Mamak Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

21.481 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

ev nakliyesi
30.9.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 800 TL - 800 TL - 1000 TL

3+1 Ev Eşyası

ev nakliyesi

Nerden
Güvenevler mah. / Çankaya / Ankara
4.kat Bina Merdiveni

Nereye
Ege mah. / Mamak / Ankara
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
koltuk ve yatak odası takımı ağır mobilya.
Bunun dışında buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi, yaklaşık 15 adet orta boy koli var
Evden Eve Nakliyat
17.9.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 800 TL - 800 TL - 900 TL

3+1 Ev Eşyası

Evden Eve Nakliyat

Nerden
Peyamisefa mah. / Mamak / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Yunusemre mah. / Yenimahalle / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Oturma grubu
Salon
Yatak odasi
cocuk odasi
Nakliye
16.9.2017 - 2 Adet fiyat teklifi aldı - 900 TL - 900 TL - 1400 TL

3+1 Ev Eşyası

Nakliye

Nerden
Mimar sinan mah. / Pursaklar / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Araplar mah. / Mamak / Ankara
9.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm ambalajlama, kolileme, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım. Firma yalnızca taşımayı yapsın.
Eşyaları bende taşıyabilirim firmada tasiyabilir
Eşya paketlenecek
15.9.2017 - 9 Adet fiyat teklifi aldı - 1800 TL - 2500 TL - 3500 TL

2+1 Ev Eşyası

Eşya paketlenecek

Nerden
Sevgi mah. / Gaziemir / İzmir
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Şafaktepe mah. / Mamak / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.
3 kanepe, 1 tek kişilik yatak ,mutfak köşe takımı,1 tane 42inç tv ,2tane küçük tv,1 tane ikili gardrop,buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,mutfak masası,6 kişilik salon masası,mutfak eşyası(tencere,tabak,bardak vs.)5-6adet hali,1küçük dolap,banyo taburesive malzemeleri
Müşteri Yorumları
6.8

Ufak tefek eksikler dışında büyük bir problem olmadı ancak kat problemi yaşadım, anlaşmadan önce düzgünce konuşmak lazım.

Abdullah Rıdvan YÜKSEL

10

Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Her şey gayet iyiydi. Yücel Nakliyata teşekkür ederim. Bundan sonraki taşımalarımı da Yücel Nakliyata yaptıracağım.

Emrah Hatipoğlu

10

Arkadaşlar çok güzel şekilde eşyaları toplayıp aynı şekilde teslim ettiler. Hamza kardeşim ve ekibine çok teşekkür ederim. Tereddüt etmeden çalışabilirsiniz.

yener yaraş

9.8

Merhabalar. Dün evimizi Evlok nakliyat firması ile taşıdık. Nakliyemizi yapan Garip bey ve arkadaşlarına çok teşekkür ederim. Zamanlama, paketleme hizmeti, temizlik ve itina konularında çok başarılı bi ekipleri var. Eşyalarımızı özenle paketlediler. Yeni evimizde yerleştirme ve mobilya kurulumlarını kendi marangozları yaptı. Çok emek verdiler, ellerine sağlık diyorum. Biz çok defalar büyük nakliye firmalarıyla iller arası evimizi taşıdık ama bu kadar profesyonel ve güzel çalışanlarını ilk defa görüyorum. Fiyat konusunda da çok makul ve kanaatkarlar. Allah yollarını açık etsin.

nurullah karaköse

10

İlk defa bu firma ile çalıştık gerçekten çok iyilerdi hiçbir esyamiz zarar görmedi zamanında geldiler. Herkese tavsiye ederim rahatlıkla tercih edebilirsiniz...

Emre Cetin

10

Merhaba başta Enakliyat idari çalışanlarına daha sonra Ünal nakliyattan Ünal beye iş takibinde, personeli yönlendirmesiyle ve asıl iş başında hep iyi niyetle ve özverili çalışmasından ötürü araç kaptanı Salih Kahraman beye ve iş arkadaşlarına çok teşekkür ederiz. Ankara'dan İstanbul'a gelene kadar tarafımıza hep bilgi verilmiş olup eşyalarıma hiç zarar verilmemiştir.
Bundan sonra en yakınlarıma Enakliyat'ı ve Ünal nakliyatı önereceğimizden kuşkunuz olmasın, çok teşekkürler.

ulaş alkan

9.2

Firma çalışanları çok ilgililer. Eşyalarımızda kırık dökük olmadan, oldukça nazik bir şekilde şehirlerarası taşıdılar. Öyle ki, her eşya, koli vs. yere kibarca koyuldu, asla atılmadı. İki küçük meseleyi de çözseler mükemmel olacaktı. İlki, mobilyaların bazıları direk battaniyelere sarılıyor o da kumaşlarda yoğun battaniye tüyü bırakıyor, ikinci olarak da bazı mobilyaların her yeri tam sarılmadığından etrafa sürülünce çizikler oluşuyor. Genel olarak kesinlikle tavsiye ederim. Verdikleri özenli hizmet için kendilerine teşekkür ederim.

Furkan Bey

10

Beklediğim zamandan önce geldiler. Zamanlamaları, çalışma sistemleri ve çalışanların tavırları hoşuma gitti. Beklediğim zamandan önce taşınma işlemi ve kurum işleri itinalı bir şekilde gerçekleşti.

HAKAN EROZAN

9.2

Genel olarak sorunsuz ve hızlı bir taşıma gerçekleştirildi.

Oktay Başkuş

10

Öncelikle enakliyat.com.tr ye böyle bir sistem kurduğu için ve böyle kaliteli firmayla çalıştığı için teşekkür ederim.
Evimi Ankara'dan İzmir'e taşıyacaktık, taşınmaya karar verdiğim anda siteye teklif bıraktım. Arena nakliyat iletişime geçti, firmayla anlaştım.
İlk defa ev taşıyacaktık içimde bir korku yok desem yalan olur ama Arena nakliyat taşınma tarihi ve öncesinde sürekli bize yardımcı oldu, bize ne yapacağımız konusunda bilgiler verdi ve taşınma günüde gelen arkadaşların çalışma performansları, profesyonelikleriyle gerçekten taşıdığımız bile anlamadık desem yeridir.
İşlerinde gösterdikleri özen ve titizlik için Adem bey ve ekibine teşekkür ederim, bundan sonra tüm çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim, teşekkürler.

Rasim Cerit

10

Uygun fiyata, zamanında ve kaliteli hizmet oldu. Hiçbir sorun yaşamadım. Dursun bey ve ekibine teşekkürler.

Ferhat Çelik

10

Sorunsuz bir taşıma oldu.

Ekrem Göktaş

9.8

İlk başta biraz sorunlu tanıştık ama çok güler yüzlü ve işini iyi yapan bir ekipti karşımızdakiler. Paketleme mükemmeldi, eşyalarda ufacık bir çizik bile oluşmadı. Kesinlikle tavsiye ederim. Her nakliyede ufak tefek bir kaç sorun olur. Aşılmayacak hiç bir sorun yaşamadık. Öncelikle Enakliyat'ın bütün ekibine teşekkür ederim. Sümeyye hanım sürekli bizimle iletişim halindeydi ve Yücel nakliyat ekibinize de çok teşekkür ederim. Sadece ufak bir tavsiye Hanifi Bey ilanları dikkatle inceleyin. :)

çiğdem şimşek

9

Firma sorumlusu Durmuş Bey, işini severek yapan ve işinin ehli. Sizi dinliyor en önemlisi. Farklı şekilde yapılmasını istediğimiz şeylere yardımcı oldu. Kırılıp dökülen bir şey olmadı. Profesyonel bir ekiple çok daha iyi islere imza atar. Tercih edilebilir.

ömer kutsal

10

Enakliyat üzerinde ÖZKOÇLARNAKLİYAT'a ait hiç bir yorum ve taşıma olmadığı halde risk budur deyip ÖZKOÇLARNAKLİYAT ile Ankara-Sakarya maceramıza atıldık :)
Eve sabahın erken saatlerinde gelip evi gayet düzenli bir şekilde topladılar, sarılması gereken eşyalarımızı güzel bir şekilde sarıp asansörle indirip araca yüklediler.
Söz verdikleri saatte de indirme yapacağımız yere geldiler. Burada da gayet itinalı bir şekilde eşyaları indirip gösterdiğimiz yere yerleştirdiler. Montajlanması gereken eşyaları da montajladılar.
Herhangi bir zarar/ziyan olmadı şükür...
ÜÇ GÖÇ'ü BİR YANGIN olmaktan kurtaran Behlül Bey ve ekibine çok teşekkür ederim :)

Erkan Çatma

Mamak Evden Eve Nakliyat

Mamak Türkiye’nin nüfus bakımından 15. en büyük ve Ankara’nın 4. en kalabalık ilçesidir. Mamak tarihi 1200’lü yıllara dayanmaktadır. Mamak kurucuları Ahilerdir, ahilerin yönetimindeki bölgeler onların adları ile anılmış. Ahi Mamak, Ahi Etimesgut gibi Mamak ismi de Ahi Mamak’tan kalmadır.

Mamak İlçesi Ankara’nın merkez ilçelerinden olup, kuzeyde Altındağ, doğuda Elmadağ, güneyde Çankaya ve Elmadağ, batıda ise Çankaya ve Altındağ İlçeleri ile çevrilidir.

Mamak İlçesi Ankara’nın dışarıdan en çok göç alan ilçelerinden biridir. Göçlerin ok olması nedeniyle Mamak evden eve nakliyat için bir cazibe merkezine dönüşmüştür. İlçede hizmet veren birçok evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Sizlerde Mamak evden eve nakliyat firmalarından Enakliyat’a Fiyat Teklifi Formunu doldurarak teklif alabilir bu teklifleri karşılaştırarak kolayca karar verebilirsiniz.

Enakliyat başvuru yapan tüm Mamak evden eve nakliyat firmalarını sıkı bir incelemeden geçirdikten sonra üyeliğe alıp almayacağını kararlaştırır. Yani firmalar üyeliğe kabul edilmeden önce bir elemeye tabi oluyor. Ardından taşıma gerçekleştirdikçe tüketicileri yorum ve reytingleri ile sürekli bir denetim gerçekleşmektedir. Böylece birçok müşteriden olumlu yorumlar alan firmalar sektörde yükselirken kalitesiz hizmet veren evden eve nakliyat firmaları zamanla sistemden elenir. Böylece size her zaman kaliteli hizmet verecek nakliyat firmaları ile rahat ve stressiz taşınırsınız.

Mamak evden eve nakliyat sürecini rahat geçirmeniz adına Enakliyat sizin için birçok taşınmaya yardımcı araç hazırladı. Fiyat hesaplama aracı ile ortalama evden eve nakliyat fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Evden eve nakliyat sözleşmesi sayfasında da sözleşmede gerekli alanları doldurarak çıktı alabilirsiniz. Böylece taşınma günü evden eve nakliyat firmanız ile karşılıklı imzalayarak taşınabilirsiniz. Taşınırken hepimiz yaşamışızdır açama bu eşyalar gelen kamyona sığacak mı diye düşünürüz. Artık endişe etmenize gerek yok çünkü Hacim Hesaplama tam da istediğiniz gibi evinizdeki eşyaları tek tek seçmeniz yeterli hacim hesaplama size nasıl bir nakliyat kamyonu gerekli kolayca bilgi verecek ve eşyalarınızın kaç metre küp yer kaplayacağı hakkında da sizi bilgilendirir.

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2017 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.