AN

Ada Nakliyat8.8 /10Müthiş

 • Üyelik Tarihi: 18 Şubat 2013
 • Bulunduğu Yer: İSTANBUL / SANCAKTEPE
Bu hafta 1 kişi iletişime geçti.
49 Müşteri Değerlendirmesi, 73 Taşıma
 • Paketleme Hizmeti
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1036 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 68 Kişi
 • Yükümlülükler ve İletişim
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1042 Kişi
 • 7 - 80 Kişi
 • 1 - 67 Kişi
 • Taşıma Zamanlaması
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1042 Kişi
 • 7 - 81 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Çalışanlar
  8.7
 • Müthiş
 • 9 - 1038 Kişi
 • 7 - 85 Kişi
 • 1 - 66 Kişi
 • Fiyat Fayda Dengesi
  8.9
 • Müthiş
 • 9 - 1040 Kişi
 • 7 - 83 Kişi
 • 1 - 66 Kişi

Ada Nakliyat Müşteri Yorumları

Öncelikle tüm eşyalarınızı gönül rahatlığı ile teslim edebileceğiniz tek adresin ADA NAKLİYAT olacağını önemle belirtmek isterim. Her şeyden önce çalışan personelin sıcaklığı, güler yüzü, samimiyeti her şeyin önünde geliyor. Diğer firmaları bilmiyorum ama şunu biliyorum ev taşımak hiç kolay bir şey değil! O yüzden düşük fiyat nasıl taşınırsa taşınsın demeyin çünkü pişman olursunuz. ADA NAKLİYAT bu işte gerçekten profesyonelleşmiş bir firma. İş ahlakı ve anlayışı en başta takdire şayan😉 Tercihiniz mutlaka ADA NAKLİYAT olsun! Çok teşekkürler ADA 🤗


26 Ocak 2019

Mükemmel 10 - KARTAL > TUZLA

Çok memnun kaldım kısa sürede ve uygun fiyata taşıdılar tavsiye ederim.


30 Aralık 2018

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ŞANLIURFA

Oldukça dikkatli, özenli ve saygılı çalışanları var. İstanbul dan Urfa ya evimi taşıdılar. Demontaj ve montaj süreçleri itina ile yapıldı. Dostlara tavsiye edilecek bir firma. YAŞASIN ADA NAKLİYAT 👍👍👍


1 Kasım 2018

Taşınma işlemi Ada Nakliyatın komisyon alarak işi devrettiği kurumsal olmayan ve serbest çalışan kişiler tarafından gerçekleştirildi. Taşınma 3 saat kadar geç başladı, çünkü bizden önce aldıkları işleri bitiremediler. Bir de tüm taşıma ve demontajı 2 kişi yaptığı için bu iş de çok uzun sürdü. Netice bir iki ufak kırık dökükle taşındık. Ev taşıma işleminin kalitesi tamamıyla gelen elemanların kendisiyle alakalı. Bu da tamamıyla şans işi. Cebimizden çıkan 3400₺‘nin 340’ı siteye, 300 küsürü işi başkasına satan ADA nakliyata, 2700’ü de taşıyıcılar ve onların patronuna gitti.


13 Şubat 2018

Söyledikleri günde eşyaları almadılar. Başka bir araç ile eşyayı alıp aktarma yaptılar. Zamanında teslimat yapmadılar. Ne benim telefonlarıma nede Enakliyat firmasının telefonlarına cevap vermediler. Eşyanın akibetinden 2 gün boyunca haber alamadık, teslim aldığımıza şükrettik. Bana telefon açıp, anlaşma sağlayan kişinin firma ile alakası olmadığını öğrendim. Kendisi de site yetkililerine beni tanımadığını söylemiş. Zaten işi de başka bir firmaya satmışlar benim bilgim olmadan. En çok da benim yaşadığım çaresizliği, ne kadar iyi niyetli olsalar da Enakliyat sitesinin de yaşadığını görmek beni üzdü. Sonuçta sizin üzerinizden o firma ile anlaşıyoruz, bir yaptırım veya takip sistemi olmalı. Adamlar bu kadar sorunu yaşatıp paralarını alıp gittiler. Sonuçta yaşadığımız sıkıntılar yanımıza kâr kaldı.


31 Ocak 2018

Kocaeli'den Manisa'ya taşındık. İlk teklif veren Ada nakliyat ile anlaştık. Konuşmaları son derece profesyoneldi. Yüklemeye geldiklerinde 8 genç personelle geldiler. Yalnız gelen firma Ada değil birlikte iş yaptıkları başak bir firmaymış. Eşyalarım mobilya ve beyaz eşya dışında paketliydi. Sıkıştırmak için yastıkların olduğu paketleri açtılar ve gelişigüzel sandalyelere falan sıkıştırdılar(kırılmasınlar diyeymiş. Bu benim için sorun değil ama eşim öyle düşünmedi tabii ki). Son derece hızlı bir yükleme yaptılar. Buraya kadar her şey iyi.
Eşyaları boşaltmaya sadece 2 kişi geldiler. İlk ayarladıkları asansör 5. kat için uygun değildi. Birkaç saat başka bir asansör için bekledik. Eşyaları indirirken firma personeli gibi ben de çalıştım, mecburen çünkü başka adamları yok. Çok uzun sürdü tabii. Eve çıkarılan eşyaları sürüklemeden, kaldırarak taşıması gerektiğini hatırlatmama rağmen tek başına taşıyamayınca yine sürükledi. Metal olan eşikler hep çizik ve eziklerle doldu (değiştirmek için usta arıyorum şuan). Mobilya montajları rezalet bunu o an çok fark etmedik ama yerleştirmeye başlayınca gördük. Çok kırılan dökülenimiz yok ama mobilya motanjını kesinlikle beğenmedim yeniden servis çağrılacak durumdalar. Sonuç olarak zamanlama, iletişim, çalışanların tavır ve davranışları çok iyi ama aldıkları paranın karşılığı daha profesyonelce olmalı.


21 Ağustos 2017

Mükemmel 10 - İSTANBUL > ŞANLIURFA

Öncelikle Enakliyat ailesine teşekkür ederim, taşınmamda beni Ada nakliyat ile buluşturdukları için. Gerçekten bu işin ehli insanlar, işlerini tamamen profesyonel bir şekilde yapıyorlar. Taşınmamda başından sonuna kadar ilgilenen Ahmet beye ve Ada nakliyat ekibine teşekkür ederim ve eşyam dedikleri gün ve saate yerine ulaştığı için ayrıca teşekkür ediyorum. Bir daha taşınırsam kesinlikle Ada nakliyat ile taşınırım. Herkese tavsiye ederim, gönül rahatlığı ile taşınabileceğinizi söyleyebilirim.


8 Temmuz 2017

Mükemmel 9 - ANKARA > BİTLİS

Taşımaya Yavuz nakliyat geldi. Ama sıkıntı yok. Firma yetkilisi Ahmet bey ya biz geliriz ya yavuz nakliyat gelir demişti. Bu sektörde birlikte çalışmak normal.

Bazı firmalar sizinle anlaştıktan sonra internetten satılığa çıkarıyor sizin taşımanızı.Çakallık burada.

Fiyat teklifinde verdiği fiyatın % 10unu enakliyat.com sitesine %5 %5 beraber vereceğiz dedi. Aman ha, öyle bir şey yok. Bu % 10 nakliyat firmasına ait. Neyse sonra konuştuk anlaştık fiyatta.

Yavuz nakliyatın elemanlrı iyiydi. Dedikleri zamanda geldiler. Paketlemelerini beğendim. Hızlı hareket ediyorlar. Bir banyo dolabında bi atarlanması oldu bir elemanın. Ekstra eşya diye. Sonra gelip özür diledi.

Genel olarak kırık dökük olmadı. birkaç yerde çizik falan var ama her taşımada illaki olan şeyler.

9/10 veriyorum.


23 Ağustos 2015

Mükemmel 9.3 - ANTALYA > İSTANBUL

Zamanlama başarılıydı. Genel olarak aldığım evden eve nakliyat hizmetinden memnun kaldım. Ufak tefek aksilikler her taşımada olabiliyor. Son derece cana yakın bir ekip. Kendilerine teşekkür ediyorum.


10 Ağustos 2015

Mükemmel 9.5 - BURSA > İSTANBUL

Tavsiye ederim.


6 Ağustos 2015

Mükemmel 10 - ANTALYA > KOCAELİ

Antalya'dan Kocaeli'ne taşınma gözümde büyüyordu. Enakliyatı bir arkadaşımdan duymuştum. Taşınma konusunda Ada Nakliyat ile anlaştık. Firma yetkilisi Ahmet Bey taşınma sürecinin her adımında sağolsun çok ilgilendi. Taşınma işini gerçekleştiren Rauf ve ekibi son derece saygılı, güler yüzlü idiler. Eşyaların paketlenmesi, zamanında getirilmesi harikaydı. Ekip bir dediğimizi ikiletmediler. Organizasyon konusunda Ahmet Bey'e, taşınma aşamasında Rauf ve ekibine çok teşekkürler.
Bu tip övgü dolu mesajları hep şirketin kendisi yazar sanırdım. Öyle olmadığını yaşayarak gördüm.
Cem Çakaloğlu
05070759993


10 Temmuz 2015


22 Mayıs 2015

Manisa Selendi'den Gaziantep'e çeyiz eşyası nakliyat yaptırdım. Eşyalarım geldiğinde bir adet içinde bornoz seti olan hiç açılmamış bir koli kayboldu. Getiren şöföre yetkililere hepsine durumu anlattım. Eşyaların içinde resmi olmasına rağmen size dönecez dediler. Pazar gününden bu zamana kadar hiç bir yetkili bilgi vermedi, hala bekliyoruz. Bu şekilde yaptığınız nakliye hizmetinin kalitesini de görmüş olduk. Bu hizmetin övülecek hiç bir tarafı olduğunu düşünmüyorum. İnsanlar hizmet karşılığında para ödüyorlar ve malzemeleri ortada yok bu şekilde davranışlar yaşadığım için kimseye böyle kalitesiz hizmeti tavsiye etmiyorum.


5 Mayıs 2015

Mükemmel 10 - ANKARA > İSTANBUL

Firmayı Ankara-İstanbul arası taşıma için kullandım. Eşyalarım firmanın elinde olmayan bir araç arızası sebebiyle 1 gün geç teslim edildi. Bunun dışında herhangi bir problem olmadı. Çalışanlar gayet saygılı ve işini bilen insanlardı. Bu şirketi herkese öneririm.


3 Mayıs 2015

Müthiş 8.9 - İSTANBUL > DÜZCE

Zamanında ve sistematik bir şekilde eşyalarımızın araca taşınmasını sağladılar. Eşyalarımızın teslimatı yarın olacak, umuyorum ki teslimatta da aynı özeni gostereceklerdir. Teşekkürler.


16 Mart 2015

Herkese merhaba,

Benim için taşınma işlemi çok stresli ve pimpirik birisiyim.. Ne nasıl olacak bunların hepsi insana zor geliyor. Yaklaşık 3 hafta araştırmamın sonunda Ada nakliyatı hiç tanımama, görmememe rağmen hadi hayırlısı deyip anlaştık. Ben kesin kırılan dökülen olacağa hazırladım kendimi. Fakat Ahmet Bey ve arkadaşları mükemmel bir şekilde taşıdılar. Kendi eşyaları gibi taşıdılar diyeceğim abarttığımı düşüneceksiniz ama gerçekten öyle. Ben şok oldum. 1 tane ne kırılan ne dökülen eşyam oldu. Apartmanın merdivenleri benim eşyalarıma göre çok dar olmasına rağmen. Çok temiz bir şekilde kutularda. Özel taşıma kılıflarıyla. Streçlerle herşeyi hızlıca toplayıp kamyona çok güzel yerleştirdiler. Güler yüzlüler ve profesyoneller. Bir daha taşınacak olsam hiç düşünmem Ahmet beyi ararım. Ben ilgilerinden dolayı Enakliyat'a ve Ada nakliyata Ahmet bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim.


2 Mart 2015

Ada Nakliyat çalışanları ve Ahmet Bey'e çok teşekkür ederiz. Eşyalarımız hiç bir zarar göremeden sorunsuzca taşındı. Söyledikleri vakitte eşyalarımızı teslim alıp, söz verdikleri sürede yeni evimize teslim ettiler. İşlerini hızlı ve pratik bir şekilde yaparken mobilyaların montajı ve demontajı sorunsuz gerçekleşti. Aynı zamanda çalışanların güler yüzü ve pozitif tavırlarıyla stressiz bir taşınma oldu. Eşyalarımızı bu zor zamanda sorunsuz taşıdıkları için tüm çalışanlara teşekkür ederiz. Bize en düşük teklifi veren firma olması önce bizi düşündürdü ama bir kez daha taşınırsak yine Ada Nakliyatı tercih edeceğiz. Herkese tavsiye ederiz.


24 Şubat 2015

Mükemmel 10 - SİVAS > ESKİŞEHİR

İlk defa evden eve taşıma yaptırmamıza rağmen başta Ahmet bey olmak üzere taşıma isleminin başında bulunan Volkan ve Erhan beylere teşekkür ederiz. Kafamızdaki soru işaretlerini giderdikleri, paketleme, yükleme ve yeni eve yerleştirme işleminde gösterdikleri özenden dolayı memnuniyetimi bildirmeyi bir borç bilirim.


19 Şubat 2015

Mükemmel 10 - İZMİR > BURSA


10 Şubat 2015

Mükemmel 9.7 - ŞANLIURFA > ADANA

Çok ilgiliydiler. Teşekkür ederim.


10 Şubat 2015

Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2021 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.