Evden Eve Nakliyat

Fiyat Teklifi Al

Parça Eşya Taşıma

Fiyat Teklifi Al

Ofis Taşımacılığı

Fiyat Teklifi Al
En iyi 17 Ankara Evden Eve Nakliyat Firması

En iyi 17 Ankara Evden Eve Nakliyat Firması


Ankara'da iyi hizmet veren evden eve nakliyat firması mı arıyorsun?

Şu anda aradığın her şeyi burada bulacaksın.Dünya çapında müşteri deneyimi ölçme yöntemi olarak bilinen net promorter skor’a göre en iyi 17 Ankara evden eve nakliyat firmasını ve aldıkları puanları sizler için sıraladık.

Net promorter skor (NPS), hesaplaması için nakliyat firmasından hizmet alan herkese aldığı hizmet için yorum yapması ve 1 ile 10 arasında bir puan vermesini istiyoruz. Her müşteri nakliyat firmasına 5 farklı soru başlığında 1 ile 10 arasında bir puan veriyor. Sorduğumuz beş soru ise şöyle:

1- Paketleme hizmeti
2- Yükümlülükler ve iletişim
3- Taşıma zamanlaması
4- Çalışanların performansı
5- Fiyat fayda dengesi

Bu beş soruya verilen puanlar üzerinden her nakliyat firması müşteri yorum ve reytingleri oluşur ve bu puanlar üzerinden firmanın NPS’si hesaplanır.

Ankara Evden Eve Nakliyat İçin Hemen Fiyat Teklfileri Alın


Ankara evden eve nakliyat fiyat teklifi al1- Ankara Yücel Evden Eve Nakliyat 9,3/10

Mustafa özhan
Mükemmel 9.7 - İSTANBUL - ANKARA

10 Mayıs 2018 İstanbul Beylikdüzü - Ankara arası ev eşyası taşıma yapıldı. Çalışanlar çok iyiydi. Paketleme ve montaj işleri güzel yapıldı. Memnun kaldım.

2- Ankara Yeniçağ Evden Eve Nakliyat 8,9/10

Hakan Şevik
Mükemmel 10 - ANKARA - İZMİR

Ankara Yeniçağ Nakliyat firmasını iyiki seçmişiz. Çok başarılılar. Ankara'dan İzmir'e taşındık mükemmel bir hizmetle karşılaştık. Çok memnun kaldık ,herkese tavsiye ediyoruz. Teşekkürler

3- Ankara Uzmanlar Evden Eve Nakliyat 8,8/10

Nuh Vural
Müthiş 8.5 - ORDU - ANKARA

2 Mayıs'ta Ordu'dan Ankara'ya taşındım. Firma ve çalışanlarından oldukça memnun kaldım. Daha önceki olumlu yorumlarda ismi geçen Dursun, İlhami ve İbrahim beye tekrar teşekkür ederim. Hani derler ya MAHŞERİN 3 ATLISI!. Aynen öyle. Başkaca taşıma işim olsa yine Dursun beyin firmasını tercih ederim.

4- Ankara Huzur Evden Eve Nakliyat 8,5/10

Yunus Emre Aykaç
Mükemmel 10 - KONYA - ANKARA

Konya'dan Ankara'ya eşyalarımı taşımak için anlaştık. En uygun fiyat teklifini veren firmaydı. Yorumlara bakarak kabul ettim iyi ki de etmişim. Harika zamanlama harika işçilik ve süper iletişim, tam saatinde geldiler ve hızlıydılar. Ayrıca Enakliyat'a da sonsuz teşekkürler her şeyini en ayrıntısına kadar arayıp takip ettiler. Şiddetle tavsiye ederim herkese.

5- Ankara Güneş Evden Eve Nakliyat 8,4/10

Barış blir
Mükemmel 10 - ÇANKAYA - ÇANKAYA

Şu güne kadar sektörde isim yapmış firmalar dahil, pek çok taşıma yaşadım, ev taşıma denilen travmatik sürecin insanı nasıl yıprattığına ilk elden defalarca şahit oldum. Enakliyat üzerinden anlaştığım Güneş taşıma, şimdiye kadarki en pozitif taşınma deneyimi oldu. Hem fiyat olarak, hem zamanında gelip verimli ve hızlı bir paketleme ile özenli çalışmaları, eşyayı taşırken ehemmiyet vermeleri, düzgün ve samimi iletişimleri bu süreci yaşayan herkese tavsiye edebileceğim bir firma olduklarını gösterdi. Taşındıktan sonra etrafı temiz ve tertipli bırakmaları, aynı tertibi kendi araçlarında iş bittikten sonra bile göstermeleri, günümüzde ne yazık ki çok rastlanmayan olumlu özellikler. Güneş nakliyat Adem ve Necmettin beylere teşekkür ediyorum, hızlı ve sorunsuz evimizi taşıdılar.

6- Ankara Tekin Evden Eve Nakliyat 9,5/10

Mustafa Yıldırım
Mükemmel 10 - ANKARA - AMASYA

Şehirler arası nakliyat yaptırdım, profesyonelce gelen ekip hemen iş paylaşımı yaparak vakit kaybına uğratmadan hallettiler, dedikleri sürede ulaştı eşyalarım.
İletişim halinde ilerleyen, her zaman bilgi sahibi olacağınız olan bir nakliyat firması.
Teşekkür ediyorum Yıldırım Bey ve ekibine.

7- Ankara Şahinler Evden Eve Nakliyat 9,1/10

Ahmad ELTURK
Mükemmel 9 - SAKARYA - ANKARA

Evi biz öncede paketlerin, kolilere koyduk eşyaları.
Arkadaşlar geldi sabah 7:30'da şoför + 2 eleman ve taşımaya başladılar.
Yatak odası söküldü ve 4.kattan arabaya 4 saat içinde her şeyi bitirdiler.
Adapazarı'ndan Ankara'ya 5 saatte geldiler, eşya indirildi,montajları yapıldı ve arabadan zemin kata 1.5 saatte her şeyi bitirdiler.
Paketleme ve eşyaları koruma konusunda biraz zayıflık var.
Anlaştığımız para, zamanlama ve davranışları için numarasını kaydettim, sonra işim olursa ve iyi fiyat verirse kesin anlaşırım.

8- Ankara Kılıçaslan Evden Eve Nakliyat 8,5/10

Yaren can
Mükemmel 10 - SİNCAN - ALTINDAĞ

Üç yıl önce evimi taşımıştı, şimdi tekrar karşılaştık, sağ olsunlar çok iyilerdi!
Güvenilir firma Ankara Kılıçarslan Nakliyat

9- Ankara Ertuğrul Nakliyat 9,6/10

Bayram BAŞER
Mükemmel 9.7 - ANKARA - KIRIKKALE

Ertuğrul Nakliyat sorumlusu Sadık Bey'e ve ekibine çok teşekkür ederiz. Evden eve taşınma işimizi güzel bir şekilde gerçekleştirdiler. Personelin dasvranışları çok iyi ben mesleğim gereği defalarca taşındım, bu kadar iyi bir firma daha önce bize denk gelmedi. Ev taşıyacaklara kesinlikle tavsiye ediyorum. Sadece bir kaç parça cam mutfak esyası ve akülü arabının direksıyonu kırılmış. Bunların dışında her şey mükemmeldi.

10- Anakra Evlok Evden Eve Nakliyat 8,5/10

Hakan güngör
Müthiş 8.6 - YENİMAHALLE - YENİMAHALLE

Çalışanları güler yüzlü insanlar. Eşyalar çizilmesin, kırılmasın diye ellerinden geleni yapıyorlar. Ufak tefek sıkıntılar illaki oluyor. Olmaması anormal olur zannedersem. 2. eve gelince belli ki çalışanlarda yorulmuşlardı. Bana eşyaların yeni olduğu ve çok zarar görmemesi için asansörü çağırmamızın daha iyi olacağını ifade ettiler. Ekstra ona da ücret verdim. Anlamadığım asansör taşımacıların işine gelmesine rağmen ekstra ücreti benim ödemem :)) bir tane koltuğumuzun ayakları başka bir ayakla değişmiş. Koltuk biraz daha yere yakınlaştı. Ayakları getirirlerse değiştireceğiz ama gelmezse de koltuk böyle de hoşumuza gitti.
En son ayrılırlarken içlerinden ağzı iyi af yapan genç arkadaş "bahşişimiz bol olsun" deyince el mahkum hiç istemeseniz de bir miktar bahşiş çıkarıyorsunuz.
Sonuç olarak ev taşımak zor, sıkıntılı bir iş. Evlok çalışanları iyi niyetli ve temiz yüzlü insanlar. Fiyat olarak da uygun.

11- Anrkara Gülüm Evden Eve Nakliyat 8,3/10

Emine yıldırım
Mükemmel 10 - GÖLBAŞI - MAMAK

Fiyatı en uygun teklif eden firma oldukları için biraz çekinerek anlaşmıştım. Ama söyledikleri zamanda gelip gayet titiz bir şekilde paketleme yaptılar. Yetiştiremediğimiz işlerde bize yardımcı oldular. Daha önceki taşınmalarımızın eşyalara çok fazla zararı olmuştu rica ettik onları bile tamir ettiler. İşlerini içten bir şekilde yapıp aile dostumuzla ev taşımıyor muşuz gibi hissettirdiler. Hepsine çok çok teşekkür ederim. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

12- Ankara Güney Evden eve nakliyat 9,2/10

Onur Üstünel
Mükemmel 9.4 - ANKARA - İZMİR

Geçtiğimiz hafta taşındım. İyi geçti, eşyalarda hiçbir hasar veya eksik olmadı. Zamanlama yönünden ciddi bir sıkıntı olmadı. Teşekkürler.

13- Ankara Irmali Nakliyat 8,6/10

Yılmaz budak
Mükemmel 9.1 - ANKARA - NİĞDE

Nakliye işleminin başından sonuna kadar hiçbir olumsuzluk yaşamadım. Titiz fakat yavaş çalışıyorlar, taşınma sürecinde küçük eşyaların toplanması ve söküp takma işlemlerinde ben çokça yardımcı oldum. Bu sayede iş daha çabuk bitti. Fiyatına baktığımda beni tatmin eden bir sonuç var diyebilirim. Firma ile iletişim ve taşınma sürecindeki yaklaşım sıcak ve samimi idi tavsiye ederim.

14- Ankara Koç Evden Eve Nakliyat 9,8/10

Abdullah barutcu
Mükemmel 9.6 - BURSA - ANKARA

Sağ olsun gelen 3 arkadaş gayet titiz bir şekilde paketleme ve taşıma işini hızlı bir şekilde tamamladılar, fakat indirme işlemine dahil olan 2 kişiden bir tanesinin malzemeleri özensiz taşıması hoşuma gitmedi. Firma genel olarak gayet ilgili ve alakalı şüphe duymadan çalışılacak, fiyatları uygun. İlk gelen 3 arkadaşa özellikle teşekkür ederim, saygılar.

15- Ankara Şafak Evden Eve Nakliyat 10/10

Zeynep Alkaç
Mükemmel 10 - İSTANBUL - KIRIKKALE

Öncelikle çok şükür bir taşınma işi bu kadar sıkıntısız ve rahat halledilmezdi ama oldu. Hayatımda ilk kez ev taşıyorum ama çevremde nakliye şirketleri ile ilgili o kadar çok kötü deneyimler duydum ki daha başlamadan gözüm korkmuştu. Fakat herhalde benim en büyük şansım Şafak Nakliyat ve sahibi Bülent Bey ile karşılaşmak oldu. Gerçekten bu kadar işine saygı duyan ve profesyonel çalışan insanlarla karşılaşmak beni çok ama çok rahatlattı. Tam söz verdikleri saatte geldiler eşyaları çok güzel paketleyip yerleştirdiler ve tam söylenen gün ve saatte teslim ettiler. Ben biraz obsesif bir insanım ve kanepelerim açık renk bu hassasiyetimi belirtince kanepelerimi öyle güzel paketlediler ki bu beni ekstra mutlu etti. Eşyalar monte edilirken de aynı hassasiyet devam etti hep liyakat önemli dediğimiz bu dönemde sizin gibi işine önem veren liyakat sahibi bir insanla karşılaşmak eşim ve beni çok mutlu etti. Bülent Bey umarım bu yorumu okursunuz size bir kez de buradan teşekkür ederim, bir daha ki taşınmada da sizi mutlaka arayacağım ve gösterdiğiniz hassasiyet ve çabanız için ekibinize de ayrıca teşekkür ederim.

16- Ankara Soykanlar Evden Eve Nakliyat 10/10

HAKAN K.
Mükemmel 10 - İZMİR - ANKARA

Arkadaşların eline, koluna sağlık; işlerini çok iyi yaptılar; zamanlamaları harika; tam bir profesyoneller; efendi, saygılı ve temiz insanlar; paketleme, taşıma vb. işlemler 10 numara; hiç düşünmeden irtibat kurabilirsiniz; bu yazıyı okuyorlarsa hepsine selamlar.

17- Ankara Mertrotrans Nakliyat10/10

Düriye Ak
Mükemmel 10 - İZMİR - ANKARA

Metrotrans nakliyat firmasıyla anlaştım. İstediğimiz gün, dediğimiz saat taşımaya geldiler ve elemanları profesyonel bir şekilde eşyaların ambalajını yapıp yüklediler. Diğer evimizde aynı şekilde yerleştirip mobilyaların montesini, demontesini güzel bir şekilde yaptılar. Öncelikle firma sahibi Ersin Bey’e ve çalışan elemanlara çok teşekkürler. Bu firmayı tavsiye ederim.


Hemen Fiyat Teklifileri Alın

Hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen internetin evden eve nakliyat sektörü içinde vazgeçilmez olmaya başladı. Özellikle nakliyat firmalarının müşteri yorumlarına başka bir mecradan ulaşmak imkansızken. Nakliyat firmalarının profillerini ve aldıkları puanları inceleyerek nasıl hizmet verdiklerini görebilirsiniz.

Eski yöntemleri hala kullananları da görmüyor değiliz. Ankara evden eve nakliyat ihtiyacı için hemen eş dost ve akrabadan bir nakliyeci tavsiyesi isteyenler var. Bu yöntem artık çağın gerisinde kaldı. Enakliyat.com.tr de binlerce müşteri yorumu ve müşteri tavsiyesi mevcut. Yakınlarınızın sizin için tavsiye edecekleri nakliyat firmaları yakınlarınıza iyi hizmet vermiş olabilirler ama bu sizin iyi hizmet alacağınızın garantisi değildir. Çünkü sadece bir adet yada birkaç adet tavsiye ile nakliyeciye ulaştınız. Bu yöntem kesinlikle yeterli bilgiyi vermez.

Enakliyat.com.tr de hizmet puanı düşük olan evden eve nakliyat firmaları bile müşterilerin %40’ına iyi hizmet veriyor. Eğer tanıdıklarınız %40’lık kesim içinde yer alıyorsa geriye kalan %60 fazlasıyla endişe veriyor olmalı. Bunu hiç düşündünüz mü? Enakliyat müşteri memnuniyet oranı şuan %92 seviyelerinde geriye çok daha az bir kesim olan %8 kalıyor. Siz hangi yöntemi seçerdiniz?

Sizin için daha çok müşteri deneyimi lazım. Bunun için Enkaliyatın 7 yıllık tecrübesine güvenebilirsiniz. 7 yıllık hizmet hayatımızda 120.000 den fazla evden eve nakliyat hizmeti isteyen müşterilerimize hizmet verdik. Şuan inceleyebileceğiniz 28.000 den fazla müşteri yorumu mevcut.

Daha fazla müşteri deneyimi okumak isterseniz sizi evden eve nakliyat firmaları sayfamıza davet ediyorum. Biraz vakit ayırarak müşteri yorumlarını okumanızı öneriyoruz. Taşınan insanlar hangi konularda problemler yaşıyor önerileri neler bunları taşınan insanlardan dinlemek size epey bilgi verecektir.

Sizler için Hazırladığımız En İyi 17 Ankara Evden Eve Nakliyat Firmalarını nasıl sıraladık hangi kretierleri kullandık bu konulara değinmeden önce NPS (Net Promorter Scor) nedir bunu kısaca açıklamak istiyorum.

NPS: Kısaca açıklamak gerekirse müşteri deneyimlerini ölçer. İşin büyümesini öngörür. Müşteriler markınızı ve ürününüzü beğeniyorlar mı? Arkadaşlarına tavsiye ediyorlar mı? Soruların cevabını veren bir ölçümleme yöntemidir. Basit bir örnek vermek gerekirse; 1’den 10'a kadar, 1 puan çok kötü, 10 puan mükemmel hizmeti temsil ediyor. Vereceğiniz bu puan aldığınız hizmeti bir arkadaşınıza tavsiye edip etmeyeceğinizi ölçümler.

Artık NPS tüm iş dünyasında müşteri deneyimini ölçme için temel hesaplama aracı olarak kullanılıyor. Daha detaylı bilgi almak istiyorsanız. En İyi Evden Eve Nakliyat Firması sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

En iyi 17 Ankara evden eve nakliyat firmaları sıralamasını yaparken de NPS puanlarına baktık. En yüksek puanı alan Ankara evden eve nakliyat firmasını birinci sıralamaya koyarak 17 adet nakliye firmasını sizler için sıraladık. NPS Müşteri Deneyimi için müşterilerimize 5 adet soru sorduk. 1 en düşük puan olmak üzere 1 ile 10 arasında puan vermelerini istedik.

Evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin büyük bir kısmı puanlama sistemine katıldılar. 120.000 den fazla hizmet alan arasından 30.000 e yakın müşteri değerlendirmesi ile elimizde büyük bir müşteri deneyimi datası oluştu.

enakliyat rakamlar

Oluşan bu dataları sizler için sadece Ankara içi evden eve nakliyat hizmeti isteyen yada Ankara şehirler arası nakliyat hizmeti almak isteyenlere en doğru bilgiyi sunmak için Ankara evden eve nakliyat firmalarının aldığı NPS puanlarını filtreledik ve sizlere sunmaktan büyük bir sevinç duyuyoruz.

30.000 değerlendirme üzerinden Enakliyat kendi müşteri memnuniyet oranını da elde etti. Puanlama ve yorum yazan müşterilerimizin %92,5 i Enakliyat’tan almış olduğu hizmeti beğenmiş ve hizmet alan müşterilerimiz için yaptığımız ankette ise %75’nin Enakliyatı eş, dost ve tanıdıklarına tavsiye edeceklerini belirtmişlerdir.

Enakliyat.com.tr nin bu kadar yüksek memnuniyet oranına nasıl sahip olduğunu müşterilerin Enakliyat markasını nasıl bu kadar benimsediklerine kısaca değinmek istiyorum. Çünkü listelediğimiz Ankara evden eve nakliyat firmalarından daha iyi hizmet almak için bu detayı bilmeniz gerekiyor.

Enakliyat.com.tr’ den hizmet aldığınız zaman aldığınız hizmeti değerlendirebilir ve nakliyeci profiline yorum bırakabilirsiniz. İşte elinize geçen en büyük güç tam olarak budur. Ankara evden eve nakliyat firması size hizmet verirken aklında her zaman sizin onun için yazacağınız yorum vardır. İyi bir yorum almak için çaba harcayacaktır. Ayrıca memnun kalmadığınızda hemen yorum yazacağınızı bilir. Maalesef memnun kalan her müşterimiz yorum yazmıyor.

Ayrıca Enakliyat’ın daha iyi hizmet verebilmek için geliştirdiği iş politikaları mevcut. Nakliyecilerimizin bu iş politikalarının doğrultusunda hizmet vermesini istemekteyiz. En tipik iş politikamız iş değişmedikçe fiya değişmez politikamız dır. Üye nakliye firmalarımız yapılacak ek iş olmadığı sürece fiyat arttıramazlar.

Enakliyat müşteri hizmetleri taşınma sürecinde sizi her konuda bilgilendirmektedir. Videolar yazılar ve gönderidğimiz maillerle sizin daha planlı taşınmanızı istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz.

Ayrıca Enakliyat müşteri hizmetleri desteğini de her zaman yanınızda bulacaksınız.

Peki! En iyi Ankara evden eve nakliyat firmalarını buldunuz. Nasıl iletişime geçeceksiniz taşınma planlaması nasıl olacak nelere dikkat etmelisiniz?

Gelelim sorunuz cevabına tek bir yerde en iyi nakliyat firmalarını görmek istiyorsanız ve taşınmanızda size yardımcı olacak tavsiyeler öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Neler yapmanız gerektiğini size adım adım anlatacağım.

1- Fiyat teklifi al butonuna tıklayın evden eve nakliyat forum’ unu doldurun ve bir taşıma ihalesi başlatın. En iyi ankara evden eve nakliyat firmaları size kolaylıkla ulaşacak teklifler vereceklerdir. Enakliyat.com.tr size en iyi sonuçları göstermek için oluşturulmuş en iyi ankara evden eve nakliyat platformudur.

fiyat teklifi al sayfası  

2- Açmış olduğunuz taşınma talebine gelecek teklifleri değerlendirin. Teklif veren firmaların müşteri yorumlarını okuyun. Müşteri yorumları size firmanın hizmet geçmişi hakkında bilgi verecektir. Beğenmediğiniz yorumlar için nakliyeci firmaya yorumlar hakkında sorular sorabilirsiniz.

Yeniçağ müşteri yorumları

3- Müşteri yorumlarını okuduysanız artık nakliyecilerle görüşmeler yapmaya başlayabilrisiniz. Nakliyecilerle görüşmeler yapmak için Bana özel sayfanızda iletişime geç butonlarını kullanabilirsiniz. Nakliyeci anında sizi arayacaktır.Görüşmelerde aklınıza takılan bütün soruları sorun. Enakliyat müşteri hizmetlerini de arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. 0216 498 8337 nolu müşteri hizmetleri numaramızdan taşınmanız ile ilgili bilgi alabilir, sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz. Görüşmelerinizi whatsapp gibi mesajlaşma programlarından yapmanız yaptığınız görüşmeleri kayıt altına almış olur ki biz aslında bu yöntemi tavsiye ediyoruz.

Mesajlaşmayı eşya resimlerinizi nakliye firması yetkilisine göndererek başlatabilirsiniz. Firma yetkilisi vermiş olduğunuz detayları inceler ve ne kadar büyüklükte bir araç göndereceğine karar verir. Ayrıca anlaşacağınız bütün detayları yazışmalarda olması tavsiye edilir. Örnek görsel deki gibi bütün detayları paylaştığınız zaman taşınma günü nakliyeci ile aranızda bu detayları bize söylememiştiniz gibi gereksiz bir tartışma ve gerilim olmayacaktır.

Bilgi paylaşımı

Yazışmalarda gördüğünüz gibi Müşterimiz bütün detayları tek tek paylaşmış. Mesaj o kadar uzun ki buradan tamamını maalesef paylaşamadım. Bir kısmını sizlerle paylaşıyorum. Eğer Nakliye firması bu mesajlaşma sürecini başlatmıyorsa siz başlatın.

Nakliyeci açısından da büyük bir kolaylık masa başında expertiz yapmadan taşınacak eşyaları inceleyip araç boyutu eleman sayısı ve paketleme malzemelerini belirleyebilir.

Google maps’ ten evinizin bulunduğu sokağın görsellerini de paylaşabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz sokak kamyonlar için uygun değilse kamyon bulunduğunuz sokağa giremiyorsa bu durumu belirtmek gerekir. Bu durumu en iyi google maps ile belirtebiliriz.

Ankara Çankaya Ballıbaba sokak

Görselde çankayada bir sokak görülüyor evlerin önü araç park yerleri mevcut ama sokak dar ve 10 teker nakliye kamyonu’nun sokağa girememe ihtimali mevcut. Çankaya evden eve nakliyat firmaları bu detaydan mutlaka haberdar olmaları gerekir.

Çoğu zaman bu detaylar telefon ile paylaşıldığından taşınma günü ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Kolayca google’dan sokağınızı bulup resmini nakliyeci firma ile paylaşabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Evden eve nakliyat nasıl yönetilir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4- Taşınma gününden bir gün önce gerekli izinleri alın. Site yöneticinizden veya bina yöneticinizden gerekli izinleri alabilirsiniz. Site içi kurallar varsa pazar günü taşınma yapılmaz yada site içerisine kamyon giremez gibi kurallar... Anlaştığınız nakliyeci yetkilisine bilgi verebilirsiniz. Kamyon cadde üzerinde park yapacaksa yolun kapanması için belediyeden izin almanız gerekebilir.

5- Taşınmanız ile ilgili sorularınız için enakliyat müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Ankara evden eve nakliyat tavsiyelerimizin tamamını adım adım uyguladıysanız biz herhangi bir sorunla karşılaşmayacağınızı öngörüyoruz. Öngöremediğimiz sorunlar için Enakliyat müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Enakliyat ekibi sorunun çözümünde size yardımcı olacaktır.

6- Almış olduğunuz hizmeti değerlendirmeyi unutmayın. Enakliyat.com.tr taşınma süreciniz bittikten sonra bana özel sayfanızda yorum yaz butonunu göreceksiniz.

İşte o butona tıklayın ve yorum yazın nakliyeci vereceğiniz puanı ve yazacağınız yorumu sabırsızlıkla beklemektedir.

Ankara evden eve nakliyat firmasının profil kısmında yayınlanacak olan bu yorum nakliyeci için aldığınız hizmet karşılığında verdiğiniz ücretten daha değerlidir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Tavsiyeleri

Ankara Türkiye'nin ikinci en büyük ildir ve Türkiye'nin başkentidir. Nüfusunun 5.500.000 kadar dayanması evdene ve nakliyat hizmetininde oldukça fazla ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur.

Eğer herhangi bir sebeple Ankara evden eve nakliyat hizmeti almaya karar vermişseniz bilmeniz gerekenler olabilir. Yazının üst kısmında ankara için en iyi nakliyeci firmalarımızı sıraladık. Nakliyeci firma aramanıza gerek yok. Anlaşacağınız nakliyeci ile taşınmanızı nasıl planlayacağınızı da açıkladık. Ayrıca taşınmanızı daha da kolaylaştıracak bazı detaylar ile ilgili tavsiyelerimiz var.

Ankara evden eve nakliyat tavsiyelerini sizler için tek tek sıralarık yazıyı okumaya devam :)

1- Taşınacağınız yeni eviniz yüksek bir kat ise nakliye işleminin daha kolay olabilmesi için modüler asansör kurulmasını isteyebilirsiniz. Bu hizmeti Ankara asansörlü evden eve nakliyat firmalarından alabilirsiniz. Binanızın çevresi asansör hizmeti almak için uygun olması gerekir.

Ankara Asansörlü Taşımacılık

2- Yeni evinize daha az eşya götürün. Kullanmayacağınız eşyalarınızı yeni evinize götürmek yerine satabilir, komşularınıza veya ihtiyaç sahiplerine verebilirsiniz. Daha az eşya götürmek taşıma maliyetini düşürecektir. Eğer Kullanmadığınız eşyalarınızı satabileceğiniz birilerini bulabilirseniz taşıma bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Kullanmadığınız eşyaları letgo gibi ikinci el ürün satışının yapıldığı site ve uygulamaları kullanabilirsiniz. Aman spotçular son seçenek olarak bir kenarda durabilir.

3- Hizmet alacağınız nakliye firmasının hangi il ve ilçede hizmet verdiği önemli olabilir. İstanbuldan ankaraya evden eve nakliyat hizmeti alacaksanız daha uygun fiyatlar için Ankara evden eve nakliyat firmalarından hizmet alabilirsiniz.

Ankara evden eve nakliyat fiyatları istanbula göre daha uygun olabilir. Bunun sebebi ise ankara firması istanbulda yükünü indirdikten sonra İstanbul'da beklemek istemez. Ankara’ya ne kadar kısa sürede ulaşırsa o kadar kârda olacaktır. İstanbul'da geçirdiği her gün nakliyeci için fazladan gider demektir. Bu durum İstanbul ankara arası taşıma yapacaklar için iyi bir fırsat demektir. Bu fırsatı Enkaliyat’ta ihale başlatırken oluşturabilirsiniz. Bana dönüş kamyonlarını yönlendir seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

4- Eğer Kolileme işlemini siz yapacaksanız Enakliyat.com.tr nin youtube kanalına ziyaret ederek profesyonel pakeleme nasıl yapılır kolileme işlemlerinin püf noktalarını öğrenebilirsiniz. Kolileme işlemleri evden eve nakliyat sürecinin en önemli ve en hassas olanıdır. Yemek takımlarınız, çatal kaşık takımlarının, bardak ve kadehlerin kırılmadan taşınması için profesyonelce paketlenmesi önemlidir. Enakliyat youtube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Ankara Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ankara evden eve nakliyat fiyatları hakkında gerçekçi ve detaylı bilgi almanın birden çok yöntemi var ama siz zahmete girmeden merakınızı gidermek istiyorum. Ankara evden eve nakliyat fiyatları sayfamızı ziyaret ederek sizin taşınma tipinize en yakın ihaleye bakarak taşınma fiyatlarını öğrenebilirsiniz. İlgili görselde müşterimiz Ankara İzmir arası 2+1 ev eşyası taşımasını 2000 TL ye yapmış görünüyor.

Ankara İstanbul nakliyat

Diğer bir yöntem ise yine sizler için hazırladığımız evden eve nakliyat fiyat hesaplama aracımızdır buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu yöntemde ise görseldeki gördüğünüz alanları doldurarak fiyat hesaplaması yapabiliyorsunuz.

Enakliyat fiyat hesaplama

Hesaplama işlemi mesafe, evin oda sayısı, bulunduğunuz kat sayısı, yeni evinizin kaçıncı katta olduğu ve asansörü olup olmadığına göre bir hesaplama yapılarak fiyat oluşturulmaktadır. Minimum ve maximum fiyatlar ortalama bir evden eve nakliyat hizmeti için hesaplanır.

Ankara evden eve nakliyat firmalarından teklif almadan önce ortalama teklifleri yukarıdaki hesaplama araçlarımızdan hesaplama yaparak öğrenebilirsiniz.

Düşük fiyatlara itibar etmeyin!!!

Alacağınız düşük fiyat tekliflerini değerlendirmenizi tavsiye etmeyiz. Ortalama tekliflerin altındaki teklifler büyük risk barındırır. Şunu belirtmeliyim ki evdene ve nakliyat sektörü yüksek derecede bir rekabet içerir. Bu yoğun rekabet bazen evini taşımak isteyenler için olumlu gözükse de beraberinde çeşitli sorunları da getirmektedir.

Fiyat teklifi aldığınız nakliyeciler ile görüşmeye başladığınız zaman bu rekabeti hissedeceksiniz. Müşteri kaçırmamak için yapmayacağı sözler verebilirler. Nakliye fiyatlarını da maliyetinin altına çeken nakliyeciler de olacaktır. Bu durum size cazibeli gelebilir. Fiyat düşük ve vaatleri tatmin edici peki taşıma günü nasıl geçecek bunu hiç düşündünüz mü? Vaatler yerine gelecek mi? Fiyat sabit kalacak mı?

Ben size olabilecek senaryoları yazayım.

1. Senaryo; Evden eve nakliyat firması anlaştığınız saatte kapınızda olur. Sizinle çok muhabbet etmeden hemen işe koyulabilir. Eşyalar paketlenir herşey yolunda gibi gözükür. Eşyaların bir kısmı nakliye kamyonuna yüklemesinden sonra kalan eşyalar için yeniden bir pazarlık ortamı oluşturulur. Nakliyeci muhtemelen bu eşyalar bu fiyata yapılmaz yada eşyalarınız yeni bu fiyata olmaz deyip anlaştığınız fiyatı ortalama fiyattan daha yukarısına çekebilir. Nakliyecide ki özgüvenin kaynağı şu ki eşyalarınızın bir kısmı nakliye kamyonunda kalan diğer eşyalarınızda paketli bir şekilde evde. Ya Nakliyecinin istediği ücreti vereceksiniz ki arkasından başka istekleri de olabilir. Ya da Eşyalarımı indirin ben bu şartları kabul etmiyorum diyeceksiniz.

İşin en magic tarafıda tam olarak burada nakliyecinin hilesini tam olarak bu aşamada göreceksiniz. Nakliye firması yetkilisi size kabul edemeyeceğiniz başka bir öneride bulunacaktır. Eşyaları tekrar araçtan indirmemizi istiyorsan bize 1500 TL öde indirelim gidelim diyecektir.

Bu durumda kaldığınızda artık nakliyecinin ağına düşmüş oluyorsunuz. her iki seçenekte birbirinden kötü fiyat arttı bütçenizi bu duruma hazırlıklı değilse sinirleriniz baya yıpranacaktır. Asla ama asla tavsiye edilmez.

2. Senaryo; Bu Senaryo ilk senaryoya göre sinir yıpratma şiddeti bakımından daha düşük seviyede kalıyor. Diyelim ki 10 adet nakliyeciden fiyat teklifi aldınız ve gelen teklifler ortalama 2500 TL civarında. 2000 TL Teklif veren bir firma size cazip bir teklif sunmuş gibi görünebilir. Eğer fiyatı düşük olanı seçerseniz Nakliyeci bu fiyata yapamayacağından taşınma günü size küçük sürprizler yapabilir. Bu işin KDV si vardı onu da ödemeniz gerekecek diyebilir. Bu durum biraz canınızı sıkacaktır ama bir taraftanda normal karşılamak zorunda kalacaksınız. Çünkü KDV devletin aldığı bir vergi nakliyeci ile bir alakası yok. Her ürün ve hizmetin KDV'si vardır.

Toplam tutar 2360 TL ye çıktı. Yani ortalama teklife yakın bir teklif. Toplam para ödendikten sonra nakliyeci çeşitli bahanelerle faturayı sonradan kesip size ulaştıracağını belirtir. siz bu güveni bir şekilde verir. Ama taşınmanın üzerinden haftalar geçer nakliyeci firmadan bir fatura size ulaşmaz. Böylelikle nakliyeci fatura kesmeden de sizden istediği rakamın almış olur.

Her İki senaryoda da fiyat arttı ve sizin sinirleirniz harap oldu. Üstelik sizi kandırmaya çalışan nakliyeciler evden eve nakliyat hizmetini de üstünkörü yapmaktadırlar. Sizin temenniniz eşyalarınızda bir hasar oluşmaması olacaktır. Eğer eşyalarınız da bir hasar olacaksa daha çok siniriniz yıpranacak daha çok vakit harcayacaksın demektir.

Enakliyat.com.tr bu iki senaryo yaşanmaması için iş politikaları geliştirmiştir. Nakliyeci firma sizinle iletişime geçtiğinde her şeyi yazılı olacak şekilde planlar ve olması gerektiği gibi taşır. Enakliyat.com.tr den aldığnız fiyatlara KDV dahil değildir. Fiyatları ve ödeme yöndetmlerini nakliyeci ile anlaşarak sözleşmeye yazabilrisniz.

Enakliyat.com.tr de bu süreçte anlaştığınız şartaları inceleyip denetleme yapar.

Ankara Evden Eve Nakliyat Yorumları

Bu konuda mütevazi olamayacağım sizin de bildiğiniz gibi Türkiyenin evden eve nakliyat sektörü için en çok müşteri değerlendiremesi müşteri yorumları Enakliyat.com.tr sitesindedir. Tam olarak 28.036 müşteri yorumu var. Ve her gün yüzlerce müşteri yorumu ve değerlendirmesi almaktayız. Enakliyat’ın en büyük hazinesi müşteri yorumları ve değerlendirmeleridir.

Anakra evdene ve nakliyat yorumları sayısı ise 8.200 ++ adet ve her gün onlarca müşteri aldığı hizmeti değerlendirmek için ankara evden eve nakliyat yorumu yazmaktadır. Sayfanın başında sıraladığımız firmaların profil sayfalarına tıklayarak müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. 

Eğer evden ve nakliyat hizmeti alırsanız yazacağınız yorumlar evden eve nakliyat sektörünün gelişmesine de katkı sağlayacaktır. Vermiş olduğunuz destek için her zaman minnet duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

Gelin beraber hizmet alan müşterilerimizin Enakliyat hakkındaki görüşlerini beraber inceleyelim.


​-Çok güzel bir sistem tebrik ederim sayenizde ikidir sorunsuzca taşımıyorum teşekkürler.

-Muhteşem bir uygulama Türkiye için çok gurur verici. nihayet ne olduğu belli olmayan nakliyelerin kaderine kalmaktan kurtulduk millet olarak..

-Enakliyata bu güzel hizmeti sunup bize taşınma maliyetimizi ekonomik hale getirdiğinden dolayı çok teşekkür ederim.

-Çok memnunum her zaman kullanıcağım ve tavsiye edeceğim çok teşekkür ederim.
-İlanların yayınlanma hızı, hızlı geri dönüş ve taşınma esnasında arayıp ilgilenmeniz çok güzel. Teşekkürler

-Çok çabuk bir sürede birçok seçenek sunulması hızlı ve kolay kullanım verilen teklifler haricinde hiçbir ek masraf istenmemesi ve site takibi çok başarılı.

-Gayet memnun kaldım, sürecin her aşamasında ilgili ve takipteydiler.

-Bizimle taşınma süresi boyunca çok ilgilendiler ne yaptınız bı sorun var mı diye arayıp bilgi aldılar teşekkürler.

-Enakliyat üzerine düşen sorumluluk olarak müşterilerini her konuda bilgilendirmeye çalışıyor ve son derece ilgililer. Çok memnun kaldım. Nacizane tek tavsiyem nakliye firmalarının taşıma sırasında sonradan istediği ekstra ücret taleplerine karşı belirli yaptırımları düşünebilirler. Çünkü bu direkt olarak sitenin de güvenilirliğini etkiler bir unsur. Fakat ben her yerde tavsiye etmeyi düşünüyorum. Çokta memnun kaldım.

-Nakliye firmaları ve taşınan kişileri bu denli sistemli ve güzel bir sitede buluşturmak mükemmel bir iş olmuş çok teşekkür ederiz bu konuda mağduriyet en aza inmiş oldu sayenizde ben çevreme tavsiye ediyorum enakliyat sitesini …

-Güvenilir firma, telefonla irtibata geçiyorlar. Takip ediyorlar. Tebrikler.

-Enakliyat güzel bir iş yapıyor. Nakliyat firmaları ile irtibata vesile oluyor. Teşekkürler…

-Gerçekten süper bir site.çok güvenilir ve taşınmanın her anında çok ilgilisiniz.enakliyata çok teşekkür ederım.

-Taşınma anında ev boşalınca hemen aradınız. Ben sizi de köşede kalmış toplama sitelerden sanıyordum. Ethem nakliyatta ki arkadaşlar ile de görüşünce de ciddi bir site olduğunuzu anladım. Ya arkadaş Taşınma işini bile bu kadar pratik hale getirdiniz ya helal olsun. Bir girişimci olarak kıskanmadım desem yalan olur.

-Site uygulama olarak cok güzel .bütün süreç boyunca telefonla destek verıp arayıp ilgilendirler.

-Güvenilir, işlerine özen gösteren, ilgili, alakalı ve saygılı firmaları seçmeyi bilen site :)

-Çok faydalı oldunuz sayenizde güvenebileceğimiz ve uygun da firma ile taşımamızı gerçekleştirdik. Sizlere de çok teşekkürler.

-Sürekli iş takibi yapildi ve sürekli aldığımız hizmetten memnun olup olmadigimiz soruldu.bu memnun ve tatmin edici bir davranisti enakliyata tesekkur ederiz.

-Çok başarılı ve iletişimi çok yakın, güzel tutan bir site. Çok teşekkür ederim her şey için…

-Enakliyat firması ile ilk çalışmam olmasına rağmen saat gözetmeksizin irtibatı kesmemeleri, bağlı müşteri temsilcisinin (kendisi müsait olmadığında diğer arkadaşlar da sürekli yardımcı oldular) her zaman irtibatta olup herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etmesi memnuniyet vericiydi. Firma olarak tavsiye edebileceğim güzel bir oluşum.
Teşekkürler...


Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2022 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.