GN

Göçtaş9.3 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 2 Aralık 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 1 kişi, bu hafta 7 kişi iletişime geçti.
117 Müşteri Değerlendirmesi, 162 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1098 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 69 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 10103 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 1099 Kişi
 • 7 - 813 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Çalışanlar
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 10107 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1096 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 612 Kişi

Göçtaş Müşteri Yorumları

Mükemmel 9.8 - TUZLA > ÜSKÜDAR

Taşıma günü tam zamanında geldiler. Sorunsuz bir nakliyat süreci yaşadık.
Dinçer Beye ve Enakliyat ailesine teşekkür ederim.


29 Mart 2019

Mükemmel 10 - ESENYURT > ÜSKÜDAR

Enakliyat sitesi üzerinden anlaştığımız ve taşınmaya bir iki gün kala bizi yarı yolda bırakan firmadan sonra hızır gibi imdadımıza yetiştiler. Anlaştığımız saatte geldiler, hızlıca toparladılar biz izlerken yorulduk :) Ne çıktığımız ne yeni girdiğimiz binada tek bir çizik bile olmadı, eşyalarımız da aynı şekilde kayıpsız, hasarsız taşındı ve yerleştirildi. Montaj işleri çok kısa sürdü. İşlerini profesyonelce yapan bir ekip, gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz. Taşınma esnasında bir ara evden ayrılmak durumunda kaldık, evde değerli eşyalarımızda mevcuttu, işte bu kadar güvenilir ve titiz bir ekip. İhtiyaç halinde yine kendilerini tercih edeceğiz. Biz çok ama çok memnun kaldık. Aldıkları ücreti son kuruşuna kadar hak ediyorlar. Buradan tüm ekibe bir kez daha teşekkür ederiz.


18 Mart 2019

Mükemmel 10 - MUĞLA > İSTANBUL

İtinayla, bir çizik bile olmadan taşındı, evime getirildi. Teşekkür ediyorum.


20 Kasım 2018

Mükemmel 10 - KARTAL > TUZLA

Taşınma sürecine karar verdiğimiz andan itibaren kafamızdaki en büyük soru işareti nakliye işiydi. Fakat Ünsa Nakliyat ile iletişime geçtiğimiz ilk andan itibaren yaklaşımları ilgi alakaları kafamdaki soru işaretlerinin silinmesini sağladı. Verdikleri saatte eve gelmeleri ve kısa süre içerisinde eşyaları gayet düzenli bir şekilde toparlamalarıyla kesinlikle büyük bir takdiri hak ediyorlar. Şahsım adına Ünsa Nakliyata ve bize çalışma fırsatı veren Enakliyat'a teşekkür ederim.


3 Kasım 2018

Mükemmel 9.2 - İSTANBUL > MUĞLA

Olumsuz yorumları görünce tereddüt ettim fakat eşya taşıma sonucu görüyorum ki gayet temiz bir iş oldu.
Eşya taşıma işleminden sonra tekrar telefon ile görüşüp her hangi bir sorunun olup olmadığına kadar firmanın size sorması güzel.


27 Ekim 2018

Mükemmel 10 - EYÜPSULTAN > SARIYER

Hızlı ve sorunsuz bir taşıma oldu.


19 Ekim 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MERSİN

Eşyalarımı söyledikleri saatte gelip evden aldılar, söyledikleri saatte teslimatını yaptılar. Teslimatın her aşamasında bilgi vermek ya da şikayetim olup olmadığını öğrenmek için iletişime geçtiler. Üstelik diğer firmalara göre çok daha makul bir fiyata yaptılar bunu. Kendilerine teşekkür ediyorum. Gözünüz kapalı güveneceğiniz bir firma. Allah bol kazançlar versin.


18 Ekim 2018

Mükemmel 10 - PENDİK > PENDİK

10 numara insanlar 10 numara taşıma, 10 numara güler yüz. İsteklerimizden fazlasını yaptılar, ne dediysek fazlasını yaptılar süper insanlar. Bu arkadaşlarla anlaşmadan önce Ovalı diye bir firmayla anlaştık. Uygun bir fiyata adamlar geldi eşyanız büyük, yok fazla daha fazla para talep ettiler. Hayır dedik benzin parası istediler yani demek istediğim bu adamlar hem sağlam insanlar hem uygun hem söylediklerinin arkasındalar. Kapıdan çıkarken dediğim şey hakikaten istediğiniz ücretin üstünde hak ediyorsunuz ama şuan maddi durumum iyi değil dedim. Mahcup oldum adamların hizmetlerine. Bence tercihiniz olmalı haklarını helal etsinler buradan tekrar söyleyeyim.


8 Ekim 2018

Mükemmel 9 - ÜMRANİYE > BEYOĞLU

___


27 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

İyi iş çıkarttılar. Oyalanmadan hızlı bir şekilde taşıma işlemini bitirdiler. Tavsiye ederim.


24 Haziran 2018

Gelen arkadaşlar çok iyiydi ikisininde eline koluna sağlık. 😊


22 Haziran 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Çok rahat bir şekilde bulaşık makinemi taşıdı arkadaşlar. Zamanında da ulaştırdılar. Hem Enakliyat sitesine hem de Ünsa nakliyat'a teşekkür ederim.


16 Mayıs 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Oldukça kibar ve çalışkan çalışanları var. Gayet itinalı paketleme yapıldı. Teslimatla ilgilide bilgilendirildim.


9 Mayıs 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > AYDIN

Çok memnun kaldık, sorunsuz taşımamız yapıldı.


1 Mayıs 2018

Mükemmel 10 - MALTEPE > MALTEPE

Dinçer Bey ve ekibinden son derece memnun kaldık. İşlerini gayet düzgün yapan, saygılı ve profesyonel insanlar. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz...


26 Nisan 2018

Mükemmel 10 - KADIKÖY > KADIKÖY

Dinçer bey ve Mehmet bey çok profesyonel bir ekip mutlaka tavsiye ederim. Hiçbir sorun yaşanmadan hızlı ve düzenli bir şekilde taşınmamıza yardımcı oldular.


21 Nisan 2018

Mükemmel 10 - KOCAELİ > TEKİRDAĞ

Enakliyat sitesi sebebiyle ulaşmış olduğum Ünsa nakliyat ve ekibi Dinçer, Mehmet, Zeki ve İsmail beye çok teşekkür ederim. Hem fiyat hem hizmet olarak çok beğendim. Eşyalarım çok güzel paketlenip yerlerine yerleştirildi. Dedikleri zamanda geldiler. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Çok teşekkürler. Hiç tereddütsüz tavsiye ederim.


29 Mart 2018

Mükemmel 9.8 - ÜMRANİYE > ÜMRANİYE

Öncelikle Enakliyat sitesi çalışanlarına teşekkür ediyorum. Zengin içeriği, kaliteli sayfası ve müşteri takibiyle dikkat çekici. Teklifimi verdim 10dk gibi sürede 23 teklif aldım, içinden en uygun fiyatı veren ÜNSA34 firmasını seçtim, olumsuz birkaç yorum düşündürmedi değil ancak Dinçer Bey ve ekibiyle tanışınca ve işlerine şahit olunca iyi ki seçmişim dedim. 4 saatte 2+1 evi ambalajlayıp, söküp tekrardan montajıni yaptılar. Ben memnun kaldım tavsiye ederim (bu arada eşim bence ücreti az bile alıyorlar dedi)


9 Mart 2018

Öncelikle Dinçer bey ve Mehmet Bey'e yardımları ve hoşgörüleri için çok teşekkür ederiz.

Firmanın olumsuz yorumunu okuduktan sonra biraz tereddüt ettiysem de kendi adıma iyi ki bu firmayı seçtik diyebilirim.

Biz 1,5 yıllık evliyiz ve eşyalarımıza herhangi bir şey olmasından çok endişe duyuyorduk ama o kadar hızlı ve anlayışlı davrandılar ki tek bir bardağımız bile kırılmadı. Salon eşyalarımızın dışı cam kaplı olduğu için en büyük sıkıntıyı onlarda yaşarız diye düşünüyorduk ama paketleme ve taşıma sorunsuz bir şekilde yerine getirildi. Telefon görüşmemizde yapabiliriz dedikleri ne varsa hepsini fazlasıyla yaptılar. Zamanlama konusunda da herhangi bir sıkıntı yaşamadık hatta saatinden önce gelip beklediler. İhtiyacımız olduğunda tekrar irtibata geçeceğimiz ve yakınlarımıza rahatlıkla önerebileceğimiz bir firma.

Aklınızda şüphe kalmadan gönül rahatlığıyla eşyalarınızı kendilerine emanet edebilirsiniz.
Tekrar teşekkür ederiz.


21 Şubat 2018

Eşyalarım eksik geldi, getiren arkadaş çok kaba ve laftan anlamayan birisiydi, bazı eşyalarımda kırıklar vardı teslim etmediği eşyalarımı da başka birilerine bıraktı...


20 Aralık 2017

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.