ÇN

Çakır Nakliyat8.9 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 14 Ocak 2014
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / BAHÇELİEVLER
769 Müşteri Değerlendirmesi, 1.308 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.6
 • Müthiş
 • 9 - 10541 Kişi
 • 7 - 8123 Kişi
 • 1 - 6105 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10630 Kişi
 • 7 - 871 Kişi
 • 1 - 668 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 10576 Kişi
 • 7 - 8112 Kişi
 • 1 - 681 Kişi
 • Çalışanlar
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 10661 Kişi
 • 7 - 861 Kişi
 • 1 - 647 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.1
 • Mükemmel
 • 9 - 10638 Kişi
 • 7 - 858 Kişi
 • 1 - 673 Kişi

Çakır Nakliyat Müşteri Yorumları


24 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - BAKIRKÖY > KADIKÖY


22 Temmuz 2018

Mükemmel 9.4 - FATİH > ESENYURT

Anlaştığımız diğer firmanın bizi yarı yolda bırakmasından sonra Çakır nakliyat işini son derece temiz ve titiz olarak yaptı bitirdi. Teşekkürler.


19 Temmuz 2018

Beklediğimden çok daha hızlılardı ve iletişimleri çok güzeldi. Sabah ellerinde olmadan biraz gecikmeli başladılar ama bize ulaşarak bu durumu haber verdiler. Ufak tefek bardak tabak harici hiçbir eşyama zarar vermediler ki onların kırılması da gayet bizim hatalı paketlememizden kaynaklanıyordu. Enakliyat'a da çok teşekkür ederim müşteri temsilcileri bana defalarca ulaşıp herhangi bir sıkıntının olup olmadığını, bir sıkıntı oluştuğu takdirde kendilerine ulaşmamın yeterli olacağını ve çözüm üreteceklerini belirttiler, sürekli taşınma sürecini takip ettiler. Emeği geçen herkese çok teşekkürler ama özellikle Muhammed beye çok teşekkür ederim iletişimi ve işi bir an bile takip etmeyi bırakmaması, bütün organizasyonu ve yönlendirmeleri kendisinin yapması gerçekten muhteşemdi. Söyledikleri gibi verdikleri sözün arkasında duruyorlar açıkçası ben bu kadarını beklemiyordum. Sıkıntılı olan taşınma sürecini sıkıntısız bir şekilde sayelerinde atlattık, iyi çalışmalar diliyorum...


17 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ÇANAKKALE

İstanbul'dan Çanakkale'ye en düşük teklifi veren firmaydı. Risk aldım çünkü diğerleri çok pahalıydı. En yüksek teklifin yarısıydı fiyatları. Sıkıntısız, kırmadan dökmeden, hızlı taşınma oldu. Çok şaşırdım, herkese tavsiye ederim.

İstanbul'dan taşınma 19:00'da başladı, 21:30'da bitti. Çanakkale'de 09:00-10:30 arasında yapıldı.

İstanbul'da 1 saat geç gelindi. Akşam trafiği için gayet normal. Çanakale'de ise çok erken saatte hazır durumdaydılar. Bu sefer de biz 2 saat kadar beklettik kendilerini.

Taşınma tarihimi karşılıklı anlaşarak 1 gün öncesine çektik. Yani manevra kabiliyetleri çok yüksek.

Taşınmadan 2 gün sonra, sitenin dışında park halindeki bir arabanın tamponunda çizik olduğu haberi geldi. Firma telefonu istendi. Takip ettim, hiç uzatmadan, zorluk çıkarmadan zararı gidermişler.

Kısacası, stresli bir iş olan şehirlerarası nakliye işini, karşılıklı anlayış içinde, hiçbir gerginlik olmadan, anlık sıkıntılara anlık çözümler bularak temiz bir iş çıkarıldı. En ucuz fiyatı tekrar hatırlatayım.

Nakliye firması sahibi İbrahim beye ve nakliye şoförü(aynı zamanda ekip başı) Muhammet beye teşekkürler.

İşlerim dolayısıyla geç yazdım, kusura bakmasınlar.


17 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > BALIKESİR

Çok memnun kaldık.


16 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - ÇANAKKALE > KOCAELİ

3 Temmuz 2018 tarihinde Çanakkale'den Kocaeli'ye Çakır Nakliyat ile hiç bir eşyam kırılmadan, çizilmeden itina ile taşındı; sürekli arayıp geleceği saati, nerede olduğunu bildirerek bilgi veren, güler yüzlü ve işini itina ile, profesyonelce yapan personellerine teşekkür ederim. Uygun ücret ve sorunsuz taşınmayı istiyorsanız kesinlikle bu firmayı tercih etmelisiniz. Aracı olan Enakliyat sitesine de teşekkür ederim. Puan derecelendirme on üzerinden on.


12 Temmuz 2018

Zamanlama konusunda biraz sıkıntı yaşamamıza rağmen, personel davranışı, iletişim, nakliye ve fiyat konusunda çok iyiler. Daha önce 3 kez taşındım bu kadar ilgili bir firma görmedim. Çok teşekkürler.


11 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - ŞİŞLİ > AVCILAR

Çok yardımcı, çok hızlı ve çok saygılı bir ekip. Rahatlıkla güvenin.


10 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - KOCAELİ > BALIKESİR

Çok memnun kaldık. Zamanlama, paketleme ve iletişim açısından gayet iyiydi. Teşekkür ederim.


9 Temmuz 2018

Müthiş 8.5 - İSTANBUL > BALIKESİR

İşinde tecrübeli bir firma. Ekip gayet seri çalışıyor.


9 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - KAYSERİ > ANKARA


3 Temmuz 2018

Mükemmel 10 - ÇEKMEKÖY > ŞİŞLİ

Çakır Nakliyata ve değerli personeline vermiş olduğu hizmet neticesinde Çok teşekkür ederiz. Çakır nakliyattan almış olduğum uygun teklif ve daha önce bu firmadan hizmet alan arkadaşımın referans olması tesadüfen denk gelmiştir. Hizmetlerini olabilecek makul fiyatlarla, müşteri memnuniyet ve kaliteli personeli ile gerçekleştiren İbrahim beye teşekkür eder. Çalışmalarında başarılar dilerim.


2 Temmuz 2018

Mükemmel 9.8 - BAŞAKŞEHİR > KADIKÖY

Çoğu şehirlerarası olmak üzere bu taşınmamız 9. taşınma ve taşınma konusunda epey tecrübeliyiz. Taşınmalarda en rahatsız olduğumuz, taşıyıcıların davranışları, kaba tavırları; başta anlaşılan fiyata sadık kalınmayıp çeşitli bahanelerle ek para talep edilmesi; eşyalar konusunda ihtimamsız davrnanışlar. Çakır nakliyat'tan doğrusu çok memnun kaldık. Bahsettiğim konularla ilgili en ufak bir problemle karşılaşmadık, fiyat oldukça uygundu ve ek para talepleri olmadı; zamanlamaya konusunda erken başladılar, pratik çalıştılar ve saat 13.30'da eşya taşınması ve mobilya-beyaz eşya kurulumu bitmişti. İbrahim beyin ilgisinden alakasından, hem de çalışanlarının ihtimamından, davranışlarından çok memnun kaldık, gönül rahatlığıyla önerebilirim.


1 Temmuz 2018

Mükemmel 9.2 - İSTANBUL > KIRIKKALE

Arkadaşlar güler yüzlü ve titiz bir şekilde eşyalarımı teslim alarak yola çıkardılar. Devamlı hem şoför hem de firma ile iletişim halindeydik. Problemsiz bir şekilde taşıma gerçekleşti. Teşekkürler, elinize sağlık.


28 Haziran 2018

Mükemmel 10 - YALOVA > İSTANBUL

İbrahim bey ve Muhammed beye sonsuz teşekkür ederim Yalova'dan İstanbul'a ürünleri tek bir çizik olamadan taşıdılar. Paketleme vs hepsi çok iyiydi.


28 Haziran 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > KÜTAHYA

Başta İbrahim Bey olmak üzere tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Diğer firmalar tarafından mağdur edildiğim anda imdadıma koştular ve güven benim ilk önceliklerimden biriydi. Boşa çıkarmadılar.
Eşyalarıma benden daha çok özen gösterdiklerini de itiraf etmeliyim.
Aylardır gözümde büyüyen taşınma işini bir günde anlaşıp ertesi gün 4 5 kişilik ekiple gelip tahmini iki saatte hallettiler.
Ücret konusunda da diğer firmalara oranla çok daha uygunlardı. Umarım bu disiplin, iş ahlakı ve yaklaşımı meslek hayatları boyunca sürdürürler. Kendilerine minnettar olduğumu belirtir, herkese de canı gönülden öneririm.


27 Haziran 2018

Mükemmel 9.1 - İSTANBUL > ÇANAKKALE

İstanbul'dan Çanakkale'ye eşya yolladım. Çakır nakliyatla gerçekten çok çok memnun kaldım. Nakliyat işi benim için kabustu normalde ancak firma çalışanları sağ olsun seri bir şekilde derledi topladı ve yerleştirdi. Tavsiye ederim.


23 Haziran 2018

Çok geç yorum yazabiliyorum kusura bakmayın. Gerçekten çok memnun kaldım. Çok teşekkür ederim.


20 Haziran 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > TEKİRDAĞ

Çok teşekkür ederiz. Bundan sonra bütün nakliye işlerimizde Çakır Nakliyatı arıyoruz.


14 Haziran 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.