AN

Ada Nakliyat8.8 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 18 Şubat 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
47 Müşteri Değerlendirmesi, 71 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1035 Kişi
 • 7 - 84 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1040 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1040 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Çalışanlar
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1036 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1039 Kişi
 • 7 - 82 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Ada Nakliyat Müşteri Yorumları

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Daha önceden internet üzerinden bulduğum bir firma ile taşıma yaptırmamıştım, çekincelerim vardı ancak taşıma işlemim büyük titizlikle ve zamanında tamamlandı. ADA nakliyat ekibine çok teşekkür ediyorum. Eşyalarımı büyük özen ile paketleyip aynı özen ile teslimat noktasında paketleri açıp kurumu tamamladılar.

Güler yüzlü personel, kaliteli hizmet, uygun fiyat! ADA Nakliyat firmasını kesinlikle tavsiye ederim.


9 Nisan 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ÇANAKKALE

Hakan bey ve ekibi, hem zamanlama, hem paketleme, hem taşıma konusunda son derece titiz ve dikkatli bir şekilde taşımayı yaptılar. Buradan tekrar teşekkür ediyorum.


7 Nisan 2021

Mükemmel 10 - SANCAKTEPE > KARTAL

Titiz ve temiz çalışma, tam zamanında, elinize sağlık. Ada nakliyata, Ahmet Bey’e ve çalışan arkadaşlara teşekkür ederim.


5 Nisan 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Çok memnun kaldık. Teşekkürler ilgili davranmanız ve motosikletimizi sağlam bir şekilde teslim ettiğiniz için. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir nakliyat şirketi buldum. Güvenilir ve kaliteli nakliye işi için Enakliyat’a bağlı Ada nakliyata ve Ahmet beye teşekkür ediyorum.


18 Mart 2021

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > BALIKESİR

Gelen arkadaşlar sağ olsun çok ilgilendiler ve özenle taşıdılar, gönlümüz rahat bir şekilde eşyalarımızı teslim ettik. Herkese tavsiye ederim.


7 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ANTALYA

İstanbul’dan Antalya’ya yeni taşındım. Firma çalışanları eşyalarımı sorunsuz bir şekilde paketleyip istediğim zamanda teslim ettiler. Rahatlıkla tavsiye edebilirim. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.


6 Mart 2021

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Öncelikle söylemeliyim ki ev taşımak veya taşınmak kesinlikle çok zor işler. Ama bu süreçte yanınızda Ada nakliyat ve Ahmet bey varsa çokta sıkıntı yaşamazsınız, sırtını yaslıyorsun gözün arkada kalmadan kendi eşyaları gibi titiz ve güzel bir şekilde ev taşımanın yapılışını izliyorsun...

Öncelikle aşırı hızlı bir şekilde sizinle iletişime geçiyor ve sizin için en uygun fiyat ve doğru zamanı belirliyor sonra tam vaktinde gelerek eşyalarınızı özenle ve zararsız şekilde tam olarak paketliyor. Sonra yola çıkıyorlar ve size söylediği gün ve saat hiç şaşmayacak şekilde zilinize basıyorlar. :-) Paketledikleri bütün ürünü tertemiz getirip paketleri söküyorlar ve tekrar kurulumlarını yapıyorlar... Güler yüzlü, konuşkan, kibar birisi olmasından ve sözüne sağdık olduğu için Ahmet beye çok teşekkür ediyorum. Bu süreçte sizinle sürekli irtibatta kalıyor, her konuyu size söylüyor ve danışıyor.

Bu zamanda ev taşımak ve taşıtmak çok büyük bir risk. Eşyalar zamanında alınacak mı? zamanında gelecek mi? bir zarar görecek mi? hepsi o kadar stres yaratıyorken Ada nakliyat bu konuda içimize su serpti, tekrar çok teşekkür eder herkese mutlaka Ada nakliyata tercih etmenizi tavsiye ederim. Sistem beş yıldız veriyor ama ben gönlümden 10 yıldız verdim...


3 Mart 2021

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > ANTALYA

Dün anlaşmış olduğum Ada nakliyat firması ile İstanbul'dan Antalya'ya götürülmesi için ev eşyalarımı Ahmet bey ve ekibi itina ile yükledi. Paketleme ve zamanlama iyiydi, Ahmet Bey ve ekibine teşekkür ederim.


2 Mart 2021

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Çok iyi personele sahip, güvenerek eşyalarınızı şehirler arası teslim edebilirsiniz.


26 Şubat 2021

Mükemmel 10 - SİVAS > İSTANBUL

Ada Nakliyatla Sivas'tan İstanbul’a geldik. Zamanında geldiler paketleme düzgündü çok temiz çalışıldı. Eşyaları temiz sorunsuz bir şekilde teslim ettiler. Herkese tavsiye ediyorum.


18 Temmuz 2020

Mükemmel 10 - MUĞLA > KIRKLARELİ

Arkadaşlar dedikleri saatte geldiler ve güzel bir şekilde eşyaları paketlediler, hiç bir sorun yaşamadım.


4 Temmuz 2020

Sorunsuz ev taşıdık, hizmetten gayet memnun kaldım.


5 Haziran 2020

Mükemmel 9.2 - İSTANBUL > MUĞLA

İletişim ve fiyat konusunda Ahmet Beye öncelikle teşekkür ediyorum. Gerek üslubu gerekse yardımcı ölmesinden dolayı bu konuda işini yapanlardan diyebilirim. İlk defa taşıma olduğu için biraz tereddütlerim vardı fakat yüklerken ve eve geliş zaman konusunda hiçbir sıkıntı yaşamadık. Tahmini İstanbul-Muğla arası ertesi gün ulaşacağı adreste olacağı söylendi. Bu sabah eşyalar sorunsuz yüklendi. Teslimattan sonra ulaştığı yerden sonra eşitlerim diye düşünüyorum. Müşterilere tavsiyem her şeyden önce sizinle üslup ve diyalog konusunda ahlak çerçevesi içinde size maddi manevi anlamda yardımcı olan insanlarla muhatap olmanızdır. Bu konuda Ahmet Beye güvenebilirsiniz, teşekkür ederim.


30 Mart 2020

Mükemmel 10 - ANTALYA > İSTANBUL

Türkiye'nin çağdaş, insancıl, müşteri hizmetini ve İNSANA saygıyı her şeyin üstünde tutan YÜZÜNÜ Ada Nakliyat'da gördük ve minnettar kaldık. Ne mutlu ki bize, acil taşıma ihtiyacıyla zora girmişken ilana çıkmamızla 10 dakika içinde imdadımıza yetişen telefonun ucundaki SES 1 saat içinde de mevkide idi ve söz verdiği gibi de ertesi gün eşyalarımızı İstanbul'a ulaştırdı. Bunlar kolay işler değil, ben de şirket sahibiyim. Hizmet bu denli kaliteli olur..! DEĞERİNİ BİLELİM BÖYLE GİRİŞİMCİLERİN ve özellikle Dünya bu virüs yüzünden büyük sınav verirken..! Herkesin başarabileceği bir sınav değil. Allah yollarını açık eylesin. Teşekkürler Ahmet bey...


17 Mart 2020

Mükemmel 9.8 - İSTANBUL > ÇANAKKALE

İstanbul'dan Çanakkale'ye Ada Nakliyatla 2 adet çekyat gönderdim.Benim istediğim saatte gelip, çekyatları ambalajlayıp araca yüklediler ve söyledikleri saatte de teslim ettiler. Ahmet Bey her gelişmeden beni haberdar etti. Verdikleri hizmetten hem çok memnun kaldım, hem de çok takdir ettim. Sanırım yine yakın bir zamanda onlara yeni eşyalar taşıtacağım.


26 Şubat 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > MUĞLA

Öncelikle bugün Marmaris'e gidecek eşyamız yüklenmiş bulunmaktadır. Ben Ahmet bey ve ekibine vermiş olduğu kaliteli, güvenilir ve müthiş derecede nazik, kibar, anlayışlı ve titiz çalışma ahlâklarından dolayı teşekkürü bir borç bilirim. Eşyamız yarın Marmaris'te teslim olacaktır. Kendilerine hayırlı yolculuklar diler Enakliyat ailesi ile çalışma ayrıcalığını tavsiye ederim. Saygılarımla.


30 Ocak 2020

Mükemmel 10 - İSTANBUL > GAZİANTEP

Firma itinalı bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirdi. Eşyalar yüklenirken ben olmamama rağmen kendileri eksiksiz ve temiz bir şekilde paketleme yapmışlar.
Fiyat anlamında da gayet uygun.
Kendilerine teşekkür ediyorum.


11 Şubat 2019

Müthiş 8.6 - KOCAELİ > ADANA

Gebze’den Adana’ya taşınmamız oldu.Öncelikle ada nakliyat Ahmet bey teşekkür ederiz kendisi çok yardımcı oldu ilgi ve alakasıyla. Eşyaları almaya dedikleri zamanda geldi fakat eşyaları götürdükleri eve planladığımızdan üç dört saat sonra gelebildi ama arayıp bileği verdiler. Paketleme ve taşımada bir problem çıkmadı yardımcı oldular. Adana’da anlaştıkları asansör firması pek kaliteli değil adam eşyaları atıp gideyim kafasında biraz çıkışınca düzeldi ama başında olmayınca eline geleni küt küt koyuyor ve mobilyaları ayaklarından sürüklüyor. Mobilya monte eden arkadaş biraz tuhaftı ayakkabılarını çıkarmadan dolabı yatağı monte ediyor haliyle pis ve iz oluyor ekstra temizlemek zorunda kalıyorsunuz ama işini hakkıyla yapıyor. Ufak tefek kırıklar haliyle olacak ama genel itibariyle sorunsuz taşındık ve öneririm.klima avize perde ayna asımı vb bunlar dahil değilmiş bende yani öğrendim aklınız da bulunsun.


27 Ocak 2019

Öncelikle tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz tek adresin ADA NAKLİYAT olacağını önemle belirtmek isterim. Her şeyden önce çalışan personelin sıcaklığı, güler yüzü, samimiyeti her şeyin önünde geliyor. Diğer firmaları bilmiyorum ama şunu biliyorum ev taşımak hiç kolay bir şey değil! O yüzden düşük fiyat nasıl taşınırsa taşınsın demeyin çünkü pişman olursunuz. ADA NAKLİYAT bu işte gerçekten profesyonelleşmiş bir firma. İş ahlakı ve anlayışı en başta takdire şayan😉 Tercihiniz mutlaka ADA NAKLİYAT olsun! Çok teşekkürler ADA 🤗


26 Ocak 2019

Mükemmel 10 - KARTAL > TUZLA

Çok memnun kaldım kısa sürede ve uygun fiyata taşıdılar tavsiye ederim.


30 Aralık 2018

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.