EN

Evgören9.9 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 7 Mart 2018
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 4 kişi, bu hafta 5 kişi iletişime geçti.
166 Müşteri Değerlendirmesi, 177 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 10160 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 10164 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 10163 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Çalışanlar
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 10163 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 10163 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 61 Kişi

Evgören Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Eşya taşıma sektöründe ilk defa bu kadar ilgili, bu kadar nazik, bu kadar saygılı insanlar gördüm. O kadar profesyonel çalışıyorlar ki paketleme ve taşıma çok profesyoneldi. Paketlemeyi tüm eşyaları büyük kalın patpat naylon tarzı şeyle tamamen sarıp kamyona o şekilde yerleştiriyorlar. Taşıma esnasında eşyalara zarar vermemek için çok özen gösterdiler ve eşyaları Ankara'dan İstanbul'a tam söyledikleri zamanda tertemiz ve sıkıntısız teslim ettiler. Evgören firmasını kesinlikle tavsiye ederim. Osman beye ayrıca teşekkür ediyorum.


28 Ocak 2020

Mükemmel 9.2 - ÜMRANİYE > ATAŞEHİR

Fiyat, kalite ve iletişim olarak çok memnun kaldık.


27 Ocak 2020

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ATAŞEHİR

Dakik nakliye firması. Verilen saatte geldiler hızlı ama sağlam bir şekilde taşıma işlemi yaptılar. Kişilerin davranışları da gayet iyiydi.
elinize sağlık teşekkür ederim.


25 Ocak 2020

Mükemmel 9.8 - ÇAYIROVA > ÇAYIROVA

Başta Emrah bey olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Ellerinden geldiğince her konuda yardımcı oldular. Taşınma sürecim olumlu tamamlandı. Tavsiye ederim.


13 Ocak 2020

Mükemmel 9.6 - İSTANBUL > BALIKESİR

Emrah bey ve ekibine teşekkür ederim zamanlama ve yükleme olarak profesyonel arkadaşlar. Bir haftadır sıkıntısını çektiğimiz telaşemize güzel bir nokta koydu.


2 Ocak 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BURSA

Eşyalar sorunsuz bir şekilde İstanbul'dan Bursa'ya taşındı. Herkese tavsiye ederim.


16 Aralık 2019

Mükemmel 10 - KARTAL > KARTAL

Öncelikle tüm çalışanlara teşekkür ederim sabah işe dedikleri saatte başladılar eşyalara zarar vermemek için çok dikkatli davrandılar.
Evimin taşınması bitti ve ben Evgören nakliyatta eşyalarımı taşınmaktan çok memnun kaldım.
Tavsiye ederim.


12 Aralık 2019

Mükemmel 10 - MALTEPE > PENDİK

Emrah Bey ve ekibi müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile sorunsuz biz taşıma hizmeti verdi. Hiçbir sıkıntı çıkmadan taşınmamızı sağladı. Herkese tavsiye ediyoruz.


10 Aralık 2019

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Çok memnun kaldık. Sabah erkenden söz verdikleri saatte geldiler, kendi eşyaları gibi özenle paketlediler. Hasarsız bir şekilde yerleştirdiler. Kesinlikle tavsiye ediyoruz.


24 Kasım 2019

Mükemmel 10 - MALTEPE > ÜMRANİYE

Çok profesyonel ve olumlu bir ekip geldi. Her konu ile titizlikle ilgilendiler. Ne kadar teşekkür etsem azdır.


3 Kasım 2019

Arkadaşlar çok seri anlayışlı ve profesyonel bir şekilde çalıştılar kendilerine teşekkür ediyorum.


2 Kasım 2019

Müthiş 8.9 - KARTAL > MALTEPE

Evgören Nakliyattan çok memnun kaldık; emeklerine sağlık çok teşekkür ederiz.


28 Ekim 2019

Mükemmel 10 - ZEYTİNBURNU > TUZLA

Profesyonel bir ekip paketlemeleri eve getirip yerli yerine düzenlemeleri çok iyi hemde her şeyden önce müşterisinin memnuniyetini gözeten arkadaşlar belli ki Emrah Beye ve çalışma arkadaşlarına çok teşekkür ederim yolunuz açık olsun Allah'a emanet olun.


20 Ekim 2019

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > ÜMRANİYE

Evgören nakliyatı uygun fiyat teklifi üzerine olumlu yorumları nedeniyle tercih ettim. Yorum sayısının az olması tereddüt ettirmesin. Taşınma öncesi iletişimleri iyi tam söyledikleri saatte geldiler titiz ve pratik çalışıyorlar, taşınma süreci çok zor ama Emrah Bey ve ekibi ile çok rahat atlattık. Çözümcüler, üslupları düzgün yakınınızdan birileri yardıma gelmiş gibi hissediyorsunuz. Kapı kilidi değiştirme vs. gibi işlerde de ricalarımızı geri çevirmediler. Yine taşınmak zorunda kalsam Evgören nakliyatı seçerim. Tekrar elinize sağlık...


18 Ekim 2019

Çok düzenli ve tertipli çalışıyorlar. Bütün eşyaları itina ile paketleyip yeni yerine varana kadar kapı ve duvarlara dokunmadılar bile. Kendi eşyaları gibi taşıdılar. 1 ay sonra tekrar nakliyat işim var ve yine EVGÖREN NAKLİYATI tercih edeceğim. Bütün akraba ve arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim.


15 Ekim 2019

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Geçen hafta sonu Evgören nakliyat firmasıyla taşındım. Hem Emrah Beyin hem Vedat Beyin ilgisi alakası, pratiklikleri, ekiplerinin güler yüzlülüğü (bi ufaklık vardı bütün gün güldüremedim ergenliğine veriyorum:)), sorunlu olan bağlantı / eşya konularında bile yardımcı olmaları taşınma kabusumu bertaraf etti. Hem çok temiz çalıştılar hem de 1 çay bardağı bile kırılmadan yeni evime taşındım. Gardolabım bir önceki taşıma şirketinin azizliğine uğradığı için arızalıydı, tekrar birleştirildiğinde ayakta durmama ihtimali de vardi ama Emrah Bey uğraştı (ki sorumluluklarında olmamasına rağmen) gıcır hale getirdi dolabımı. Hiç düşünmeyin, endişe etmeyin, onlarla taşının. Ben bir daha taşınmak durumunda olursam kendileriyle irtibat kurarım hiç düşünmeden.
Her şey için hepinize, tüm ekibinize teşekkür ederim. İşleriniz çok, kazancınız bol olsun! Bir daha ki sefere görüşmek üzere...


15 Ekim 2019

Mükemmel 10 - SARIYER > SARIYER

Emrah bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Siteye geç girebilmek, eşyaların kamyona sığmamasından dolayı 2 tur yapmak gibi sevimsiz durumlar olmasına rağmen huzurlu bir taşınma atlattık sayelerinde. Son derece pozitif ve destekçi yaklaşımları için ayrıca teşekkür ederiz. Emeklerine sağlık.


8 Ekim 2019

Mükemmel 9.5 - BEŞİKTAŞ > KADIKÖY

Pazar günü gerçekleştirdiğimiz taşınma işini Evgören Nakliyat ile yapmaktan gayet memnun kaldık. Yeni evdeki asansörün bozulması endişelendirse de buna da bir çözüm ürettiler ve eleman sayısını artırarak bütün eşyaları 9. kata sırtlarında taşıdılar. Kendilerini tavsiye ederim ve yeniden taşınmam gerekirse yine onlarla çalışırım.


2 Ekim 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Evgören Nakliyat harika. İyiki tercihimi bu yönde kullanmışım. Zamanlama, paketleme, güleryüzlü yaklaşım ve sorununuzu paylaşma konusunda çok iyiler. Eşyalarım henüz gideceği adrese ulaşmadı ama içim çok rahat.
Teşekkürler Evgören Nakliyat.
Ayrıca E-Nakliyat ıda kutlamak isterim. Sürekli arayarak sormaları ve takip etmeleri çok güzel. Teşekkür ederim.


28 Eylül 2019

Mükemmel 10 - KARTAL > PENDİK

Öncelikle Emrah bey ve ekibine tekrar teşekkür ederim. Söz verdikleri gibi titiz ve özverili bir çalışma yürüttüler. Çok eşyamız yok dedik ancak fazladan bir çok eşya çıkmasına rağmen güler yüzlerini eksik etmediler. Eşyaların her birini dikkatli bir şekilde paketleyip yerleştirdiler. Taşımada kırık çizik tek bir eşya çıkmamasının yanı sıra mobilyaların kurulumu da dikkatli ve düzgün yapıldı. Evini taşıyacak herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.


22 Eylül 2019

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.