TN

Türkiyem Nakliyat9.7 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 12 Temmuz 2020
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / ÇANKAYA
Bu hafta 30 kişi iletişime geçti.
114 Müşteri Değerlendirmesi, 166 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10104 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10107 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10106 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10107 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.5
 • Mükemmel
 • 9 - 10105 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Türkiyem Nakliyat Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - ANKARA > DENİZLİ

Çalışan arkadaşların ellerine sağlık, eşyamı temiz ve titizlikle taşıdılar çalışanlara teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.


4 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > ANTALYA

Çalışan arkadaşlardan çok memnun kaldım işlerini ustalıkla yapıyorlar bana yapacak bir iş bırakmadılar. İnsanlarla iletişimleri çok iyi, evsahibine sormadan eşyaları yerinden almıyorlar firma olarak çok memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim bir firma, çalışan arkadaşların emeklerine sağlık hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah bol kazançlar versin.


2 Ağustos 2021

Mükemmel 9.2 - ANKARA > BURSA

Tüm firma çalışanlarına teşekkür ederim. Bir iki ufak tefek sıkıntı dışında gayet başarılı bir taşınma oldu. Kolay kolay nakliyat tavsiyesi yapmam ama taşınacak arkadaşlara önerebilirim.


2 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

Firma tam zamanında geldi ve gayet ciddi bir şekilde çalıştılar ellerine sağlık, teşekkür ederiz. Fakat eşyayı görmelerine rağmen planlama hatası yaparak 1 adet kanepemin arabalarına sığmadığını söyleyerek taşımadılar. Biraz daha dikkatli ve hesaplı çalışmaları gerekiyor, teşekkürler.


27 Temmuz 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > DİYARBAKIR

Ankara Siirt arası evimin taşıma işini yapan Adem bey ve çalışanlarına çok teşekkür ederim. Sahte firmaların sonradan fiyat arttırdıkları ve insanı enayi yerine koydukları bir zamanda TÜRKİYEM Nakliyat'a ve eşyaları düzenli olarak taşıyarak sadece kendi işini layıkıyla yapan firma çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Ellerinize ve yüreğinize sağlık. ALLAH işinizi rast getirsin İnşaallah.


12 Temmuz 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > GAZİANTEP

Bu şirket 20 yıllık memuriyet hayatımda iş yaptığım en iyi şirket oldu.
Yasin Bey ilk görüşmeden sonra expertize geldi, yerinde eşyaları görüp fiyat konusunda anlaştık yazılı ve sözlü anlaşmanın her şartına uydular.

Dakik, eksiksiz ve hasarsız çalışmaları için Ersin ve Ömer ustalara ayrıca teşekkürler.

Kısaca mükemmel çalışan şirketi herkese tavsiye ederim.


9 Temmuz 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > DİYARBAKIR

Tek tek yorumlara bakarak araştırma sonucu Türkiyem nakliyatla taşıma kararına vardık. Gönül rahatlığıyla bu firmayı tercih edebilirsiniz. Paketleme, taşıma ve iletişim gayet iyi kırık, dökük, ezik vs. hiçbir sorun olmadı. Firma olarak bu işi profesyonelce yapıyorlar. Yasin bey ve ekibine teşekkür ederim...


7 Temmuz 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > MARDİN

Deneyimi ve tecrübesi ile yıllara meydan okuyan bir nakliyat firması. Yasin bey yönetiminde titizlik ve temizlik açısından oldukça iyi çalışan, oldukça kibar ve özenliler. Zaman açısından eşyalarımızı getiren Tuncay abi ve ekibine teşekkürler, çalışkan bir firma ailesi diyebilirim.


6 Temmuz 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Güzel işçilik ve zamanlama tutarlılığı için teşekkürler. Memnun kaldım.


30 Haziran 2021

Mükemmel 10 - KEÇİÖREN > ÇANKAYA

Çalışan arkadaşlar çok saygılıydı ve işlerini temiz yaptılar öğlen ortasında taşıma işlemi bitmişti ve bir bardağım dahi kırılmadan getirdiler. Teşekkür ediyorum.


24 Haziran 2021

Mükemmel 9.6 - KEÇİÖREN > ÇANKAYA

Çok memnun kaldım eşyaları çok özenle ve zamanında taşıdılar. Taşıyan arkadaşlar çok kibar, saygılı ve hızlıydılar. Çok teşekkür ediyorum.


10 Haziran 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > KOCAELİ

Türkiyem firmasından çok memnun kaldım, şoför ayrı ilgiliydi çalışanlar ayrı ilgileniyor. Çok hızlılardı, hayatımda gördüğüm en hızlı taşımacılar. Çok güzel paketlediler her şeyden memnun kaldım, herkese de tavsiye ederim. Buradan tekrardan teşekkür ediyorum hem fiyatı uygundu hem de hizmeti kaliteliydi.


9 Haziran 2021

Ekibin tamamı genç, dinamik ve kendi personeli olup, hepsi çok saygılı çocuklardı. Hem paketleme hem de taşıma sırasında ne eşyalara, ne de eve zarar vermeden hızlı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdiler. Türkiyem Nakliyata teşekkür ederiz.


4 Mayıs 2021

Genel olarak dikkatlilerdi ancak acele yüzünden hasarlar da olmadı değil, özellikle beyaz eşyalarda ezilmeler oldu, taşıma sırasında da evin kapı ve tabanlarda çizilmeler, ezilmeler oldu. Sıkıntıların sebebi ise çok acele çalışmaları, eşyaları ben kolilemiştim zaten yarım günde bitti taşıma yani acele etmeye gerek bir durum yoktu. Daha yavaş ve özenli olunsa hasar olsa dahi çok önemsemezdim.


4 Mayıs 2021

Yorumu yazmıştım. Ardından firma bana ulaştı ve memnuniyetsizliğimi gidermek için uğraştılar. Eksik eleman için bir kısım ücret iadesi teklif ettiler. Hasar gören eşyalar için gelip inceleme, tamirat, gerekli olan noktada değişim yapacaklar. Müşterilerinin memnuniyetini gerçekten çok önemsiyorlar.

Taşınacaklara deneyimimden yola çıkarak şunları söyleyebilirim:
1. Eşyalar araca yüklenmeden önce fotoğraflarını alın, demontaj yapan kişiden gördüğü herhangi bir hasarı size söylemesini isteyin.
2. Paketleme yapılırken mobilyaların ayaklarının da korunduğundan emin olun.
3. Eşyalar taşındıktan sonra fotoğraflarını alın. Taşınma esnasında eşyanın durumunu takip etmek mümkün olmayabilir.
4. Herhangi bir hasar varsa direkt firmaya ulaşın, çok iyi ilgileniyorlar. Ben bana söylenmeyen bir hasarı fark ettiğim için sinirle kendilerini aramadan yorum yazmış bulundum.
5. Firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


18 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Hızlı bir şekilde taşıdılar.


13 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Merhaba, abartıyorum sanılmasın. 24 kez taşındım, ülkenin bir ucundan diğer ucuna. Ancak çok çok iddialı olan firmaların neredeyse tamamı mağdur etti. Bu kadar iyi hizmet aldığım tek firma. Ellerine sağlık diyorum hepsinin. İyi çalışmalar diliyorum.


5 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Tebrik ederim. Güzel organizasyon yapılıyor. Güvenilir site diyebilirim.


31 Mart 2021

Mükemmel 10 - AMASYA > ANKARA

Süper saygılı, nazik, pratik ve hızlılar. Aile şirketi zaten. Telefonda Yasin Bey ile sahada kardeşleri Yılmaz ve Celal Bey'ler işlerini gerekli ciddiyette güzelce yaptılar sağ olsunlar. Ayrıca anlaşılan fiyattan da 1 kuruş fazla talep etmediler. Eşya fazlalığından yakınmadılar. Yani mevzuyu hiç sulandırmadılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


20 Mart 2021

Mükemmel 9.2 - ÇANKIRI > ANKARA

Çalışanlar nazik ve profesyoneller. Hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmayı sonlandırdılar.


16 Mart 2021

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.