Nakliyat Tavsiyeleri

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Evden eve nakliyat sürecinin daha rahat ve stressiz geçmesi için hem nakliyat firmasının hem de eşya sahibinin üstüne düşen görevleri bilmesi ve yerine getirmesi gerekir. Evden eve nakliyat tavsiyeleri sayfamızda her iki tarafın üstüne düşen görevleri ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgiler yayınlanmakta, bu bilgi kütüphanesinden yararlanmanız dileğiyle…

Nakliyat Firmalarından Online Teklif Almak İçin 7 Neden

Hayatın her alanında olduğu gibi evden eve nakliyat sektörünü de internet hızlıca ve mucizevî bir şekilde değiştiriyor. Belki bunun farkında olmaya bilirsiniz. Ama bu taşınma deneyiminiz diğerlerinden çok farlı, çok daha başarılı olacak. İster şehirlerarası ister şehir içi taşının artık İnternetten hızlıca teklif alabilir ve rezervasyon yapabilirsiniz. İşte size interneti tercih etmek için 7 neden:

Çok Düşük Nakliyat Fiyatlarını Tercih Etmeden Önce İyi Düşünün

Birçok nakliyat firmasından teklif aldınız içlerinden biri diğerlerine göre %45 daha düşük. Ne hissedersiniz…


A- Süper çok uygun fiyata nakliyat işini hallediyorum.

B- Bu fiyat neden bu kadar düşük?

Evden Eve Nakliyat Firması Taşınma Sürecini Nasıl Yönetmeli?

Evden eve nakliyat geçekten rekabetin yoğun olduğu bir sektördür. Bu nedenle her müşteri çok daha değerli. Nakliyat firmalarının web sitelerinde çokça kullandıkları “Bir müşteri bin müşteri” sloganını gerçek anlamda uygulamak gerekir. Rekabetin içinden sıyrılmanın yolu bu olsa gerek.

Nakliyat Firmanızla Her Detayı Paylaşın Belirsizlikleri Ortadan Kaldırın

Evden eve nakliyat sürecinizde ne kadar çok belirsiz durum varsa taşınma işiniz aynı oranda sıkıntılı ve stresli devam eder. Bu belirsiz durumlar sizin ve taşınacağınız firma arasındaki bilgi alışverişleridir. Endişelenmenize gerek yok, her gün binlerce insan taşınıyor ve bu o kadar da korkulacak bir iş değil. Çünkü Enakliyat olarak tuttuğumuz istatistiklere göre bizimle taşınan her 100 kişiden 89'u aldığı hizmetten gayet memnun.

Müşterilerimizin Evden Eve Nakliyatta Yaptıkları Yanlışlar

Son zamanlarda kendime yeni bir hobi edindim. Enakliyat’ta yayınlanan müşteri yorumlarını düzenli olarak okuyorum. Sırf yorum olsun diye klavye tuşlarına rastgele basıp kaydeden müşterilerimiz olduğu gibi kitap gibi uzun yorumlar yazan bize çok değerli geri bildirimler yapan müşterilerimiz çoğunlukta. Çok keyifli yorumlar olduğu gibi çok üzücü yorumlarımız da maalesef mevcut.

Evden Eve Nakliyatta Hangi Yanlışları Yapmayalım

Yaklaşık on yıl önceydi. Evimi taşımam gündeme geldi. İnternette araştırma yaptım. Firmaların profillerini inceledim. İlgimi çeken firmalardan biri Türkiye’de çok bilinen bir holding ile aynı isme sahipti. İnternet sitesi tasarımı da söz konusu holdingin tasarımı ve renkleri ile büyük bir benzerlik içindeydi. Firmanın yetkilisine sizin bu holding ile isim benzerliğiniz bir tesadüf mü? Diye sorduğumda. Ne demek beyefendi bir grup şirketiyiz. Dedi. Göster ticaret sicilini. Demedim.

İzmir den İstanbul ve Ankara ya Göç Edenlere Tasarruf İçeren Bir Öneri

İstanbul, Anakara ve İzmir ülkemizin nüfus ekonomi ve diğer konularda en büyük üçlüsünü teşkil etmektedir. Bu illerimizin nüfusları 2015 yılı itibariyle sırasıyla 14,3 Milyon, 5,1 Milyon ve 4,1 Milyon kişiden oluşmaktadır. Bizim işimiz evden eve nakliyat, evden eve nakliyat nüfus ile ilgili bir durumdur. Nüfus az ise evden eve nakliyat da az olmaktadır. Burada adı anılan şehirlerimizin büyük olması aralarındaki ev nakliyatı işinin de o ölçüde büyük olmasını beraberinde getirmektedir.

İyi Bir Nakliyat Firması Size Hangi Sözleri Verebilmeli

Evden eve nakliyat firması seçimi için birçok firma araştırıp birçok görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşmelerde firmalardan birçok söz alıyoruz. Nakliyat firmaları arasında alışıla gelen sözler genellikle paketleme, kaç çalışan geleceği, gelecek çalışanların arasında deneyimli marangoz ve elektrikçinin bulunacağı vaatlerini sürekli duyarız. Bunlar da önemli ancak bu söylenene vaatler çok ilgi çekici değil, artık birçok firma paketleme ve montaj demontaj konusunda neredeyse benzer ve standart hizmeti vermektedir. Bunu tek değiştiren, farklılaştıran şey o gün o işte çalışan personelin hevesli ve işini severek yapmasından geçmektedir.

Evden Eve Lojistik

Lojistik sektöründe çoğunlukla taşınan eşya sıfır ve taşınma için üretici firma tarafından özel olarak paketlenmiştir. Taşıma esnasında karşılaşabileceği olası risklere karşı test edilmiş ve paketleme bu doğrultuda geliştirilmiştir. Ancak bu şartlar evden eve lojistik için geçerli değildir. Evden eve lojistik diğer lojistik dallarına göre çok daha zor ve denetlenmesi gereken çok daha fazla etken bulunmaktadır. Bu nedenle evden eve lojistik her aşaması dikkatle planlanmalı ve tecrübeli ekipler tarafından gerçekleştirilmelidir.

Evden Eve Nakliyat Karpuz Gibidir

Evden eve nakliyat ile karpuz arasında nasıl bir ilişki olduğunu ben de tam olarak bilmiyorum. Düzenli yazılar yazmam gerekiyor. Önce konuyu bulmam sonrada devamını getirmem gerekiyor. Başlığı sallamak kolay, asıl marifet içini doldurmak. Yazıların orijinal, okura da faydalı bilgi içermesi ve keyifli olması gerekiyor. Bu kadar saçma bir konudan iyi bir yazı çıkartmak yetenek ister. Bakalım bende var mı?
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.