GN

Göçtaş9.3 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 2 Aralık 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bugün 1 kişi, bu hafta 7 kişi iletişime geçti.
117 Müşteri Değerlendirmesi, 162 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1098 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 69 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 10103 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 1099 Kişi
 • 7 - 813 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Çalışanlar
  9.4
 • Mükemmel
 • 9 - 10107 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1096 Kişi
 • 7 - 89 Kişi
 • 1 - 612 Kişi

Göçtaş Müşteri Yorumları


13 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Ben başta Dinçer abiye ve ekibine o kadar çok teşekkür ederim ki hepsi birbirinden değerli, işini layıkıyla, dört dörtlük yapan insanlar.
Tamamı neredeyse antika eşyaları çiziksiz teslim edildi.
Tesadüf eseri bulduğum bu site yöneticilerine de çok teşekkür ediyorum.
Herkese ben kadar yardımcı oluyorsa ki bu site ben kesinlikle oluyordur düşüncesindeyim; gerçekten hepinize bravo 👏 👏👏👏alkışlıyorum sizi çok teşekkür ederim her şey için.
Ben böyle bir şey olacağını asla tahmin etmiyordum. Yani bu transferin başından sonuna kadar ilgilendiniz. Keşke herkes sizin gibi dürüst ve işini seve seve yapsa. Hepinize iyi çalışmalar diliyorum saygı ve sevgilerimle.


11 Temmuz 2020

Mükemmel 9.8 - KADIKÖY > ÜMRANİYE

Oldukça memnun kaldık.
Çalışanlar oldukça yardımseverler ve işlerini düzgün yaptılar.


4 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Her şeyiyle 10 numaraydı. Fiyat uygunluğu, taşıma kalitesi ve personel davranışları gerçekten 10 yıldızı hak ediyor. Dinçer bey ve ekibine teşekkürler.


3 Temmuz 2020

Mükemmel 9.6 - KARTAL > PENDİK

Çok memnun kaldım, büyük eşyalar çok iyi paketlendi, temiz çalıştılar.
Ünsa nakliyatı tavsiye ediyorum.


3 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - SAKARYA > İSTANBUL


1 Temmuz 2020

Mükemmel 9.8 - ŞİŞLİ > MALTEPE

İletişime geçtikleri ilk andan beri oldukça ilgililerdi. Taşınma günü tam ilettikleri saatte geldiler ve oldukça titizlikle paketleme ve taşıma işlemini hızlıca gerçekleştirdiler. Vermiş oldukları hizmetten çok memnun kaldım. Mehmet Bey ve tüm ekibe teşekkür ederim.


26 Haziran 2020

Mükemmel 9.8 - SARIYER > ÇEKMEKÖY

Ünsa nakliyat firması ile sorunsuz bir şekilde taşınmamı gerçekleştirdim. Anlaştığımız saatten 10 dakika önce gelip tüm evi hasarsız bir şekilde topladılar. Çalışanların hepsi gayet nazik ve yardımseverdi. Özverili şekilde taşınmamıza yardımcı oldular. Yeni evimiz diğerine göre daha ufaktı ve buldukları çözümler ile sorunsuz taşınmamızı gerçekleştirdik. Tüm ekibe teşekkür ederim. Sıkıntısız taşınmak istiyorsanız bu firmayı güvenle tercih edebilirsiniz.


23 Haziran 2020

Mükemmel 10 - FATİH > TUZLA

Söylediği saatte gelmeleri, sözlerini tutmaları, özenle paketleyip taşımaları muazzamdı. Kan ter içinde kalmalarına rağmen bir kez bile of demeden çalıştılar. Aldıkları fiyatı kuruşu kuruşun hak ediyorlar. Kesinlikle tavsiye ediyoruz. Kendilerine de ayrıca tekrar teşekkür ederiz.😊😊


7 Haziran 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

Dinçer beye ve ekip arkadaşlarına çok teşekkürler. Gayet profesyonel bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler. Emeği geçen herkese teşekkürler ediyorum, kolay gelsin😊😊


6 Haziran 2020

On numara beş yıldızlık insanlardı hem işçilikleri olsun hem güler yüzlü olmaları olsun benim bir haftadır toplamaya çalıştığım evi yarım saat içinde toparladılar, asla hiç bir şeye elimi sürdürmediler.
Yeni evim içinde son derece itinalı ve özenli davrandılar, her şey tertemiz yerine yerleştirildi, duvarlara ve kapılara çok özen gösterdiler harici eşyalarımı da çok güzel sarıp sarmaladılar. Teklif ettikleri ücretten daha fazlasını hak eden insanlardı, bu şekilde bi nakliye hizmeti ararsanız bulamazsınız. Numarasını aldım beyefendinin de çevremde kim varsa ona yönlendireceğim.


6 Haziran 2020

Dinçer Bey ve ekibi ile tanıştığım için memnunum. Sorunsuz ve dakik bir planlama ile taşındım. Ayrıca eşyaları taşıyan arkadaşlar çok naziklerdi. Tüm yardımları için çok teşekkür ederim.


30 Nisan 2020

Mükemmel 10 - ÇEKMEKÖY > BEYOĞLU

Son derece memnun kaldık, paketleme ve taşıma çok iyiydi, hiçbir eşyamız hasar görmedi. Gelen arkadaşların hepsi çok düzgün ve saygılı kişilerdi. Kendi işleri dışında da bize yardımcı oldular. Bence hiç düşünmeden taşınma işinizi arkadaşların özverili çalışmasıyla kolaylaştırabilirsiniz. Emin olun verilen ücretin karşılığını fazlasıyla alırsınız.


24 Mart 2020

Mükemmel 10 - ŞİŞLİ > MALTEPE

Yaptıkları işe özen gösteren bir firma. Zamanında başlanan ve zamanında bitirilen iş. Eşyaların paketlenmesi ve taşınmasındaki özenleri için de ayrıca teşekkür ederim kendilerine.


23 Şubat 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

Gerçekten sözünü tutan, işini temiz yapan ve aldığı işi zamanında gerçekleştiren bir nakliye şirketi. Şoförleri de dahil olmak taşıma operasyonunda süreci takip eden yetkili kişi gereken hassasiyet ve özeni sürekli gösterdi. Hepsine teşekkür ediyorum ve bu şirketle çalışmayı düşünen herkese de tereddüt yaşamadan çalışmalarını tavsiye ediyorum.


26 Ocak 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Söyledikleri zamanda eşyaları aldılar ve söyledikleri zamanda teslimat gerçekleşti. Taşıma çok hızlıydı. Dilediğimiz her zaman iletişime geçebildik. Aldıkları ücreti sonuna kadar hak ediyorlar. Güvenebilirsiniz... Pişman olmazsınız. Teşekkürler.


18 Ocak 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

Acil taşınmam gereken durumda Dinçer Bey hızlıca teklif iletti. Fiyat ve taşınma günü konusunda oldukça yardımcı oldu. Eşya taşıyan arkadaşlar oldukça hızlıydı. Süreci baştan sona takip eden Dinçer Bey’e ve Enakliyat firmasına teşekkürlerimi sunarım. Gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.


30 Aralık 2019

07/12/2019 tarihinde Ünsa nakliyat tarafından Beykoz'dan Büyükçekmece'ye taşınma işlemim gerçekleşti. Dinçer bey ve ekibi gerçekten harika iş başardılar. İşinin o kadar ehliler ki siz bir şey demeden zaten gerekeni yapıyorlar. Paketleme ve taşıma bu kadar mı güzel yapılır. Fiyat konusunda da çok yardımcı oldular. Aldıkları paranın gerçekten daha fazlasını hak ediyorlar. Gözünüz kapalı her şeyinizi emanet edebileceğiniz bir firma. Her birine özellikle ayrı ayrı teşekkür ederim. Allah her zaman yardımcınız olsun.


7 Aralık 2019

Mükemmel 10 - KARTAL > ESENYURT

Bu genel olarak 8. ev taşımam ve şu ana kadar en memnun olduğum ekip oldular. Her konuda titizler, iletişimleri iyi ve dakikler. Dahasını isteyemezdim.


2 Kasım 2019

Müthiş 8.5 - ÜMRANİYE > KADIKÖY

paketleme işini kendimiz yapmıştık. Dolayısı ile değerlendirme ona göre yapılmıştır. Anlaştığımız zaman ve günde geldiler. Paketleme işini kendimiz yaptığımız için onlara da kolaylık oldu ve toplam 5-6 saatte işlerini bitirdiler. Teşekkür ederiz.


21 Temmuz 2019

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.