Ankara Konya Evden Eve Nakliyat

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın
ve

Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Ankara konya
26.11.2017 - 7 Adet fiyat teklifi aldı - 1500 TL - 1500 TL - 1700 TL

3+1 Ev Eşyası

Ankara konya

Nerden
Keçiören / Ankara
3.kat Bina Merdiveni

Nereye
Selçuklu / Konya
zemin kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.

Beyaz eşya,oturma grubu, 2 çift kişik yatak,2 sabit dolap, adore 4 ve 3 kapılı dolap demonte monte olacak,yemek masası kolilenmiş eşyalar
ankara-konya
23.4.2016 - 11 Adet fiyat teklifi aldı - 1450 TL - 1500 TL - 1700 TL

2+1 Ev Eşyası

ankara-konya

Nerden
Yenimahalle / Ankara
2.kat Bina Merdiveni

Nereye
Meram / Konya
1.kat Bina Merdiveni

Paketleme BilgileriBen mutfak eşyalarını koliledim. Firma yalnızca mobilya ve beyaz eşyaları ambalajlasın.
kolilemeleri biz yaptık. firma demonte-monte ve ambalajlama işlemini yapsın. kitaplık, salonda vitrin ve çekmeceli dolap, yatak odası takımı, klasik beyaz eşyalar
nakliye aracı yanaşabilir. çok fazla eşya yok. mutfak eşyalarını ve kitapları biz koliliedik. kolileme işlemi yapılmayacak. evde 2 1 lik eşya var. salon masası, vitrin, çekmece, gardrop, yatak demonte-monte işlemi yapılacak. evimiz zemin üzeri 1. kat denebilir. taşınılacak ev konya da dubleks yani zemin ve birinci kat. koli olarak 25 civarında koli olur toplam. klasik beyaz eşyalar var.

Müşteri Yorumları

10

Ankara'dan Konya'ya taşınma işlemini Huzur nakliyat ile yaptım. Başta Ramazan bey ve ekibinden her anlamda çok memnun kaldım. Taahhüt ettiği her konuyu eksiksiz yaptığını söyleyebilirim. Tavsiye edip güvenebileceğinizi söyleyebilirim.

Yahya kemal Akbaş

10

Uygun fiyata, zamanında ve kaliteli hizmet oldu. Hiçbir sorun yaşamadım. Dursun bey ve ekibine teşekkürler.

Ferhat Çelik

9.8

İlk defa ilden ile internet üzerinden bir taşımacılık yaptık endişelerimiz olmasına rağmen hem Enakliyat sitesi çalışanları hem de Güneş nakliyat personeli bu endişelerimizi giderdiler. Tam zamanında geldiler, özenle paketlediler ve en ufak bir eşya kırılmadı. Eşyaların yerleşimi sırasında ufak tefek eksikleri ertesi gün fark etsek de ciddi bir şey olmadı. Fiyat kalite dengesi açısından mükemmeldi. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Özellikle hiç söylenmeden saatlerce taşıyan genç kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum. Tekrar evden eve taşınırken düşüneceğim bir şirket bulmuş oldum.

Murat Demir

9.7

Eşyalarınıza önem veriyorsanız bu firmaya taşıtabilirsiniz.

Fatih Adıgüzel

8.7

Ankara Konya arası taşındım. Çok fazla eşya yoktu. Yemek odası takımlarının falan hepsinin demonte edileceğini düşünüyordum. Böyle olması gerekliymiş eşyaların zarar görmemesi için. Fakat demonte edilmedi. Olduğu gibi battaniyeye sardılar. Eşyalarda pek bir sıkıntı görünmüyor ama ileride ne olur bilemem. Baya acele de ettiler. Aynı gün yükleyip geri döndüler. Şöfor aynı zamanda taşıdı. Bence bir gün için çok fazla iş yükü ve sağlıklı değil. Her şeye rağmen fiyat kalite oranı iyiydi. Battaniyeye ve naylona sarıldı her şey kolilemeleri falan biz yaparız demiştik zaten. Sabah kahvaltı ve öğle yemeğini ben karşıladım. Ama benden bir şey istemediler ben teklif ettim.

yusuf çakmak

10

Huzur nakliyat ekibine teşekkür ederim. Konya'dan Ankara'ya hiç bir eşyama zarar gelmeden evden eve nakliyat işlemi gerçekleşti. Bu süre zarfında ekibin hem intizamlı ve temiz çalışması hemde dikkatli ve hassas çalışması tercih ettiğim firma açısından çok iyidi. Kesinlikle tavsiye ederim. Ben de referans üzerine bu firmayı tercih ettim ve doğru bir tercih olduğunu da görmüş oldum.

Bilal UYAR

7.6

Ortalama fiyat tekliflerinin 1/3'ü fiyatı teklif verince biraz endişe ettim (ucuz etin yahnisi misali) ancak eşya birkaç parça olunca ve zamanlama sorunum olmayınca biraz da risk alarak tercih ettim. Hiçbir sorun yaşamadan taşıma gerçekleşti. Not: taşınan eşya birkaç parça ev eşyası ve tamamına yakını ambalajlı/paketli olduğu için paketleme ile ilgili fikrim yok.

adem yılmaz

7.4

Evden eve taşıma işini yapmaya gelen araç Kent Nakliyata aitti. Eşyalarım koli/paket sayısı itibarıyla başvuruda belirttiğimden biraz fazlaydı. Görüştüğümüz Elif Nakliyat yetkilisi fazla ücret talep etmediklerini söyledi. Ancak araya giren kim olduğunu anlayamadığım bir yetkili ilave ücret için ısrar etmiştir. Fatura talep ettiğimizde ücrete KDV ilave etmişlerdir. Bu firmanın taşıma işi tatmin edici düzeyde olsa da ekstra ücret konusundaki ısrarları rahatsız etmiştir. Ayrıca firma yetkilisi olarak dikkate almamız gereken kişi konusunda tereddüt oluşmuştur. Bu firma ile iş yapmak isteyenler ücret konusunda sürprizlere hazır olsun.

Mehmet Bozkaya

7.8

Oldukça uygun bir fiyata taşımayı sağlam bir şekilde gerçekleştiren firmanın hizmetinden memnun kaldım. Teşekkür ederim.

nejat menevşe

Mobil Uygulamalarımızı İndirin Taşınma Sürecini Daha Kolay Yönetin.
Enakliyat Bilgi İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti © Copyright 2011-2018 Enakliyat.com.tr Her Hakkı Saklıdır.