AN

Ayazoğlu9.1 /10Mükemmel

 • Üyelik Tarihi: 14 Aralık 2020
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / PENDİK
Bu hafta 11 kişi iletişime geçti.
66 Müşteri Değerlendirmesi, 196 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1048 Kişi
 • 7 - 810 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1055 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9.2
 • Mükemmel
 • 9 - 1057 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Çalışanlar
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 1058 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 65 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  9.3
 • Mükemmel
 • 9 - 1058 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 64 Kişi

Ayazoğlu Müşteri Yorumları

Mükemmel 9.5 - İSTANBUL > KAYSERİ

İstanbul'dan Kayseri'ye evimizi düzenli, hasarsız ve zamanında taşıdığınız için Ayazoğlu Nakliyat firmasına ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz.

Özellikle bize her konuda yardımcı olan Hülya hanıma tekrar teşekkür eder iyi çalışmalar dileriz...


15 Ocak 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Her şey istediğim gibi oldu, elemanlar işinin ehli, ofisteki Hülya hanım çok yardımcı oldu, ekip başı Ömer bey her şeyimle çok ilgilendi.

Şimdiye kadar çok taşındım ama Ayaz oğlu nakliye firması gibi firma görmedim. Çok memnunum, herkese tavsiye ediyorum.


13 Ocak 2021

Mükemmel 10 - KARTAL > TUZLA

Harika bir firma!

Sorgusuz, sualsiz her şeyi paketleyip götürüyorlar :) ve mırın kırın etmiyorlar.

Çok ilgililer, hiçbir şeyi ekstra olarak görmüyorlar. Hem çok ucuz hem çok kaliteliler.

Şüphesiz bir şekilde tekliflerini değerlendirebilirsiniz.


8 Ocak 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SİVAS

Güler yüzlü, anlayışlı ve son derece yardımcı olan müşteri temsilcisi başta Hülya hanım olmak üzere aldığı ücreti sonuna kadar hak eden değerli araç şoförümüze, alnının terini esirgemeye taşıma elamanlarına ve profesyonel taşıma hizmetlerinden dolayı tüm Ayazoğlu nakliye çalışanlarına teşekkür ediyorum.

Makul fiyatları ve ilgi alakalarından dolayı kesinlikle tavsiye ediyorum. Gözünüz kapalı bir şekilde eşyalarınızı teslim edip güvenebilirsiniz. Bu insanlar bu işi gerçekten hakkıyla yapıyorlar. Teşekkürler Ayazoğlu.


7 Ocak 2021

Mükemmel 10 - BURSA > İSTANBUL

Halil bey ve ekibi çok başarılı bir iş çıkarttılar. Kusursuz denebilecek bir taşınma deneyimi oldu. Daha önceki taşınmalarımda çok sıkıntılar yaşamıştım. Bu sefer sıkıntısız geçti. Ayazoğlu nakliyata güvenebilirsiniz.
Ben çok memnun kaldım.


2 Ocak 2021

İnanılmaz hızlılardı, hepsi ayrı ayrı işin ehli Maşallah, çok teşekkür ederim.


2 Ocak 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SAKARYA

Güler yüzlü bir ekipleri var. Paketleme, taşıma zamanlaması, personelin ustalığı her şey harika. Hizmetlerinden ötürü Halil bey ve ekibine teşekkür ederim.


29 Aralık 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SAKARYA

Düşünmeden arayın derim.

Paketleme ve personelin güler yüzlülüğü harika.
Anlaştığımız saate tam riayet ettiler.
Çalışmalarından ötürü Hülya hanım ve ekibine çok teşekkür ederim.


29 Aralık 2020

Mükemmel 10 - KOCAELİ > İSTANBUL

Güler yüzlü personeliyle ve itinalı çalışmalarıyla gayet mükemmeldi. Zamanlamaları ve dikkatli çalışmaları bana ayrı bir güven verdi.
Bu itinalı çalışma için teşekkürler Ayazoğlu nakliyat.


26 Aralık 2020

Mükemmel 10 - PENDİK > PENDİK

Hızlı ve önemli taşımacılık teşekkür ederiz.


25 Aralık 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > SAKARYA

Kendi evimi İstanbul'dan Sakarya Karasu'ya taşıttım. Hizmetten ve ücretinden çok memnun kaldım. Aynı firmayı bu sefer babamın evini taşıması için seçtim. Paketleme vs de harika.


14 Aralık 2020

Emeklerine saygı gösteriyorum ama fiyat konuşuldu ve yüklendi ama taşınıcak adrese geldi fark istediler. Asansörcüye 100 tl fark verecektim, temiz ev taşınılacak eve ayakkabıyla girilmez olmaz dediler ama girdiler ve temiz ev leş gibi oldu. Korona zamanında bazı eşyalarım özellikle mobilyalar vura vura zarar gördü, evin duvarları da aynı şekilde zarar gördü. Ben hiç memnun kalmadım gardolabı biz sökmüştük uğraşmasınlar diye, gelince taşısınlar diye. Taşındığımız yerde “biz monte edemeyiz, biz sökmedik” dediler ben tarif ederim parçaların yerini dedim ama yok montaj hiç bir parçaya yapmadılar, emeklerine diyeceğim yok, kolay değil eşya taşıması ama dikkatli temiz işçilik olabilirdi.


5 Aralık 2020

Sanırım hayatımda bir daha bu kadar kötü bir firmaya denk gelmeyeceğim. Son derece üçüncü sınıf bir firma. Hem şirket hem de anlaştıkları kişi hizmette sıfır.

Özelikle başlangıçta problem istemediğimi belirtmiştim. Hatta kendisini Hülya hanım diye tanıtan bir zat: Merak etmeyin arkadaşlarımız güzel bir şekilde paketleme için gelecekler demişti. Gelen kişi 55 yaşlarında bir adam. Sadece bir kişi:) güler misin ağlar mısın.
Şirket hiçbir bilgiyi adama vermemiş. Taşınma günü adam telefonda: "Sen neredesin, konum at, adres nerde" diye ultra çirkin bir üslupla konuşmaya başladı. Bu nasıl bir iştir? .
Resimde gördüğünüz gibi kırmızı jelatinli paketleme yok. Toz toprak içinde her şey. Halı gibi bazı eşyaları hiç paketlemedi adam. Tam 4 defa ikaz etmeme rağmen halıyı olduğu gibi aracın içine yükledi!
eşyalar yüklendikten sonra yine aynı saygıdan yoksun bir şekilde "bana biraz para ver" dedi. Halbuki ödemeyi şirketle konuşmuştum.

Birkaç parça eşya için 2 bin lira para veriyorum sonucunda aldığım hizmete bak!


3 Aralık 2020

Merhaba,

İstanbul Trabzon arası nakliyemi güvenerek yaptırdığım Ayazoğlu Nakliyat’a her ne kadar elimizde olmayan sağlıksal olumsuzluklar başımıza gelmiş olsa da “Ayazoğlu Nakliyat” sorunlarımı çözdü. İlgi ve alakanız için çok teşekkür ediyorum.

Bülent Bey, Hülya Hanım sizlerden hizmet almak güzeldi. Bir sonra ki taşınmamızda buluşmak dileği ile.

İyi çalışmalar.


2 Aralık 2020

Müthiş 8.5 - İSTANBUL > ANTALYA

Firma belirtilen saatte eşyaları güzel paketleyerek kamyona yükledi ve belirtilen saatte asansörü ile Antalya da bizi karşıladı, onları bekletmemek adına sabah 4 uyanıp 6 uçağıyla İstanbul’dan Antalya’ya uçarken sergiledikleri profesyonel davranışlarından orada 8 de olacaklarını tahmin ediyordum, ki nitekim de öyle oldu, Hızlı bir şekilde kurulumları tamamladılar teşekkürler Ömer Bey ve ekibine 👍


30 Kasım 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > İZMİR

İstanbul'dan İzmir'e 2 gün içinde sorunsuz taşınma gerçekleştirildi. Tüm mobilyalarımız Ömer Bey tarafından özenle kuruldu. Tüm ekibe gecikme yaşanmadan kurulum ve montaj için teşekkür ediyoruz.


23 Kasım 2020

Firma verdiği tarihte eşyayı getirmedi ve paketleme esnasında bazı ürünler hasar görmüş bazıları yapılan bantlamalar nedeniyle sıkıntı yaptı. İş almak için arayan fakat sonrasında dönecez diyen firmalardan.


17 Kasım 2020

Mükemmel 9.3 - İSTANBUL > ERZURUM

İşlerini gayet düzgün yaptılar teşekkür ederim.


10 Kasım 2020

Mükemmel 10 - BURSA > KOCAELİ

Son derece memnun kaldım aldığım hizmetten. Temiz işçilik ve titiz çalışma sonucu eşyamızı güvenle taşıdık, teşekkür ederim.


3 Kasım 2020

Mükemmel 9 - İSTANBUL > AYDIN

Tek kelime ile harika. Nakliyatın tüm aşamasında her personel ayrı ayrı ilgiliydi. Son derece dakik ve dikkatli çalıştılar. Normalde taşınmak zordur ama sayelerinde çok hızlı ve keyifli geçti. Koltukları hiçbir yere değdirmeden taşıyan abimize ayrıca teşekkürler. Sadece bir şarap kadehi kırılmıştı o da olacak o kadar :)


3 Kasım 2020

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.