Yazılar

Yazilar

Bu sayfamızda sizlere evden eve nakliyat sektörünü daha iyi tanıtmak ve geliştirmek adına yazılar yayınlanmakta, sektörde bilgi kirliliğinin fazla olması nedeniyle bu sayfamızda bu bilgi kirliliğini gidermek adına yazdığımız yazıları incelemeden taşınmayın.

Kaliteli Hizmet ve Uygun Maliyet

Klasik ekonomi teorisine göre insanlar rasyoneldir. Piyasadan mal ve hizmet alırken tam bilgi sahibidirler. Fiyat ile kaliteyi karşılaştırıp en iyi kaliteyi en doğru seçimi yaparlar. Klasik, neo-klasik ... tüm ekonomistlere selam. Artık bu palavraya ekonomistler dahi inanmıyor. Gerçek hayatta insanlar rasyonel seçim yapabiliyor mu? Kesinlikle hayır. İnsanların çok hayati kararlarını dahi duygularının etkisinde verdiğini artık sağır sultan da biliyor.

Evden Eve Nakliyat İşçilerine İyi Davranalim

Devlet Büyüklerinin okul ziyaretleri sırasında çocuklara sordukları en popüler soru "Büyüyünce ne olacaksın?".  Sorusudur. Hiç bir çocuğun ben büyüdüğümde evden eve nakliyat işçisi olacağım. Şeklinde bir cevap verdiğini zannetmiyorum. Evden eve nakliyat işçilerinin hiç biri bu mesleği planlayarak, hedefleyerek seçmemiştir. Kaderin bir cilvesi yada iyi bir eğitim alamamış olmanın neden olduğu kısıtlar veya başka seçenek olmaması gibi nedenlerle bu işin içindeyiz. Biz kaderimizi benimsedik işimizi keyifle yapmak istiyoruz.

Hangi Evden Eve Nakliyat Firması Güvenilir? Nasıl Bileceğiz?

Kimse benim yoğurdum ekşi demez. Hangi yoğurt satıcısına sorsanız en güzel yoğurt bizdedir. Bizim dedemiz Osmanlı Sarayında Yoğurtçu Başıydı der. Doğru yoğurtçuyu tespit etmek için yoğurtçulara soru sorarak bir kanaat oluşturmak mümkün olmadığını artık biliyoruz.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.