TN

Türkiyem Nakliyat9.7 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 12 Temmuz 2020
 • Bulunduğu Yer: ANKARA / ÇANKAYA
Bugün 4 kişi, bu hafta 11 kişi iletişime geçti.
20 Müşteri Değerlendirmesi, 42 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 1017 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1018 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 1019 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Çalışanlar
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 1019 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 1019 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 61 Kişi

Türkiyem Nakliyat Müşteri Yorumları

Yorumu yazmıştım. Ardından firma bana ulaştı ve memnuniyetsizliğimi gidermek için uğraştılar. Eksik eleman için bir kısım ücret iadesi teklif ettiler. Hasar gören eşyalar için gelip inceleme, tamirat, gerekli olan noktada değişim yapacaklar. Müşterilerinin memnuniyetini gerçekten çok önemsiyorlar.

Taşınacaklara deneyimimden yola çıkarak şunları söyleyebilirim:
1. Eşyalar araca yüklenmeden önce fotoğraflarını alın, demontaj yapan kişiden gördüğü herhangi bir hasarı size söylemesini isteyin.
2. Paketleme yapılırken mobilyaların ayaklarının da korunduğundan emin olun.
3. Eşyalar taşındıktan sonra fotoğraflarını alın. Taşınma esnasında eşyanın durumunu takip etmek mümkün olmayabilir.
4. Herhangi bir hasar varsa direkt firmaya ulaşın, çok iyi ilgileniyorlar. Ben bana söylenmeyen bir hasarı fark ettiğim için sinirle kendilerini aramadan yorum yazmış bulundum.
5. Firmayı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.


18 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Hızlı bir şekilde taşıdılar.


13 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Merhaba, abartıyorum sanılmasın. 24 kez taşındım, ülkenin bir ucundan diğer ucuna. Ancak çok çok iddialı olan firmaların neredeyse tamamı mağdur etti. Bu kadar iyi hizmet aldığım tek firma. Ellerine sağlık diyorum hepsinin. İyi çalışmalar diliyorum.


5 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Tebrik ederim. Güzel organizasyon yapılıyor. Güvenilir site diyebilirim.


31 Mart 2021

Mükemmel 10 - AMASYA > ANKARA

Süper saygılı, nazik, pratik ve hızlılar. Aile şirketi zaten. Telefonda Yasin Bey ile sahada kardeşleri Yılmaz ve Celal Bey'ler işlerini gerekli ciddiyette güzelce yaptılar sağ olsunlar. Ayrıca anlaşılan fiyattan da 1 kuruş fazla talep etmediler. Eşya fazlalığından yakınmadılar. Yani mevzuyu hiç sulandırmadılar. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


20 Mart 2021

Mükemmel 9.2 - ÇANKIRI > ANKARA

Çalışanlar nazik ve profesyoneller. Hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmayı sonlandırdılar.


16 Mart 2021

Mükemmel 10 - BURSA > ANKARA

Öncelikte şunu söylemeliyim iyi ki tercih etmişim diyerek başlayabilirim.

Eşyaların paketlenmesi ile ilgili telefonda bayağı bir anlatmıştı firma yetkilisi fakat işi almak için o kadar çok anlattığını düşünmüştüm ama gerçekten ne söylediyse o şekilde paketleme işlemi yapıldı. Kalın balonlu naylonlar ve battaniyelere sarıldı tüm eşyalar zaman olarak dedikleri gün ve saatte taşıma işlemi başladı ve dedikleri saatte eşyalar sorunsuz bir şekilde indirilip teslim edildi. Çalışanların davranışına gelince gayet güler yüzlü ve olumlu, işinin ehli oldukları bariz belli. Eşyayı tutmasından, paketlenmesinden, taşımasından yani anlayacağınız kahveden 2-3 kişi getirip eşya taşımıyorlar.

Şunu söylemeliyim ki bir daha taşınacak olursam yine aynı firmayı tercih ederim. Gönül rahatlığıyla eşyanızı taşıtmak için anlaşabilirsiniz. Öyle ki ben başlarında dursun diye arkadaşımı çağırmıştım ama gerek kalmadı, sadece onlara ayak bağı olduğumuzu fark edip dışarıya çıktık. :) İnanın siz evde olmasanız bile aynı özenle paketleyip taşıyorlar, tecrübe ettim. :)

Aldığınız para sonuna kadar helal olsun, iyi çalışmalar.


11 Şubat 2021

Müthiş 8.7 - >


29 Aralık 2020

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ÇANKAYA

Son derece nezaketli bir ekip, güler yüzlü ve dikkatli bir taşıma gerçekleştirdik.


16 Aralık 2020

Mükemmel 10 - BURSA > ANKARA

Bursa'dan Ankara'ya taşındım. Eşyalarım yeniydi ve gerçekten çok güzel ambalajlayıp taşıdılar, eşyalarım hiç zarar görmedi gayet de güzel ilgilendiler. Gönül rahatlığıyla anlaşabilirsiniz.


18 Kasım 2020

Mükemmel 10 - ANKARA > MUĞLA

Tüm kolileme, yerleştirme, montaj ve marangozluk işlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yaptılar. Fiyat fayda dengesi iyi bir firma.


9 Kasım 2020

Mükemmel 10 - ANKARA > ANTALYA

Şimdiye kadar profesyonel görünümlü ancak sonradan beni hayal kırıklığına uğratan çok firma ile çalıştım. Ancak Türkiyem Nakliyat ile her şey nerdeyse sorunsuzca halledildi. Taşımadan yerleştirmeye iletişimden tavırlarına kadar her şey olması gerektiğinden daha da iyiydi. Kendilerine teşekkür ediyor ve güvenilir firma arayan herkese kendilerini şiddetle tavsiye ediyorum. Hatta eşyalarımızın paketlenmesini beğendikleri için kendilerinden kartvizit isteyen komşularımızın da varlığından sonradan haberdar olduk. Teşekkürler her şey için.


5 Kasım 2020

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

Bir nakliyat firmasından beklenecek her şey var. Yasin bey gelip eşyaları gördü ekspertizini yaptı. Gün ve fiyat netleştirildi. Söz verilen günde büyükçe bir araç gelip eşyalar yüklendi. Paketlemede Streç film ve pat pat kullanıldı. Yükleme de olsun indirmede olsun Çalışanlar hızlı, saygılı, dikkatliydi. Söz verilen zamanda eşyalarım yeni yerine getirildi, montajı güzelce yapıldı. Ben çok memnun kaldım. Ekibe teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


10 Ekim 2020

Mükemmel 10 - ANKARA > TEKİRDAĞ

Şimdiye kadarki gördüğüm en iyi paketleme. Ayrıca nakliyenin başından sonuna kadar ilgileri çok hoşuma gitti.


9 Ekim 2020

Mükemmel 10 - ANKARA > İZMİR

Yasin şirketin halkla ilişkiler bölümüne bakıyor, çok efendi bir çocuk taşımaya da kardeşi Ersin ile Celal geldi ve 2 tane yardımcıları vardı. Başta bir atıştık tutuştuk sonra çocuklar takır takır takır takır evi taşıdılar. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık, paketlemede problem olmadı, iletişim konusunda gayet iyiler. Dün evi İzmir'e getirdik evvelsi gün Ankara'dan çıktık. Celal'e ayrıca teşekkür ederim, tercih edebilirsiniz.


3 Ekim 2020

Mükemmel 10 - ÇANKAYA > ALTINDAĞ

Yatak odası takımını söktürüp taktırdım. Hiç bir hasar olmadan montajı gerçekleştirdiler. Bu konuda Burhan Beye teşekkür ederim. Diğer eşyalarımın nakliyesi de düzgün bir şekilde gerçekleşti. Ayrıca Çetin Beye de ilgisi için teşekkür ederim. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir nakliye firması.


28 Eylül 2020

Mükemmel 9.3 - ANKARA > DİYARBAKIR

Türkiyem nakliyat tarafından ayarlanan firma çalışanları paketlemeyi taşımayı ve kurulumu güzel bir şekilde yaptılar.
Hasar gören, kırılan veya eksik bir eşyam yok özellikle Murat bey ve ekibine teşekkür ederim.


24 Eylül 2020

Gayet güvenilir firma. Şahsen çok memnun kaldım.


21 Eylül 2020

Mükemmel 10 - BATMAN > ANKARA

6 yılda 7. kez taşınan eşyalarımızı tek parça halinde getirebilirler mi? diye düşünürken firmadan aldığımız uygun fiyatla taşıtmaya tereddütlü bir şekilde karar verdik.

Harika bir paketleme ile sapasağlam taşıdılar ve aynı özenle kurulum yaptılar. 7 kez taşınmış biri olarak karşılaştığım en iyi firma idi. Ellerine emeklerine sağlık. Helali hoş olsun. 👏👏👏👏


12 Eylül 2020

Mükemmel 10 - ŞANLIURFA > ANKARA

Şanlıurfa'dan Ankara'ya evimizi Türkiyem Nakliyat ile getirdik. Eşyalarımız gayet sağlam geldi, taşıma hasarı yok, zamanında geldi ve çalışanlar kesinlikle çok iyi ve yetenekliler teşekkür ederiz Türkiyem Nakliyat.


26 Ağustos 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.