ÇN

Çakır Nakliyat8.9 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 14 Ocak 2014
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
769 Müşteri Değerlendirmesi, 1.308 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.6
 • Müthiş
 • 9 - 10541 Kişi
 • 7 - 8123 Kişi
 • 1 - 6105 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10630 Kişi
 • 7 - 871 Kişi
 • 1 - 668 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 10576 Kişi
 • 7 - 8112 Kişi
 • 1 - 681 Kişi
 • Çalışanlar
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10661 Kişi
 • 7 - 861 Kişi
 • 1 - 647 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10638 Kişi
 • 7 - 858 Kişi
 • 1 - 673 Kişi

Çakır Nakliyat Müşteri Yorumları

Zamanında gelindi paketleme taşıma vs anlamında gayet titiz ve saygılılar ilgi ve alakasından dolayı firma yetkililerine teşekkür ederim.


13 Kasım 2018

Yapılan iş kolay olmasa da verilen sözlerin yerine getirilmesi gerekir. Benim eşya taşıma işlemimde çeşitli aksaklıklar oldu. Eşya taşıyacak olan kamyon bozuldu. Başka bir kamyon yolladılar. Ona sığmadı başka bir kamyon daha geldi. Sahibi enakliyat.com.tr üzerinden verdiği teklifi telefonda kendisine yük asansörü yok normal iki asansör var dedim oda bana ekstra adam getireceğini söylediği için 100 tl daha fiyat artırdı kabul ettim. 6 kişi geleceklerdi. Şoför hariç 4 kişi geldi. Çok profesyonel olmayan 4 tane Özbek ya da Türkmenistan'lı taşıma elemanı geldi. Eşyalar iyi paketlenmediği için mobilyalarda çizikler oldu. Hadi bunu da belki kabul edebilirim ama bana verdikleri cevap bu çizik zaten vardı demeleri oldu! Eşyalarımı ilk defa taşıyorum çizik olmalarının imkanı yok! Hem mağdur oluyorsunuz hemde yalancı. Gardolapları yarım yamalak kurdular hiç birinin ayarı yok. Marangoz getirdim.


10 Kasım 2018

...


3 Kasım 2018

Aldığı puan nedeniyle güvenip şehirler arası taşıma işini verdik ama bin pişman olduk. Mobilyaları streçleyip yollamışlar. Eşyaların her yeri vuruk. Eşyaları streçlemek nerede görülmüş. Çamaşır makinasını nasıl taşımışlarsa bozuk geldi. Avizemi kırmışlar ve olur böyle şeyler deyip geçiştirdiler. Sökülen avizelerin hiçbirini takmadılar bizim işimiz değil deyip. Firma sahibi gereğinden fazla samimi, azarlayacak kadar. Eleştirdiğimizde de oldukça kabalaşabiliyor. Bu kadar soruna rağmen 'kotu yorum yazmayın' diyebildiler üstelik. Aklı olan uzak durur.


1 Kasım 2018


27 Ekim 2018

Mükemmel 9.1 - İZMİR > İSTANBUL

Firma sahibi İbrahim bey taşımayla bizzat ilgilendi. Eşyalar çok güzel paketlendi. Hiç bir eşyada hasar yoktu. Fiyat konusunda elinden geldiğince yardımcı oldu. Bundan sonraki nakliyat işlerinde kendisini tercih ederim 😊


23 Ekim 2018

Mükemmel 10 - BALIKESİR > İSTANBUL

Harika bir taşımacılık ve Nakliyat firması ilk önce çalışan arkadaşlara teşekkür ederim hizmetlerinden dolayı ve sonra ilgisi Alakası iş takibiyle ilgili nakliyat firması sahibine çok teşekkürler Hizmetleri için tavsiye ediyorum tüm arkadaşlara.


18 Ekim 2018

İbrahim bey ve Muhammed bey ile ekibi çok iyi insanlar evi toplarken ve yerleştirirken sizin isteğinize her konuda yardımcı olan, çözüm üreten ve işinizi kolaylaştıran insanlar. İbrahim bey işi başından sonuna kadar takip edip yerleştikten 1-2 gün sonrada sizi arayıp son durumu ve memnuniyetinizi sorması çok güzel. Tüm ekipten Allah razı olsun. Teşekkür ederim.


16 Ekim 2018

Mükemmel 10 - ÇANAKKALE > İSTANBUL

Alla razı olsun, sağlam iş, hizmet kalitesi, zamanın 08:00 tam zaman, ekip çalışması güzel, benim için en uygun fiyat veren ve kaliteli iş yapan firma. Güvenebilirsiniz. Saygılarımla.


7 Ekim 2018

Gerçekte çok harika 20 yıldız olsa verirdim.


6 Ekim 2018

Söz verilen saatte geldiler ve gayet güvenli bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdiler, hatta bozuk bir dolabım vardı İbrahim bey onuda tamir etti :) Gayet güzel bir iş çıkardılar, emeklerine sağlık. Buradan teşekkürü bir borç bilirim. Arayışta olanlara tavsiye ederim.


1 Ekim 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

İstanbul’dan İzmir’e parça eşyalarımı taşırken Çakır firması ile anlaştım. Firma çalışanlarının hepsi çok saygılı. Taşınma günü ve saat konusunda ortak karar aldık. Eşyalarım sorunsuz taşındı. Teşekkür ederim.


28 Eylül 2018

Çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.


28 Eylül 2018

Çok iyi 8 - BURSA > İSTANBUL

Taşıyıcı firma çözüm odaklı bi hizmet sunmaktadır. Bu zamanda genelde bu tarz hizmet verenler hep ben derken Çakır nakliyat biz anlayışı ile hizmet vermektedir ki sadece bundan dolayı dahi bu firma ile gönül rahatlığıyla iş yapılabilir. Bu imkanı bize sunan Enakliyat'a ve Çakır nakliyata teşekkür ederim.


26 Eylül 2018

Mükemmel 10 - BALIKESİR > İSTANBUL

Benim önceliğim samimiyettir ve bu firma yetkililerinde bu yeterince mevcuttu. Gerek İbrahim abi ve Muhammet abi çok ilgili ve sürekli iletişim halindeydi. Bizimle bir kaç tane fazladan eşyam da olmasına rağmen hiç olumsuz bir duruş olmadı, kesinlikle tavsiye ediyorum... İleri dönük bir arkadaşlık, dostluk kurulabilecek kadar insan canlısı insanlar. O samimiyet üzerine yorumumda abi hitabesini kullandım... Eşyalar eksiksiz ve sorunsuz geldi bunu da merak edenler için belirteyim ama benim önceliğim dediğim gibi samimiyet onu ben gördüm mutluda oldum, bu işe de aşırı yansıdı... Kendilerine tekrardan teşekkür ediyorum...


22 Eylül 2018

Eşyalarımı mahvetti. Yeni aldığım koltukların lakeleri vuruk, çocuk odasının mobilyaları yerden sürüklemekten hasar görmüş. Çamaşır makinem vuruk. Yaptığın hatayı telafi et dediğimizde, bunu bulamayan var diyerek saçma sapan sözler sarf edip tehdit etmeye kadar gitti. Söylediği zamandan hep geç geldi. Arabayı kendime özel kiraladığım halde ve arabada yer kaldığı halde ne kadar çok eşyan var deyip durdu. Kesinlikle yaklaşmayın. İlk başta o kadar güzel konuştu ki çok iyi adam dersiniz sakın sözlerine kanmayın.


22 Eylül 2018

Merhaba, taşınma işlemimden çok memnun kaldım. Paketleme gayet iyi hızlı iletişim iyi. Önerilir.


17 Eylül 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

İstanbul'dan Burhaniye'ye aynı gün içinde ve sorunsuz taşındık. Başta İbrahim Bey ve Muhammet Bey olmak üzere tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.


14 Eylül 2018

Mükemmel 9 - BURSA > İSTANBUL

Firma yetkilisi İbrahim beye, şoför arkadaş Muhammed beye ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Taşınma süreci öncesi ve sonrasında sürekli iletişim halinde olmaları, söylenen zamanda gelmiş olmaları, eşyaların paketlenmesi sarılması hususunda titiz davranmaları, eşyaların taşınması ile ilgili herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi hatırladıklarımdan yalnızca bazıları.
Hiç bir eşya zarar görmeden tastamam teslim edildi. Taşıma sürecinde ev yerleştirmeye yardımcı oldukları için de teşekkür ederim.
Bu tarz işlerde güven ve iletişim çok önemli. İbrahim bey ve Muhammed bey en baştan beri söylemleri ile güven verip, sürekli iletişim halindeydiler. Her şey için teşekkür ederim... Kazasız belasız taşıma işleri diliyorum...


10 Eylül 2018

Mükemmel 9.5 - ŞANLIURFA > ÇANAKKALE

Urfa'dan Gökçeada'ya hangi Nakliyatçıyla eşyamı getirmek için anlaşsam nakliyeciler vazgeçti veya faiş fiyat talebinde bulundu. Ama İbrahim Bey Eren Ezel Nakliye eşyamı makul bir para karşılığında güvenli bir şekilde getireceğine söz verdi. İstediğim zaman ve vakitte feribot seferlerinde ki araç yoğunluğuna rahmet getirdi teslim etti. Ufak sorunlar olmadı mı elbette oldu, ankastre fırın camı patlamış İbrahim Bey ödeyeceğim paradan kesti. Temin için o da biz de çaba sarf ettik o yüzden güvenilir bir firma, teşekkürler.


9 Eylül 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.