Yenimahalle Evden Eve Nakliyat İçin En İyi Seçim Enakliyat

Enakliyat'ın verdiği profesyonel destek ile Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetini kolaylaştır.

nakliyat firması
246
Nakliyat Firması

Yenimahalle evden eve nakliyat firmaları hizmet için teklif vermeye hazır.

müşteri memnuniyeti
%94
Müşteri Memnuniyeti

En iyi Yenimahalle evden eve nakliyat hizmetini Enakliyat desteği ile al.

müşteri yorumu
47.131
Müşteri Yorumu

Yenimahalle evden eve nakliyat firmalarının yorumları ile seçimi kolayca yap.

mutlu müşteri
280.317
Mutlu Müşteri

Enakliyat'ın sunduğu profesyonel destek ile sen de rahat bir taşınma gerçekleştir.

sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat'ta. Eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evini rahat taşı.


Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Müşteri Yorumları

Siz de mutlu müşterilerimiz arasına katılın
A
Ali Osman d.Ankara > Ankara
8.6
Evimin Giresun dan Ankara Yenimalle'ye taşınmasını gerçekleştirdiler. Ramazan Bey ilgilendi tüm sürecte herhangi bir sıkıntı yaşamadan taşındık. Rahat bir taşınmaydı.
Bayram
İ
İhsan a.Bartın > Ankara
10
Her şeyden memnun kaldım sadece taşımaya 3 kişi geldiler çalışanlar baya yoruldu 4 kişi gelselerdi daha rahat taşıma yapabilirlerdi eşyalarımda hiç hasar olmadı sadece çalışma masamın üstünde bir leke oluştu o da pek önemli olmayan bir detay. Firmayı taşınacak herkese tavsiye edebilirim
Yağmur Nak
M
Mesut y.İstanbul > Ankara
9.2
İstanbul-Beylikdüzü'nden Ankara-Çayyolu'na ev eşyalarımı taşıttım.
Paketlemeleri çok mükemmel değildi. Belki sürekli başlarında bulunup yönlendirme yapılsaydı daha iyi olurdu. Özel giysi taşıma kutuları talep edilmesi uygun olur.

Ancak diğer tüm konularda sorunsuz bir taşınma oldu. Paketleme ve taşımada verilen zamanlara tam uydular, taşıyıcılar kendi adamlarıydı, dikkatli bir şekilde, kırma dökme olmadan bir evden alıp diğerine çıkardılar. Çalışanların hal ve hareketleri terbiyeli idi. Yatak odası dolapları sorunsuz demonte edilip yeni evde gayet güzel çalışır şekilde monte edildi. Tablolar ve kırılacak eşyalarda hasar olmadı.

Fiyat fayda dengesi çok iyi bir taşınma sağladılar.
Öz Yıldızlar
S
Serkan b.Ankara > İstanbul
10
Uygun bir fiyatta gayet üst düzey bir hizmet verdiler..
Çiçekdağı
S
Seda ö.Ankara > İstanbul
8.2
Bir problem yaşamadık iyi bir taşıma yaptılar
Mustafa Halis
A
Ayhan k.Ankara > Ankara
9.8
Sözüne sadık güvenilir bir firma. Hizmetten memnun kaldım.Daha sonraları da çalışmayı düşünüyorum kendileriyle.
Bayram
M
Mustafa k.İstanbul > Ankara
10
Firmanın vermiş olduğu hizmetten oldukça memnun kaldım
Safran Varyap
M
Mevlüt ç.Ankara > İstanbul
9.3
cemil bey ve kardeşi enes bey, gerçekten işlerini iyi yapıyorlar...Ev taşımacılığında, evden eve ve ilden ile taşımacılıkta beklediğimden iyi çalışıyorlar...kendilerine çok teşekkür ederim...tavsiye ederim...
Cemil Nakliyat
S
Sinan Devrim u.İstanbul > Ankara
8.7
Fiyat performans olarak çok iyi seviyedeler. İyi niyetli güler yüzlü bir hizmet anlayışları var. Hiç mi bir şey kırıp dökmediler? Tabi ki hayır ama ben kendim taşısam ben de kırardım herhalde sonuçta bütün evi taşıyorlar.
Saruhan Nakliyat
O
Onur s.Ankara > Ankara
10
Arkadaşlar başarılı, iyi ve güvenilir. 2,5 saatte Batıkent'ten Çankaya'ya 4. kata taşıma işlemi bitti. Bundan sonra taşınmalarımda bu firmayı tercih edeceğim.
R.huzur
M
Mehmet t.Ankara > Ankara
8
İyi bir firma. Kararlaştırdığımız üzere iki seferde yapılan taşımayı bir gün içinde hasarsız olarak yaptılar. Sökülen gardrop türü yüklerin montajında bazı ufak eksikler vardı. Firmayı tavsiye ederim.
R.huzur
B
Beril b.Ankara > İstanbul
10
Ankara'dan İstanbul'a ev taşıması servisi aldık. Ramazan bey ve ekibinden çok memnun kaldık. Gayet hızlı ve özenle çalıştılar. Ayrıca çok kibar ve güleryüzlü bir ekip. Ekibin aile fertlerinden oluşması da, ekip içi iletişimin kuvvetli olmasına yol açmış. Dolayısıyla gayet sistemli çalıştılar. Paketleme konusunda özenliler ancak bizce battaniyelerin daha yeni ve daha kalın olması daha iyi olurdu. Yine de herkese çok tavsiye ederiz! Ha bir de sanırım ekip gücünü kuvvetini çaydan almaktadır, siz siz olun çaylarını hep hazır edin!
Bayram
A
Ahmet g.Ankara > Ankara
8.7
Evden eve taşıma şirketleri ile çalışmak her zaman sıkıntılı bir iş olmuştur bizim için; ancak bu sefer gerçekten küçük bir iki nokta dışında tebrik etmem gerekiyor. Daha önce 5-6 defa ev taşıma şirketlerinin saygısız elemanları ile evimizi taşımıştık, ancak her defasında ya daha sonra fiyat arttı, yada eşyalarda onarılmayacak hasarlar oluştu.
Taşıma şirketi ile fiyat teklifini sağlayan ve çok beğendiğim benzersiz sitenizi ile uygulamanızı herkese tavsiye ederim; Ankara Can Nakliyat'a sizin vasıtanızla teşekkür ederim.
Can
Ö
Özgür ö.İstanbul > Ankara
8.2
Eşyalarım hasar görmeden konuştuğumuz zamanlamaya uygun olarak taşındı. Çalışanlar oldukça dikkatli ve saygılıydı, herhangi bir sorun yaşanmadan taşıma işlemim tamamlandı.Taşınacak olanlara tavsiye ederim...
Cemil Nakliyat
I
Irmak c.Ankara > İstanbul
10
Ahmet Bey ve ekibine ne kadar teşekkür etsem azdır. Eşyalarıma benden de özenli davrandılar. Sözleştiğimiz zaman da ve adreste taşınma işlemimiz başladı ve söylenen saatte de teslim edildi. Açıkçası 1 sene içerisinde 3 farklı taşınma işlemim oldu ve ADA nakliyatın titizliğinde bir ekiple ilk defa karşılaştım. Şehirler arası bir taşınma işleminde 1 senelik eşyalarımda çizik, kırık vb. en ufak pürüz olmadan taşınmış olmam gerçekten şaşırtıcı bir sonuç. Yatak ve koltuk takımlarımın toz ve kirden korumak adına özenle ambalajlanması için de ayrıca çok teşekkür ederim. Bundan sonraki dönemde gerek kendim için gerekse dostlarım için firma arama uğraşına girmeme gerek kalmadı diyebilirim. Gösterdikleri özen ve hassasiyet için Ahmet Bey, Yücel Bey ve tüm ekip çalışanlarına içtenlikle çok çok teşekkür ederim.
Ada Nakliyat
A
Adem a.Ankara > İstanbul
10
Paketlenmesi gereken eşyalarımızı söylemeden sarıp sarmaladılar, hiç bir eşyamız veya evimiz zarar görmedi. Elemanlar taşırken hiç bir yere sürtüp çarpmadıkları için şimdiye kadar tek memnun kaldığımız şirket oldu. Nezaketten de memnun kaldık.
Değirmencioğlu
H
Hasan ç.Ankara > Sakarya
10
Simbo nakliyata çok teşekkür ederim ekip olarark profesyonelce çalışıyorlar paketleme harika eşyalarımda herhangi bir çizik dahi yok zamanlama ve müşteri memnuniyeti ön planda bidaha ev taşırsam mutlaka simbo nakliyatla çalışacagım sizerinde prensip sahibi olan bu şirketle çalışmanızı önerebilirim.
Simbo
G
Gökhan y.İstanbul > Ankara
9.8
Enakliyat sayesinde irtibata geçtiğimiz Simbo nakliyat ile anlaştık. İlgi ve alaka hassasiyeti bir yana, eşyaları özenle taşımaları, hızlıca paketlemeleri, söyledikleri zamanda gelmeleri, anlaşmaya tam anlamıyla uymaları ve içtenlikleri sayesinde bizden tam puan almıştır.
Simbo
M
Mehmet g.İstanbul > Ankara
8.2
Ev eşyamız, 6 aylık ve yeni sayılır. Haliyle nakliye firmasına karar vermek zordu, bizim için.
Deniz Bey ile görüştükten sonra güven veren açıklamaları bizleri rahatlatmıştı.
Söylenen saatten erken geldiler, herşey söylendiği gibi paketlendi ve arabaya yerleştirildi.
Söylendiği vakitte de eşyalar yeni evimize indirildi. Deniz Bey sağolsun, taşıma süresi içerisinde ve sonrasında ilgisini eksik etmedi. Taşıma esnasında oluşan ufak-tefek mobilya hasarlarının dışında eşyalarda herhangi bir zarar oluşmadı. Güvenerek taşıma işlemini gerçekleştirebileceğiniz, nadir firmalardan biri DENİZ ATA Nakliyat.

Buraya kadar herşey güzel, fakat çalışan personelin hal ve hareketleri bu başarılı taşıma işlemine gölge düşürdü, umarım bu konuya dikkat ederler. Bu durumda, kazanan Deniz ATA olacaktır.
Deniz Ata
E
Erkan y.İstanbul > Ankara
9.1
İstanbul'dan Ankara'ya 1 ay önce aldığım eşyalarla taşınmam sebebiyle çok sayıda firmayla görüşme yaptım. Paketleme sırasında çok aceleci davranmaları dışında bir sorun yaşamadık. Araç zamanında geldi ve paketleme çok iyiydi. İstanbul'dan Ankara'ya taşınmamıza rağmen beyaz eşya ve mobilyalarda hiçbir çizik dahi olmadan taşımayı gerçekleştirdiler. Önder beyin de nazik ve ilgili tavrına ayrıca teşekkür ederim.
Değirmencioğlu

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Fiyatları

3+1 Yenimahalle içi evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺12.250
Yenimahalle içi evden eve nakliyat
Nerden

Turgut Özal Mah. / Yenimahalle / Ankara
11. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

Turgut Özal Mah. / Yenimahalle / Ankara
5. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Küçük eşyaları, mutfak eşyalarını, kıyafetleri, kolileri vs. biz götürdük sadece
SALON
(2 Tane Üçlü 2 Tane Berjer, Konsol, Yemek Masası ve Orta Sehpa)
OTURMA ODASI
(2 Tane İkili 1 Tane Berjer, TV Sehpası ve Kitaplık)
YATAK ODASI
(Dolap, Baza, Yatak, Komidinler, Makyaj Aynası)
BEYAZ EŞYALAR
(Buzdolabı,Derin Dondurucu,Çamaşır ve Bulaşık Makinesi)
MİSAFİR ODASI
Karyola, Yatak, Şifonyer

1+1 Yenimahalle Altındağ arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺5.500
Yenimahalle Altındağ arası evden eve nakliyat
Nerden

25 Mart Mah. / Yenimahalle / Ankara
2. Kat Bina Merdiveni İle

Nereye

Aydınlıkevler Mah. / Altındağ / Ankara
Zemin Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Tüm paketleme, koli, montaj ve demontaj işlerini ben yaparım.
Malzeme listesi
Küçük Tv unitesi
Küçük koltuk takımı
Buzdolabı
Çamaşır makinesi
Yatak
Bir de mutfak malzemesi
Tek kişi yaşıyor malzemeler çok az

3+1 Ankara Siirt arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺30.435
Ankara Siirt arası evden eve nakliyat
Nerden

Burç Mah. / Yenimahalle / Ankara
15. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

Bahçelievler Mah. / Siirt / Siirt
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Eşyaların videosu var isteyene atabilirim salonda TV ünitesi var konsol yok 2 üçlü koltuk, 1 bercel, salon aynası 6 kişilik yemek masası küçük bir gümüşlük mevcut oturma odası 1 küçük L koltuk duvarda kütüphane ve küçük bir TV ünitesi alt dolabı mevcut çocuk odasında 1 adet iki kapaklı dolap ve bir boy dolabı ve 100 e 200 yatak koyulan beşik 2 tane akülü araba , 2 adet yetişkin için bisiklet mutfakta mutfak masasi mevcut geri kalan yatak odası vs standart esyalar

2+1 İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺33.000
İstanbul Ankara arası evden eve nakliyat
Nerden

İstasyon Mah. / Küçükçekmece / İstanbul
11. Kat Bina Asansörü İle

Nereye

Karşıyaka Mah. / Yenimahalle / Ankara
2. Kat Bina Merdiveni İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

4+1 Çankaya Yenimahalle arası evden eve nakliyat

Ortalama Fiyat: ₺16.000
Çankaya Yenimahalle arası evden eve nakliyat
Nerden

/ Çankaya / Ankara
6. Kat Modüler Asansör İle

Nereye

Turgut Özal Mah. / Yenimahalle / Ankara
5. Kat Modüler Asansör İle

Eşya ve Paketleme Bilgileri
Ben mutfak eşyalarını ve kolileme işlerini yaptım. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
Mobilya montaj ve demontaj işlerinin titizlikle yapılmasını ve beyaz eşya ile mobilyaların tamamının paketlenmesini istiyorum.

Sana Yakın En İyi 24 Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firması

 • Yeniçağ Nakliyat 0
  9.2/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Sıkıntı yok memnun kaldım.

  ANKARA YENİÇAĞ NAKLİYAT 2000 Yılından beri Türkiye`ye hizmet vermektedir.

  Hedefimiz en kaliteli hizmet vermek taşıdığımız kıymetli eşyalarınıza sizlerden daha çok önem vermekteyiz her işimiz ustaca ve işini bilen elamanlarımız la yapmaktayız daireniz ne kadar yüksek katlı apartmanlarda olursa olsun hiç düşünmeyiniz asansörlü aracımızla Her Eşyalarınızı özel ambalaj malzemeleriyle paketler ve dikkatli bir şekilde kattan indirmekteyiz.


  Büromuz Ankara`da olup Şehir İçi parça eşya taşımacılığı da yapıyoruz.

  Tüm İl ve İlçelere her türlü nakliye ve ulaşım hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmış ve zamanında yapılan işlerimiz bizim daima referanslarımız olmuştur.

  Tüm Taşıma ve yük nakli işlemlerimiz sigortalı taşıma kapsamındadır.

  Bizimle irtibata geçmek için sitemizde iletişim bilgilerinde bize ulaşa bileceginiz telefon ve adres bilgilerimiz bulunmaktadır ayrıca iletişim bölümünden sitemiz üzerindende mesajlarınızı bekliyoruz günün 24/saati bize ulaşa bilirsiniz

 • Tekin Nakliyat 0
  9.7/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Çok saygılı ve hızlı. İletişim çok kolaydı. Tavsiye ederim.

  Ankaranın en kaliteli evden eve nakliyat hizmetini yıllara dayalı deneyim, uzman kadromuz ile titizlikle size sunuyoruz. Ankara nakliyat firmaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ile yerini sağlamlaştırmış bulunan firmamız, sizlerin de hizmetinde olmaktan memnuniyet duyacaktır. Bakımlı ve temiz araçlarımız, bu amaca yönelik tasarlanmış tam donanımlı çelik kapalı kasalarımız ve hasarsız nakliyeyi sağlayacak ambalaj malzemelerimiz ile tüm ev ve büro eşyalarınız tecrübeli kadromuz tarafından garantili olarak yeni adresinize taşınacaktır.

  Asansörlü Taşımacılık Düzenleyin

  Evden Eve Asansörlü Nakliyat hizmeti ile taşınma işlemlerinizi hızlandıran Tekin Taşımacılığı tercih ederek doğru bir karar verdiniz.
  Eşyalarınızın alınacağı mevcut evinizin ve taşınacağınız yeni evin cephe şartlarının uygun olması durumunda, evinizi asansör aracımız vasıtası ile daha hızlı bir şekilde taşımaktayız.

  Evden eve nakliyat hizmetlerini profesyonel anlayış ile sunan firmamız, asansörlü nakliyat ile hizmet kalitesini artırmaktadır.

  Ücretsiz Ekspertiz

  Ankara Tekin Nakliyat, size daha kaliteli ve hızlı hizmet verebilmek için ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar.
  Ofis taşıma, ev taşıma, banka nakliye, fuar ve sahne taşımacılığı gibi tüm şehir içi ve şehirler arası nakliyat işleriniz için firmamız size ücretsiz ekspertiz hizmeti sunar. Ekspertiz kadromuz uzman ve güler yüzlü ekiplerden oluşmaktadır.

  Ankara Tekin Nakliyat evden eve nakliyat ve ofis taşıma işlerinizde, önceden taşınacak yerleri ve eşyanızı inceler. 
  Ekspertiz eşya incelemesi yaparak kaç kişilik ekiple yapılacağını, ne kadar ambalajlama malzemesi gideceğini, ne boyutta araçla taşınacağını ve ne şekilde taşıma asansörü gerektiğini belirler. Bu sayede taşıma günü sorunsuz şekilde taşınmanız sağlanır.

 • Soykanlar Nakliyat 0
  9.9/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  İzmit merkeze Ankara'dan malzeme taşıdım. Temiz bir araç geldi. Aynı gün sadece benim eşyam taşındı. Çalışanlar hızlı dikkatli ve temizdi. Ayrıca kibar insanlardı kendilerine tekrar teşekkür ederim ellerine ayaklarına sağlık. Çok memnun kaldım. Her şey güzeldi.

  2002 yılından beri Ankara'da evden eve nakliyat hizmet sunmaktayız. Şehir içi, şehir dışı ister normal ister asansörlü hizmet sunmaktayız.

  Amacımız taşınan herkes için evden eve nakliyatı mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve etkin bir şekilde yöneterek sonuçlandırmaktır.

  Biz şirketimizi bu neden ile kurduk ve tek vazgeçilmezimiz iyi hizmet politikamızdır. Eğer sizde iyi hizmeti önemsiyorsanız doğru yerdesiniz.

  Evden eve taşınmanızı bir ustaya emanet etmek istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Ucuza kalite güvencesi olmadan taşınmak istiyorsanız, burası yanlış adrestir. Biz size birinci sınıf bir hizmeti garanti ederiz. İşin bitiminde bize keyifle ödeme yapacağınıza ve bizi dostlarınıza tavsiye edeceğinize inancımız tamdır.

 • Öz Metro Nakliyat 0
  9.8/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  İşini iyi yapan, özverili çalışan elemanları ile tavsiye edebileceğim bir firmadır. Tüm ekibe teşekkür ederim.

  Ankara Öz Metro Evden eve nakliyat hizmetlerimizi sadece Ankara ilinde değil Türkiye geneline vermekteyiz. Eşya taşıma konusundaki engin tecrübelerimizi yurttaşlarımıza en kaliteli biçimde sunuyoruz. Uzman ekibimiz nezaretinde hızlı ve etkili bir şekilde taşınan eşyalarınız zarar görmeksizin ilgili yere teslim edilmektedir. Şehirler arası taşımacılık hizmeti almak için sadece iletişim formunu doldurmanız veya telefon numaralarımızdan bize ulaşamanız
  Tel.05313649397

 • 9.4/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Hassas bitki ve tablolar vardı, hepsine gerekli özeni gösterdiler ve sağlam bir şekilde başka bir şehre ulaştırdılar. Ayrıca ilk iletişime geçtiğimden beri çok ilgili davrandılar. Aynı özeni eşyalara da gösterdikleri için çok memnun kaldım.

  Evden Eve Nakliyat
  Şehirler Arası Nakliyat
  Parça Eşya taşıma

 • Ankara Güneş Nakliyat 0
  9.2/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Tam vaktinde geldiler özenli ve düzenli paketleme yapıldı hızlı güvenli ve tertemiz çalıştılar. Oldukça anlayışlı ve kibar davrandılar. Adem bey ve ekibine çok teşekkür ederim.

  Ankara güneş nakliyat Ankara merkezli olup Ankara içi ve Türkiye`nin tüm illerine taşıma hizmeti yapmaktadır.Firmamız bünyesinde bulundurduğu tecrübeli ve güvenli elemanlarla bizden hizmet alan müşterimizi geri dönüşlerle memnun olduklarını görmekteyiz.Firmamız Türkiye de prestijli ve donanımlı evden eve nakliyat firmaların arasında yer almaya devam ediyor.Kaliteli hizmetten taviz vermeyen bir firmayız.

 • 9.6/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Eşyalarımız paketleme, yükleme, taşıma, yerleştirme en önemlisi montajlamaları çok güzel ve titizdi. Zamanlamaları iki şehir arasında olmasına rağmen oldukça güzeldi hiçbir zorluk yaşamadık. Profesyonel ve sistemli çalışmanızdan dolayı teşekkür eder ve sizleri dostlarımıza gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğimizden şüpheniz olmasın tekrardan çalışan ekip arkadaşlarınıza teşekkür ederim ellerinize sağlık.

  Ankara mir kaya kaliteli düzenli disiplinli sorunsuz hizmet vermeteyiz
  2006 tarihinden bu yana bu sektörde hizmet vermekteyiz çok sayıda tavsiyeli müşterilerimiz bulunmakta dir

 • Vadikent Nakliyat 0
  10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Eşyalarımızı itina ile taşıyan, cam mobilyalarımızı hasarsız bir şekilde ulaştıran Nurettin bey ve ekibine teşekkür ediyorum. Zamanlama, paketleme 5 yıldız…

  Ankara evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetleri. Profesyonel kadro ile Ankara içi ve tüm illere şehirler arası evden eve nakliyat. Ankara ev taşıma, iş yeri taşıma, asansörlü nakliyat.VADİKENT nakliyat Evden Eve Nakliyat Ankara hizmet kalitesi ile taşının. Ankara nakliyat firmamız haftanın 7 günü 24 saat hizmetinizdedir.

 • 10/10Mükemmel
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Hızlı ve güvenilir.

  NEDEN CAN NAKLİYAT
  İnternet adresimizde yer alan birçok materyali görmüşsünüzdür. Bu sebepten dolayı firmamızı tercih etmenizde neden sorusuna akıllara gelebilir.
  CAN nakliyat olarak neden sorusuna yanıt verebileceğimiz pek cevabımız bulunmaktadır.

  * Firmamızı tercih eden müşterilerimizin günün her saatinde en iyi düzeyde hizmet alması ve büyük özveri içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürmesine devam etmesidir.
  * Bir çok taşımacılık alanı içerisinde çalışma faaliyetlerimizi sürdürürken en iyi ekipmanları kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz.
  * Nakliyat hizmeti öncesinde alacağınız hizmet kusursuz geçmesi bakımında ücretsiz olarak ekspertiz hizmeti sunmaktayız.
  * Ulaştırma Bakanlığı tarafından almış olduğumuz K1-K3 yetki belgeleri ile tüm Türkiye geneline şehir içi, şehirler arası taşımacılık hizmeti sağlamaktayız.
  * Firmamızdan alacağınız tüm hizmetler sigorta kapsamı dahilinde yapılmaktadır. Eşya taşınma sonrasında oluşabilecek mağduriyetlerin önüne geçilmiş olması engellenir.
  * Kapalı çelik kasa yeni model taşımacılık araçlarımız ile sigortalı, marangozlu, ambalajlı taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

  Nakliyat hizmetlerinde bir çok taşıma unsurunu göz önünde bulunduran şirketimiz sektörümüzdeki teknolojik çalışmaları aktif olarak takip ederek sizlere daha iyi hizmet sunmayı hedeflemekteyiz. Bu doğrultuda nakliye hizmeti almadan önce tüm teknik unsurları göz ardı ederek, iyi yardımcı ekipmanlarla kaliteli hizmet sunmaktayız.

  CAN NAKLİYAT kurulduğu yıllardan bu yana her zaman kaliteli hizmet verme çabası içerisinde kurulmuş, müşteri memnuniyet odaklı hizmet verme çalışması içersine girmiş bir firmadır. En uygun fiyatlarla kaliteli standartlarda nakliye hizmeti almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 • Evlok Nakliyat 0
  8.8/10Müthiş
  yetki belgesi onaylandıYetki Belgesi Onaylandı
  sigortalı nakliyatSigortalı Nakliyat
  ücretsiz ekspertizÜcretsiz Ekspertiz

  Hizmetler: Yenimahalle evden eve nakliyat, Ankara evden eve nakliyat, şehirler arası nakliyat

  müşteri yorumu

  Eşyaları sağs alim naklettiler, hızlı bir şekilde taşıdılar. Fiyat makul geldi. Fiyat ve Yer konusunda net konuşulması daha iyi bir taşınma sağlayabilir. Genel olarak memnun kaldık. Teşekkür ederiz.

  Ankara Evden Eve Nakliyat-Ankara Evden Eve Taşımacılık

  Ankara Evden Eve Nakliyat şehiriçi şehirlerarası uluslararası evden eve taşıma firmaları taşımacılık hizmetleri ev ofis kurum fabrika nakliye müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmet kalitesiyle uzun yıllar Evlok nakliyat ankara evden eve nakliyat ve şehirler arası taşıma hizmeti sunmaktadır.
  Evden Eve Nakliyat, sektöründe işini bilen uzman kadromuz, tecrübelerimiz iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız kaliteli seviyeli Sorunsuz evdenevenakliye Ev Nakliyesi Hizmeti bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.
  Evlok Nakliyat Yıllardır Evden Eve Taşıma Eşya Taşımacılık sektöründe profesyonel şehiriçi şehirlerarası uluslararası ev taşıma hizmet veren güvenilir ev, ofis, işyeri, fabrika, piyano, fuar taşıma firmaları arasında referanslı müşteri potansiyeli fazla olan soylu lider titiz kaliteli nakliyat Firması’dır çünkü işimizi gerektiği gibi sizlere verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz evden eve taşımacılık hizmeti sunarak yapıyoruz.
  İlden İle Şehiriçi nakliyat Şehirlerarası nakliyat Uluslararası Nakliyat zati eşya ev büro taşımacılığı uygun çözümler! evden eve taşınma, ev, ofis, banka, fabrika, fuar, tekstil, piyano, kasa, kurum, antika obje nakliyesi ve eşya depolama müşterisinin zamanına, haklarına daima saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu mesuliyetini taşır. Müşterisiyle hızlı, devamlı, sağlıklı ilişki kurar.
  Evden Eve Taşımacılık Yurtiçi Yurtdışı Şehiriçi Şehirdışı Uluslararası ülkeden ülkeye kara hava deniz yoluyla evdenevetaşımacılıkhizmetinde evini taşıyan, müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Sürekli şehiriçi, şehirlerarası, uluslararası evden eve nakliyat müşteriler kazanmak, mevcut ev ofis eşyası taşımacılığı hizmeti alan müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterisine sunduğu evden eve taşımacılık hizmetinde tedbirli iş bitiricidir Evlok evden eve nakliyati Seçtiğiniz dolayı teşekür ederiz

Yenimahalle Parça Eşya Taşıma
AltındağÇankayaEtimesgutKeçiörenMamakPursaklarAyaş

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Sıkça Sorulan Sorular

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Hizmetine Neler Dahildir Neler Değildir?

Yenimahalle Evden eve nakliyat formunu doldururken, paketleme seçeneklerini sunuyoruz. Nakliyat firmaları çoğunlukla üç farklı paketleme hizmeti sunuyor.

 1. Tüm kolileleme, paketleme ve montaj demontaj işlerini firmalar yapar.
 2. Siz kolileme işlerini yaparsınız firma mobilya ve beyaz eşyaları paketler montaj demontaj işlerini yapar.
 3. Tüm paketleme montaj demontaj işlerini siz yaparsınız firma sadece taşıma işlerini yapar.

Çoğunlukla bu hizmet çeşitleri tercih edilse bile siz bu hizmetleri dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Dilerseniz evinizi şuan olduğu gibi tüm işlemleri nakliyat firması yaparak yeni evde oturmaya hazır şekilde son bardağına kadar dilediğiniz gibi dolaplara yerleşimini evden eve nakliyat firmanız yapabilir. Bu hizmetleri talep formunda ilgili alanlara istediğiniz hizmetleri yazarak fiyat teklifini istediğiniz hizmete göre alabilirsiniz.

Nakliyat firmaları dilerseniz korniş takma hizmeti, duvar delme içeren montaj işleri ve avize montaj hizmeti verebilirler. Unutmayın bu hizmetler standart hizmet dahilinde değildir. Bu hizmetlerden birini istiyorsanız evden eve nakliyat firmanızdan talep etmelisiniz.

Standart Hizmet Kapsamı Dışındaki Hizmetler

Firma ile anlaşma aşamasında alacağınız hizmetler için net bilgiler alın. Biz sizin sektörde standart hizmet dışında kalan işleri listeledik.

Aşağıdaki hizmetler özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamında değildir.

 • Matkapla duvar delme gerektiren montaj işleri
 • Korniş ve stor perde montaj işleri
 • Sökülen avizelerin yeni evdeki montajı
 • Farklı adresten eşya alma veya eşya bırakma
 • Elektrik, su ve tesisat işleri, klima, kombi, termosifon ve çanak anten demontaj montaj işleri

Aşağıdaki eşya, bitki ve canlıların taşınması özel bir anlaşma olmadığı sürece standart hizmet kapsamı dışındadır:
 • Hayvan, çiçek ve bitkiler
 • Kasa ve piyano taşıma
 • Ev eşyası niteliğinde (odun, kömür) olmayan eşyalar
 • Tehlikeli maddelerin (silah, tüp, gaz vb) taşınması
 • Yağ içeren açılmış şişeler veya paketler

Yenimahalle Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Evet, Türkiye’nin istediğiniz il veya ilçesine şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Unutmayın her nakliyat firması Yenimahalle şehirler arası nakliyat hizmeti vermez. Enakliyat desteği ile en iyi Yenimahalle şehirler arası nakliyat firmasını kolayca seçin.

Ev Taşırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Teklif alarak firmaların fiyat ve müşteri yorumlarını karşılaştırarak firmanın nasıl hizmet verdiğini kolayca inceleyebilirsiniz. Aklınızdaki sorular için Enakliyat müşteri temsilcinizden destek alabilirsiniz.

Yenimahalle şehir içi nakliyat için en az dört günden önce firmanızı taşınma tarihi için bilgilendirin. Yenimahalle şehirler arası evden eve nakliyat için bu süre 2 haftadır ihmal etmeyin.

Taşınmaya karar verdikten sonra nakliyat firmanız ile taşınacak eşyaların resimlerini veya kısa videolarını çekip paylaşmanızı öneriyoruz.

Nakliyat kamyonu bulunduğunuz ve eşyanın taşınacağı evin girişine yanaşabiliyor mu? Site içine girmesi gerekirse site yönetiminden bilgi alabilir veya trafiğe kapalı bir sokakta oturuyorsanız belediyeden ilgili izinleri almayı ihmal etmeyin. Nakliyat kamyonu evin girişine 25 metreden daha uzağa park edecek ise bu mesafeyi mutlaka öğrenip nakliyat firmanız ile yazılı olarak paylaşın.

Telefonda görüşüp anlaştığınız her detayı whatsapp yazışmaları veya kısa sms ile yazılı hale getirin. Bu yapabileceğiniz en iyi evden eve nakliyat sözleşmesidir. Diğer sözleşmelere ihtiyaç kalmayacaktır.

Taşınırken nakliyat sigortası yapmayı ihmal etmeyin. Unutmayın eğer poliçeniz elinizde değilse o taşıma sigortasız olarak gerçekleşiyordur.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Sigortasını Nasıl Alabilirim?

Fiyat teklifleri gelmeye başladığında hangi tekliflerin sigorta dahil olup olmadığını görebilirsiniz. Nakliyat firmanızı seçtikten sonra Bana Özel sayfanızda sigorta al butonunu tıklayarak gerekli bilgileri girdikten sonra taşınma tarihinize yakın sigorta poliçeniz sizinle paylaşılacaktır.

En kapsamlı evden eve nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta... Yükleme, aktarma ve boşaltma aşasındaki riskleri kapsayan ve aracın kaza yapması riski dahil evden eve nakliyat sigortası poliçenizi alın ve rahat taşının.

Enakliyat Yenimahalle Evden Eve Nakliyat İçin Nasıl Kolaylıklar Sunuyor?

Enakliyat taşınma sürecini takip eden taşınma günü müşterilerini arayan tek platformdur.

Evet, Türkiye’de nakliyat sektöründe hizmet veren ve taşınma süreci boyunca müşterileri ile iletişimini devam ettiren tek platform olmaktan gurur duyuyoruz.

Size iyi firmalar seçmek ile yetinmiyoruz. Siz sistemden taşınacağınız firmayı seçtikten sonra müşteri temsilciniz sizi ve nakliyat firmasını arar böylece taşınma gününü, anlaşma detaylarını öğrenerek gerek gördüğü yerlerde müdahalede bulunarak size önerilerini yapar. Böylece siz aklınızdaki tüm sorulara kolayca cevap alabilirsiniz.

Taşınma günü de tekrar her şeyin yolunda olup olmadığını öğrenmek için sizi ararız. En ufak sorunlarda devreye girerek olası problemleri engellemek için çalışırız.

Siz profesyonel bir destek ile rahatça taşınmış olursunuz.

Bunun dışında taşınma sürecinde ihtiyaç duyacağınız birçok kolaylığı yardımcı araçlar sayfamızda inceleyebilirsiniz.

Teklif Veren Yenimahalle Evden Eve Nakliyat Firmasına Güvenebilir Miyim?

Üye aldığımız her bir firma için iki farklı denetim gerçekleştiriyoruz.

İlk denetimde firmanın k yetki belgesi ve araçlarının olup olmadığını sorguluyor. Nakliyat firmalarının paylaştıkları k yetki belgeleri ve kamyon plakaları ile e-devlet üzerinden kontrol ederek geçerlilikleri onaylanıyor.

Bu aşamayı geçemeyen hiçbir firma üye olarak sisteme dahil olamaz.

Bu denetimden geçen firmalar için ikinci bir aşama devreye alınıyor.

Hali hazırda Yenimahalle evden eve nakliyat için çalıştığımız iyi müşteri yorumları ile kendisini kanıtlamış Yenimahalle nakliyat firması üyelerimize yeni bir üye almayı planladığımızı ve bu yeni üyenin sektörde nasıl tanındığı ile ilgili görüşlerini soruyoruz. Bu görüşler ışığında karar verilir.

Daha sonra hizmet alan her müşteri firma hakkında yorum yazma hakkını elde eder. Böylece firmanın nasıl hizmet verdiğini sizde görebilirsiniz. Müşteri yorumları iyi ise ve bilgi paylaşımını yapıp müşteri temsilcinizin tavsiyelerine uyarsanız iyi hizmet almanız çok kolay.

Yenimahalle Evden Eve Nakliyat İçin Neden Enakliyat'ı Kullanmalısın?

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Kaliteli Nakliyat Hizmeti

Yorum ve reytingler ile sürekli denetlenen ve müşteri memnuniyeti çok yüksek olan firmalardan kaliteli nakliyat hizmeti alırsınız.

Hızlı Teklif

Hızlı Teklif Alma ve Rezervasyon

Birçok nakliyat firmasından hızlıca fiyat teklifleri alırsınız. Teklifleri karşılaştırır ve istediğiniz nakliyat firmasından rezervasyon yapabilirsiniz.

Kolay İletişim

Kolay İletişim ve Profesyonel Destek

Teklif veren firmalar arasından istediğiniz ile iletişime geçip soru sorabilirsiniz. Süreç boyunca Enakliyat desteği ile rahat bir taşınma gerçekleştirirsiniz.

evden eve nakliyat sigortası

En Kapsamlı Nakliyat Sigortası İle Yenimahalle Evden Eve Nakliyatta Risk Almadan Taşının

Evden eve nakliyat sektöründeki en kapsamlı nakliyat sigortası sadece Enakliyat’ta...

Sadece kamyonun kaza yapması durumunu değil, eşya yükleme, aktarma ve boşaltma aşamasındaki riskleri kapsayan gerçek evden eve nakliyat sigortası ile evinizi rahat taşıyın.

Hemen Fiyat Teklifleri Al
kredi kartı ile ödeme

Taksitli Ödeme İle Bütçenizi Sarsmadan Evden Eve Nakliyat Hizmeti Alın

Evden eve nakliyat firmanı seç ödemeyi dilediğin kredi kartı ile tek çekim veya taksit seçeneklerini kullanarak yap.

Hemen Fiyat Teklifleri Al

Enakliyat’ın Sunduğu Avantaj ve Kolaylıklar İle Daha Rahat Taşın

Profesyonel destek, nakliyat sigortası ve kredi kartı ile ödeme gibi nakliyat firmalarında bulamayacağınız seçeneklerin yanında ev taşıma sürecinde ihtiyaç duyacağınız kira sözleşmesi dahil her araç sadece Enakliyat’ta...

nakliyat sigortası online ödeme
Enakliyat desteği asansörlü nakliyat
kira sözleşmesi yardımcı araçlar
Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın
desteğimizle yanınızdayız

Desteğimizle Yanınızdayız

Desteğe ihtiyaç duyduğunuzda, cevap aradığınız bir soru olduğunda, önerileriniz yada sadece merhaba demek için iletişim kanalları ile destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz yardım için her zaman yanınızdayız. Bizi ekibin bir üyesi olarak bilin, bir telefon, whatsapp veya e-posta kadar yakınınızdayız.

Birçok Yenimahalle Nakliyat Firmasından Hızlıca Teklifler Alın

Hemen Fiyat Teklifleri Al
 • Ücretsiz
 • 2 dakikada teklifler alın