MN

Model9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 5 Mart 2016
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bu hafta 6 kişi iletişime geçti.
180 Müşteri Değerlendirmesi, 214 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10167 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10170 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10172 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10173 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10164 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 67 Kişi

Model Müşteri Yorumları

Mükemmel 9.8 - PENDİK > PENDİK

Ekip profesyonel bi hizmet veriyor. Muhammet Beyle ilk görüşmemizde tüm detayları konuştuk taşınmanın stresini çok iyi anlayarak her türlü güvende bir hizmet sunulacağını en başta ifade etmişti. Firmanın ekiplerinden Mehmet Bey ve ekibi Tam 8de vaktinde geldi ve hızla işe başladı. O kadar deneyimliler ki hızlı ve pratik bir şekilde sağlam bir şekilde bi yandan mobilyalar özel ambalajlara sarılıyor öteki hemen taşıyor müthiş bir iş bölümü. En çok gardrop için endişelnmiştim ki tek başına söktü ve yine tek başına yeni eve kurdu. Mobilyalar ilk alındığında bile kuranlar akşama kadar bu kadar eşyayı kuramadı. Saat 1 di tüm eşya taşınmış mobilyalar teniz bir şekilde kurulmuş beyaz eşyalar bile bağlantıları yapılmıştı. Böyle bir taşınmada mutfak eşyası küçük eşyaların kendimizin kolilenmiş olması taşınma işini kolaylaştırdı. Büyük eşyaların sağlam bi şekilde taşınmasına odaklanmak adına diğer eşyaların toplanmış olması hem fiyat teklifi uygun almak anlamında hemde kolay ve güvenli bi taşınma imkanı sağladı bize. Firmanın özellikle Mehmet bey ve ekibinden memnun kaldım seçme imkanı olursa çevreme de onları tavsiye ederim tüm ekipler muhakkak deneyimlidir fakat çalışma düzenlerini gördükten sonra aynı ekiple çalışmayı daha bilindik olur bizim için. Faturalı ve sigortalı her şey resmi bu benim için önemliydi 200 lira fiyat farkı uygun teklifleri bu açıdan cazip görülse de beyaz eşyaları hasarsız götürüldükten sonra benim için bu önemli dedim aynı şekilde sorunsuz bi şekilde taşındı. Bu güvenceyi almak önemli. Sonra herhangi bir hata ile karşılaşınca zararı da büyük olabilirdi. Teklif fiyatlara göre karar vermek yanıltıcı olabilir. Güven deneyin performans daha önemli. Emeği geçen arkadaşlar teşekkür ederim.


28 Ekim 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KONYA

Zamanında geldiler, zamanında teslimat yaptılar. Fiyatı da gayet makul. Muhammed bey ve Mesut beye teşekkür ederiz.


26 Ekim 2019

Mükemmel 10 - SANCAKTEPE > PENDİK

Daha önce defalarca taşınan biri olarak model nakliyatı seçtim. Acil bir taşınma işlemimiz olduğu için zaman sıkıntımız vardı. Bu konuda Model nakliyat Muhammet beyden yardım istedik ve hemen araç çıkardı bize.
Ben çok hassas bir insan olduğum için sağ olsun kardeşini de bana yollamış.
Söz verdikleri saatte geldiler eşyalarımızı en iyi şekilde paketleyip araca yüklediler.

Bize o kadar güven verdiler ki sağ olsunlar içimiz rahat bir şekilde izledik. Ekip çok saygılı ve gayet profesyoneldi.
Her dediğimizi güler yüzleriyle yapıp bizi gerçekten memnun ettiler. Bütün çevreme ısrarla önereceğim.
Sizde taşınmalarınızda Model nakliyatı seçin içiniz rahat etsin.

Buradan Muhammet bey ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.


15 Ekim 2019

Ok taşıma gerçekleşti


12 Ekim 2019

Mükemmel 10 - İZMİR > İSTANBUL

Tasima icin zamaninda geldiler.Cok saygili ve caliskandilar.Islerini temiz olarak yaptilar.Model nakliyata ve calisanlarina col tesekkie ederim.Birdaha tasinma islemimi E Nakilyattan ve model nakliyat ile yapacagim


12 Ekim 2019

Mükemmel 10 - ÜMRANİYE > KADIKÖY

Son derece yardımsever ve iş çözme odaklı çalıştılar, herhangi bir kırık dökük olmadan evimizin taşınması işlemini bitirdiler, tavsiye ediyorum, çalışanlarda son derece iyi niyetli kişiler


11 Ekim 2019

Müthiş 8.8 - SARIYER > BEŞİKTAŞ

İlgili bir firma. Memnun kaldım.


16 Eylül 2019

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > BİNGÖL

Çalışanların hepsi iyi niyetli, anlayışlı, ellerinden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyorlar. Eşyalarım zarar görmeden taşındı, hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim.


22 Ağustos 2019

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > MUŞ

Öncelikle çok saygılı ve efendilikleri için hepsine çok teşekkür ederim. Taşınmayı düşünen kişilere tavsiye ederim. Hizmet ve kalite oldukça iyiydi.


5 Ağustos 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ERZURUM

Zamanlama olarak gerçekten hakkını verdiler saat kaç dedilerse geldiler güzelce paketleyip istiflediler. Özellikle mesut bey her işe koşturdu eşya zarar görmesin diye kendini parçaladı. Bir daha ki sefere yine iletişime geçeceğim tek firma model nakliyat olacaktır.


4 Ağustos 2019

Mükemmel 9.2 - BAĞCILAR > BEYKOZ

Hızlı ve güzel.


7 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - KOCAELİ > İZMİR

İlk defa ev taşıma işlemi yaptıracaktım. Bir çok firma araştırdım yorum, okudum. Çok tereddütüm vardı ama Model nakliyat tüm ekibi inanılmaz ilgiliydi. Paketleme ve eşyaları sarıp hiç bir çizik olmadan itina ile taşıdılar. İletişim ve davranışları inanılmaz derecede iyiydi. Eşya taşıma sürecinde ekstra gayret ve emekleri vardı. Asansörü kullanmaları gerekirken bir aksilik neticesinde tüm eşyayı aşağı elleriyle indirmek zorunda kaldılar. Hemde hiç bir söz ve olumsuz düşünce olmadan. Emekleri açıkça parayla ödenmez. Terlerinin son damlasına kadar helal. Eşya boşaltma, taşıma ve geri kurulum zamanı oldukça hızlı ve sorunsuzdu. Gözünüzü kapatın, arkanıza yaslanın ve kahvenizi yudumlayın onlar işlerini layıkıyla yapacaktır.


4 Temmuz 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

İstanbul'dan Ankara’ya taşınmamızda Model Nakliyat ile anlaştık, çok memnun kaldık, hem zamanında geldiler, hem de eşyalara hiç zarar vermediler, çok titiz çalıştılar. Yakınlarıma da tavsiye ettim.


30 Haziran 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KONYA

Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz her konuda içiniz rahat olsun. Taşınma stresimizi ortadan kaldırdılar, bir daha taşınırsam aynı firmayı tercih ederim.


29 Haziran 2019

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Eşyalarımızın çok özel olmasindan dolayı hicbir firmanın bu işe yanaşmamasina ragmen Model Nakliyat hen de fazla fazla gun konusu da dahil bize yardimcı olarak eşyalarımızi hic ciziksiz ve ozenle tasidilar. Buradaki Başta Muhammet bey olmak uzere tum ekip arkadaşlarina samimi olarak tek tek teşekkür ediyorum, ellerinize sağlık.Ekip muhteşem,guleryuzlu, herkese tavsiye ederim, gonül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.


21 Haziran 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KONYA

Taşıma gününe kadar oldukça samimi ve güleryüzlüydüler. Taşıma gününde zamanında gelindi ve gelen herkeste aynı şekilde saygılı ve samimiydi. Eşyalar gayet güzel taşındı en ufak bir zarar yok. Tahminimden de çok daha erken eşyalar yerine ulaştı. gayet memnuniyet verici bir şekilde indirildi ve davranıldı. Ücreti de diğer firmalara göre çok daha uygundu. Çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun.


19 Haziran 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KARABÜK

Harika


14 Haziran 2019

Çok iyi 8.2 - BURSA > İSTANBUL

Taşınma deneyimimi 4 başlık altında değerlendirmek isterim;
1- Yahya bey çok ilgili kendisi ile bu ikinci kez iş yapışımız olması sebebi dolayısıyla güvenimiz yüksekti lakin kendisinin beyan ettiği üzere 10 tekerlekli araç yerine 8 tekerlekli aracın gelmiş olmasını halen anlamadım.
2-Ürünlerin araca yüklenmesi noktasında gerek zamanlama gerekse özen oldukça iyi seviyede olup şahsen ailecek bir sıkıntı yaşamadık. Çalışan arkadaşlar özverili ve hızlı davranarak en uygun şekilde eşyalarımızı araca yükledi.
3- Eşyalarımızın taşınılan evimize nakli de oldukça hızlı ve başarılı olmakla birlikte tek sıkıntımız koli ve diğer ufak parçaların istediğimiz noktalara değilde odalara rast gele dağıtılması olmuştur. Bilinir ki bu eşyalar küçük ancak içerisinde ki ıvır zıvırlar sebebi ile yerleştirilmesi çok çetrefilli olduğu için evi toparlamamız bu dağınıklıktan ötürü tam 2 günümüzü almıştır. Ayrıca taşınma esnasında ne hikmetse yaptığımız sözleşme daha sonra alırım diye koyduğum mutfak dolabından buhar olup uçtu(Niyetim kimsenin günahına girmek değil lakin bizden kimsenin almadığı ve boş olan bir dolapta olan sözleşmenin kayıp olması kafamı oldukça karıştırdı).
4- SON OLARAK ELEŞTİRİM enakliyat SİTESİ VE AİLESİNE YÖNELİK OLACAK... VE BU KISIM OLDUKÇA ÖNEMLİDİR... Bu enakliyat kanalı ile 3. taşınmam olup ilk iki taşınmamda enakliyat tarafından şahsımıza ilgi alakala 10 numarada idi. Hatta ihale açtığımda, taşınma günü sabahında, taşınma sırasında ve sonrasında sürekli aranarak durum sorulup yapmam gerekenler hakkında sık sık bilgilendirildim. Buna istinaden ben de herkese enakliyatı tavsiye eder oldum. LAKİN... Bu sefer bırakın geçmişteki uygulamayı tarafıma ne taşınma öncesinde ne de sonrasında bir kez dahi enakliyat ailesinden telefon gelmemiş dolayısı ile operasyon takibi yapılmamıştır.


11 Haziran 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > EDİRNE

Paketleme, hız, iletişim konusunda çok iyiler, verdikleri sözleri fazlasıyla yerine getirdiler. Teklif aşamasından nakliye sonrasına kadar tüm süreci çok profesyonel olarak yürütüyorlar. Söyledikleri saatte gelerek, tam planladıkları saatte teslim ettiler. Çok seri, özenli ve profesyonel bir şekilde toplama yaptılar. Paketleme malzemeleri vs. her duruma hazırlıklılardı. Gün boyunca çok iyi bir iletişim kurdular. En ufak bir hasar yaşanmadı. Osman Bey ve Muhammed Bey başta olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz, gönül rahatlığıyla tavsiye ederiz.


29 Mayıs 2019

Mükemmel 10 - MALTEPE > MALTEPE

Hızlı ve özenli biçimde taşıma yaptılar.


26 Mayıs 2019