Nakliyat Tavsiyeleri

Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Evden eve nakliyat sürecinin daha rahat ve stressiz geçmesi için hem nakliyat firmasının hem de eşya sahibinin üstüne düşen görevleri bilmesi ve yerine getirmesi gerekir. Evden eve nakliyat tavsiyeleri sayfamızda her iki tarafın üstüne düşen görevleri ve dikkat edilmesi gereken konular hakkında bilgiler yayınlanmakta, bu bilgi kütüphanesinden yararlanmanız dileğiyle…

15 Tip Hızlı ve Kolay Paketleme Yöntemi

Eşyaların paketlenmesi kolaymış gibi görünebilir veya bazıları için sadece kolileme anlamına gelebilir. Ama zamandan ve paradan tasarruf etmek isteyenler için bu paketleme çeşitleri işlerini biraz daha kolaylaştıracaktır.

Taşınma Kolisi Olarak Tencere İçi Kullanımı

Yeni bir eve taşınmanın heyecanı gibisi yoktur. İrili ufaklı eşyaların derlenip toparlanması ve yeni ev içerisinde bu eşyaların yerleştirilecekleri yerlerin hayalini kurmak, eminiz sizi de çok heyecanlandırır. Ancak eşya toplama konusunda çok başarılı veya deneyimli değilseniz, hele kolay kırılabilecek eşyaların paketlenmesi noktasında herhangi bir fikriniz yoksa o zaman işiniz biraz zorlaşabilir.

Kamyonların Trafiğe Çıkış Saatleri ve Cezalar

Nakliye işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta ise nakliye işleminin gerçekleşeceği saatin belirlenmesidir. İstanbul içinde nakliye işleminin gerçekleşebilmesi için nakliye araçlarının trafiğe çıkma saatlerinin de bilinmesi gerekir.

Birkaç Parça Eşya Taşıma

Tüm taşınmalar zahmetli ve çok fazla eşyanın taşınması anlamına gelmez. Bazen birkaç parça ev eşyası veya elbise dolu birkaç kolinin taşınması gerekebiliyor. Peki, bu eşyaları nasıl taşıyacaksınız? Hadi hep beraber bu eşyaları taşımak için elimizdeki opsiyonları değerlendirelim ve bu birkaç eşyayı nasıl taşıyacağımızı görelim.

Ofis Taşıma Firmaları İçin 7 Önemli Öneri

Çalışmalarınız işe yaradı ve kadrosunda bulunduğunuz şirket kâra geçti. Patronunuz, katıldığınız son toplantıda kadro genişletme ve yeni bir ofis kelimelerini aynı cümle içerisinde kullandı. Ofisin taşınması konusunda da çalışanlardan destek istedi. Tamam, panik yok. Bu yazıda bir ofisin pratik şekilde nasıl taşınabileceğini anlatacağız.

Bebekli Aileler İçin Taşınma Rehberi

Yeni bir eve taşınma süreci herkes için yorucudur. Hele bir de bebek sahibi ebeveynler için taşınmak daha zorlu bir süreç olabilir.

Sadece Kiracıların Anlayabileceği 5 Taşınma Rutini

Taşınmak kelimesini duyduğumuz an yapılacak işlerin çokluğu nedeniyle bir anda gözümüzün önünden hepsinin geçişini izlerken birkaç dakikalık duraksamalar yaşayabiliriz.

İyi Bir Nakliyat Firmasında Olması Gereken 9 Temel Özellik

Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık işleriniz kolayca ve sorunsuz bir şekilde yerine gelsin istiyorsanız kendinize iyi bir nakliye firması bulmanız gerekir.

Ev Taşımanın Püf Noktaları

Ev taşımanın püf noktalarını yazmaya karar verdiğimde şöyle bir geriye doğru baktığımda şimdiye kadar binlerce taşımaya şahitlik yaptığımı gördüm. Bu aynı zamanda çok farklı hikâyeler dinlediğimiz anlamına gelir. Tüm hikâyeler ışığında ne yapılırsa daha rahat bir taşıma gerçekleştirilir diye kafa yorduğumuz gün sayısı da epey fazladır. İşte bir şeyler keşfettiğimiz günlerde aşağıdaki püf noktaları nakliyat tavsiyelerimiz içinde yer aldı.

Aman Çizilmesin: Beyaz Eşya Taşıma Rehberi

Beyaz eşyalar, ev sahiplerinin taşıma sürecinde en çok tedirginlik duyduğu eşyaların arasında yer alır. Çizilmesi ya da çökme yaşaması için küçük bir darbenin yeterli olması nedeniyle taşıma esnasında azami dikkati göstermek gerekmektedir.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.