Bakırköy Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

32.513 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Harika bir taşıma oldu, eşyalar özenlice paketlendi ve hiçbir zarar gelmedi. Hızlı, tedbirli, koordineli ve profesyonel şekilde çalışıldı. Ekip güler yüzlü, efendi, kibar ve işinin ehliydi. Çok teşekkürler. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ersin Yetişen

10

Öncelikle İstanbul'dan Ankara'ya evimi taşımak için için Ulaşım nakliyat ile ile tanıştırdığı için Enakliyat'a teşekkür ederim. Daha önce çok taşındığım için bir çok firmayla çalıştım ancak hiçbirinde bu kadar iletişimi ve çalışması iyi olan bir firma ile karşılaşmamıştım.

Fiyat konusunda başta tereddüt ettim ancak uygun fiyat, kaliteli hizmet yapan bir firma olduğunu gördüm. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Tüm çalışanlar birbirini tanıyor ve birlikte hareket ediyorlar hepsi çok iyi ve cana yakın insanlar 2 gün içerisinde her şeyi güzel bir şekilde hem taşıma hem yerleştirmeyi yaptılar. Evimizdeki zor mobilyalar da dahil tüm mobilyaları montaj ve demontajını yaptıkları için teşekkür ederim. Büyük eşyalarımızın hepsini özenle sarıp paketlemesini yaptılar eşyalarda hiçbir kırık çizik meydana gelmedi. Buradan herkese şiddetle tavsiye ederim...

emre demir

9.5

Çok memnun kaldım fiyat ve iletişim çok güzel taşıma kabında olan kedime bile itinayla davrandılar çok teşekkür ederim tavsiye ediyorum.

Begüm aktaş

10

Harika bir iş çıkarttınız, neredeyse yarım günde tüm ev taşınıp yerleşti bile :) Elinize emeğinize sağlık, başta Hüsnü bey olmak üzere tüm ekibe teşekkürü bir borç biliyorum. Ne mutlu işinin hakkını vererek çalışan emekçilerimize... Kendi çevreme ve bu yorumu okuyan herkese tavsiye ederim asla pişman olmayacaksınız.

gülşah öztürk

8.2

Herkesin aklına taşınmadan önce bir soru gelir. Eşyalarım taşınırken zarar görecek mi? Eğer eşyalarınızın hasarsız taşınmasını istiyorsanız, Budak Nakliyatı öneriyorum. Mobilyalarım ve tüm eşyalarım özenle paketlendi ve 3 saat içinde taşındı. Sonrasında 3 saat için yeni evde montajı tekrar yapıldı. Sadece sabah yaklaşık 1 saat geç kaldılar onun haricinde bir olumsuzluk olmadı. Herkese çok rahat bir şekilde tavsiye ederim. Mustafa Bey'e teşekkürler.

Beyza ÖZMEN

10

Firma çalışanları çok yardımsever ve kibar insanlar. Ne yaptıklarını çok iyi biliyorlar ve çok sistemli ve seri bir şekilde çalıştılar. Bu zorlu süreçte eşim ve ben çok memnun kaldık. Ulaşım nakliyat firmasına Ramazan bey ve çalışma arkadaşları nezdinde çok teşekkür ediyorum.

Aydın Yaşar

7.4

Firma yetkilileri zamanında adreste oldular. Masa ve sandalyelerimiz sarılmadan indirildi, masanın üst kısmı araçta sarıldı. Verdikleri hizmet için teşekkür ederim.

Mustafa Mucahitoglu

9.4

İnternet araması sonucu bu siteye ulaştım, ihaleme cevap veren firmalar için yapılan yorumları okuduktan sonra bütçeme de uygun olan "Ulaşım Nakliyat" firmasını seçip irtibata geçtim. İlk konuşmadan eşyalarımın evimden alınıp teslim edilinceye kadar fazlaca ilgili davranıp her aşamasında bilgilendirdiler, eşyalarım sorunsuz olarak yeni evime bırakıldı. Kendilerine, göstermiş oldukları ilgi ve samimiyet ayrıca uygun fiyat için çok teşekkür ederim.

HAKAN ÖZYARIN

10

Ramazan Bey ve çalışma arkadaşları oldukça hızlı ve titiz çalıştılar. İlk defa tek bir bardak dahi kırılmadan evimi taşımayı başardım. Kendilerine çok teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ediyorum, gönül rahatlığıyla çalışılabilir bir firmadır.

Gabriela Olaru

10

En az on kez taşınmışımdır, hiç bu kadar rahat ve sorunsuz taşınmam olmamıştı. Tam zamanında gelip tüm eşyaları özenle en ince detayına kadar sorarak paketlediler. Değerli olabileceğini düşündükleri tüm eşyaları yanınıza almak ister misiniz biz paketleyelim mi diye sordular. Paketleme çok kaliteli, taşıma titiz, duvara merdivene sürten çarpan olmadı. Çalışanlar güler yüzlü, işinin ehli insanlar. Fiyat artırmak, bahşiş için uğraşmak, bunu sökmem, taşımam gibi hiçbir çaba yok. Yemek bile ısrarla kabul ettirdim. Ben sormadan sigorta ve fatura yola çıkmadan yapıldı. İndirme aynı şekilde özenli. Çok teşekkür ederim. Bu kadar iyi bir firma işe çalışmak çok mutlu etti.

Yusuf Kurt

8.8

Yahya abi ve yeğeni Faruk ile çok güzel çalıştık. Bakırköy’deki eve 6-7 kişi yolladılar. Yarım saatte bütün evi hızlıca güzelce bitirdiler. Anlaştığımız 3 gün sonrasında Antalya’daki eve geldiler ve şimdi 1.5 saatte çok dikkatlice ve çok kibar bir şekilde her şeyi 4 kişi 2. Kata merdivenlerden taşıdılar. Yahya bey her zaman telefonlarına cevap veriyor ve bir sorun olduğunda hemen çözüyor. İletişimleri çok iyi. Teşekkür ederiz. Kıvanç.

Kıvanç Ersoy

10

İstanbul'da taşınmak için başka firmadan teklif bile almanıza gerek yok. Gördüğüm, duyduğum en iyi nakliyat firması. Bir önceki nakliyat firmasının bazı mobilyalara verdiği zararları bile ellerinden geldiğince düzelttiler, ellerine sağlık. Tuncay Beye ve yanındaki arkadaşlara teker teker gösterdikleri özenden dolayı teşekkür ederim.

Sümeyra KARAHAN

10

Ulaşım nakliyata Enakliyat sitesi ile tanıştım Ulaşım nakliyat firması sahibi Ramazan bey beni aradı fiyat pazarlığımızdan sonra telefondaki samimiyetine güvenerek teklifini onayladım. 10.02.2018 sabah saat 8'de evde olacağını söyleyerek telefonu kapattım. Kendisine olan güveni beni oldukça rahatlatmıştı cumartesi sabahı dediği saate tam 8'de zile basarak beni bayağı şaşırttı. Kamyonu park ettikten sonra eşyaları hızla karınca misali paketlemeye ve bir yandan da kamyona taşımaya başladılar, bu arada Ramazan bey gardrop gibi eşyaları özenle sökmeye başladı. İşlerinde bayağı iyiydiler 3 saat gibi kısa zamanda eşyaların %90'ını kamyona özenle taşıdılar. Taşıyacağımız evin oraya geçtiğimizde de aynı özenle eşyalarımı indirmeye ve yerleştirmeye başladılar. Hilafsız söylüyorum hiç bir eşyama çizik veya zarar gelmeden eve yerleştirdiler. Helal olsun Ramazan beye ve tüm arkadaşlara, zaten bu kadar iyi olmalarının sebebi akraba şirketi olması, günü birlik insanlarla iş yapmaması.
RAMAZAN BEY VE EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 BEN BİR DAHA TAŞINMAK İSTEMİYORUM AMA BANA TAŞIMA SORAN İLK İNSANA GÖZÜM KAPALI TAVSİYE EDECEĞİM, SİZLERLE TANIŞMAK GÜZELDİ, ALLAH KOLAYLIK VERSİN.

Ahmet Kum

10

Ben Şişli'de ikamet ettiğim 2+1 evimi Bakırköy'e çok rahatlıkla Y. NURS firmasıyla bu site sayesinde 3.5 saat gibi kısa bir süre içinde gayet profesyonel bir biçimde taşıma şansına sahip oldum. Hem site yetkilisi Ümit Beye hemde Y NURS FİRMA YETKİLİSİ ve onların ekip arkadaşlarına çok teşekkür ettim. Bence 10 üzerinden 10 numara iş yaptılar. Çok sağ olsunlar.

Mustafa Özakbaş

10

İlk kez taşındım. Böyle güzel bir taşıma görmedim. Cem bey ve ekibi çok güzel bir iş çıkardılar her kese tavsiye ederim. Çok teşekkürler. :)

Adem Sözer

Bakırköy-Üsküdar arası evden eve nakliyat
24.5.2019 - 15 Adet fiyat teklifi aldı - 1200 TL - 1600 TL - 2300 TL

3+1 Ev Eşyası

Bakırköy-Üsküdar arası evden eve nakliyat

Nerden
Zeytinlik mah. / Bakırköy / İstanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Küçüksu mah. / Üsküdar / İstanbul
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
çalışma masası
20.5.2019 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 250 TL - 250 TL - 4000 TL

Parça Ev Eşyası

çalışma masası

Nerden
Kartaltepe mah. / Bakırköy / İstanbul
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Alaybey mah. / Karşıyaka / İzmir
5.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Çocuk Çalışma Masası ve sandalye
Şişli-Bakırköy arası evden eve nakliyat
18.5.2019 - 20 Adet fiyat teklifi aldı - 700 TL - 1000 TL - 1400 TL

1+1 Ev Eşyası

Şişli-Bakırköy arası evden eve nakliyat

Nerden
Halil rıfat paşa mah. / Şişli / İstanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Yeşilyurt mah. / Bakırköy / İstanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Eşyaların alınacağı evden belli başlı eşyalar asonsör ile taşınabilir sadece dolap merdive ile taşınabilir. Taşınacağım ev düz giriş merdiven veya asansöre ihriyaç yok. Tüm eşyalar kıyafetler dahil sizin tarafınızdan paketlenmesi gerekiyor.
Bornova Bakırköy 14 Mayıs 1+1 ev eşyası taşıma
14.5.2019 - 16 Adet fiyat teklifi aldı - 1300 TL - 2000 TL - 3500 TL

1+1 Ev Eşyası

Bornova Bakırköy 14 Mayıs 1+1 ev eşyası taşıma

Nerden
Erzene mah. / Bornova / İzmir
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Ataköy 1. kısım mah. / Bakırköy / İstanbul
5.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
iki çekyat 1 buzdolabı, 1 çamaşır makinası , 1 lcd tv, iki hali ve yolluk ve birkaç koli paketlenmis mutfak eşyaları ve nevresim battaniye .
Fatih-Bakırköy arası evden eve nakliyat
1.7.2019 0 - 6 Adet fiyat teklifi aldı - 850 TL - 1100 TL - 1800 TL

2+1 Ev Eşyası

Fatih-Bakırköy arası evden eve nakliyat

Nerden
Şehremini / Fatih / İstanbul
5.kat Bina Merdiveni

Nereye
Yenimahalle mah. / Bakırköy / İstanbul
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Küçükçekmece-Bakırköy arası evden eve nakliyat
30.6.2019 - 4 Adet fiyat teklifi aldı - 990 TL - 1000 TL - 1800 TL

3+1 Ev Eşyası

Küçükçekmece-Bakırköy arası evden eve nakliyat

Nerden
Atakent mah. / Küçükçekmece / İstanbul
3.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Ataköy 7-8-9-10. kısım mah. / Bakırköy / İstanbul
12.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Bakırköy-Kadıköy arası evden eve nakliyat
24.6.2019 - 8 Adet fiyat teklifi aldı - 1300 TL - 1600 TL - 2200 TL

3+1 Ev Eşyası

Bakırköy-Kadıköy arası evden eve nakliyat

Nerden
Zuhuratbaba mah. / Bakırköy / İstanbul
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Bostancı mah. / Kadıköy / İstanbul
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Bakırköy içi evden eve nakliyat
14.6.2019 - 8 Adet fiyat teklifi aldı - 850 TL - 950 TL - 1400 TL

2+1 Ev Eşyası

Bakırköy içi evden eve nakliyat

Nerden
Osmaniye mah. / Bakırköy / İstanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Osmaniye mah. / Bakırköy / İstanbul
4.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
200 metre yakına taşınma
Bahçelievler-Bakırköy arası evden eve nakliyat
10.6.2019 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1500 TL - 2250 TL

3+1 Ev Eşyası

Bahçelievler-Bakırköy arası evden eve nakliyat

Nerden
Bahçelievler mah. / Bahçelievler / İstanbul
1.kat Bina Merdiveni

Nereye
Yenimahalle mah. / Bakırköy / İstanbul
4.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
Esenyurt Ataköy 2+1 ev taşıma
5.6.2019 0 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 1000 TL - 1100 TL - 1800 TL

3+1 Ev Eşyası

Esenyurt Ataköy 2+1 ev taşıma

Nerden
Cumhuriyet mah. / Beylikdüzü / İstanbul
6.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Ataköy 7-8-9-10. kısım mah. / Bakırköy / İstanbul
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Kolileme islemlerini yapaiuorum .firma mobilyalarin montaj kurulup vs tasinma islemelerini yapacak.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Doğu Roma ve Osmanlı dönemlerinde hep yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Ama her sonra gelen nesiller kendilerinden önceki eserleri yok ettikleri ve biz Cumhuriyet nesli son tarih parçaların hakkından geldiğimiz için 1500 yıllık tarihten geriye doğru düzgün bir eser kalmışsa da benim haberim yok. 1989 yılına kadar Küçükçekmece, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Güngören ilçelerinin tamamı Bakırköy sınırları içinde yer almaktaydı. Bu güne kadar Bakırköy ilçesi hiç bölünmeseydi nüfusu 3 Milyonun üzerinde olacaktı. Bu nüfus İzmir’in şehir nüfusuna yakın bir büyüklüğü ifade etmektedir. Arazisi bölünerek diğer ilçelere tahsisi edildiğinden 2013 yılı ilçe nüfusu sadece 220 Bin olarak kayıtlara geçmiştir.

Bakırköy’de mührü bulunan en önemli yapı elbette ki Atatürk Hava Limanıdır. Ben Arnavutköy’deki hava limanı bittikten sonra Atatürk Hava Limanı yerinin park yapılmasını öneriyorum. Kimsenin beni iplemeyeceğini biliyorum ama yine de öneriyorum. Öyle büyük bir park İstanbul’a çok değer katar bana inanın…

Bakırköy’den ayrılan ilçeler çoğunlukla sonrada gelişen gecekondu ve plansız yerlerden oluşuyordu. Bakırköy sahili, lüks sahil semtleri ve Türkiye’nin ilk düzenli toplu konut projesi olan Ataköy, Bakırköy sınırları içinde kalmaktadır. Bu hali ile Bakırköy varlıklı hane halkının yaşadığı bir mahalleler topluluğu olarak tanımlanabilir.

Bakırköy evden eve nakliyat firmalarının çok dikkat etmeleri gereken bir husus vardır. Bu ilçede oturan ahali ortalama bir evden eve nakliyat hizmet düzeyine razı olmayacak demografik özellikler taşımaktadır. Ben iki yıl önce Bakırköy’de yapılmakta olan bir konut projesinden bazı fiyat örnekleri almıştım. Fiyatlar 800 Bin ile 3,2 Milyon TL arasında değişiyordu. Apartman değil daire fiyatlarından bahsediyorum. O günden beri düşünüyorum hala bulamadım, bu daireleri satın almaya kimin gücü yetiyor? Bilen varsa sevabına bize de söylesin. Zenginin malı fakirin çenesini yorar. Bizimki de öyle…

Şu Bakırköylülere biraz evden eve nakliyat hizmeti satalım da cebimiz para görsün istiyorsak hizmetimiz birinci sınıf olmalıdır. Bir kitapta okumuştum insanlar zengin olduktan sonra fiyata fazla bakmıyorlar. Hizmet ve prestij gibi şeylere kafayı takıyorlar. Hatta aramızda kalsın bazı mal ve hizmetleri sırf ucuz diye almıyorlarmış. Ucuzsa mutlaka kalitesizdir. Diyorlarmış. Öyleyse biz de kaliteli bir hizmet modeli dizayn edelim ve iyi fiyata bu zengin komşularımıza pazarlayalım. Diye düşündük ve Enakliyat’ta hizmet segmentasyonu projesini hayata geçirdik. Hizmet standartlarımızı üç seviyeye ayırdık, Bakırköylülere birinci sınıf hizmet, orta direk için konfort dediğimiz hizmet ve bizim Sultanbeyli’de yaşayanlar gibi garibanlara ekonomik taşınma seçeneklerini oluşturduk. Böylece çok para verenlere mükemmel, normal ödeme yapanlara çok iyi, az para verenlere de iyi hizmet verecek bir model geliştirmiş oluyoruz.

Sevgili Bakırköy’de evden eve nakliyat talebi olan potansiyel müşterilerimiz. Sizin de taşınma konularında kafanıza takılan konular varsa biz bunları çoktan araştırdık ve öğrendiklerimizi sitemizde sergiledik. İnternet sitemizin yardımcı araçlar sayfasına giderek ihtiyaç duyacağınız hemen her konuda bilgi ve belgelere ulaşabilirsiniz. Hepsi bedava, parayı taşınmayı yaptıktan sonra alıyoruz.

Bizim iş modelimizde evden eve taşınmak isteyen tüketiciler sitemizde Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak basit bir form doldurmak suretiyle portalimizde bir nakliye ihalesi yayınlıyorlar. Üye firmalarımızdan açılan ihalelere teklifler geliyor. Müşterilerimiz firmaların fiyatı reyting ve müşteri yorumlarını inceledikten sonra seçimini yapıp birini onaylıyor. Taşınma üzerinde anlaşma yapılan fiyat ve koşullarda gerçekleşiyor. Müşterimiz son iş olarak bir reyting ve yorum yazıyor. Bizi çok severse çevresine de tavsiye ediyor.

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2019 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.