MN

Model9.8 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 5 Mart 2016
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bu hafta 13 kişi iletişime geçti.
154 Müşteri Değerlendirmesi, 177 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.7
 • Mükemmel
 • 9 - 10143 Kişi
 • 7 - 87 Kişi
 • 1 - 64 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10145 Kişi
 • 7 - 88 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.8
 • Mükemmel
 • 9 - 10148 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 61 Kişi
 • Çalışanlar
  9.9
 • Mükemmel
 • 9 - 10149 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 60 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.6
 • Mükemmel
 • 9 - 10139 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Model Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - SANCAKTEPE > PENDİK

Hepsi işinin ehli ve çok çalışkan. Taşınacak eşyalara zarar gelmesin diye acele etmeden, tertemiz iş yapmaya kendini adamış bir firma. Herkese öneririm. Eşyalar sapasağlam geldi ve mobilyalar ilk halinden daha iyi oldu.


18 Şubat 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SAKARYA

Kendileri ile Şehirler arası ev taşıma deneyimim oldu. Çok tecrübeli ve profesyonel bir ekip. Eşyalarıma çok özenli davrandılar. Çalışanlarının hepsi güler yüzlü ve iyi insanlardı. Bütün herkese gönül rahatlığı ile öneririm kendilerini. Ev taşımak korkunuz olmasın, Model nakliyat ile her şey çok kolay.


3 Şubat 2021

Mükemmel 9.8 - ANTALYA > İSTANBUL

Model Nakliyat firması yetkilisi Muhammet bey, ekip şefi Mesut, yardımcıları Adem, Mesut ve Mustafa hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, her şey 10 üzerinden 10.

Bundan sonraki taşıma işlerimiz için gönül rahatlığıyla Model nakliyatı kullanıcaz siz de hiç tereddüt etmeden eşyalarınızı teslim edebilirsiniz.

Eş, dost ve akrabalarımın da evden eve taşıma işleri için bundan sonra Model nakliyatı tavsiye edeceğim. Kolay gelsin, işlerinizde başarılarınızın devamını dilerim.


23 Ocak 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SAMSUN

Paketleme, taşıma ve kurulum her şeyi 10 numara 5 yıldız. Bundan sonra tercihimiz belli. Mesut ve Adem beye hizmetlerinden ve yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum.


5 Aralık 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > MALTEPE

Bir çok kez taşındım ama ilk defa bu kadar rahat ve sıkıntısız taşındım.

İşlerini çok iyi biliyorlar ve hızlılar. 4 oda evi taşıyıp diğer eve yerleşmemiz sadece 5 saat sürdü, hem de her şeyiyle. Ayrıca çok ilgililer ne dediysek eksiksiz yaptılar.

Hepsine teşekkür ederim, güvenilir bir firma.


2 Aralık 2020

Mükemmel 10 - KADIKÖY > ÜSKÜDAR

Arkadaşlar sağ olsun hiç problemsiz tüm işi hallettiler. Tüm ekip güler yüzlü saygılı arkadaşlar. Kısa sürede tüm eşyayı paketlerdiler hasarsız yeni evde teslim ettiler. Kesinlikle tavsiye ederim.


1 Aralık 2020

Öncelikle taşıma için gelen çalışanlar iletişimi kuvvetli ve sizin hassas olduğunuz noktalara dikkat eden insanlardı. Paketlemeler özenliydi, işlerinde hızlıydılar. 2+1 ev taşıma 8'de başlayıp 13:00'de bitti. Deneyimime dayanarak ev taşıtacak kişilere öneririm.


2 Kasım 2020

Son derece iyi bir ekip, muazzam bir taşıma.
Başta Muhammet bey olmak üzere çok ilgili ve alakalıydı, ekip başı Mesut'a da ayrıyeten teşekkür ederim. Bir daha taşınacak olursam tekrar Model nakliyat ile taşınırım, tekrar teşekkür ederim.


23 Ekim 2020

Mükemmel 10 - NİĞDE > İSTANBUL

Öncelikle Model Nakliyat firması sahibi Muhammet beye ve çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim.
Söz verdikleri günde ve saatte gelerek çok kaliteli malzemeler ile sardılar paketlediler.
Niğde İstanbul arası eşya transferimde yine söz verdikleri gün eşyalarımı hasarsız zararsız bir şekilde teslim ettiler.
Mobilyalarımı muntazam bir şekilde montaj yaptılar. Çok başarılı ve sorunsuz bir taşıma oldu. Bundan sora bütün taşınmalarda gözü kapalı tercih edeceğim firma oldu.
Emeklerine sağlık Model nakliyat ve çalışanları.


18 Ekim 2020

Meşhur bey ilgili ve anlayışlı, zamanında işlem yapıldı.


14 Ekim 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > GAZİANTEP

Model nakliyat bu güne kadar gördüğüm müşteri memnuniyetini en çok önemseyen nakliyat firması, işlerini dört dörtlük yapmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Muhammet bey, Mesut bey ve ekipleri sayesinde sorunsuz taşındık.


8 Ekim 2020

Model nakliyat zamanında eşyalarımı alıp güzel bir şekilde paketlediler.

Söz verdikleri günde teslim ettiler.
Herkese tavsiye ederim.


8 Ekim 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Eşyalarınızı bu Arkadaşlara emanet edin, gerisini düşünmeyin.
Çalışan bütün arkadaşların emeğine çok teşekkürler.
Çok saygılı çok terbiyeliler, Allah razı olsun.


20 Eylül 2020

Gerçekten dikkatli ve güzel bir şekilde paketlendi ve taşındı. Kesinlikle tavsiye ederim.


15 Eylül 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KOCAELİ

Muhammed bey ve ekibine teşekkür ederim.
Zamanında ve sorunsuz iş çıkardılar.


14 Eylül 2020

Mükemmel 10 - SİVAS > İSTANBUL

Gayet başarılı bir taşıma yaptılar arkadaşlar. Muhammet bey ile iletişime geçtik dedikleri günde ve saatte geldiler. Eşyalarımıza zarar gelmeden taşıdılar teşekkür ediyoruz Muhammet bey ve ekibine.


13 Ağustos 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Şehirlerarası ev taşıma işi son derece kritik ve doğru firmayla karşılaşmadığınız zaman ciddi sorunlarla karşılaşabileceğiniz bir süreç. Model Taşımacılık firması ile bu anlaşmayı yaptığınızda karşınıza sözü özü bir insanlar çıkıyor. Yaptığı işi severek yaptığını her aşamada gözlemlediğiniz kibar, saygılı ve dürüst insanlar hepsi. İstanbul'dan Bodrum’a taşıttığımız evimizin en hassas parçalarını dahi özenle paketleyen ve taşıyan başta Muhammet bey olmak üzere tüm ekibe, Mesut’a, Mustafa’ya ve Yücel’e teşekkürler.
Ayrıca Enakliyat yetkilisi Cüneyt beyin taşımanın tüm aşamasında destek ve ilgisi çok dikkate değerdi.

Teşekkürler.


20 Temmuz 2020

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > MUĞLA

İlk başta yorumumu okuyanlara önemle şu konudan bahsetmek istiyorum siz siz olun ucuz fiyat verenlere güvenip evinizi taşımaya çalışmayın. Ayazoğlu firması ile İstanbul'dan - Marmaris'e ev taşıması konusunda anlaştım ve kaporamı verdim. Anlaştığımız gün akşama kadar beni beklettiler ve nakliye aracı gelip 3+1 olan evimin daha kapısından girer girmez bu ev 3+1 değil ikinci evin eşyası sığmaz deyip benden anlaştığımız fiyatın iki katını istediler. Bende kabul etmeyince kaporamı geri verip çekip gittiler. Kaldı ki anlaşmamızda iki ev taşıyacakları da yoktu ve ortada kaldım.

Sonrasında Model nakliyat firması ile iletişime geçtim sağ olsun Muhammed bey akşam 6'da konuşmamıza dayanarak ertesi sabah 08:00 de nakliye aracını kapımıza getirdi. Ne konuştuysak ama, fakat gibi hiç bir cümle kurmadan anlaşmamıza sadık kaldılar. Paketlemeden tutunda çalışanları da son derece kibar, anlayışlı ve güler yüzlü arkadaşlardı. Tekrardan hepsine teşekkür ediyorum.


12 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Çok profesyonel bir ekiple sorunsuz şekilde İzmir'e taşındık. Kendi evlerini taşır gibi titiz ve temiz taşıdılar evimizi. Sorunsuz taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.


28 Haziran 2020

Mükemmel 10 - KARTAL > KARTAL

Arkadaşların emeğine sağlık çok düzenli ve hızlı çalışıp evi sorunsuz taşıdılar. Eşyam kırılıp çizilir mi diye endişelenmeye son nakliyatta en iyisiler.


12 Haziran 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.