GN

Göçtaş9.3 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 2 Aralık 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 1 kişi, bu hafta 7 kişi iletişime geçti.
117 Müşteri Değerlendirmesi, 162 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1098 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 69 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 10103 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 1099 Kişi
 • 7 - 813 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Çalışanlar
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 10107 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1096 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 612 Kişi

Göçtaş Müşteri Yorumları

Mükemmel 9.7 - KADIKÖY > SARIYER

Ev taşıtma işinde iyi niyet yaklaşımını profesyonellik ile harmanlamış bir firmadan düşük maliyetli, sorunsuz bir hizmet almak kadar güzel ne olabilir?
Bu güzelliği yaşattığı, kaygımızı üzerimizden attığı için Ünsa ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

Saygılarımla,


13 Aralık 2017

Mükemmel 10 - ANTALYA > İSTANBUL

Gerek şirket yetkilileri gerekse nakliyeyi gerçekleştiren arkadaşlarla hiçbir sorun yaşamadım. İşlerini profesyonelce yaptılar ve gayet saygılılardı. Nakliye taahhüt ettikleri şekilde ve taahhüt ettikleri zamanda gerçekleşti. Memnun kaldım. Tavsiye ederim.
Kalite + hizmet + titizlik + hoşgörü + iletişim = ÜNSA NAKLİYAT


4 Aralık 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Firma çalışanları konuştuğumuz zamanda eşyalarımı İstanbul'daki evimden aldı ve yine belirtilen zamanda Antalya'daki evime getirdi. Çalışanlar güler yüzlü ve taşıma konusunda dikkatli. Ayrıca diğer firmalara göre taşıma bedeli de daha uygun. Buradan emekleri için tekrar teşekkür ediyorum.


1 Aralık 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Gelen arkadaşların ellerine sağlık, güzel paketleme yaptılar.


6 Kasım 2017

Mükemmel 9.7 - KAYSERİ > İSTANBUL

Genel olarak memnun kaldım. Tavsiye ederim.


5 Kasım 2017

Çok iyi 8 - TUZLA > TUZLA


22 Eylül 2017

Mükemmel 10 - PENDİK > PENDİK

Bugün 1 buçuk saatte bütün işlemler bitti ve hiçbir eşya zarar görmedi. Gerçekten çok pratik ve güler yüzlü taşımaya gelen arkadaşlar. Dün gece taşınma stresinden uyuyamamıştım neredeyse ama boşuna stres yapmışım :) İşini seven insanlarla çalışmak gibisi yok. Gerçekten verdiğim paraya değdi. Düşünmeden bu firmayla çalışabilirsiniz. Tüm kalbimle tavsiye ediyorum.


1 Temmuz 2017

Mükemmel 10 - KARTAL > KARTAL

07.06.2017 tarihinde nakliyemizi yaptılar. Hızlı, uygun fiyatlı, güler yüzlü hizmetleri var. Biz çok memnun kaldık tavsiye ederiz.


7 Haziran 2017

Mükemmel 9 - İSTANBUL > ADANA

Gayet temiz ambalajlama, zamanında ulaşım, güvenilir firma. Memnun kaldık.


6 Haziran 2017

Uygun fiyata hasarsız ve hızlı nakliyat için birebir olan bu firma eşyalarımı güzelce sardı ve hasar vermeden taşıdı sağ olsunlar. Asansöre sığmayan eşyalarımı 13. kattan sırtlarında indirdiler, ona rağmen zaman konusunda sıkıntı yaşamadım, hızlı bitti. Birlikte çalışmak güzeldi, emekleri için teşekkür ederim.


30 Mayıs 2017

Mükemmel 10 - ÜSKÜDAR > SANCAKTEPE

Dinçer bey ve ekibine çok teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum.


10 Mayıs 2017

Mükemmel 10 - TOKAT > SAKARYA

Çok memnun kaldık. Demontaj, paketleme, taşıma ve montaj çok özenli yapıldı. Eşyalarımız en ufak zarar görmedi. Teşekkürler. Tavsiye ediyorum.


5 Mayıs 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > TRABZON

Sorunsuz nakliye.


1 Mayıs 2017

Mükemmel 9.2 - İSTANBUL > ORDU

Ünsa nakliyat aracılığı ile evimi taşıdım ve memnun kaldım, taşınmak isteyen düşünen kişiler tercihlerini bu firmadan yana rahatlıkla kullanabilirler. Çalışanların davranışları olsun, taşınmanın zamanlaması, ve taşımadaki hassasiyetleri olsun çok memnun kaldık. Hayırlı işler dilerim.


30 Nisan 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > HATAY

Hızlı ve temiz çalışıp işlerini çok güzel yapıyorlar. Sorunsuz bir taşınma hizmeti için herkese tavsiye ediyorum.


28 Nisan 2017

Mükemmel 9.6 - İSTANBUL > BURSA

Kesinlikle mükemmel bir hizmet hızlı ve güvenilir.


27 Nisan 2017

On numara beş yıldız bir firmaydı. Bugün taşındık, süper ötesi hizmet, güler yüzlü düzgün insanlar, zamanlama harika ve fiyat çok uygundu. Ünsa nakliyata çok teşekkür ederim, herkese tavsiye edicem. Bir daha taşınsam yine onları tercih ederim ama umarım bir daha taşınmak zorunda kalmam :))


24 Nisan 2017

Mükemmel 10 - ŞİŞLİ > ATAŞEHİR

Merhaba,

Başta Dinçer Bey olmak üzere tüm ekip üyeleri işine vakıf ve düzenli bir şekilde çalışma ahlakına sahip bir ekipti. Emekleri için teşekkür ederim, sorunsuz ve muazzam bir çalışma sonucunda rahat bir taşınma işlemi gerçekleşti.


23 Nisan 2017

Eşyalarımız profesyonel ellerle taşınsın diye bu firmadan teklif aldık ancak resmen dolandırıldık. Anlaşma sürecinde hiçbir problem yaşamadığımız Ünsa34 firması sonrasında bize birçok sıkıntı yaşattı.
Ücretin bir kısmını kaparo yatırdık, geri kalanını eşyayı teslim alırken verme koşuluyla anlaştık. Ancak eşyayı araca yüklerken ekstra yakıt parası istediler. İnsanlık edip verdik ki bu firmayla anlaşmak dışında yaptığımız en büyük hata buydu. Üstelik biz eşyayı Ünsa Nakliye firmasına teslim ettiğimizi zannediyorduk oysa araya başka komisyoncular girmiş ve eşyamız bir balık arabasına yüklenmiş. Eşya yola çıktıktan sonra şoför beni arayıp fazladan para istedi üstelik eşyayı anlaştığımız gibi eve taşıyacak kimse de yoktu ortada. Şoför, istediği parayı vermezsek eşyamızı satacağını söyledi. Benim bilgim dışında araya başkalarının girdiğini, kendi aralarında yaşanan problemin beni ilgilendirmediğini ve eşyamın anlaştığım gibi evime teslim edilmesi gerektiğini söylediğimde ise aldığım cevap; ‘tabi ki sizi ilgilendiriyor, siz bu parayı ödemek zorundasınız oldu’.
Ben tüm gün hiç tanımadığım insanlarla, sırf eşyamı teslim alabilmek adına gereksiz ve sevimsiz bir telefon trafiği yaşarken Ünsa Nakliye( Dinçer Bey) dişini çektirmiş, telefonla konuşamıyordu ( en büyük aptallık karşındakini aptal sanmaktır). Neyse ki mesaj yazabiliyor ve bana kendince akıl veriyordu ; Hanımefendi paranız hazır deyin ve çağırın şoförü ve polisi ne yapabilir ki..
Sonuç olarak fazladan para ödeyerek eşyamızı satın aldık. Ve Dinçer bey hala ben sizi dolandırmadım siz paranızı başkasına kaptırmışsınız diyor. Sanki o başkasını ben aramış, bulmuşum gibi.. Sanki o başkasını nakliyeye ben dahil etmişim gibi..


3 Nisan 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Firma yetkilisi Dinçer Bey'e çok teşekkür ederim. Paketlemeden, zamanlamaya, her konuda hiç bir problem yaşamadan İstanbul'dan Muğla'ya taşınmayı başardık. Gerek davranışları gerek işlerine verdikleri özen ve en önemlisi sözlerinin arkalarında durmaları bu zamanda pek rastlanılan özellikler değil. Kendilerine buradan da teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.


15 Kasım 2016

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.