Bağcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

48.314 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
9.8

Memnun kaldık uygun, hızlı ve güvenilir şekilde taşıdılar.

Zerrin köseoğlu

10

Gayet ilgili işini çok iyi yapan iletişimleri düzgün güvenilir bir firma. Emeklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Nakliyatta en iyi firmalardan biri. Kesinlikle tercih edilebilir.

Haldun bayrak

10

Teşekkürler her şey için.

Haldun bayrak

10

Gayet memnun kaldık. Paketleme ve taşıma gayet iyiydi. Memnun kaldık teşekkür ederiz.

Cansu Bozkuş

10

Tam sözleştiğimiz zamanda geldiler ve çok özenli bir şekilde paketleyerek taşıdılar. Harika hizmet.

Semih Çakmak

9.6

Güzel hizmet verdiler. Teşekkür ederiz.

Mesut Akdağ

10

Ben evimi taşıdım, nakliyat sahibi Memed abe ve akibi çok güzel bir işçilikle evimi taşıdılar. Mütevazi ekibiyle eşyalara zarar vermeden o kadar güzel yaptılar ki ben çok memnun oldum. Hepsine ayrı teşekkür ederim, emekçi insanlardı tavsiye ederim gerçekten herkese, beş yıldız.

Ahmet özgün

9.7

Öz harun nakiliyata teşekkür ederim.

Saliha karabal

10

Ellerine sağlık hizmet çok güzel.

Selçuk tanatar

10

Güler yüzlü, ilgili, zamanında ve profosyonel bir taşıma hizmeti verdiler. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Emel DEMİR

10

Firma ve çalışanları sözünün eri ve işini düzgün yapan insanlar. Eşyaları sardıkları kırmızı pıt pıt naylon ve streç film kaliteli ve kalın ürünler. Kendilerinden çok memnun kaldık. Bir daha olsa yine kendileriyle taşınırım. Bu sözlerimde hiçbir abartı yok. Deneyin kendiniz görün.

Ramazan erpik

10

Eşyaları kendim koliledim geri kalan tüm işleri titizlikle hallettiler. Söyledikleri günde teslim alıp söyledikleri günde teslim ettiler. Gayet hızlı bir şekilde taşınma sürecim gerçekleşti. Arkadaşların ellerine sağlık.

Ahmet Nayır

10

Tam konuştuğumuz saatte geldiler, güzel ve düzgün bir paketleme yapıp hatasız taşıdılar. Buradan da kendilerine bir kez daha teşekkürler.

Serhat

9.7

Planlama ve çalışma düzeni açısından çok memnun kaldım. Gerçekten ekip olarak iletişimleri çok güzeldi. Yatak odası takımım eski taşınmadan kaynaklı biraz sorunluydu fakat çok hızlı şekilde parçalayıp birleştirmesini yaptılar. Çok güvenilir ve herkese tavsiye ediyorum.

Tarkan Türk

10

Ekip olarak çok hızlılardı, çok özenli ve dikkatli davrandılar. Her şeyle tek tek ilgilenip kontrol sağladılar. İşini hakkıyla yapan bir firma.

Çağla yeniay

İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat
7/20/2024 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 40000 TL - 40000 TL - 45000 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat

NerdenNerden
Demirkapı mah. / Bağcılar / Istanbul
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

NereyeNereye
Alcı mah. / Sincan / Ankara
6.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
1 salon, 1 cocuk odası, 1 mutfak, 1 yatak odasi taşınacak.
Bağcılar Üsküdar arası evden eve nakliyat
6/15/2024 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 12000 TL - 12000 TL - 14000 TL

2+1 Ev Eşyası

Bağcılar Üsküdar arası evden eve nakliyat

NerdenNerden
/ Bağcılar / Istanbul
1.kat Bina Merdiveni

NereyeNereye
/ Üsküdar / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
1 üçlü 2 tekli koltuk yatak odası takımı buzdolabı çamaşır bulaşık makinaları
Bağcılar Beylikdüzü arası parça eşya taşıma
6/8/2024 1 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 3500 TL - 3500 TL - 6000 TL

Parça Ev Eşyası

Bağcılar Beylikdüzü arası parça eşya taşıma

NerdenNerden
Güneşli mah. / Bağcılar / Istanbul
zemin kat Bina Merdiveni

NereyeNereye
Kavaklı mah. / Beylikdüzü / Istanbul
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
ürünler sıfır kutulu durumda 4 parça beyaz eşya
Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

İstanbul’un en büyük nüfuslu ilçesi Bağcılar’dır. İstanbul’da Merter’den başlayan ve Güneşli’de biten E-5 ile TEM arasında kalan bir bölge var. Bana öyle geliyor ki İstanbul’un yarısı bu bölgede yaşıyor. Alabildiğine konut, alabildiğine dar sokaklar. Bağcılar ve Güngören çok yakın zamanlarda inşa edilmiş olmalarına rağmen plansız ve sıkışık binalar ibaret ne derece kaliteli yapılar var? Uzmanlık alanım değil, fakat dışardan gördüğüm kadarıyla harika da değil. Bildiğim tek şey o bölgede sadece binalar var. Oraların imarını yapanlar insanlar için sadece binalara yer tahsisi yapılması yeterli olmuş gibi...

Bağcılar’da evden eve nakliyat yapan firmaların işi çok da kolay değil. Mekânlar sıkışık caddelerin çoğu tek yönlü ve duraklamak sorun. Bir şehirde yeşil alan bırakmak medeniyetin bir göstergesidir. Batı ülkelerinde çok şehirler gördüm, oralarda geniş yollar ve daha fazla park bahçe için mücadele verilirken bizde elde kalmış son toprak karelerini de binalara dönüştürmek için enerji tüketiliyor. Kızılderililere atfedilen güzel bir söz vardır. “Son ağaç kesildiğinde, son nehir kuruduğunda, son balık avlandığında beyazlar paranın yenmediğini anlayacaklar.” Sanırım İstanbul’da son arsa bina olduğunda, son ağaç kesildiğinde, son park gözü para bürümüş müteahhitler tarafından yok edildiğinde, biz böyle bir şehrin yaşanılır olmadığını anlayacağız.

Konumuz evden eve nakliyat sadede gelelim. Kendi deneyimimden yola çıkarak ev taşımanın önemli bir stres kaynağı olduğunu rahatlıkla ifade edebilirim. En önemlisi bu işi kime yaptırmalıyım? Hangi işleri ben yapayım hangilerini nakliye firmasına bırakayım? Ne tür riskler ile karşı karşıyayım ve nasıl tedbir alabilirim? Soruları uzatabilirim. Bu konuda yeteneğimi beğeniyorum. Ancak cevaplar ile yazı uzarsa size yazık olur diye kısa tutuyorum.

Amcanızın oğlu ya da kapı komşunuz evden eve nakliyatçı değilse, kime güveneceğiniz konusunda tereddüt etmeniz beni şaşırtmaz. Biz kendi çapımızda bu güven bunalımını aşmak için bir yöntem uyguladık, geliştirdik demiyorum çünkü kopyaladık, dünyanın en önde gelen başarılı internet sitelerinin müşterilerine güven telkin etmek ve tedarikçilerden hangisinin iyi ve dürüst olduğunun tespiti için kullandıkları sistemin aynısını Enakliyat’ta hayata geçirdik. Bu sistemin dayandığı temel araçlar müşteri yorumları ve reytinglerdir. Sanırım bu araçları ilk kullanan internet sitesi Amazon olmalıdır. Bunun dışında hangi hizmet pazarlayan başarılı internet sitesine bakarsanız bakın hepsinde güven araçlarının müşteri yorumları ve reytingleri olduğunu göreceksiniz. Bizde öyle yaptık. Kime güveneceğinize karar veremiyorsanız. Gelin o nakliyat firması ile daha önce taşınmış insanlar ne demişler okuyun ve rahat karar verin.

Bizim size kesin tavsiyemiz mümkün olduğunca az hamaliye işi ile uğraşmanızdır. Bunun yerine siz iyi bir nakliyatçı araştırması yapın, iyi bir sözleşme yapın, isterseniz iyi kolay bir örnek Enakliyat’ta var. Sigorta konusunu araştırın mesele size söylendiği gibi değil. İsterseniz bizdeki makaleyi inceleyebilirsiniz. Bir taşınma planı yapın bizde örneği var. Evden eve nakliyat tavsiyelerimize bakın işinize yarayabilir.

Siz yukarıda bahsettiğimiz adımları attıktan sonra risklerin önemli olanlarını bertaraf etmiş olacaksınız. Geriye değerli eşyalarınız ve değerli evraklarınızı alıp kala işleri Bağcılar evden eve nakliyat firmalarına bırakmanızdır. Bağcılar’da yerleşik iyi firmalarımız var. Haberiniz olsun.

Bizimle taşınmak isterseniz buna itiraz etmeyiz. Fiyat Teklifi Al’a tıklayıp kolay ve ücretsiz bir taşınma ihalesi başlatarak süreci başlatabilirsiniz. Gerisi çok kolay bizim ekiplerimiz sürecin tamamını sizinle birlikte yönetecekler. Sizin de memnun kalacağınıza inanıyoruz. Geçmişte bizimle taşınan binlerce ailenin 90%’ı memnun kaldı. Unutmayın yaptığımız iş evden eve nakliyat müşteri memnuniyetinin mumla arandığı bir sektör.