Araç Takip

Evden Eve Nakliyat Araç Takip

Evden eve nakliyat App'ine araçlarınızı kaydedin siz araçlarınızı müşterileriniz yüklerini takip etsin. Kolayca daha çok müşteriye ulaşın.

Google Play ve App Store'den Ücretsiz indirin.

Total Distance: 2526.68 km

Firma Adı Rota Konum Araç Durum İletişim

Evden Eve Nakliyat App

Şehirlerarası evden eve nakliyat için iş alan nakliyat firmaları acaba dönüş olarak iş bulabilecek miyim diye hesap yapar ve buna göre bir fiyatlama yapar. Taşınan tüketiciler için firmanın dönüşünün belli olmaması ekstra maliyet oluşturur. Yani firmanın boş olarak dönüşünü de taşınan tüketici finanse eder. Bu durumu en aza indirmek için yaptığımız çalışmalardan biride Evden Eve Nakliyat App’i ile firmanın rotasını, araçlarının ne kadarının boş olduğunu ve anlık olarak konumlarını haritadan takip edebilecek. Tüketici böylece kendine en uygun firmayı kolayca bularak uygun fiyatlara taşınırken evden eve nakliyat firmaları ise boş kapasitelerini ve boş dönüşlerini en aza indirerek gelirlerini arttırabilecektir.

App’i düzenli kullanarak daha çok müşteriye ulaşmanın dışında aylık, haftalık ve günlük olarak nakliyat firmaları için gidilen mesafe, harcanan akaryakıt ve rota bilgilerinin bulunduğu raporları ücretsiz olarak indirebilecek. Tüm bu hizmetlere ulaşmak için evden eve nakliyat araç takip sayfasında üye girişi yapmak yeterli olacak. Tabi evden eve nakliyat app ’ini düzenli olarak kullanmak yeterli olacaktır.

evden eve nakliyat app