Meram Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Müşteri yorum ve reytingleri ile hizmet kalitesi onaylanan firmalardan teklif alın, kıyaslayın kolayca karar verin.

Fiyat Teklifi Al
Evden Eve Nakliyat İçin Fiyat Teklifi Alın

47.933 Müşteri Yorumu İle Nakliyat Firmanızı Rahat Seçin

Teklif al formunu doldurun

Teklif al formunu doldurun birçok fiyat teklifini bir arada görün

Teklifleri ve yorumları kıyaslayın

Teklifleri ve firma müşteri yorumlarını kıyaslayın, kolayca seçim yapın

Enakliyat desteği ile taşıma yapın

Seçtiğin firma Enakliyat desteği ile taşımayı yapsın, siz rahatınıza bakın

Müşteri Yorumları
10

Daha öncesinde kaç kez kötü nakliyat tecrübesi yaşayan birisi olarak çok memnun kaldım. Zamanlama olarak çok dakikler hatta zamanından önce geldiler ve eşyamı söyledikleri zamanda yeni evime getirdiler. Cemil bey ve Sedat bey beraber çalıştılar. Mobilya ve dolapları sökme ve kurma konusunda çok ustalar, 2 kişi olmalarına rağmen çok hızlı bir şekilde paketleme yaptılar. Rahatlıkla iletişim kurulabilen kişiler. Yeni eve yerleşim ve kurulum sonrası tek tek eksik bir şey var mı diye kontrol ettiler, hiç bir isteğimizi geri çevirmediler. Herhangi bir eşyamız zarar görmedi. Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir firma, içiniz rahat bir şekilde güvenebilirsiniz.

Hasan Altınkaynak

10

Dürüst ve güvenilir bir arkadaş. Tavsiye ederim.

Zafer Çalışkaner

7.2

Fiyat fayda açısından memnun kaldık.

Fatih Gültekin

9.1

Bizim eşyalarımız İstanbul'dan Konya'ya taşındı. Zamanında geldiler, hızlıca işlerini hallettiler. Korktuğumuz gibi söyledikleri fiyatta artış yapmadılar, anlaştığımız gibi oldu ve makul fiyatlardı. Teslimat da zamanında gerçekleşti, teşekkür ediyoruz ve tavsiye ediyoruz.

Hilal Seda Yılmaz

9.8

Genç, saygılı, pratik, hızlı ve temiz işçilik teşekkürler.

Abdurrahman çakırlı

10

10 numara 5 yıldız. Her şey konuştuğumuz gibi gerçekleşti. Hiç bir sıkıntı yaşamadım. Arkadaşlar her istediğimi yaptılar. Özellikle İstanbul'da yükleme yapan Esat ve Musa Bey'in güler yüzü ve kibarlığı her şeye değer. Teşekkürler...

İhsan Başer

10

Geçen ay arkadaşımın evini mükemmel bir şekilde taşımışlardı. Onun tavsiyesiyle Evgören Nakliyatı tercih ettik. Emrah Bey ve ekibi tam verdikleri zamanda geldiler. Hızlı ve profesyonel bir şekilde organize olarak eşyalarımızı paketleyip aynı titizlikle yeni evimize yerleştirdiler. Hiçbir eşyamız zarar görmedi.

Sadece iş anlamında değil iletişimleriyle, muhabbetleriyle dört dörtlük ekip. Diğer yorumlardan da anlaşıldığı gibi her taşımalarını aynı kaliteyle yapıyorlar. Biz çok memnun kaldık size de gönül rahatlığıyla Evgören Nakliyat'ı tavsiye ederiz.

Teşekkürler Evgören Nakliyat Ekibi.

Selman Musab Ceker

10

5. kez iller arası taşıma yaptırıyorum. Bu kadar zamanında, güler yüzlü, ekstra para çıkartma derdi olmayan bir firmayla karşılaşmadım. Sami Beye, Osman Beye tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum. Beni büyük bir yükten az stresle kurtardınız.

Hasan ÇELİK

10

Güzel, memnun oldum.

Mehmet Ali uyar

7.2

Söz verdikleri gibi zamanında geldiler. Çok hızlı çalışıyorlar. Buda paketlemede ve taşımada küçük de olsa kazalar olabiliyor. Dolapları hızlı bir şekilde kurdular. Söz verdikleri gibi zamanında eşyaları şehirden şehre taşıdılar. Kırılan veya kaybolan eşya yok. Olsa da tamiratını yapıyorlar. Taşınırken özellikle problem yaşamak istemiyorsanız bina kot farkını bir bilene sorun aksi takdirde asansör fiyatında problem yaşayabilirsiniz. 10. kattan sonra her kat için asansör fiyatı değiştiği için pazarlığınızda değişiklik olabilir. Pazarlık yaparken KDV ve kot farkına dikkat ederseniz problem yaşamazsınız.

ahmet karabekmez

8.2

Eşyaların hepsi patpatlarla paketlenmedi ama hiçbir eşyamız zarar görmedi. Duvarlar veya parkeler zarar görmedi. Çok memnun kaldık hizmetten.

Derya çekirdek

9.2

Mükemmel.

MUSTAFA ERGÜL

10

Fiyat ve kalite kıyaslaması yaptığımda tüm yıldızları hak eden bir firma. Evimiz sapasağlam taşındı. Gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Tahsin Erdem

10

İlk defa sitenize girip gerekli bilgileri verdikten çok kısa bir süre sonrasında iletişime geçildiğinde kafamda soru işaretleri vardı. Nasıl bir kişi çıkacak karşımıza? Acaba tanıdık bildik birisi ile mi gönderseydik? Eşyalarımız zarar görecekler mi? Zamanında gidebilecek mi? Kurulum yapılacak mı? gibi sorularla beklerken, gayet samimi ve kolay iletişim kurabildiğim biri ile karşılaşınca bütün sorularım cevabını bulmuş rahatlamıştım. Gerek tanışma gerek pazarlık gerek taşınma ve sonrasında anlayışlı biri ile tanışıp işimizi kolaylaştırdığınız için iyi ki sitenizi bulup üye olmuşum diye düşünüyorum. Zekeriya ve İbrahim kardeşlerimin yolları açık olsun diyorum.

Olası bir taşınma işleminde aklıma ilk sizler geleceksiniz diyor teşekkür ediyorum.

musa knakcı

10

Zamanında geldiler, zamanında teslimat yaptılar. Fiyatı da gayet makul. Muhammed bey ve Mesut beye teşekkür ederiz.

Muhammed Dayan

İstanbul Konya arası evden eve nakliyat
1/31/2024 - 6 Adet fiyat teklifi aldı - 28000 TL - 35000 TL - 40000 TL

2+1 Ev Eşyası

İstanbul Konya arası evden eve nakliyat

Nerden
Kayabaşı mah. / Başakşehir / Istanbul
15.kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Nereye
Süleymanşah mah. / Meram / Konya
zemin kat Bina Asansörü Kullanılabilir

Paketleme BilgileriTüm eşyaların paketlenmesi, kolilenmesi, montaj ve demontaj işlemlerini firma yapsın.

Meram Evden Eve Nakliyat

Ben Meram’ı Konya’da varlıklı kesimin oturduğu semt olarak biliyordum. Ben yanlış değil eksik biliyormuşum. Zenginlerin Meram’da oturdukları doğru aynı zamanda Meram Konya’nın üç merkez ilçesinden biridir.

Konya çok hızlı gelişen bir ilimiz ve nüfus bakımından Türkiye’nin büyük 7. ili haline gelmiştir. Bütün ekonomik göstergelerde de Adana ile at başı hale gelmiştir. Böyle devam ederse kısa zamanda Adana’nın önüne geçecektir. Meram evden eve nakliyat firmalarının da Konya’nın ekonomik büyüklüğü ile orantılı bir faaliyet içinde olmaları gerekmektedir. Sadece Konya şehir içi evden eve nakliyat ile yetinmemek, şehirlerarası nakliyat pastasından da pay almayı amaçlaması gerekmektedir.

Konya’nın nüfusuna göre aldığı ve verdiği göç son derece azdır. Konya’nın az göç vermiş ya da almış olması şehirlerarası evden eve nakliyat hacminin nüfusuna oranla daha az olması sonucunu doğurur. Konyalıların en fazla yaşadığı şehirler İstanbul, İzmir ve Antalya’dır. Dolayısıyla en fazla bu şehirlerle ev taşıması olacaktır.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Konya’da da evini taşımak için niyet etmiş olan nihai tüketicinin en büyük sorunu kime güvenmesi gerektiği ile ilgili olmaktadır. Maalesef evden eve nakliyat sektörü kamuoyu nezdinde güven indeksi yüksek sektörlerden biri değildir. Evden eve nakliyat sektörümüzde faaliyet gösteren bazı meslektaşlarımız sektörün itibarını bozuk para gibi harcıyorlar.

Enakliyat kendi portföyünde bulunan firmaların müşteri memnuniyetine birinci önceliği vermeleri için önemli tedbirler almıştır. Bu tedbirlerin başında firmayı üyeliğe kabul kriterleridir. Enakliyat bu güne kadar üyelik başvurusu için gelen firmaların üçte ikisini kabul etmemiştir. Bu tedbir başlangıçta bir kısım nakliyatçının sistemin dışında kalmasını sağlamıştır. Enakliyat’ın aldığı tedbirler sadece bununla sınırlı değildir.

Enakliyat sistemini kullanarak gerçekleşen her evden eve nakliyat işleminden sonra taşınan müşterimiz kendisine hizmet veren firmaya bir memnuniyet notu (reyting) ve müşteri yorumu yazmaktadır. Müşterinin verdiği reyting ve yorum firmanın Enakliyat’taki profilinde yayınlanır. Eğer firmaya verilen reyting düşük ve yorum olumsuz ise daha sonra o firma ile taşınmak için gelen müşterilerimiz bu reyting ve yorumu görerek firma ile taşınmakta tereddüt edeceklerdir. Firmalarımız bu durumla karşı karşıya kalmamak için özenli hareket ediyorlar. Nitekim bizdeki taşınmalarda memnuniyet düzeyi 90% civarında seyretmektedir. Enakliyat üzerinden yüzlerce taşıma yapmış firmaların çok sayıda müşteri yorumu ve reytingi yüksek ise o firmaya itibar etmemizde bir risk yoktur. Çok sayıda iş yapıp aynı zamanda müşteriyi memnun edebilmek herkesin harcı olacak kadar kolay değildir.

Firma ile bizim aramızda güvenin tam olduğu durumda evimizin eşyalarını nakliye firmasına emanet edeceğiz ve iç huzuru ile eski evin kapısından çıkıp gideceğiz. Sonra kendimizden emin adımlarla nakliye firmasının bizim için yerleştirdiği yeni evimizin kapısından içeri gireceğiz. Böyle bir evden eve nakliyat deneyimi edinmek istiyorsanız Enakliyat sitesinde Fiyat Teklifi Al linkine tıklayıp bir nakliye ihalesi başlatmanız gerekir.

İhaleniz sitemizde listelendikten sonra firmalarımızda ihalenize teklifler gelecek siz en cazip bulduğunuz teklifi onaylayıp firma ile taşınacak ve kuvvetle muhtemel memnun kalıp bizi dost ve arkadaşlarınıza tavsiye edeceksiniz.