MN

Model9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 5 Mart 2016
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bu hafta 6 kişi iletişime geçti.
180 Müşteri Değerlendirmesi, 214 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10167 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10170 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10172 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 62 Kişi
 • Çalışanlar
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10173 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10164 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 67 Kişi

Model Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KOCAELİ

Muhammed bey ve ekibine teşekkür ederim.
Zamanında ve sorunsuz iş çıkardılar.


14 Eylül 2020

Mükemmel 10 - SİVAS > İSTANBUL

Gayet başarılı bir taşıma yaptılar arkadaşlar. Muhammet bey ile iletişime geçtik dedikleri günde ve saatte geldiler. Eşyalarımıza zarar gelmeden taşıdılar teşekkür ediyoruz Muhammet bey ve ekibine.


13 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Şehirlerarası ev taşıma işi son derece kritik ve doğru firmayla karşılaşmadığınız zaman ciddi sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir süreç. Model Taşımacılık firması ile bu anlaşmayı yaptığınızda karşınıza sözü özü bir insanlar çıkıyor. Yaptığı işi severek yaptığını her aşamada gözlemlediğiniz kibar, saygılı ve dürüst insanlar hepsi. İstanbul'dan Bodrum’a taşıttığımız evimizin en hassas parçalarını dahi özenle paketleyen ve taşıyan başta Muhammet bey olmak üzere tüm ekibe, Mesut’a, Mustafa’ya ve Yücel’e teşekkürler.
Ayrıca Enakliyat yetkilisi Cüneyt beyin taşımanın tüm aşamasında destek ve ilgisi çok dikkate değerdi.

Teşekkürler.


20 Temmuz 2020

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > MUĞLA

İlk başta yorumumu okuyanlara önemle şu konudan bahsetmek istiyorum siz siz olun ucuz fiyat verenlere güvenip evinizi taşımaya çalışmayın. Ayazoğlu firması ile İstanbul'dan - Marmaris'e ev taşıması konusunda anlaştım ve kaporamı verdim. Anlaştığımız gün akşama kadar beni beklettiler ve nakliye aracı gelip 3+1 olan evimin daha kapısından girer girmez bu ev 3+1 değil ikinci evin eşyası sığmaz deyip benden anlaştığımız fiyatın iki katını istediler. Bende kabul etmeyince kaporamı geri verip çekip gittiler. Kaldı ki anlaşmamızda iki ev taşıyacakları da yoktu ve ortada kaldım.

Sonrasında Model nakliyat firması ile iletişime geçtim sağ olsun Muhammed bey akşam 6'da konuşmamıza dayanarak ertesi sabah 08:00 de nakliye aracını kapımıza getirdi. Ne konuştuysak ama, fakat gibi hiç bir cümle kurmadan anlaşmamıza sadık kaldılar. Paketlemeden tutunda çalışanları da son derece kibar, anlayışlı ve güler yüzlü arkadaşlardı. Tekrardan hepsine teşekkür ediyorum.


12 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Çok profesyonel bir ekiple sorunsuz şekilde İzmir'e taşındık. Kendi evlerini taşır gibi titiz ve temiz taşıdılar evimizi. Sorunsuz taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.


28 Haziran 2020

Mükemmel 10 - KARTAL > KARTAL

Arkadaşların emeğine sağlık çok düzenli ve hızlı çalışıp evi sorunsuz taşıdılar. Eşyam kırılıp çizilir mi diye endişelenmeye son nakliyatta en iyisiler.


12 Haziran 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Gelen arkadaşlar gayet işini bilen ve emektar insanlar. kendilerine teşekkür ederim ve herkese de tavsiye ederim.


8 Haziran 2020

Mükemmel 9.5 - ATAŞEHİR > KADIKÖY

Zamanında gelerek hızlı bir şekilde bütün paketleme işlemini kusursuzca yaptılar. İster istemez oluşan zararları saklamak yerine göstermeyi ve sorumluluğunu almayı teklif ettiler. Muhammet bey firma sahibi olarak sürekli işiyle ilgili ve işinin üzerinde duran birisi ve taşınma sırasında da defalarca arayıp herhangi bir sıkıntı olup olmadığını sorarak teyit etti. Ayrıca taşıma ekibinin başında ki Mesut'a ilgisi için çok teşekkür ediyorum. Şiddetle tavsiye ederim.


6 Haziran 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Mükemmel bir girişim, hızlı ve temiz. Her şey tamam, ekspertiz ve özel hizmet. Tekrar taşınacaksam gene Model ile olur.


5 Haziran 2020

Model nakliyattan Allah razı olsun çok uygun fiyata istediğimiz zamanda eşyaları çok güzel monte ederek her şeyi yerli yerince yaptılar. Çok minnettarız.


1 Haziran 2020

Mükemmel 10 - İZMİR > İSTANBUL

Öncelikle verdiği sözü tutan bir esnaf olduğu için kendisine teşekkür ediyorum. İlk defa çalışmama rağmen aklımda bazı soru işaretleri vardı!! ama Muhammed beyle konuştuktan sonra silindi. Acil durumlarda aklınızda şüphe bırakmayacak şekilde profesyonel çalışıyorlar. Kesinlikle güvenilecek bir firma. Bir daha ki işlerimizde görüşmek üzere.


21 Mart 2020

Söyledikleri saatte geldiler, işlerini danışarak yaptılar. Ekip çok hızlı ve iyiydi, hiç zarar vermeden taşıdılar, herkese teşekkür ederiz.


20 Mart 2020

Firma gayet güzel ve iyilerdi. Daha önce defalarca taşındım her seferinde sorun yaşadım ilk kez bu kadar rahat ve profesyonel taşındım.
Bütün herkese gönül rahatlığıyla tavsiyede ederim.
Model Nakliyat ve Muhammet beye teşekkür ediyorum.


3 Mart 2020

Ekip sabah anlaştığımız saatte geldi, özenle her eşyamı güzelce paketledi ve yeni evime de aynı özenle yerleştirdi. Taşınma esnasında hiç bir eşyaya zarar verilmedi.
Kendileri ile iletişimde de en ufak bir problem yaşamadık.
Model nakliyat sahibine ve ekibine çok teşekkür ederiz.


3 Mart 2020

Mükemmel 9.9 - İSTANBUL > İZMİR

Firma çalışanlarının hem nezaketi hem de her adımda dürüst açık iletişimi ile çok memnun kaldık. Aynı zamanda kırık çekyatımızı da taşıma sonrası tamir ettiler teşekkür ediyoruz.


14 Şubat 2020

Teşekkür ederim, hiçbir problem olmadan gayet profesyonel ve çalışkan bir ekip taşınma işimi bitirdi.


13 Şubat 2020

Mükemmel 10 - KARTAL > ÜSKÜDAR

Gayet düzgün ve başarılı bir ekibe sahip olan Model nakliyata teşekkür ederim. Bir daha taşınacak olursam yine Model nakliyat ile taşınırım. Başta Muhammet bey olmak üzere tüm ekipten çok memnun kaldım, paketleme çok iyi ve başarılıydı, teşekkür ederim.


7 Şubat 2020

Fiyat denge açısından gayet iyiydiler, aile şirketi olması ve fertlerin de nazik olması bizim açımızdan oldukça memnun edici idi. Titiz çalıştılar ancak biraz daha hızlı olunabilirdi. Teşekkür ederiz.


20 Ocak 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

İstanbul'dan Ankara'ya taşınırken model Nakliyat'ı şeçtim ve kendilerine çok teşekkür ediyorum. Eşyalar zarar görmeden, taahhüt ettikleri zamanda ve bana hiçbir sorun yaşatmadan eşyalarımı taşıdılar. Ev taşıma işi gözümde çok büyümüştü ama sayelerinde tahmin ettiğimden çok daha kolay oldu. Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar. Herkese bu şirketi öneririm...


28 Aralık 2019

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MANİSA

İşini özveriyle yapan bir firma. Eşim ve ben çok memnun kaldık. Detaycı ve temiz çalışmalarını çok beğendim. Bir sonraki nakliye işlerim de arayacağım tek firma. Herkese tavsiye ederim.


1 Kasım 2019