AN

Ada Nakliyat8.9 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 18 Şubat 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
55 Müşteri Değerlendirmesi, 81 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1041 Kişi
 • 7 - 86 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  9
 • Mükemmel
 • 9 - 1048 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  9
 • Mükemmel
 • 9 - 1048 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Çalışanlar
  8.8
 • Müthiş
 • 9 - 1043 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1045 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 67 Kişi

Ada Nakliyat Müşteri Yorumları

Müthiş 8.9 - İSTANBUL > DÜZCE

Zamanında ve sistematik bir şekilde eşyalarımızın araca taşınmasını sağladılar. Eşyalarımızın teslimatı yarın olacak, umuyorum ki teslimatta da aynı özeni gostereceklerdir. Teşekkürler.


16 Mart 2015

Herkese merhaba,

Benim için taşınma işlemi çok stresli ve pimpirik birisiyim.. Ne nasıl olacak bunların hepsi insana zor geliyor. Yaklaşık 3 hafta araştırmamın sonunda Ada nakliyatı hiç tanımama, görmememe rağmen hadi hayırlısı deyip anlaştık. Ben kesin kırılan dökülen olacağa hazırladım kendimi. Fakat Ahmet Bey ve arkadaşları mükemmel bir şekilde taşıdılar. Kendi eşyaları gibi taşıdılar diyeceğim abarttığımı düşüneceksiniz ama gerçekten öyle. Ben şok oldum. 1 tane ne kırılan ne dökülen eşyam oldu. Apartmanın merdivenleri benim eşyalarıma göre çok dar olmasına rağmen. Çok temiz bir şekilde kutularda. Özel taşıma kılıflarıyla. Streçlerle herşeyi hızlıca toplayıp kamyona çok güzel yerleştirdiler. Güler yüzlüler ve profesyoneller. Bir daha taşınacak olsam hiç düşünmem Ahmet beyi ararım. Ben ilgilerinden dolayı Enakliyat'a ve Ada nakliyata Ahmet bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim.


2 Mart 2015

Ada Nakliyat çalışanları ve Ahmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Eşyalarımız hiç bir zarar göremeden sorunsuzca taşındı. Söyledikleri vakitte eşyalarımızı teslim alıp, söz verdikleri sürede yeni evimize teslim ettiler. İşlerini hızlı ve pratik bir şekilde yaparken mobilyaların montajı ve demontajı sorunsuz gerçekleşti. Aynı zamanda çalışanların güler yüzü ve pozitif tavırlarıyla stressiz bir taşınma oldu. Eşyalarımızı bu zor zamanda sorunsuz taşıdıkları için tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Bize en düşük teklifi veren firma olması önce bizi düşündürdü ama bir kez daha taşınırsak yine Ada Nakliyatı tercih edeceğiz. Herkese tavsiye ederiz.


24 Şubat 2015

Mükemmel 10 - SİVAS > ESKİŞEHİR

İlk defa evden eve taşıma yaptırmamıza rağmen başta Ahmet bey olmak üzere taşıma isleminin başında bulunan Volkan ve Erhan beylere teşekkür ederiz. Kafamızdaki soru işaretlerini giderdikleri, paketleme, yükleme ve yeni eve yerleştirme işleminde gösterdikleri özenden dolayı memnuniyetimi bildirmeyi bir borç bilirim.


19 Şubat 2015

Mükemmel 10 - İZMİR > BURSA


10 Şubat 2015

Mükemmel 9.7 - ŞANLIURFA > ADANA

Çok ilgiliydiler. Teşekkür ederim.


10 Şubat 2015

Mükemmel 10 - ANKARA > ŞANLIURFA

Firma hizmetinden çok memnun kaldım. Çok profesyonelce bir hizmet sunumu oldu. Bankacıyım, tayinim çıktı 950 km mesafede yapılan nakliyatta sanki bir mahalleden bir mahalleye yapılmış gibi eşyalarımı sağlam aldım. Mobilyaların kurulumu sökümü çok başarılıydı. Ada Nakliyatı kesinlikle tavsiye ederim.


5 Şubat 2015


8 Eylül 2014

Ahmet Bey ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Eşyalarıma benden de özenli davrandılar. Sözleştiğimiz zaman da ve adreste taşınma işlemimiz başladı ve söylenen saatte de teslim edildi. Açıkçası 1 sene içerisinde 3 farklı taşınma işlemim oldu ve ADA nakliyatın titizliğinde bir ekiple ilk defa karşılaştım. Şehirler arası bir taşınma işleminde 1 senelik eşyalarımda çizik, kırık vb. en ufak pürüz olmadan taşınmış olmam gerçekten şaşırtıcı bir sonuç. Yatak ve koltuk takımlarımın toz ve kirden korumak adına özenle ambalajlanması için de ayrıca çok teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde gerek kendim için gerekse dostlarım için firma arama uğraşına girmeme gerek kalmadı diyebilirim. Gösterdikleri özen ve hassasiyet için Ahmet Bey, Yücel Bey ve tüm ekip çalışanlarına içtenlikle çok çok teşekkür ederim.


27 Ocak 2014


14 Ocak 2014

İlk kez nakliyat firmasıyla taşınan biri olarak bizlere böyle bir imkan ve kolaylık sağladığı için enakliyat.com.tr'ye çok teşekkür ederim. Firma hakkında hiç yorum olmaması beni biraz tedirgin ettiyse de hem ekonomik oluşu hem de telefonda taşıma ile ilgili verilen bilgiler firmayı seçmemde etkili oldu. Taşıma işlemini özetlemek gerekirse Sigortalı olduğu belirtildi fakat herhangi bir belge imzalamadım. En başta sormak gerekiyor sanırım. 5 kişiler ve arkadaşların hepsi iyi niyetliydi. Söyledikleri saatte sabah 8 de geldiler ve başlarda çok iyi ve dikkatli başladılar. Hızlı bir şekilde ve düzgün olarak kamyona yüklediler Fakat saatler ilerledikçe yorgunluk belirtisi olarak kırılacak ,kırılmayacak her paketi üst üste yığdıkları için kırılan eşyalar oldu haliyle. O karmaşada herkesi kontrol edemiyorsun, edemediğinde de kaçınılmaz son oluyor. Eğer paketlemeleri onlar yapacaksa başlarında durup sürekli yönlendirmek gerekiyor.Yoksa gelişigüzel ne bulurlarsa aynı kutuya dolduruyorlar. O yüzden firmanın paketlediği kolilerde bazı hasarlar oldu. Tüm büyük eşyalar Pıtpıtlar ile sarılıp paketleniyor. De-monte, monte işlemini de yapıyorlar ancak ufak tefek çizikleri ve özellikle dolap raflarının köşelerindeki ezilme ve kırılmaları gözardı etmeyi göze almak gerekir. Özellikle belirtmek istiyorum, eğer direk sehpa, masa vs. gibi tahta bacakları bir araya toplayıp direk üstlerine bant sarmamalarına dikkat edin yoksa bantı söktüğünüzde tüm boyanın kalktığını görebilirsiniz . Ben sararlarken göremedim sizde yanmayın :) Beyaz eşyaları da kurup çalışır vaziyette teslim ediyorlar ama ufak tefek ezilmeler oldu bizimkilerde. Özetleyecek olursam Fiyat olarak ekonomik , saygı konusunda da hiçbir sıkıntı yok her talebi yerine getiriyor arkadaşlar ama yukarıda belirttiğim sıkıntılar göz önüne alındığında maddi olarak çok büyük bir hasar olmamasına rağmen eşyalarınız yeni ise ve eşya konusunda benim gibi titiz iseniz yukarıda tüm yaşadıklarımı belirtmek istedim.


17 Haziran 2013

Mükemmel 9 - KADIKÖY > ÇEKMEKÖY

Verdikleri sözleri yerine getirdiler. Oldukça memnun kaldım. Buradaki yorumların gerçekliğine çok güvenenememiştim ama sistemin doğru ve dürüst olduğunu gördüm. Hem ada nakliyatı hem de bu siteyi tavsiye ederim. Evren Bölek


4 Haziran 2013

İşimizden dolayı (uzman doktorum) son 3 yıl içinde ikisi şehir içinde olmak üzere toplam 5 kez ev taşıdık. Enakliyat üzerinden ihale ile aldığımız tekliflerden biri diğerlerinden şaşırtıcı derece düşük gelmişti. Firma hakkında henüz bir yorum yapılmamış olması da açıkçası bizi biraz tedirgin etti. Ancak biraz da kendimizce risk alarak Ada nakliyat'ı onayladık. Artık bu konuda belli bir tecrübeye ulaştığıma inanarak rahatlıkla söyleyebilirim ki, Ada nakliyat'ın yaptığı taşıma işi aralarında en iyisiydi. Eşyalarımızı sorunsuz bir şekilde yükleyip hasarsız olarak ve en önemlisi oldukça hızlı ve pratik bir şekilde naklettiler. Hatta önceki taşınmalarda raflarından biri bozulmuş olan gardrobumuzu da tamir ettiler. Çalışanlarının beyefendiliği, çalışma disiplini, etik yaklaşımı ve bilgisi de beni oldukça şaşırttı. Yücel bey, Kenan bey ve Ahmet bey'e özellikle teşekkür ediyorum. Yakın çevreme ve arkadaslarıma kendilerini gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim. Bizlere ucuz ve kaliteli hizmet alabilme fırsatını sunduğu için de ayrıca eNakliyat.com'a özellikle teşekkür ediyorum.


30 Mayıs 2013

Mükemmel 9.6 - ÜSKÜDAR > ÜSKÜDAR

Ahmet Bey ve ekibine vermiş oldukları iyi hizmet için tekrar teşekkür ederim. Hiç yorumu olmaması nedeniyle endişelerim vardı fakat bizim için çok iyi bir taşınma oldu.


27 Mayıs 2013

Mükemmel 9.3 - ESENLER > ESENLER

Ada nakliyattan memnun kaldım. gayet profesyonelce çalışıyorlar, tavsiye ederim...


27 Mayıs 2013

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.