyi Avcılar şehirler arası nakliyat firmasını kolayca seçin.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teklif alarak firmaların fiyat ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak firmanın nasıl hizmet verdiğini kolayca inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için Enakliyat müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Avcılar şehir içi nakliyat için en az dört günden önce firmanızı taşınma tarihi için bilgilendirin. Avcılar şehirler arası evden eve nakliyat için bu süre 2 haftadır ihmal etmeyin.

Taşınmaya karar verdikten sonra nakliyat firmanız ile taşınacak eşyaların resimlerini veya kısa videolarını çekip paylaşmanızı öneriyoruz.

Nakliyat kamyonu bulunduğunuz ve eşyanın taşınacağı evin girişine yanaşabiliyor mu? Site içine girmesi gerekirse site yönetiminden bilgi alabilir veya trafiğe kapalı bir sokakta oturuyorsanız belediyeden ilgili izinleri almayı ihmal etmeyin. Nakliyat kamyonu evin girişine 25 metreden daha uzağa park edecek ise bu mesafeyi mutlaka öğrenip nakliyat firmanız ile yazılı olarak paylaşın.

Telefonda görüşüp anlaştığınız her detayı whatsapp yazışmaları veya kısa sms ile yazılı hale getirin. Bu yapabileceğiniz en iyi evden eve nakliyat sözleşmesidir. Diğer sözleşmelere ihtiyaç kalmayacaktır.

Taşınırken nakliyat sigortası yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın eğer poliçeniz elinizde değilse o taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyordur.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Fiyat teklifleri gelmeye başladığında hangi tekliflerin sigorta dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Nakliyat firmanızı seçtikten sonra Bana Özel sayfanızda sigorta al butonunu tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra taşınma tarihinize yakın sigorta poliçeniz sizinle paylaşılacaktır.

En kapsamlı evden eve nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta... Yükleme, aktarma ve boşaltma aşasındaki riskleri kapsayan ve aracın kaza yapması riski dahil evden eve nakliyat sigortası poliçenizi alın ve rahat taşının.

Enakliyat Avcılar Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Kolaylıklar Sunuyor?

Enakliyat taşınma sürecini takip eden taşınma günü müşterilerini arayan tek platformdur.

Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilciniz sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Bunun dışında taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağınız birçok kolaylığı yardımcı araçlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Teklif Veren Avcılar Evden Eve Nakliyat Firmasına Güvenebilir Miyim?

Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Avcılar evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Avcılar nakliyat firması üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz. Bu görüşler ışığında karar verilir.

Daha sonra hizmet alan her müşteri firma hakkında yorum yazma hakkını elde eder. Böylece firmanın nasıl hizmet verdiğini sizde görebilirsiniz. Müşteri yorumları iyi ise ve bilgi paylaşımını yapıp müşteri temsilcinizin tavsiyelerine uyarsanız iyi hizmet almanız çok kolay.

Avcılar Evden Eve Nakliyat İçin Neden Enakliyat'ı Kullanmalısın?

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Avcılar Evden Eve Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme

Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alın

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al

Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
desteğimizle yanınızdayız

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Avcılar Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın