MN

Model9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 5 Mart 2016
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
180 Müşteri Değerlendirmesi, 214 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10167 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10170 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10172 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10173 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10164 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 67 Kişi

Model Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - PENDİK > TUZLA

Biz taşımadan gayet memnun kaldık. Puanımız 10/10. Tavsiye edilir, arkadaşların yaklaşımları gayet iyiydi.


26 Mayıs 2019

Mükemmel 10 - GAZİANTEP > İSTANBUL

Gaziantep-İstanbul arası 3+1 eşyamız, sorunsuz, problemsiz geldi. Işinin ehli bir firma ve çoğu üniversite mezunu çalışanlar tüm hizmeti sorunsuz sağladılar. Taşınma oncesi bozuk olan dolaplarımızı bile tamir ettiler. Çok saygılı ve özenli insanlarla taşınmamızı mutlu bir şekilde tamamladık. Fiyat/performans, zamanlama, paketleme 10/10. Tekrar teşekkür ederiz.


29 Nisan 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MARDİN

Sayfaya ilan vermemle, benimle iletişime geçilmesi beklemediğim şekilde çok hızlı oldu, açıkçası site hakkında bilgim olmadığı için, eşya sayısı bildirimini, oturduğum adres bilgilerini de tam doğru doldurmamıştım, sürekli değişen fikirlerime rağmen oldukça hoşgörü ile yaklaşıldı, eşya alım/teslim süresi oldukça kısaydı, eşyalar paketlenmiş, korunmuş, teslimat esnasında da tüm kurulumları yapıldı, 1-2 saatlik süreçte taşınma işi tamamlandı. Çalışan arkadaşlar da oldukça saygılı, iletişimleri de güven verdi. Özetle en hoşuma giden konu, siteye ilan vermekle, siteyi hiç takip etmememe rağmen benimle sürekli iletişimin onlar tarafından sağlanması ve eşyaları verdikleri süre sürecinde getirmeliriydi. Memnun kaldım. Teşekkürler.


24 Nisan 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ŞANLIURFA

Zamanından önce geldiler, nakliyatta sıkıntı olmadı. Teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.


17 Nisan 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ELAZIĞ

Teşekkürler.


16 Nisan 2019

Model Nakliyat taşınmayı çok iyi bir şekilde gerçekleştirdi. Muhammed beye ve ekibine çok teşekkür ederim. Paketleme taşıma ukaşım ve iletişim gerçekten güzeldi. Muhakkak tavsiye ederim.


5 Nisan 2019

Mükemmel 10 - MARDİN > İSTANBUL

Mardin’den İstanbul’a Ev eşyamı taşıtmak için firma arayışına başladım
Fakat daha önceki taşınmalarda sıkıntılar taşımamdan ötürü ben ve eşim endişeliydik.
Yaptığımız araştırmalar ve referanslar sayesinde Model Nakliyatı seçtik.
Firma bize söz verdiği günde geldi ve bütün eşyalarımızı sanki çok güzel bir şekilde paketleyip ambalajladılar.
Marangozları gerçekten işin ehli bir ustaydı.
Çok kibar ve iyi niyetli elemanları var firmanın.
Her şeyden önemlisi Aile içinde nasıl davranacaklarını biliyorlar.
Çok profesyonel bir şekilde eşyalar yüklendi ve yola çıktılar.
Teslimat için yine söz verdikleri gün ve saatte taa İstanbul'dan Mardin’e eşyamızı getirdiler.
Yine güler yüzlü elemanlar eşyalarınızı bizim istediğimiz şekilde odalara dizdiler. Bütün mobilyalarımızı kurdular.
Daha önce yatak odamızın mobilyaları kapıları sorunluydu.
Onları da düzelttiler.
Gayet memnun kaldık. Firma sahibi Muhammet bey verdiği ger sözü tuttu ona da ayrıca teşekkür ediyorum.
Numarası kayıtlı zaten. Artık bütün çevremde bütün taşınma işleri için aile firmamız var diyebilirim.
Herkese çok rahat bir şekilde tavsiye ederim.
Ne olursa olsun taşınma işi çok streslidir ama biz ilk kez stres yaşamadık.
Model nakliyat ailesine ve Muhammet beye çok teşekkür ederiz.

Eşyalarınızı onlara teslim edin gerisini düşünmeyin.


31 Mart 2019

Mükemmel 10 - ELAZIĞ > İSTANBUL

Elemanların çalışmaları ve ev eşyalarına gösterdikleri özen ve paketlemeleri gayet profesyoneldi. Sık sık taşınan biri olarak en iyilerinden biriydi. Herkese tavsiye ederim.


30 Mart 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

İlk kez deneyimlediğimiz enakliyat ve model nakliyata tüm süreci sorunsuz yönettikleri, ilgi alakalarının eksiksiz olması, hiç bir eşyamızın zarar görmeden, İstanbul’dan İzmir’e hiç bir aksaklık olmadan ulaştırılması dolayısıyla çok çok teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki tüm taşınmalarımızda, yakınlarımızın taşınmalarında da Model Nakliyatı değerlendiriyor olacağız. Emekleri için tüm ekibe teşekkürlerimiz ile..


23 Mart 2019

Muhammet Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Söyledikleri gibi tam vaktinde geldiler. Bütün eşyalarımı çok güzel bir şekilde paketlediler. Çok güler yüzlü bir ekip. İşlerini severek yaptıkları belli. Gerekli bütün önemi ve hassasiyeti gösterdiler. Bütün akrabalarıma ve dostlarıma tavsiye edebilirim. Bir sonraki taşınmam da hiç düşünmeden yine Model Nakliyat tercih ederim.


16 Mart 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > GAZİANTEP

Evimi İstanbul'dan Gaziantep'e taşımak için model nakliyat ile anlaştım. Firma yetkilisi Muhammet bey oldukça iyi ve işinin ehli birisi. Gerek iletişim gerekse verdiği sözlerinin hepsini yerine getirdi.

1) İki adet çocuk odasını A'dan Z'ye söküp itina ile paketleyip yeni evimizde sapasağlam bir şekilde kurdular ve gayet iyi bir iş çıkardılar.

2) Yatak odası takımını aynı şekilde söküp kalın ve özel malzeme ile sardılar yine yeni evimizde muazzam bir şekilde kurulumunu gerçekleştirdiler.

3) Salon takımını, koltuk takımını, yemek takımı (konsol, gümüşlük, masa ve sandalye), televizyon gibi eşyalarımı yine özel malzeme ile sardılar ve yeni evimde hepsini istediğim yerlere koydular, hiçbirinde en ufak bir hasar bile yoktu.

4) Son olarak mutfaktaki beyaz eşyalarım ve en çok endişe ettiğim kırılacak eşyalarımın hepsi yeni evime sapasağlam bir şekilde ulaştı.

5) Firma iletişim konusunda çok başarılı, ekip elemanları çok nazik ve saygılıydılar. Ben buradan bütün taşınacak olanlara Model nakliyat ile taşınmalarını tavsiye ederim, çok iyi ve kaliteli bir firma. Buradan onlara çok teşekkür ederim, işlerinin rast gitmesi dileğiyle. Yeniden taşınacak olursam Model nakliyatı tercih edeceğim.


16 Mart 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MERSİN

2 yıl önce Mersin'den Tuzla'ya taşınmak için anlaştığımız Mersin firması ile yaşadığımız dönüş olmayan sıkıntılar sebebiyle çok tedirgindik.
Sağ olsun Muhammet Bey iletişim kurmayı bilen, son derece titiz anlayışlı ve sabırlı bir firma sahibi ve titiz bir şekilde evimizi taşıdı.

Bu sektörde bence işine ve müşterisine saygı ve sorumluluk duyan kişi/firma sayısı az ve Model Nakliyatta onlardan biri. Tavsiye ederim.

Teşekkürler Muhammet Bey.


15 Mart 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Söyledikleri saatte geldiler. Söyledikleri saatte indirdiler. Model nakliyata teşekkürler. Özellikle ilgileri ve alakaları için Muhammet ve Harun beylere.


3 Mart 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Harika bir ekip guleryuzlu ve iyi niyetli yaklasim sahibi isletme. Herkese tavsiye ederim.


28 Şubat 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Samimi, dürüst, güvenilir bir ekip. Hem zamanlama gem iş titizliği hem de iletişim olarak çok başarılılar. Nakliye öncesi araştırırken bin türlü ve düşüncem vardı, sağolsunlar eşyalarımı emanet ettikten sonra içim rahat etti, gözüme uyku girebildi. Kesinlikle tavsiye ederim, Muhammet bey ile anlaşın ve gerisini kafanıza takmayın. Herkese böyle sorunsuz bir taşınma dilerim. Saygılar.


27 Şubat 2019

Tüm eşyalarımızı hasarsız anlaştığımız zamanda teslim aldık. Tüm ekibe teşekkür ediyoruz.


30 Ocak 2019

Mükemmel 9.2 - ANKARA > İSTANBUL

Paketleme tarzı için, yataklar için özel kılıf diktirdiklerini söylediler. Bizim şansımıza strech filmleri kalmamıştı. Hatalarını gidereceklerinin sözünü aldık. Tüm ekibin ilgisi, ustalığı eşyaları taşıyışı gerektiği yerlerde usta manevralarla ne etrafa ne mobilyaya zarar vermeden profesyonelce taşımaları ve tekrar sökülüp montajı ümitsiz olan gardolabımı bile harika şekilde taşıyıp tekrar kullanılır şekilde teslim ettiler. Ekibin ilgisi ve gayreti muhteşemdi. Tekrar taşınsam yine ararım.


30 Ocak 2019

Mükemmel 9.9 - İSTANBUL > DİYARBAKIR

Muhammed bey ve Mesud beye teşekkür ediyorum. Çok memnun kaldım.


26 Ocak 2019

Mükemmel 10 - MALTEPE > KADIKÖY

Güler yüzlü, hoşsohbet ve efendi insanlar. Ayrıca çok hızlılar. Taşınma telaşını üstümüzden alıp her şeyi çabucak ve çok özenli paketlediler. Monte ettikleri yatak ilk halinden daha iyi oldu. Çok memnun kaldım. Hayırlı kazançlar diliyorum kendilerine.


27 Aralık 2018

Mükemmel 9.7 - İSTANBUL > GAZİANTEP

Eşyalarımız cuma günü İstanbul'dan alındı. Bugün Gaziantep teslimi ve montajı hızlı bir şekilde yapıldı. Özellikle Muhammet ve Mesut ustaya içten hizmetleri nedeniyle ve onlara eşlik eden Melik ve Samet'e çok teşekkür ederim. Gönül rahatlığıyla tercih edip çok memnun kalacağınız bir firma ayrıca süreç içerisinde arayıp taşınmayı takip eden bu sorunsuz taşınmaya vesile olan Enakliyat sitesine de çok teşekkür ederim. ;)


5 Kasım 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.