ÇN

Çakır Nakliyat8.9 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 14 Ocak 2014
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
Bugün 1 kişi, bu hafta 2 kişi iletişime geçti.
766 Müşteri Değerlendirmesi, 1.298 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.6
 • Müthiş
 • 9 - 10540 Kişi
 • 7 - 8122 Kişi
 • 1 - 6104 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10628 Kişi
 • 7 - 871 Kişi
 • 1 - 667 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 10575 Kişi
 • 7 - 8110 Kişi
 • 1 - 681 Kişi
 • Çalışanlar
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10658 Kişi
 • 7 - 861 Kişi
 • 1 - 647 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10636 Kişi
 • 7 - 858 Kişi
 • 1 - 672 Kişi

Çakır Nakliyat Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İZMİR > İSTANBUL

İbrahim beye teşekkür ederim, zamanında ve sağlıklı şekilde eşyaları taşıdığı için ayrıca ilgi alakası için teşekkürler.


13 Nisan 2021

Mükemmel 10 - KONYA > İSTANBUL

Selamünaleyküm, öncelikle İbrahim çakır ve Meteco firmasına teşekkür ederim iş ahlakı olan insanlar ve söz verdikleri her şeyi fazlası ile yaptılar. Tüm eşyalar titizlikle paketlendi, yüklendi ve tekrar kuruldu. Söylenen saatte geldiler, söyledikleri saatte teslim etdiller hiç bir hasar ve zarar olmadan işi yaptılar. İbrahim bey her aşamada yardımcı oldu ve ilgilendi bir daha ki taşımada mutlaka ilk arayacağım firmadır. Allah razı olsun her şey sorunsuz bitti.


11 Nisan 2021

Hızlı ve güvenilir bir işlem oldu teşekkürler Çakır nakliyat.


7 Nisan 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Ankara'dan İstanbul'a ablamı taşıdık. 2 varış yerine de söyledikleri saatte geldiler. Güzel paketleme yaptılar. Kırılan dökülen bir şey olmadı. Teşekkürler.


30 Mart 2021

Mükemmel 10 - HATAY > İSTANBUL

İbrahim bey ve ekibine teşekkür ederim. Hatay'dan İstanbul'a motosikletimi sorunsuz şekilde getirdiler.


23 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ADANA

Çok efendi, işlerini düzgün yapan bir ekip var teşekkür ediyorum.


16 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > HATAY

Kesinlikle güvenilir bir firma, sürekli iletişimde oldu ve beni bilgilendirdiler. Çok anlayışlılar ve yardım severler. Zamanında teslimat. Herkese tavsiye ederim.


11 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

İbrahim bey ve tüm çakır nakliyat ekibine çok teşekkür ederim. Konuştuğumuz ilk andan nakliye bitene kadarki süreçte hep kibar ve anlayışlı oldular. Ricalarımızı kırmadılar. Özenli taşıma işlemi için çok teşekkür ederim. Gerçekten tavsiyeyi hak ediyorlar. Güvenilir bir firma.


9 Mart 2021

Mükemmel 10 - ÇANKIRI > İSTANBUL

Bütün isteklerimizi eksiksiz yerine getirdiler. Firmaya teşekkür ederiz...


27 Şubat 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KAYSERİ

Öncelikle İbrahim Bey in ilk andan itibaren göstermiş olduğu profesyonellik ve işe hakimiyeti için teşekkür ederim. Kesinlikle işlerine sahip çıkarak ve sizin istekleriniz doğrultusunda hareket edebilme özgürlüğü sağlıyorlar. Hoş sohbet ve nezaket bu sektörde çok zor olan bir iletişim tercihidir ama İbrahim bey ve ekibi bu işi hakkıyla yapıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Selamlar.


10 Ocak 2021

İlk andan son ana kadar her şeye ekstra ücret talep edip durdular taşınmaktan çok bundan yoruldum. Birkaç parça kırılan eşyayla birlikte bu ekstra para isteme meselesi nakliye işinin olmazsa olmazı sanırım.


9 Ocak 2021

İbrahim ÇAKIR ve ekip arkadaşları, iyi niyetli, sıcak kanlı ve yardımsever insanlar. Çok çok hızlılar, 3+1 ful eşyalı +12 çiçek +2 bisiklet +1 motosikleti kamyonun yarısını kaplayacak şekilde sığdırdılar.

Bu süreçte yaşadığım tek olumsuzluk aracın arıza yapması sonucu beklenen günden 1 gün geç gelmeleri oldu ama bunu lehimize çevirip, tutmuş olduğum daireden vazgeçip daha iyi bir daire tuttum. Eski daire 1. kattaydı, bu ise 3. kat, asansör kurmamız gerekti. Böyle riskler her zaman olabilir, gideceğiniz kalabileceğiniz yer yoksa sözleşmeyi okumalısınız. Bu zamanda Pandemi de olsa, kalacak yeriniz varsa, bu durum sıkıntı olmuyorsa, İbrahim Bey'in iyi niyetine istinaden bütün sorunlar, sorun olmaktan çıkıyor.

Çizikleri göze almıştım, problem görmüyorum ama Ta İstanbul Küçükçekmece'den, Hatay İskenderun'a hiç bir eşyam kırılmadan gelmesi bir mucizeydi benim için.

Taşınma süreci korku ve stres doluydu benim için, eşyaların gelmesini beklerken "acaba ne oldu? Acaba kaç parça kırıldı?" diye diye kendimizi yedik bitirdik. Bir de etraftan duyduğumuz korku hikayeleri de cabası. Eşyaları eve koyup, kutuları açıp her şeyin tastamam olduğunu görünce içim ferahladı.

Bu zamanda tavsiye edebileceğim, fiyat performans olarak değerlendirilecek bir firma.


7 Ocak 2021

Mükemmel 9.6 - ANKARA > İSTANBUL

Gerek fiyat konusunda gerekse iletişim konusunda son derece anlayışlı ve kibar davranışlar çerçevesinde çalışma göstermişlerdir. Kendilerine çok çok teşekkür ediyorum.

Bundan sonraki ihtiyaç durumunda her zaman çalışmayı tercih edeceğim bir firma olarak görüyorum. Yardımcı olabilmek adına ekstradan sunmuş oldukları hizmetlerden dolayı da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum.


3 Ocak 2021

Mükemmel 10 - TEKİRDAĞ > ANKARA

Acil Ankara'ya eşya gönderme işlemi için bulunduğum bölgede birkaç nakliyat firması ile görüştüm. Eşyanın kendisinden daha yüksek fiyat çekeninden tutun da ben taşıma yaparım, indirme bindirme işlemine karışmam diyen değişik türden birçok nakliyeciye denk geldim. İnternette farklı nakliye firmaları ararken Enakliyat adlı siteye denk geldim, biraz araştırdım, taşıma kriterleri girildikten sonra buna göre fiyat teklifi verildiğini öğrendim. Şansımı deneyeyim, ne kaybederim dedim ve üyelik ve akabinde taşıma için kayıt oluşturdum. İyi ki de oluşturmuşum.

Çakır nakliyat en uygun teklifi verdi. Temasa geçtim. Firma sahibi İbrahim bey, iletişimi iyi, sıcak kanlı birisi. Söz verdiği tarihte eşyaları almak için 5 kişi ile birlikte geldi. Eşyaların taşındığı yerde güvenlik site içerisine kamyon çektirmediği için eşyaları indirip site dışına kadar taşıyıp kamyona yüklediler. Bunun için en ufak bir sitemde bulunmadılar. Teslimat yapılan yere de sorunsuz teslimat yapıldı.

Fiyatıyla, iş tecrübesiyle, iletişimiyle bu nakliyat firmasını herkese tavsiye ederim. Her şey için teşekkürler.


28 Aralık 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

İstanbul'dan Ankara'ya üç parçası büyük olmak üzere bir grup eşyamı Çakır Nakliye Şirketi ile taşıttım. Hizmetlerinden çok memnun kaldım; bizzat İbrahim Bey ve ekibi işlerini çok iyi ve özenle yaptı. Nakliyenin her aşamasından haberdar ettiler, bilgilendirdiler, eşyaları özenli taşıdılar, bir çok şirketle karşılaştırdığımda fiyatları da makuldü. Ankara'da özel bir talebim olmadığı halde, sonradan arayarak demonte ederek taşıdıkları dolabı istediğim zaman monte edebileceklerini bildirdiler. İşlerini düzgün yapan bu ekiple eşyalarımı taşıtmaktan çok memnun kaldım...


24 Aralık 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANKARA

İstanbul'dan Ankara'ya taşıma yaptırdık, gayet memnun kaldık. İbrahim bey ve ekip arkadaşlarına teşekkür ederiz.


7 Aralık 2020

Çok seri ve temiz işçilikleri var. Kısa zamanda taşıma, güler yüzlü ve sevecen elemanlar. Herkese açık yüreklilikle tavsiye ederim.


4 Aralık 2020

Mükemmel 10 - ISPARTA > ANKARA

Her şey güzeldi.


17 Kasım 2020

Müşteri memnuniyetini çok ciddi manada önemseyen bir firma olduğunu ilk görüştüğümüz andan itibaren hissettim.

İşlerini en iyi şekilde yapmak için ciddi çaba harcadılar.
Zamanında geldiler, maliyetten kaçınmayıp büyük bir araç tahsis ettiler, yeterli sayıda yetkin bir ekiple hizmet verdiler.
Her konuşmamızda, talebimizde önemsendiğimizi hissettim.
Müşteri deneyimine, mutluluğuna en üst düzeyde önem veren, maddi kazancı ikinci plana iten yaklaşımları gerçekten sıra dışı idi.
İbrahim beyin üslubu, güler yüzü aklımızda kaldı.

Şu ana kadar 4 kez ev taşıdım, bu nakliyat firmaları arasında en iyisi olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim. Mutlaka yorumu okuyanlara tavsiye ediyorum. Arkadaşlarıma da önereceğim.


22 Ekim 2020

Mükemmel 9.5 - İSTANBUL > TRABZON

İşini düzgün ve zamanında yapan bir firma.
Sürekli bilgilendiriyor, iletişimi güzel.

Tebrik ederim, tavsiye edilir.


15 Ekim 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.