TN

Türker Nakliyat9.3 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 3 Haziran 2016
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SULTANBEYLİ
141 Müşteri Değerlendirmesi, 167 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 10126 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10118 Kişi
 • 7 - 814 Kişi
 • 1 - 69 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 10114 Kişi
 • 7 - 817 Kişi
 • 1 - 610 Kişi
 • Çalışanlar
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 10122 Kişi
 • 7 - 811 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10119 Kişi
 • 7 - 813 Kişi
 • 1 - 69 Kişi

Türker Nakliyat Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BİTLİS

Taşınma süreci herkes için hem ekonomik hem psikolojik olarak zorlu bir süreç. İlk olarak, arkadaşımın tavsiyesiyle bulduğum bu site sayesinde nereden, nasıl nakliye bulurum derdi dert olmaktan çıktı. İkinci olarak, verilen fiyat tekliflerinden tabii ki en uygununu seçme eğiliminde oluyor insan ancak bu defa da uygun olması yaptıkları işin kalitesi düşük olmasından mı diye bir şüphe oluşuyor. Türker Nakliyat'ın şefi ve çalışanları bütün şüphelerimi boşa çıkardı. 2+1 bir evden çıktım. Büyük eşyam pek yoktu ancak küçük eşyam (koliler, hurçlar vs.) çok fazlaydı. Sorun etmediler. Söyledikleri saatte geldiler ve 3 saat gibi bir sürede tüm evi araca yüklediler. Paketlemeyi yetiştiremediğim extralar için kendileri koli getirip onlar kolilediler. Bence gerek olmayan eşyaları bile patpat ya da streçle sardılar. Dış cephe asansörü istemiştim ancak Elazığ depremi nedeniyle bölgedeki tüm asansörler deprem bölgesine gönderilmiş. Bina asansörü ve merdivenle eşyaları yeni eve taşımak zorunda kaldılar ama bu durumu extra ücret için fırsat olarak görmediler. Anlaştığımız fiyat neyse o fiyata tüm eşyalarımı minicik önemsiz bir kırık haricinde hasarsız taşıdılar. Özellikle kırılmamasını istediğim birkaç şey vardı, onlar benim için önemli diğerlerini tolere edebilirim dediğimde bana "bizim için hepsi önemli" dediler. Üslupları, pozitif yaklaşımları, güler yüzleri gerçekten size kendinizi iyi ve güvende hissettiriyor. Çiçeklerim bile benim yerleştirme hatam yüzünden olanlar hariç kırılmadan geldi, daha ne olsun. Son olarak, yaklaşık 1500km yol geldiler. Onlardan 2 gün sonra aynı yolu ben kendi aracımla geldim. Kış şartlarından ötürü oldukça tedirgindim ama bana önerdikleri yol sayesinde (bu yol google haritalarda ya da yol tariflerinde bulabildiğim bir güzergah değildi, onlar söylemese aklıma gelmezdi) sorunsuz geldim. Velhasıl, gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Tüm çalışanlarından Allah razı olsun. Bol müşterileri, bol kazançları olsun inşallah.


19 Şubat 2020

Mükemmel 9.6 - ÜMRANİYE > KADIKÖY

Sabah belirlediğimiz saatte geldiler. Mobilya söküm, mutfak eşyalarının sarılıp varile yerleştirilmesi, beyaz eşyaların sökümü, her şeyi güzel bir şekilde sarıp paketleyip o şekilde araca yüklediler. Çok şükür sorunsuz bir şekilde bütün iş 4-4.5 saatte bitti. Mobilyamda, beyaz eşyamda hiç hasar yoktu. Hatta oturma grubunun tekinin ayağında sorun vardı Sağ olsunlar onu bile düzeltmişler. Bir tane tatlı tabağım kırıldı oda bu işin doğası tek hasar gören bu olsun. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim.


5 Mart 2019

İşlerini gayet iyi yapıyorlar. Eşyaları toplama ve yerleştirme hızlarına hayran kaldım. Sorunsuz bir şekilde taşınma işlemlerimi gerçekleştirdiler. Taşınmaya niyetli tüm arkadaşlara tavsiyemdir.


28 Şubat 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BİLECİK

Türker nakliyat firması bu işin ehlidir. Serhat abim sağ olsun firmanın yetkilisidir kendisi hiç üzerine vazife olmamasına rağmen evin elektrik işlerini bile halletti sağ olsun. Taşınırken sanki abim ve babamla taşınıyordum kendileri gayet samimi ve tecrübeliler. Hiçbir eşyada en ufak bir zarar, çizik yoktu. Fiyatı ise inanın onca teklif arasında en uygun olanıydı bundan sonraki tüm taşınmalarımda kesinlikle Serhat abimi arıyorum ve herkese de tavsiye ederim. Gerek kendisi gerek çalışanları işlerini çok iyi biliyorlar ve ne derlerse onu yapıyorlar zaman problemi diye bir şey yok yani. Taşınma için tek adres verebilirim oda TÜRKER NAKLİYAT herkese kolay gelsin...


18 Şubat 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ZONGULDAK

Serhat beye, Şener ustaya ve Ertaç ustaya verdiği hizmet ve anlayışlı davranışlarından dolayı çook teşekkür ederim. Düzenli, temiz ve terbiyeli insanlar. Bu işin gereğini fazlası ile yerine getiriyorlar. Herkese tavsiye ederim.


28 Ocak 2019

Mükemmel 9.5 - KOCAELİ > ESKİŞEHİR

3 kardeş aile şirketi kurmuşlar, çalışkan abiler. Önemli bir sıkıntı yaşamadım, genel olarak memnun kaldım.


21 Ocak 2019

Mükemmel 9.7 - TUZLA > TUZLA

Böyle bir firmanın hala Türkiye'de hizmet veriyor olması gerçekten inanılmaz. Bu firma harikulade iş yapıyor, gerçekten ilk etapta evime gelişleri, eşyanın paketleme, monte ve demontede yılların tecrübesi konuşuluyor. Patronları Serhat bey bir aile yakınımız gibi, sanki eşyalar onunmuş gibi, kendisi bile çalıştı. Bütün ekip o kadar güler yüzlü o kadar kibarlar ki bütün aile dostlarıma yakın akrabalarıma tavsiye edeceğim.

Herkese tavsiye ediyorum.


25 Haziran 2018

Mükemmel 10 - MALTEPE > ATAŞEHİR

Öncelikle Enakliyat daha sonra Türker nakliyat Serhat beye sonsuz teşekkürlerimi ve şükranlarımı iletiyorum. Daha önce defalarca taşımalarımda çok mağdur oldum ama bu sefer hemen aynı gün içerisinde taşınmam gerekiyordu. Enakliyat çıktı karşıma, talep oluşturdum ve farklı farklı firmalar teklif verdi. İçlerinde Türker nakliyat da teklif verdi. Anlaştım Türker nakliyat'la, gelip hızlıca taşıdılar. Patronları Serhat bey gerçekten çok muazzam bir insan, çok sıcak yaklaşımlarıyla mütevazı bir insan kendisine ayrıca teşekkür ediyorum. İlk eşyalarımı taşımaya başladıklarında aceleyle oy kullanmaya gidip geleyim dedim oyumu kullanıp geldiğimde arkadaşlar eşyayı a'dan z'ye paketleyip yüklemişler ve beni bekliyorlardı. Hatta yanlarına, kamyona bindim gerçekte 10 numara bir firma. Araçları çok konforlu kardeşçe gidip eşyaları indirdiler, kurdular, kendilerine yemek ısmarladım. Uzun lafın kısası bu firmayla herkes taşınmalı, bu firma tüm Türkiye'ye faydalı bir firma. Allah yolunuzu, işinizi rast getirsin. Türker nakliyatı tüm Türkiye'ye tavsiye ediyorum. Enakliyat'a teşekkür ederim, çalışan arkadaşlara, Mehmet ustaya, Mehmet Mühürhancı beye çok teşekkür ediyorum. Yakınlarda bir taşınmamız gene olacak muhakkak gene bu firmaya taşıtacağım çünkü bu firma kazansın. Herkesin taşınmasını sağlam yapacak firma bu firma saygılar sevgiler Ali çakır.


24 Haziran 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > VAN

Eşyalarımın titizlikle paketlenmesi ve sürekli irtibat halinde olmaları sebebiyle çok taktir ettiğim bir firma oldu. Çalışanlar kendi aralarında çok uyumlu ve yardım severlerdi tam bir ekip ruhu ile hareket ediyorlardı. Şehir dışında olduğumdan dolayı eşyalarımı karşılayamadım bu yüzden kardeşimle iletişime geçmeleri gerekti ve hiç bir sorun yaşanmadan irtibatı sağladılar ve sağlam bir şekilde teslimatı yaptılar. Başarılı bir ekip çalışması oldu. Ayrıca fiyat da oldukça uygundu. Bu fiyata bu kalite kesinlikle mükemmeldi. Bu yüzden tüm ekibe çok teşekkür ederim elinize kolunuza sağlık.


27 Mayıs 2018

Berbat bir taşıma oldu. Eşyaların birçoğunda zarar oluştu. Deri koltuklarımda yırtıklar oluştu, mobilyaların ayaklarında kırıklar, derin çizikler, dış yüzeyinde soyulmalar meydana geldi, birçok kulp kırıldı, ambalajlama hiç güzel değildi, montaj işlemi berbat... Her şeyi geçtim eşyayı indirmeye sadece iki kişi geldiler bir an önce bitirip kaçmak derdindeydiler, daha ötesi ‘eşyalara niçin Zarar verdiniz dediğimizde içlerinden biri annemin üzerine yürüdü, hakaretler etti ve eşyayı öylece tıkıp gitmekle tehdit etti, bana da sen işıdsın, sahtekarsın gibi iftiralarda ve hakaretlerde bulundu. Bu şahsın numarası da mevcut. Kısacası berbat ve rezil bir taşınma oldu. Firma zararların karşılanacağını söyledi ama nerede...


26 Mayıs 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ELAZIĞ

Zamanlama ve güler yüz. Hızlı ve disiplinli çalışma şekli kesinlikle tavsiye ediyorum. Paketleme ve yükleme aynı zamanda indirirken dikkat ve özen en iyi şekilde sağlandı teşekkürler Türker nakliyat.


26 Mayıs 2018


11 Mayıs 2018

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > MERSİN

Çok uzak bir mesafeydi ve gözümüzde büyüyordu. Türker Nakliyat gerek zamanlama, sorularımıza hemen cevap verme, çalışanların anlayışlı davranışları ile sorunsuz, huzurlu bir taşıma gerçekleşti.
Teşekkür ederiz.


10 Mayıs 2018

Mükemmel 10 - ATAŞEHİR > KARTAL

Fiyat konusunda gayet ekonomik bir firma. Mobilyarın kurulumunda montesi ve demontesini çok güzel bir şekilde yaptılar. Çalışan arkadaşlar gayet deneyimli ve güler yüzlülerdi.
Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Türker nakliyat ve Serhat beye teşekkürler.😊😊


9 Mayıs 2018

Fiyat fayda açısından memnun kaldık.


8 Mayıs 2018

Mobilyaların montajı konusunda beklentinin altındalar.


8 Mayıs 2018

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > MERSİN

Daha önce şehir içinde birkaç kez taşındım ve her taşınmam birkaç ev eşyasını çöpe atmam ve gerginlikle sonuçlanmıştı. Dolayısı ile şehirler arası taşınma konusunda endişelerim oldu. Sağ olsun Türker nakliyat bu konuda oldukça profesyonel ve işinin ehli. Emin olun bu fiyata bu kalitede çalışacak nadir firma vardır. Söyledikleri gün ve saatte gelip 1000 km yolu eşyalarıma zarar vermeden ve zamanında getirdiler. Sözün özü şehir değiştirme işi ancak bu kadar kolaylaştırılırdı. Elinize emeğinize sağlık Serhat ve Enver Türker.


23 Nisan 2018

Mükemmel 10 - KOCAELİ > KÜTAHYA

Zamanında geldiler. Çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadan bitirdik. Kendilerine teşekkür ederim.


11 Nisan 2018

Mükemmel 10 - ADANA > TEKİRDAĞ

Gerçekten ilgi alakaları titizlikleri mükemmel denecek derecede. Her yönüyle çok memnun kaldım. Bu piyasadaki gördüğüm en iyi firma. Çok teşekkürler...


10 Nisan 2018

Mükemmel 9 - KARABÜK > İSTANBUL

Serhat bey oldukça ilgili bir yönetici. Sorunları çözmek için elinden geleni yaptı sağ olsun. Vaktinde gelip, oldukça hızlı bicimde toplayıp yerleştirme işlerini yaptılar. Ufak tefek çizik ezik oldu tabi ki ama sorumlu şahıs çok güzel sardırmamış diye Serhat bey bir daha o kişiyle çalışmayacaklarını söyledi. Genel olarak memnun olduğumu ve tekrar taşınmam gerektiğinde Serhat beye işi verebileceğimi söyleyebilirim.


8 Nisan 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.