TN

Türkiyem Nakliyat9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 12 Temmuz 2020
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / ÇANKAYA
Bu hafta 7 kişi iletişime geçti.
71 Müşteri Değerlendirmesi, 104 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 1064 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 63 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1067 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1068 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Çalışanlar
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 1068 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 1067 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 63 Kişi

Türkiyem Nakliyat Müşteri Yorumları

Mükemmel 9.2 - ANKARA > KONYA

Ankara'dan Konya'ya eşyalarımı taşıdılar. Arkadaşlar sabah söyledikleri saate geldiler. Bebek olması sebebiyle 15 dakika bize müsaade ettiler. Paketleme esnasında tekrar tekrar kullandıkları kalın pat pat poşetleri kullandılar. Malum bunlar biraz tozlu olabiliyor. Bu yüzden koltuk sandalye gibi kumaşlı mobilyaları önce strech film ile sarmalarını istedim. Hiç sıkıntı etmeden, surat asmadan veya ekşitmeden yaptılar. Paketleyemediğim bazı eşyalarımı paketlememe yardım ettiler. Malzemelerini kullanmalarıma müsadere ettiler. Konya'ya hiç bir sıkıntı olmadan eşyalarınızı getirdiler. Yeni evimize kurulumu yaptılar. Herhangi bir problem olmadı. Yüz ifadeleri, hitapları çok iyiydi. Ben yorumlara güvenerek bu arkadaşları tercih ettim, yanılmadım.


5 Ekim 2021

Mükemmel 10 - HATAY > ANKARA

Firmanın paketleme servisi ve müşteri hizmetleri iyi.


2 Ekim 2021

Mükemmel 10 - HATAY > ANKARA

Teşekkürler memnun kaldık.


28 Eylül 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

İstanbul'dan Ankara'ya evimi taşıttım vaktinde ve temiz taşıdılar, ekip başı ve şoför Engin beye teşekkürler.


26 Eylül 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > ŞANLIURFA

Ellerinize sağlık güzel hizmet. Bu zamana kadar taşıdığım firmalar arasında en iyisi.


21 Eylül 2021

Mükemmel 10 - KONYA > ANKARA

Gayet özenli ve düzgün paketlediler. Sorunsuz bir taşıma oldu.


17 Eylül 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > SİİRT

Evimi Ankara'dan Siirt'e taşıdılar. Yasin bey, Emrah bey, Ercan bey ve Taner beye teşekkür ederim...


7 Eylül 2021

Mükemmel 10 - MANİSA > ANKARA

Öncelikle Türkiyem Nakliyat'la taşındığım için çok memnun kaldım. Manisa'dan Ankara’ya Türkiyem Nakliyat ile evimi taşıdım. Başta firma yetkilisi Yasin bey olmak üzere taşıma işi için gelen Yasin, Muhammed ve Samet isimli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Her şey konuştuğumuz ve anlaştığımız şekilde gerçekleşti. Zamanında gelip zamanında eşyaları yerleştirdiler. Çalışanlar titiz ve tamamen müşteriye yardımcı olmak için gayret gösterdiler. Bütün eşyaları getirdikleri gibi en ince ayrıntısına kadar yeni evimizde de kurdular. Türkiyem Nakliyat ailecek bize oldukça güven verdi. Taşınma esnasında bir iki eşyamız yanlışlıkla hafif zarar gördü fakat zararı gidermek adına Yasin bey ve ekibi çok ilgilendi ve mukabilinde ödemesini de yaptılar. İlgi ve alakaları için hepsine çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir hizmet aldım. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile taşınacak herkese bu firmayı öneririm.


3 Eylül 2021

Mükemmel 9.6 - IĞDIR > ANKARA

İşlerini iyi yapıyorlar.


30 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Zamanla geldiler, hiç bir şeye zarar vermeden nakliyat tamamlandı.


27 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > TEKİRDAĞ

Her şey hızlı ve düzenli bir şekilde yapıldı. Gayet memnun oldum.


25 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > KIRKLARELİ

Yasin Bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum. 7'nci kez ev taşıyorum hiç bu kadar memnun kalmadım. Zamanında, hızlı ve özenli bir şekilde taşıdılar. Kurulum esnasında söylediğim her şeyi eksiksiz yerine getirdiler. Çalışanları saygıda kusur etmediler. İletişimde hiç sıkıntı yaşamadım. Gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


24 Ağustos 2021

Mükemmel 9.6 - İZMİR > ANKARA

İzmir’den Ankara’ya Türkiyem Nakliyat ile taşındım. Başta şirket yetkilisi Yasin bey olmak üzere taşıma işi için gelen Ömer, Celal ve Selçuk isimli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Her şey konuştuğumuz ve anlaştığımız şekilde gerçekleşti. Çalışanlar güler yüzlü, titiz ve tamamen müşteriye yardımcı olmak için can siperane iş yaptılar. En ufak bir eşyam zarar görmedi. Müşteriye oldukça güven veriyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Ayrıca Enakliyat sitesi de konuyu yakinen takip etti. Çok güzel bir hizmet. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile öneririm.


20 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > AYDIN


19 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > ADANA

Öncelikle Türkiyem Nakliyatı seçtiğim için çok huzurlu ve mutluyum. Yasin bey her zaman iletesim de oldu, Ersin, Emin ve Muhammed kardeşim'den allah razı olsun çok hızlı ve cizik dahi olmadan evimizi Ankaradan adanaya tasidilar yalnızca tek bir koltuğumun ayak kisminda ufak bir cizik var ki bu böylesine bir taşıma icin hic bir şey değil emeklerine yüreklerine sağlık Herkese tavsiye ederim. Taşima isinde Ankara ilinde fiyat performans bir şirket gönül rahatlığıyla tercih edip eşyalarınızı emanet edebilirsiniz


19 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

Ankara’dan İzmir’e Türkiyem Nakliyat ile taşındım. Başta Taşınma işlemlerinde ekibin başında olan Yasin bey olmak üzere taşıma işi için gelen Samet, Ahmet ve Salim isimli arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Çalışanlar güler yüzlü, titiz ve tamamen müşteriye yardımcı olmak için gayret gösterdiler çok efendi ve saygılıydılar. Taşınma esnasında bulaşık makinemde ufak bir sorun yaşandı firma yetkilileri konuyla gerçekten ilgilendi ve servis tarafından çıkarılan tutarı tarafıma hemen EFT yaptılar. Firmanın ismine zarar getirmemek için gösterdiği çaba açısından önemli. Müşteriye oldukça güven veriyorlar. Hepsine çok teşekkür ediyorum. Hayırlı işler diliyorum.


18 Ağustos 2021

Mükemmel 9.8 - ANKARA > İSTANBUL

Biz memnun kaldık. Tavsiye ederim. Genel anlamda başarılı bir taşımacılık oldu. Emeği geçenlere teşekkür ederiz.


12 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

Gelen kişiler eşyaları özenle paketlediler ve araca yerleştirdiler. Kibar davrandılar. Aldığım hizmetten memnun kaldım.


11 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > DENİZLİ

Çalışan arkadaşların ellerine sağlık, eşyamı temiz ve titizlikle taşıdılar çalışanlara teşekkür ederim, herkese tavsiye ederim.


4 Ağustos 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > ANTALYA

Çalışan arkadaşlardan çok memnun kaldım işlerini ustalıkla yapıyorlar bana yapacak bir iş bırakmadılar. İnsanlarla iletişimleri çok iyi, evsahibine sormadan eşyaları yerinden almıyorlar firma olarak çok memnun kaldım. Arkadaşlarıma tavsiye edeceğim bir firma, çalışan arkadaşların emeklerine sağlık hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah bol kazançlar versin.


2 Ağustos 2021

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.