ÜN

Ünal9.1 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 30 Mayıs 2015
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SULTANBEYLİ
Bu hafta 6 kişi iletişime geçti.
98 Müşteri Değerlendirmesi, 183 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9
 • Mükemmel
 • 9 - 1080 Kişi
 • 7 - 87 Kişi
 • 1 - 611 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 1083 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 611 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 1086 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Çalışanlar
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1086 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 69 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 1083 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 610 Kişi

Ünal Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - PENDİK > KADIKÖY

Uygun fiyat. İyi taşıma.


20 Ağustos 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > GİRESUN

Ufak tefek çizikler hariç oldukça iyi bir taşımaydı. Özellikle çalışanların davranışları memnun ediciydi. Bir daha taşınırsam tekrar kullanırım.


19 Temmuz 2018

Müthiş 8.8 - İSTANBUL > ANKARA

İletişim ve zamanlamaları iyi herhangi bir sıkıntı yaşamadım.


2 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - GİRESUN > KOCAELİ

Teşekkürler Ünal bey teşekkürler Ünal nakliyat ailesi.


4 Haziran 2018

Mükemmel 10 - ŞİŞLİ > ÜSKÜDAR

Sayelerinde düşündüğümden çok daha kolay tamamlandı taşınma işlemim, aldıkları parayı kuruşu kuruşuna hak ediyorlar. Yardımcı olmak için ellerinden geleni yaptılar, en ufak üzmediler bizi. Kesinlikle tavsiye ediyorum herkese. Ünal bey ve ekibine teşekkürler.


1 Haziran 2018

Mükemmel 10 - PENDİK > ÜMRANİYE

Merhaba sitenizi ilk kez kullanıyorum. Öncelikle çok başarılı sitesiniz çok işimi gördünüz maşallahınız var... Ünal nakliyata gelmek gerekirse gerek fiyat gerekse çalışanların ilgi alakası harika. Güler yüzlü, ilgili ve alakalılar çok fazla memnun oldum ve sanırım artık nakliyatta kullanacağım firma onlar olacak gibi. Herkese sonsuz teşekkür ediyorum, öncelikli olarak Ünal nakliyat ve çalışanlarına helal tebrikler...


23 Mayıs 2018

Mükemmel 10 - SAMSUN > İSTANBUL

Teklif değerlendirme sürecinden taşınma sürecimize kadar çok ilgililerdi. Taşınma sürecinde malzemelerin taşınması ve Samsun'dan İstanbul'a hızlı ulaştırmaları da taktiri hak ediyor. Temiz ve güvenilir bir taşıma istiyorsanız hiç başka bir yer aramayın ben güvendim pişman olmadım, siz de olmazsınız...


21 Mayıs 2018

Ünal nakliyat; hizmeti güzel, insan ilişkileri gayet iyi, zamanında teslimatta sorun yok ve işlerinde titizler. Özellikle firma yetkilisi Ünal bey çok ilgili ve elinden geleni yapmaya çalışıyor. Teşekkürler Ünal bey. 🚛🚚


27 Nisan 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

İlk defa şehirlerarası evimi taşıdığım için kafamda bin tane soru vardı ve oldukça stresliydim. Ancak tüm stresim ve endişem boşa çıktı. Çok güzel bir firma ve ekibe denk geldik. Ünal nakliyat firmasına çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim. İşlerini her açıdan fazlasıyla güzel yapıyorlar. Aldıkları her kuruş helal olsun.


4 Aralık 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SAMSUN

Paketleme yapılıp güzelce taşındı, kırık dökük bir şey yoktu. Söyledikleri saatte geldiler, taşıdılar tavsiye ederim.


23 Kasım 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Her şey tam istediğim şekilde ilerledi ve tamamlandı. Her sorunda Ünal Bey birebir ilgilenip çözüme ulaştırdı. Taşınma esnasındaki görevli arkadaşlar da çalışkanlığı ve güler yüzü ile her şeyi kolaylaştırdılar. Çok teşekkürler.


1 Ağustos 2017

Taşıma işlemi yapan Salih bey ve ekibine ilgi alaka ve profesyonel çalışma işlemleri için çok teşekkür ederim.


17 Temmuz 2017

Mükemmel 10 - BALIKESİR > İSTANBUL

Uzun sürelerdir devamlı tayin olduğum dolayısıyla evden eve nakliyat firmaları ile çok çalıştım, bu firma aralarında en iyisiydi. Gerek personeli ve eşya hassasiyeti hat safhada. Ben çok beğendim ve memnun kaldım, herkesin tercih etmesini tavsiye ederim.


5 Temmuz 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > AYDIN

Ünal nakliyatla Avcılar'dan Aydın'a ev eşyamı taşıttım. Mükemmel bir esnaflık örneği sergilediler. Eşyalarımı çok düzenli ve uygun fiyata taşıdılar. Taşınma işlemim sırasında çokça emek sarf eden Salih Beye, Hüseyin Beye ve diğer emekçi kardeşlerime ve firma sahibi Ünal beye teşekkür ederim.


2 Temmuz 2017

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Merhaba başta Enakliyat idari çalışanlarına daha sonra Ünal nakliyattan Ünal beye iş takibinde, personeli yönlendirmesiyle ve asıl iş başında hep iyi niyetle ve özverili çalışmasından ötürü araç kaptanı Salih Kahraman beye ve iş arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Ankara'dan İstanbul'a gelene kadar tarafımıza hep bilgi verilmiş olup eşyalarıma hiç zarar verilmemiştir.
Bundan sonra en yakınlarıma Enakliyat'ı ve Ünal nakliyatı önereceğimizden kuşkunuz olmasın, çok teşekkürler.


25 Haziran 2017

Mükemmel 9.4 - İSTANBUL > SAMSUN

Taşınmak için teklif toplamaya başladığım günden beri firma yetkilisi Ünal Bey sürekli aradı, çalışma şekillerini anlatarak tercih yapmam konusunda yardımcı oldu. İlk defa taşınacak olmamın verdiği tereddütleri aklımdan silmem için her şeyi anlattı sağ olsun. Taşınma günü dediği saati geçirmeden kapımdaydı, ambalajlama işleminden yüklemeye kadar her şeyi çok güzeldi. Çalışanları insanı sıkmadan samimi bir şekilde işlerini yaptılar. Ayrıca hoşuma gitmeyen bir şey olup olmadığını da sürekli sormaları insanı memnun ediyor. İstanbul'dan Samsun'a sıkıntısız bir şekilde taşındım Ünal Nakliyat sayesinde. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir firmadır. Teşekkürler Ünal Nakliyat ~ Ünal Kahraman


28 Mayıs 2017

Ünal nakliyat'in emeğine ve çalişanlar'in bileğine sağlik anlayışlı ve ilgili bir fırma ünal bey ve ekibinde teşşekür ederim.


17 Mayıs 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Evini taşımak isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim... Fiyat uygunluğu ve iletişim konularında çok hassas bir müessese bence. Eşyalarım zamanında ve sağlam bir şekilde İstanbul'dan Ankara'ya geldi.
Ünal nakliyat firma sahibi Ünal beye ilgisinden dolayı teşekkür ederim...


16 Mayıs 2017

Mükemmel 10 - MUĞLA > İSTANBUL

Bir çok defa başka firmalarla evden eve taşıma yaptırdık, her seferinde ya eksik ya çizik eşyalarla karşılaştık.
Fethiye-İstanbul arası taşımamızda Ünal Nakliyat ile bu tür endişelerimizin olmayacağı bir dostluk da kazandık. Temiz, dürüst ve çalışkan bir aile şirketi.. Artık nakliye şirketi arama derdimiz ortadan kalktı.


8 Mayıs 2017

Ünal beyin taşımanın başından sonuna kadar irtibatta olması güzeldi. Eşyaları yerinde görüp ona göre fiyatı netleştirmek de iyi oldu. Planlamış olduğumuz tarihlerde gelip eşyaları aldılar ve söyledikleri tarihte bıraktılar. Yüklemede 5 kişi idiler indirmede 2 kişi ama benim için zaman çok sıkıntı değildi. Ufak tefek kırık ve çizikler haricinde büyük bir sıkıntı olmadı. Personeli biraz daha profesyonel ekipten oluşsa fena olmazdı. Özellikle mobilyacı daha iyi olabilirdi. Fiyat olarak iyi idi. Emeği geçenlere teşekkürler.


26 Nisan 2017

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.