Karabağlar Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

21.481 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

EVDEN EVE NAKLİYAT
1.10.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 3500 TL - 3500 TL - 5432 TL

2+1 Ev Eşyası

EVDEN EVE NAKLİYAT

Nerden
Basın sitesi mah. / Karabağlar / İzmir
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Bahçelievler mah. / İlkadım / Samsun
1.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriEşyalar depoda kalacak; buna göre bir paketleme hizmeti istiyorum.
BUZDOLABI
ÇAMAŞIR MAKİNASI
FIRIN
2 TANE ÜÇLÜ KOLTUK
VALİZ VE KOLİLER
1 ADET YATAK TEK KİŞİLİK
1 ADET YATAK ÇİFT KİŞİLİK
İzmir -Sivas taşıma
27.9.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 3500 TL - 3500 TL - 4500 TL

2+1 Ev Eşyası

İzmir -Sivas taşıma

Nerden
Kazım karabekir mah. / Karabağlar / İzmir
4.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Dörteylül mah. / Merkez / Sivas
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
2 adet 3lü kanepe 1 masa 6 sandalye tv ünitesi tv beyaz eşyaların tümü tam takım yatak odası bebek beşiği 2 kapılı dolap diğer mutfak eşyaları ve kişisel eşyalar kolilenmiş şekilde hazır olacaktır
Ev Taşıma Atila Yaman
15.9.2017 - 5 Adet fiyat teklifi aldı - 1400 TL - 1500 TL - 1650 TL

3+1 Ev Eşyası

Ev Taşıma Atila Yaman

Nerden
Adalet mah. / Bayraklı / İzmir
9.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Nereye
Basın sitesi mah. / Karabağlar / İzmir
3.kat Asansör Kurulmasını İstiyorum

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
kırılacak eşyalar tarafımızdan kolilenip taşınıyor. Kamyon park alanı var .....
eşya
15.9.2017 - 3 Adet fiyat teklifi aldı - 1300 TL - 1300 TL - 1600 TL

2+1 Ev Eşyası

eşya

Nerden
Turan mah. / Turgutlu / Manisa
zemin kat Bina Merdiveni

Nereye
Esenyalı mah. / Karabağlar / İzmir
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
depoda eşyalarımız duruyor İZMİR'E gelecek
Müşteri Yorumları
9.8

Söz verdikleri saatte geldiler, söz verdikleri gibi her şeyi yerleştirdiler. İşlerini dürüst yapan, ekmeğinde olan insanlar. Aynı zamanda işinde tecrübeliler. Eşyalara en ufak zarar gelmeden taşıma işlemleri gerçekleşti. Çoğu eşyayı paketlediler. Teşekkür ederiz.

Hasan Tuğrul

10

Çok memnun kaldım.
Anlaşamadığım hiç bir nokta olmadı.
Teşekkür ediyorum.

EBRU BABAN

9

Ufak tefek aksilikler olsa da nakliyat genel olarak başarılı bir şekilde planlanan günde gerçekleşti. Murat bey taşıma boyunca hep olumlu yaklaştı ve çözüm üretmeye çalıştı. Kendilerine teşekkür ederim.

Orkun Akan

10

Türksoy nakliyat yetkilileri ve çalışanları ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş bir firma olarak, tüm isteklerimi tereddütsüz %100 yerine getirerek mükemmel ötesi bir iş çıkardılar. Hem de en uygun fiyata. Hepsine tek tek teşekkür eder işlerinde başarılar dilerim.

Barış Aracı

10

Emrah Bey ve ekibi gayet güler yüzlü ve efendi kişilikleriyle bu işi layığıyla yapıyorlar. Ufak tefek önemsiz çizik dışında eşyamda bir sıkıntı olmadı, neyi nasıl olsun istersem öyle yaptılar sağ olsunlar. İzmir'den İstanbul'a taşınıyordum, baya bir korkuyordum taşınmaktan her şeyi gözümde büyütüyordum. Meğerse taşınmak o kadar zor değilmiş bunu anladım. Şimdi tekrar taşınsam tekrar bu arkadaşlarla taşınırım.

nafiz anart

10

Eşyanın güvenilir bir şekilde paketlenip asansör kurularak indirilip kamyona yüklenmesinden ve verdikleri saatte yeni eve indirilip yerleştirilmesine kadar titizlikle ve profesyonelce çalışan Eseren Nakliyat Mehmet Beye ve Enakliyat'a teşekkür ediyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

Ali ihsan Taşar

10

Bu kadar profesyonel bir taşıma firması ile iş yaptığım için çok mutluyum, teşekkürler Mustafa, Nevzat, Metin, Murat, Mahmut, kısacası teşekkürler GÜVEN TAŞ ailesi. Bir daha ki sefere görüşmek ümidiyle...

uğur büyükbudak

10

Çok kısa zamanda A dan Z ye tüm eşyalarımı paketlediler.. Zamanlama ve paketleme çok iyiydi.. 3 yılda 4.kez taşınan biri olarak tekrar taşınmayı aklımın ucundan bile geçirmek istemiyorum inşallah ama taşınırsam da yine Simbo nakliyatı tercih ederim.. Nezaketiniz ve ilginiz için de ayrıca teşekkür ederim.

HARUN PALA

10

Ellerine kollarına sağlık çok güzel bir taşıma gerçekleştirdiler. Aradığım her zaman ulaştım. Güvenir bir firma. Verdiği tüm sözleri yerine getirdiler. Enakliyat ve Murat SAĞLAM abime teşekkürler.

Nihat Bahadır

9.6

İlk kez ev taşıttık ve gayet başarılı bir taşıma oldu. Özellikle İstanbul'da ki kurulum aşaması ve taşıma zor şartlarda olmasına rağmen hiçbir sorun olmadan gerçekleşti. Zor olacağını düşündüğümüz iş kolaylıkla halloldu. Fiyat ve hizmet açısından bakılınca memnuniyet verici oldu diyebilirim.

Mehmet Akkavak

10

Şerif Bey ve ekibine çok teşekkür ederim. Eşyalarımızın yeni ve oturduğumuz apartmana giden 77 tane de sokak merdiveninin olması, eşyaların evden zararsız ve ziyansız bir şekilde çıkarılması hususunda beni çok endişelendiriyordu. Fakat Şerif Bey ve ekibi bütün endişelerimi boşa çıkardılar. Şerif Bey ve ekibi sözleştiğimiz saatte geldiler. Eşyalarımızı kendi eşyaları gibi ihtimamla taşıdılar. Taşındığımız evde yerini beğenmediğimiz için gardıropumuzun 2 defa yerinin değiştirilmesini istedik, itiraz etmeden değiştirdiler. Hiçbir isteğimizi geri çevirmediler. Birbirleriyle uyumları çok iyiydi. Asansör kurulurken asansörün bir parçası düşerek gürültüye neden oldu. Asansörü kuran arkadaş hemen "komşularını rahatsız ettik abi kusura bakma" dedi. Çok saygılılardı.

Murat ŞENOCAK

10

Firma sahibi Ömer abi kendisi geldi, sabah 8'de İzmir'den yükledik ve gece bir buçuğa kadar bizi kırmadan eşyalarımızı indirdiler ve ek ücret de talep etmediler. Hem fiyat hem kalite olarak kesinlikle tavsiye ederim.

Yasin Ölçen

10

Şerif Bey'e ve tüm ekibe çok teşekkür ederim. İlk telefon görüşmesinden son kolinin yerleştirilmesine kadar tüm süreç beklentilerimin çok üzerinde bir profesyonellikle yönetildi. Her ricam itirazsız ve güler yüzle kabul gördü. Eşyalarım en küçük bir çizik bile olmadan özenle taşındı. Taşınacak olan tüm dostlarıma gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir firma Niltaş.

Harun Brooks

9.1

Mücahit Bey ve ekibine teşekkürler. Zamanlamaları dakik, elleri pratik, sorunsuz bir taşınma gerçekleştirdiler. Güleryüzlü bir firma ki bu hepsinden önemliydi.

bora özsüvariler

10

Eşyalar zamanında ve hasarsız taşındı. Beyaz eşyaların kurulumu yapıldı. Firma yetkilileri de ilgiliydi.

cansın can

Karabağlar Evden Eve Nakliyat

Karabağlar, İzmir’in nüfusu en büyük ilçesidir. İzmir merkezinin etrafında sonradan göç vb. nedenlerle gelişerek mevcut büyüklüğüne ulaşmıştır. 500 Binin üzerinde olan nüfusu ile Karabağlar hem kendi içinde hem de İzmir’in tamamı için önemli potansiyeli olan ilçelerin başında gelmektedir. Karabağlar evden eve nakliyat firmaların bunun farkında olmalılar. Ancak yine de bu bölgede oturan müşterilerimiz Konak, Bornova ve Karşıyaka’da oturanlardan farklı bir davranış ortaya koymaktadırlar. Bu ilçemizdeki müşteriler hizmetten ziyade fiyatı esas alır gibi bir tutum sergiliyorlar.

Karabağlar ’da eskiden adına uygun bağlar varmış. Şimdi bağlar bina olmuş. Bizde o binalarda oturanlara nasıl evden eve nakliyat yaparız ona uğraşıyoruz. Karabağlar evden eve nakliyat firmalarının kendi ilçesi, İzmir’in tamamının yanında Ege Bölgesi ve Ankara İstanbul arasındaki evden eve nakliyat hizmetine talip olmaları anlamlı olur. Diye düşünüyorum. İzmir ve aşağısında yer alan Aydın ve Muğla yerli halkımızın yaz turizmi için en fazla tercih ettiği illerin başında gelmektedir. Enakliyat’ın verilerine baktığımızda İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli gibi büyük metropoller ile tatil bölgeleri olan Aydın, Muğla ve Antalya arasında yazlık ve tatil nedeniyle çok sıkı bir taşınma trafiği yaşandığını rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu trafikten payımıza düşeni almalıyız. Öyle değil mi?

Türkiye’de evden eve nakliyat sektörünün gelişmesi, bu alanda faaliyet gösteren firmaların para kazanması, kim iyi kim değil birbirinden ayırt edilmesi için sağlam bir denetim sisteminin kurulması ve her işlemin kayıt altında olması gerekmektedir. Her şeyi devletten beklemek ucuzculuk olur. Devlet istese de her an her yerde hazır ve nazır olamıyor. Medeniyet devletlerin değil toplumların davranışlarının bir çıktısıdır. Enakliyat’ın varlık nedeni; evden eve nakliyat sektöründe anlamlı bir denetim sistemi oluşturarak keyfiliğe ve maçoluğa meydan bırakmamak. Taşınma işlemlerinin optimize edilmesi, boş kapasitenin düşürülmesi sayesinde firmalara bol iş vererek para kazanmalarına yardımcı olmak. Firmalar para kazanırken müşterilerin makul fiyatlarla taşınmasını piyasadaki fiyat seviyesi hakkında her zaman bilgi sahibi olunmasını sağlamak, hizmet kalitesini her gün biraz daha yukarı çekmektir.

Bunu nasıl yaptığımızı merak ediyorsanız bizim sitemizde bir ihale açın ve süreci takip edin. Firmalarımızın ciddi bir denetim altında faaliyet gösterdiklerini izleme şansınız olacaktır. Enakliyat’ın iş modelinde üye firmaların iş almaları için en önemli parametre daha önce o firmalarla taşınmış olan müşterilerin o firmalar hakkında yazdıkları müşteri yorumları ve verdikleri reyting notlarıdır. Üyemiz olan her firma bu durumun önemini yaşadığı acı tecrübelerle öğrenmiştir. Çünkü Enakliyat gelen olumsuz müşteri yorumlarını eğip bükmeden firmanın profiline aynen yansıtmaktadır. Daha sonra taşınacak müşteriler de gelip bu yorumlara bakarak karar vermekte ona göre seçim yapmaktadırlar.

Sizde bu yeni iş modelini test etmek istiyorsanız hiç durmayın. Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak bir evden eve nakliyat ihalesi başlatın. Enakliyatın güvencesi altında ekonomik bir taşınma gerçekleştirin. Keyifli taşınmalar. Nasıl olacaksa…

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.